Mecz Udinese - Sampdoria ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Udinese - Sampdoria ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• To już wszystko na dzisiaj, za uwagę dziękuje Hubert Jan Faron

• Ostatnie 15 minut Sampdorii było lepsze niż całe poprzednie 75. Mieliśmy wręcz istne oblężenie bramki Scuffeta, ale Udinese zagrało w obronie tak, jak przed przerwą w ataku. Szanse na podwyższenie rezultatu mieli w samej końcówce Teodorczyk i Mandragora, ale nie udała im się ta sztuka i Zebry na własnym stadionie skromnie, ale zasłużenie pokonują Sampdorię po golu De Paula!

• Koniec!

• Mandragora kończy strzałem kontratak Udinese, ale dobrze interweniuje Audero

• Opoku za Behramiego

• Teodorczyk mógł zamknąć ten mecz! Nowy nabytek Udinese otrzymał podanie na prawej stronie, ograł Murru i strzelił lewą nogą, ale tylko w boczną siatkę!

• Złośliwy faul Ramireza i mamy drugą żółtą kartkę w meczu

• Defrel otrzymuje podanie od Quagiarelli i mimo asekuracji Nuytincka znajduje miejsce na uderzenie lewą nogą. Niestety dla Sampy trafił tylko w słupek, aczkolwiek do szczęścia brakowało niewiele!

• Długie podanie Barreto w stronę Quagiarelli, ale szybszy od napastnika Sampy był Scuffet

• Linetty próbował uruchomić Bereszyńskiego na prawej stronie, ale podał za mocno i piłka przekroczyła linię końcową

• Wznawiają goście

• Piłkarze Sampdorii zostali chyba w tunelu i na mecz nie wyszli, bo jak inaczej wytłumaczyć tak słabą grę? W drużynie Marco Giampaolo nie funkcjonuje dzisiaj nic. Zwróćmy jednak honor bramkarzowi, bo Emil Audero ma dzisiaj pełne ręce roboty i tylko dzięki niemu Udinese nie prwadzi w tym meczu wyżej. W formacji ofensywnej Udine szaleją Fofana i Lasagna, dodatkowo pod akcje często podłączają się Machis, De Paul i Behrami. Sprawiedliwym będzie stwierdzenie, że gdyby gospodarze prowadzili do przerwy 3:0, to nie zdziwiłoby to nikogo. Sampdoria musi się otrząsnąć, bo w przeciwnym wypadku zejdą do szatni po meczu z pokaźnym workiem bramek na plecach

• Przerwa

• Lasagna prosto w mur

• Lasagna naciskał na Audero prowokując go do niecelnego wybicia. Piłkę przeją Fofana, ale został szybko sfaulowany przez Barreto. Szansa dla Udinsese z rzutu wolneg

• Asysta dla Fofany to za mało i Francuz szuka gola. Tym razem jego bomba z linii szesnastki minęła słupek bramki gości. Dogrywał mu Lasagna, który był w stanie zrobić to celnie, mimo, że Colley praktycznie siedział mu na plecach

• Barreto szukał na prawej stronie Bereszyńskiego, ale podanie w stronę Polaka było za mocne i piłka wyszła za linię boczną.

• Jankto staranowany przez Behramiego ku uciesze kibiców, którzy wciąż nie mogą wybaczyć Czechowi odejścia z Udine. Póki co bez kartki dla Behramiego, ale od rzutu wolnego Sampdoria

• Fofana wypracował sobie trochę miejsca przed polem karnym gości i uderzył z dystansu, ale zwów niecelnie. Bardzo aktywny jest Francuz w tych pierwszych minutach meczu

• Udinese cofnęło się teraz i pozwoliło rywalom na atak pozycyjny. Próba ta zakończyła się strzałem Jankto, który utknął gdzieś u szczytu trybun

• Wybita po rzucie rożnym piłka spada na nogę Fofany około 20 metrów od bramki Sampdorii. Wolej Francuza przelatuje jednak nad poprzeczką

• Machis dostał piłkę od Lasagni, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i jego uderzenie z ostrego kąta zatrzymał dobrze ustawiony Audero

• Bereszyński źle dośrodkował i musiał faulować De Paula by zatrzymać kontratak gospodarzy. Żółta kartka dla Polaka

• De Paul usiłował opanować piłkę przy linii bocznej, ale nie udało mu się to. Aut dla gości na wysokości pola karnego Udinese

• Odbitka piłki w polu karnym kończy się strzałem Lasagny z kilku metrów, ale napastnik Udinese pudłuje!

• Lasagna wychodzi na sam na sam z Audero, ale górą indonezyjski bramkarz gości! Mogło być 2:0!

• Faul w ataku Ramireza przerywa dobrze zapowiadającą się kontrę Sampdorii

• Kolejne bardzo wysokie wyjście Audero, na szczęście bez konsekwencji, gdyż bramkarz Sampdorii wybił piłkę na aut

• Fofana poprowadził akcję prawym skrzydłem, przerzucił do niepilnowanego na lewej flance De Paula, który płaskim strzałem z linni pola karnego pokonał Audero!

• GOOOOOOOOOOL!!!! Udine na prowadzeniu!

• Fofana płasko, z dystansu, ale pewnie broni Audero

• Bereszyński wybija teraz piłkę dośrodkowaną w pole karne. Rzut rożny dla Udinese

• Audero popełnia błąd i wychodzi z bramki na kilkadziesiąt metrów chcąc wybić piłkę. Owszem, wybił ją, ale wprost pod nogi Behramiego. Lob Szwajcara spod koła środkowego nie trafia jednak w bramkę

• Bereszyńśki faulowany na połowie Udinese. Goście rozpoczynają atak pozycyjny

• Zaczynamy!

• Dwóch Polaków jest w pierwszej jedenastce gości, mowa rzecz jasna o Bereszyńskim i Linettym, z ławek mogą wejść Teodorczyk i Kownacki. Czy wejdą? Zobaczymy!

• Dobry wieczór! Chociaż emocje na dzisiaj związane z Ekstraklasą już opadły, to mamy przed sobą jeszcze "polski mecz" w Serie A. Na spotkanie Udinese Calcio - Sampdoria zaprasza Hubert Jan Faron

JCZ

Udinese - Sampdoria LIVE! Kownacki zapoluje na pierwszą bramkę?

Udinese - Sampdoria LIVE! Kownacki zapoluje na pierwszą bramkę? ©AFP/East News

Mecz Udinese - Sampdoria ONLINE. W związku z żałobą po zawaleniu się mostu w Genui drużyna Polaków - tak jak i Genoa - nie uczestniczyła w 1. kolejce. Sezon zainauguruje na wyjeździe przeciwko trzynastej sile zeszłego sezonu. Duże szanse na grę od początku ma Karol Linetty. Wejść z ławki powinni za to Łukasz Teodorczyk (Udinese) i Dawid Kownacki. Relacja LIVE w GOL24 od 20:30.

Mecz Udinese - Sampdoria ONLINE

Połowa drużyn w Serie A posiada już przynajmniej jednego Polaka. Po pewnej przerwie do tego grona dołączyło Udinese, które zdecydowało się na Łukasza Teodorczyka. Napastnik wcześniej grający m.in. w Anderlechcie Bruksela, Dynamie Kijów czy Lechu Poznań dzisiaj ma rozpocząć mecz na ławce rezerwowych.

Teoretycznie nawet czterech rodaków mogłoby znaleźć się na boisku.
W praktyce - jeśli zawierzymy włoskiej prasie - od początku biegać będzie Karol Linetty. Bartosz Bereszyński nie jest bowiem jeszcze w pełni sił, a Dawid Kownacki tak jak w poprzednim sezonie musi uznać wyższość starszych kolegów.

Bukmacherzy w roli faworyta widzą Udinese. Ostatni bezpośredni mecz wygrała jednak Sampdoria - 2:1. Decydującą bramkę zdobył wtedy Duvan Zapata, który w tej edycji broni już barw Atalanty.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Przypuszczalne składy na mecz Udinese - Sampdoria:

Udinese: Scuffet - Larsen, Nuytinck, Ekong, Samir - Fofana, Mandragora, Machis, Barak, De Paul - Lasagna.
Sampdoria: Audero - Sala, Andersen, Colley, Murru - Linetty, Barreto, Jankto, Ramirez - Quagliarella, Defrel.

Nie zagrają:

Udinese: Badu, Ingelsson, Balić
Sampdoria: Praet, Regini, Caprari, Tavares

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Sampdoria - Udinese 2:1 (liga włoska, 25.02.2018)
Udinese - Sampdoria 4:0 (liga włoska, 30.09.2017)
Udinese - Sampdoria 1:1 (liga włoska, 21.05.2017)

Mecz Udinese - Sampdoria TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sports 3. W internecie mecz dostępny na stronie Eleven oraz w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Piotr Dumanowski – Dominik Guziak. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:30.