Mecz Valencia - Arsenal Londyn ONLINE. Do odrobienia są dwie...

Mecz Valencia - Arsenal Londyn ONLINE. Do odrobienia są dwie bramki. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Europy, 1/2 finału
2019-05-09 21:00

Valencia CF

2

Arsenal Londyn

4

• Koniec meczu! Arsenal wygrał na Mestalla z Valencią 4:2 i pewnie awansował do finału Ligi Europy!

• Trzeci gol Pierre-Emericka Aubameyanga! Tym razem asystował mu Mchitarjan. Napastnik Arsenalu z ostrego kąta huknął pod poprzeczkę, a Neto musiał wyciągać piłkę z siatki.

• GOOOOOOOOOOOL! AUBAMEYANG! 4:2 DLA ARSENALU!

• Matteo Guendouzi pojawił się na murawie w miejsce Lucas Torreiry.

• Santi Mina wszedł w miejsce Rodrigo.

• W miejsce Goncalo Guedesa wszedł Ferran Torres.

• W miejsce Seada Kolasinaca na murawie zameldował się Shkodran Mustafi.

• Maitland-Niles przeprowadził rajd prawą stroną i dograł na bliższy słupek do Aubameyanga. Gabończyk wyprzedził obrońcę i wpakował piłkę do siatki. Arsenal prowadzi w dwumeczu 6:3!

• GOOOOOOOOOOOOOL! AUBAMEYANG! 3:2 DLA ARSENALU!

• W miejsce Mesut Özila na murawie pojawił się Henrich Mchitarjan.

• Na bramkę Petra Cecha uderzał Daniel Wass. Futbolówka trafiła w Kevina Gameiro, a Francuz mimo interwencji golkipera z bliska skierował ją do siatki.

• GOOOOOOOOOL! GAMEIRO! 2:2!

• Cristiano Piccini zszedł z boiska. Na murawie zameldował się Carlos Soler.

• Arsenal o włos od finału! Aubameyang zagrał do Torreiry, który podał do będącego w polu karnym Alexandre'a Lacazette'a. Napastnik Arsenalu mimo ataku obrońcy utrzymał się przy piłce, a po chwili celnie przymierzył i dał "Kanonierom" prowadzenie.

• GOOOOOOOOOOL! LACAZETTE! 2:1 DLA ARSENALU!

• Obie drużyny bez zmian. Druga połowa już się zaczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Valencia remisuje na Mestalla z Arsenalem 1:1!

• Arbiter sięgnął do kieszonki. Jose Gaya zobaczył żółtą kartkę.

• Alexandre Lacazette uderzał z pola karnego po podaniu Aubameyanga. Snajper Arsenalu niewiele się pomylił!

• Ezequiel Garay ukarany żółtym kartonikiem.

• Po wybiciu Petra Cecha piłkę głową zgrał Alexandre Lacazette. Futbolówka trafiła pod nogi Pierre'a Emericka Aubameyanga. Gabończyk uderzył tuż przy słupku i zaskoczył Neto. Szybkie wyrównanie Arsenalu!

• GOOOOOOOOOOL! AUBAMEYANG! 1:1!

• Rodrigo dograł z lewej strony w pole karne do Kevina Gameiro, a napastnik gospodarzy precyzyjnym strzałem pokonałem Petra Cecha! Valencia już odrobiła połowę strat.

• GOOOOOOOOOOOL! GAMEIRO 1:0 DLA VALENCII!

• Na bramkę Chelsea strzelał po ziemi Rodrigo, ale Petr Cech pewnie wyłapał futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie rozpoczęli piłkarze Valencii!

• Do Valencii wraca trener Unai Emery, który prowadził zespół w latach 2008-2012. Jego Arsenal, by po raz pierwszy w historii zagrać w finale Ligi Europy, musi obronić zaliczkę z pierwszego spotkania (wygrana 3:1).

• Rezerwowi Arsenal: Leno, Elneny, Guendouzi, Iwobi, Mchitarjan, Mustafi, Nketiah.

• Rezerwowi Valencia: Domenech, Diakhaby, Toni Lato, Mina, Roncaglia, Soler, Ferran Torres.

• Arsenal przed tygodniem w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Europy pokonał Valencię 3:1. Czy "Nietoperze" będą w stanie odrobić straty? Witamy w relacji LIVE z rewanżu!

JCZ

Valencia - Arsenal LIVE! Do odrobienia dwie bramki

Valencia - Arsenal LIVE! Do odrobienia dwie bramki ©AFP/East News

Mecz Valencia - Arsenal Londyn ONLINE. Jeszcze przed północą czasu polskiego powinniśmy poznać pełną obsadę tegorocznego finału Ligi Europy. Na Estadio de Mestalla w Walencji całkiem sporej zaliczki (3:1) bronić będą "Kanonierzy". Czy skutecznie? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Valencia - Arsenal Londyn ONLINE

Do Valencii wraca trener Unai Emery, który prowadził zespół w latach 2008-2012. Wraca, żeby uratować choć finisz słabego sezonu. Jego Arsenal w weekend właściwie zaprzepaścił szansę na zajęcie miejsca w czołowej czwórce Premier League. Feralnym okazał się remis z Brighton.

Dzisiaj Arsenal powalczy o pierwszy finał Ligi Europy w swojej historii (wcześniej był w finale Pucharu UEFA - rok 2000). - Do swoich piłkarzy wysyłam taką samą wiadomość jak przed pierwszym meczem. Szanse na awans wynoszą pół na pół, a wynik starcia w Londynie tego nie zmienia. W czwartek czeka nas bardzo trudne zadanie - wyznał Emery na przedmeczowej konferencji.

Arsenal broni zaliczki 3:1 wypracowanej na własnym obiekcie. To dużo, ale nie dla bardzo zmotywowanej Valencii. - Wyeliminujemy Arsenal. Moja drużyna jest pewna, że może tego dokonać i osiągnąć wynik, który da nam finał. Wyjdziemy na mecz i od pierwszej do ostatniej minuty będziemy grali z przekonaniem, że możemy wyeliminować Arsenal. Ta wiara aż promieniuje od moich graczy poprzez ich zagrania, ich spojrzenia i sposób zachowania - powiedział trener Valencii, Marcelino García Toral.

Liga Europy: Valencia czy Arsenal Londyn - kto awansuje do finału?

Mecz Valencia - Arsenal Londyn PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Valencia: Neto - Piccini, Gabriel, Diakhaby, Gayà - Soler, Parejo, Wass, Guedes - Mina, Rodrigo
Arsenal Londyn: Leno - Mustafi, Papastathopoulos, Koscielny - Maitland-Niles, Guendouzi, Xhaka, Kolasinac - Iwobi, Mkhitaryan - Lacazette.

Nie zagrają w meczu Valencia - Arsenal Londyn:

Valencia: Czeryszew, Kondogbia
Arsenal Londyn: Bellerín, Holding, Ramsey, Welbeck

Forma w ostatnich meczach:

Valencia:
Huesca - Valencia 2:6 (liga hiszpańska 05.05.2019)
Arsenal - Valencia 3:1 (Liga Europy, 02.05.2019)
Valencia - Eibar 0:1 (liga hiszpańska, 28.04.2019)

Arsenal Londyn:
Arsenal - Brighton 1:1 (liga angielska, 05.05.2019)
Leicester - Arsenal 3:0 (liga angielska, 28.04.2019)

Ostatnie mecze bezpośrednie Valencia - Arsenal Londyn:

Mecz Valencia - Arsenal Londyn TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 2. W internecie stream dostępny w płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Tomasz Smokowski – Paweł Golański. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!