Mecz Valencia CF - Atalanta Bergamo ONLINE. Gdzie oglądać w...

Valencia CF

3

Atalanta Bergamo

4

• Koniec meczu! Sen Atalanty Bergamo w Lidze Mistrzów trwa dalej! Ekipa Gian Piero Gasperiniego pokonuje na (pustym) Mestalla Valencię 4:3, a wszystkie 4 (!) bramki strzelił Josip Ilicić. Dla "Nietoperzy" trafiali Kevin Gameiro (dwukrotnie) i Ferran Torres.

W dwumeczu Atalanta - Valencia 8:4

• Ferran Torres przedarł się środkiem i podaje w pole karne do Kevina Gameiro. Jego strzał odbija Maro Sportiello w taki sposób, że ta jeszcze trafiła w Francuza i wyszła poza boisko!

• Ovidiu Hategan dolicza 2 minuty do drugiej połowy.

• Josip Ilicić biegnie wzdłuż linii 16. metra, szukając miejsca do oddania strzału. Nie znalazł, choć po chwili Duvan Zapata strzela z kilkunastu metrów wysoko nad bramką.

• Marco Sportiello z trudem paruje poza linię końcową po centrosrzale Ferrana Torresa!

• Żółtą kartką upomniany Remo Freuler za faul na Carlosie Solerze.

• Adrien Tameze zmienia Mario Pasalicia.

• Co za wieczór Słoweńca! Dostaje kapitalne podanie w polu karnym od Remo Freulera, by od razu uderzyć pod poprzeczkę nie do obrony!

• POKER JOSIPA ILICICIA!

• Josip Ilicić jest pierwszym Słoweńcem, który strzelił 3 bramki w jednym meczu a 6. zawodnikiem w historii Ligi Mistrzów, który dokonał tej sztuki w meczu wyjazdowym. Wcześniej byli to Simone Inzaghi, Ronaldo, Ivica Olić, Sadio Mane i Pierre-Emerick Aubameyang.

• .. a w Valencii Rodrigo schodzi, a Alessandro Florenzi schodzi.

• Alejandro Gomez kończy występ w dzisiejszym spotkaniu. Na murawie jest już Ruslan Malinovsky.

• W ekipie gości kolejny lewonożny skrzydłowy wchodzi za środkowego obrońcę. A dokładniej Denis Cheryshev, który w pierwszym meczu między tymi drużynami strzelił honorową bramkę dla "Nietoperzy", zastępuje Francisa Coquelina

• Uraz Robina Gosensa. Niemiec jest opatrywany przez sztab medyczny.

• Błąd gospodarzy w środku pola zapoczątkował kontrę Atalanty. Duvan Zapata podaje przed pole karne do Josipa Ilicicia, który nie zdołał się przedrzeć przez "francuską" obronę Valencii.

• Mogło być 4:2 dla "Nietoperzy", ale zamiast tego poszła kontrą, którą z zimną krwią wykończył Josip Ilicić. Uderzył mocno z pola karnego nie do obrony!

• HATTRICK JOSIPA ILICICIA!!!

• A teraz atomowe uderzenie Duvana Zapaty z trudem paruje Jasper Cillsessen!

• Strata gości w środku pola na rzecz Daniego Parejo, który błyskawicznie podaje prostopadle na wolne pole do rozpędzonego Ferrana Torresa. Ten zdołał uprzedzić dwóch rywali i jeszcze przelobował wychodzącego z bramki Marco Sportiello!

• GOL DLA VALENCII! FERRAN TORRES!!!

• Goncalo Guedes pociągał za koszulkę Hansa Hateboera tuż przed polem karnym. Holender zdołał wbiec w "szesnastkę", ale za mocno wypuścił sobie piłkę.

• "Dubletowy" wtorek w Lidze Mistrzów

• Żółta kartka na koncie Daniela Wassa.

• Alejandro Gomez pognał lewą stroną. Centruje w pole karne do Duvana Zapaty,ale uprzedził go Geoffrey Kodogbia.

• Bawi się Atalanta w polu karnym Valencii. Trochę przekombinowali, co ułatwiło gospodarzom zażegnać niebezpieczeństwo.

• Po chwili Josip Ilicić uderza bez przyjęcia z pola karnego. Trafił w... Mario Pasalicia.

• Przebiegający Alejandro Gomez trącił piłkę, by Josip Ilicić mógł uderzyć obok muru. Z niego wyskoczył jednak Dani Parejo, który zapoczątkował kontrę. Ta została przerwana kilka metrów za linią środkową.

• Żółtą kartką upomniany Geoffrey Kondogbia za spóźnione wejście. Ucierpiał Josip Ilicić.

• Kevin Gameiro na spalonym.

• Gospodarze idą za ciosem. Wywalczyli rzut rożny, po którym obrona Atalanty wybija piłkę. Tradycyjnie wrzucał Dani Parejo.

• Po dośrodkowaniu Ferrana Torresa z prawej strony Francuz z kilkunastu metrów głową kieruje piłkę do siatki!

• DUBLET KEVINA GAMEIRO!!!

• Po chwili Remo Freuler huknął z dalszej odległości i poprzeczka ratuje Jaspera Cillessena!

• W odpowiedzi Josip Ilicić prostopadłym podaniem uruchomił Duvana Zapatę. Ten chciał zagrać przed bramkę do niepilnowanego Alejandro Gomeza, ale "przeczytał" to Geoffrey Kondogbia.

• Składna akcja gospodarzy lewą stroną. Po wrzutce w pole karne Ferran Torres uderza głową, ale Marco Sportiello pewnie chwyta piłkę.

• Druga połowa rozpoczęta przez gospodarzy.

• Goncalo Guedes wchodzi na drugą połowę. Na ławce zostaje Mouctar Diakhaby, który sprokurował 2 karne.

• Wracamy na (puste) Mestalla na drugie trzy kwadranse rewanżowego spotkania Valencia - Atalanta. W dwumeczu włoska drużyna prowadzi 6:2 i tylko katastrofa może odebrać jej awans do ćwierćfinału.

• +3'

Koniec pierwszej połowy. Valencia przegrywa z Atalantą 1:2. Dublet dla ekipy z Bergamo ustrzelił z karnych Josip Ilicić "dzięki" Mocutarowi Diakhaby'emu.

• +2' Ostry faul Francisa Coquelina. Francuz powinien uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę.

• Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Duvan Zapata wchodzi za Martena De Roona.

• (KARNY) DUBLET JOSIPA ILICICIA!

Tym razem Słoweniec uderza płasko przy prawym słupku, zmylony Jasper Cillessen rzucił się w stronę lewego

• Mouctar Diakhaby upomniany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Atalanty!

• Ovidiu Hategan zbiega do monitora VAR! Dostał sygnał od polskich sędziów VAR, że Mouctar Diakhaby zagrał ręką w "szesnastce"!

• Marten De Roon przez moment poza boiskiem. Ucierpiał w starciu z Rodrio Moreno.

• Przytomnie na przedpolu zachował się Jasper Cillessen! W ostatniej chwili uprzedza Josipa Ilicicia, który ruszył do prostopadłego zagrania.

• Mario Pasalić przechwycił piłkę blisko pola karnego Valencii! Poradził sobie bez problemu z Mouctarem Diakhabym, ale niebezpieczeństwo zażegnał Francis Coquelin wzorowym wślizgiem.

• Bardzo złe dośrodkowanie Daniego Parejo z lewego narożnika. Radzą sobie goście.

• I teraz korner dla Valencii. Chwilę wcześniej Mouctar Diakhaby domagał się rzutu wolnego i kartki doa Berata Djimsitiego za faul. Bezskutecznie.

• Próba dwójkowej akcji Carlosa Solera z Jose Gayą. Podanie do drugiego z wymienionych "przeczytał" Berat Djimsiti, który wślizgiem wybija piłkę na aut.

• Żółta kartka dla Francisa Coquelina za faul.

• Kibice Valencii sprzed stadionu prowadzą doping

• Rodrigo Moreno uderza technicznie zza pola karnego. Był za bardzo odchylony - piłka poszybowała półtora metra nad bramką.

• Marco Sportiello spokojnie interweniuje po dośrodkowaniu Jose Gayi.

• Kapitan Atalanty chciał lobem z 17 metrów pokonać Jaspera Cillessena. Piłka poleciała jednak nad poprzeczką.

• Alejandro Gomez faulowany na lewej stronie przez Daniela Wassa. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• 3/2 Strzały/strzały celne 3/1

• Robin Gosens pomknął z piłką lewą flanką i centruje przed bramkę! Kilku centymetrów brakowało Hansowi Hateboerowi, by uderzyć głową!

• Kevin Gameiro wystartował do prostopadłego podania Rodrigo Moreno. W polu karnym piłkę wślizgiem zagarnął Jose Palomino, ale zrobił to tak, że Francuz zdołał do niej dopaść i skierować do pustej siatki!

• KEVIN GAMEIRO WYRÓWNUJE!!!

• Piłkę po centrze Daniego Parejo na bliższy słupek wybija Mattia Caldara, a przy ponownym zagraniu w pole karne 2 piłkarzy Valencii było na spalonym.

• Jose Gaya na lewej flance. Jego centra została zablokowana, ale zyskał rzut rożny.

• Na prawej stronie piłkę przejmuje Daniel Wass. Od razu doskoczyło do niego dwóch piłkarzy w niebiesko-czarnych koszulkach, więc Duńczyk musiał zagrać do obrony.

• Remo Freuler próbował przedrzeć się środkiem. Nie poradził sobie z trzema rywalami.

• Rodrigo Moreno cofnął się do drugiej linii, by pomóc w rozegraniu. Prostopadłym podaniem w pole karne Atalanty chciał "uruchomić" Kevina Gameiro. Ten jednak spodziewał się podania do nogi.

• A tera na lewym skrzydle pojawił się Rodrigo Moreno. Osaczony przez dwóch rywali łatwo stracił piłkę.

• Remo Freuler w roli prawoskrzydłowego. Jego dośrodkowanie został zablokowane.

• Rodrigo Moreno niespodziewanie zdecydował się na strzał z dystansu. Marco Sportiello z trudem paruje piłkę do boku!

• Niezłe dośrodkowanie Daniego Parejo w pole karne, ale obrona Atalanty wybija piłkę na 20. metr. Dopada do niej Carlos Soler, który popisał się strzałem od niedawna popularnym w Ekstraklasie - w aut.

• Daniel Wass w roli prawoskrzydłowego. Wywalczył rzut rożny.

• JOSIP ILICIĆ NIE MYLI ISĘ!!!

Słoweniec mocnym uderzeniem w środek bramki pokonuje Jaspera Cillessena, który rzucił się w stronę lewego słupka

• Rzut karny dla Atalanty! Mouctar Diakhaby zahaczył w "szesnastce" Josipa Ilicia!

• W okolicach stadionu jest grupa kibiców "Nietoperzy", którzy prowadzą doping.

• Ovidiu Hategan gwiżdże i pierwszą połowę zaczynają goście!

• Daniel Wass po stronie gospodarzy, a w Atanalcie Berat Djimsiti, Hans Hateboer, Josip Ilicić i Remo Freuler powinni dzisiaj uważać na kartki. W przypadku indywidualnego upomnienia i awansie do kolejnej fazy LM czeka ich przymusowa pauza.

• Ale najpierw losowanie storn. Kapitanami są Dani Parejo i Alejando Gomez.

• Obie ekipy wychodzą na murawę! Za moment rozpocznie się spotkania rewanżowe o ćwierćfinał Ligi Mistrzów!

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Ovidiu Hategan z Rumunii. Na liniach będą mu pomagać Octavian Sovre i Sebastian Eugen Gheorghe. Sędzią technicznym jest za to Constantin Sebastian Coltescu.

• A tu graficzne przedstawienie składów Valencii i Atalanty

• Obie ekipy właśnie zakończyły rozgrzewkę. Na moment udały się do szatni, by przy dźwiękach hymnu Ligi Mistrzów na nie powrócić.

• Trener gości, Gian Piero Gasperini, zabrał pięciu rezerwowych. Oto oni: Francesco Rossi - Timothy Castagne, Luis Muriel, Adrien Tameze, Duvan Zapata, Ruslan Malinovsky.

A to siedmioosobowa ławka Valencii: Jaume Domenech - Denis Cheryshev, Ruben Sobrino, Hugo Guillamon, Alessandro Florenzi, Lee Kang-in

• Pusto dzisiaj na stadionie...

• Skrót pierwszego meczu można obejrzeć TUTAJ

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Ovidiu Hategaman warto przeczytać zapowiedź meczu:

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko i zapraszam na relację NA ŻYWO z rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Valencia zmierzy się z Atalantą!

• Gospodarze liczą na cud, goście zaś chcą, by ich przygoda w Lidze Mistrzów trwała jak najdłużej. Tym bardziej, że Atalanta ograła u siebie Valencię aż 4:1 i jest bardzo bliska awansu do ćwierćfinału tych rozgrywek. "Nietoperze" będą musieli sobie radzić nie tylko bez podstawowych środkowych obrońców, lecz także przy pustych trybunach Mestalla. A oni dodawali skrzydeł "Nietoperzom". Co nas czeka dzisiaj?

Mecz Valencia CF - Atalanta Bergamo ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Valencia CF - Atalanta Bergamo ONLINE. W rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Atalanta będzie bronić trzybramkowej zaliczki z Valencią. Czy ekipa "Nietoperzy" będzie w stanie jeszcze napędzić stracha Włochom? Niestety spotkanie odbędzie się przy pustych trybunach. Relacja na żywo z meczu Valencia - Atalanta live w GOL24.pl!

Mecz Valencia CF - Atalanta Bergamo ONLINE

W jeszcze gorszej sytuacji niż Tottenham jest Valencia. Drużynę również dopadła plaga kontuzji (m.in. Maxi Gomez i Ezequiel Garay), formę mają przeciętną (zwycięstwo i dwa remisy w siedmiu ostatnich meczach), a podejmą rozpędzoną Atalantę, która w tym roku potrafiła wygrać 5:0 z Parmą, 7:0 z Torino czy 7:2 z Lecce.
Rywale będą też wypoczęci, bo z powodu epidemii koronawirusa nie grali od 1 marca. Gdyby nie gol Dienisa Czeryszewa (na 1:4) w końcówce pierwszego meczu, sytuacja Hiszpanów byłaby niemal beznadziejna.

Koronawirus wywrze też piętno na meczu w Walencji. Zgodnie z wytycznymi WHO UEFA zadecydowała, że piłkarze nie będą podawać sobie dłoni przed meczem, a trybuny zostaną zamknięte dla kibiców.

Mecz Valencia CF - Atalanta Bergamo TRANSMISJA TV

Mecz Valencia - Atalanta live będzie transmitowany w telewizji na żywo na kanale Polsat Sport Premium 2. Początek transmisji z meczu o godz. 20:50. Spotkanie komentować będą Szymon Rojek i Piotr Czachowski.

21:00 mecz Valencia CF - Atalanta online