Mecz Valencia - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Valencia - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Tylko 90 minut od finału?

Puchar Hiszpanii, 1/2 finału
2018-02-08 21:30

Valencia CF

0

FC Barcelona

2

• Szkoda, że ten mecz tak przebiegł. Szkoda Valencii, gdyż grała bardzo dobrze. Postawiła się rywalowi, otworzyła, przez co została boleśnie ukarana. W finale zobaczymy Barcelonę, która ten sezon może okrasić potrójną koroną. Czy to się stanie? Czas pokaże! Niemniej jednak życzę Państwu spokojnej nocy!

• Koniec. Sędzia kończy spotkanie.

• Jeszcze Daniel Parejo ukarany kartką koloru żółtego.

• Gracze Barcelony nie chcą za bardzo się przemęczać i spokojnie wymieniają między sobą futbolówkę.

• No i mamy debiut w barwach Blaugrany. Gerard Pique schodzi, a Yerry Mina wchodzi!

• Luis Suarez świetnie wywalczył piłkę, podał do Rakiticia, który pewnym strzałem pokonuje bramkarza Valencii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ivan Rakitić po podaniu Luisa Suareza!

• Simone Zaza ukarany żółtą kartką.

• Jak to teraz nie wpadło! Świetna akcja Valencii, piłka trafia pod nogi Jose Gai, który uderza z 3 metra! Bohaterem tej akcji został jednak Jasper Cillessen, który znakomicie ten strzał obronił!

• Ezequiel Garay doznaje kontuzji i schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się Ruben Vezo.

• Leo Messi pędził już do sytuacji sam na sam, ale w ostatniej chwili wybija mu piłkę Gabriel!

• Valencia jeszcze walczy! Jasper Cillessen świetnie broni strzał Vietto!

• Gonzalo Guedes prawie doprowadził do remisu, tylko że jego strzał minimalnie mija poprzeczkę!

• Kolejna zmiana. Tym razem boisko opuszcza Andres Iniesta, a w jego miejsce wchodzi Paulinho.

• Aj to mogła być bramka! Luis Suarez wyłożył piłkę Messiemu, który z bliskiej odległości trafia w bramkarza!

• Soler również notuje próbę, ale niestety nieudaną.

• Dani Parejo miał troszkę miejsca na oddanie strzału, który w ostatniej chwili został zablokowany.

• Schodzi również Francis Coquelin, a w jego miejsce Goncalo Guedes.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Rodrigo schodzi, a Carlos Soler wchodzi.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, gdzie Suarez próbował sprytnego uderzenia. Zabrakło niewiele.

• Suarez minął dwóch rywali, dograł do Coutinho, który na wślizgu kończy cała akcję i pakuje piłkę do siatki! Teraz Valencia musi strzelić 3 gole. Chyba to koniec....

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Coutinho grzebie nadzieje Valencii?

• Rodrigo próbował uderzyć z dystansu, ale jego strzał został zblokowany.

• I czas na drugą część meczu!

• Andre Gomes nie wraca już na drugą połowę. W jego mejsce Philippe Coutinho.

• Piłka jest jeszcze w grze, a to oznacza, że Valencia ma szansę na awans do wielkiego finału. Gospodarze grają bardzo dobrze i Barcelona ma z nimi duży problem. Czekamy z niecierpliwością na drugą odsłonę tego meczu!

• Koniec pierwszej części meczu.

• Zamieszanie w polu karnym Barcelony, ale Kondogbia uderza tylko w boczną siatkę.

• Luis Suarez uderza na bramkę, ale robi to zbyt lekko i spokojnie broni golkiper gospodarzy.

• Gra w ostatnich 5 minutach była bardzo spokojna. Bez jakichkolwiek ataków. Gra tylko w środku pola.

• Kontrę Valencii marnuje Simeone Zaza dogrywając prosto w ręce Cillessena.

• Rodrigo bardzo brzydko fauluje Leo Messiego i musiał obejrzeć żółtą kartkę.

• Gerard Pique w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Zazy! Ależ było blisko!

• Siomne Zaza minął Gerarda Pique, ale później fatalnym podaniem spowolnił cała akcję. Do piłki dopadł jeszcze Rodrigo, którego strzał z dystansu został obroniony.

• Luciano Vietto za bardzo zagubił się we własnym dryblingu i głupio traci szansę na zdobycie bramki.

• Jose Gaya popisał się świetną techniką mijając dwóch rywali na raz. Szkoda, że jego dogranie do Zazy było kompletnie nieudane.

• Dani Parejo uruchomił pędzącego Zazę, tylko że Włoch był za wolny żeby wyprzedzić defensorów Barcy.

• Ależ podanie Andres Iniesty do Suareza, ale Urugwajczyk nie zdołał opanować futbolówki.

• Ależ było blisko! Świetne dośrodkowanie Gai na głowę Rodrigo, który uderza w poprzeczkę! To mógł być gol!

• Przepiękne uderzenie z rzutu wolnego Leo Messiego! Końcówkami palców obronił to Jaume Domenech!

• Gabriel Paulista znakomicie interweniuje i oddala zagrożenie spod swojej bramki.

• Dwójkowa akcja Zazy i Coquelin, zakończona dobrym strzałem Francuza. Dobrze broni go jednak bramkarz Barcy.

• Pierwsza dobra akcja gości. Dośrodkowanie Sergi Roberto przerywa jednak świetnie Garay.

• Goście rozpoczęli od środka! Gramy!

• Przed rozpoczęciem meczu jeszcze minuta ciszy dla Nacho Barbery - tragicznie zmarłego nastolatka.

• Obie drużyny już na murawie! Za chwilę rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• W drużynie gości znajdziemy byłych zawodników Valencii. W pierwszym składzie mecz rozpoczną dzisiaj Jordi Alba oraz Andre Gomes, a Paco Alcacer usiądzie dzisiaj na ławce. Może to któryś z byłych zawodników skarci dzisiaj gospodarzy?

• Po mocnym początku sezonu Vaencia mocno spuściła z tonu. Ostatnie 5 spotkań to porażki drużyny z Estadio Mestalla. Czy dzisiaj uda im się przeciwstawić wielkiej Barcelonie?

• Barcelona jest bliżej finału. Przed tygodniem po bramce Luisa Saureza udało się wygrać Blaugranie. Nie jest to jednak przewaga duża i Valencia na pewno ma prawo mieć nadzieję.

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam na relację LIVE z tego spotkania!

• Nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Barcelona wygrała na własnym stadionie tylko 1:0. Teraz czas na rewanż, a Valencia wcale nie ma zamiaru odpuszczać!

JCZ

Valencia - Barcelona LIVE! 90 minut od finału?

Valencia - Barcelona LIVE! 90 minut od finału? ©AFP/East News

Mecz Valencia - FC Barcelona ONLINE. Jeszcze nie wszystko przesądzone! W rewanżowym spotkaniu 1/2 finału Pucharu Hiszpanii "Duma Katalonii" będzie bronić skromnej zaliczki z Camp Nou. Czy na Estadio de Mestalla możemy spodziewać się szarży ze strony Valencii, która nie ma nic do stracenia? Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Valencia - FC Barcelona ONLINE

W pierwszym spotkaniu Barcelona miała dużą przewagę, ale strzeliła tylko jednego gola i dopiero na 23 minuty przed końcem. Trafił Luis Suarez po zagraniu od Lionela Messiego. Kto wie czy ten moment nie okaże się kluczowym w dwumeczu. Do składu Valencii powracają dziś Ezequiel Garay i Geoffrey Kondogbia, czyli zawodnicy kluczowi, których na Camp Nou nie zobaczyliśmy.

Drużyna Ernesto Valverde musi nastawić się na ciężki rewanż, ponieważ Valencia potrafi u siebie zgotować piekło. Z ostatnich czterech meczów na Mestalla Barcelona wygrała tylko jedno i to wynikiem 3:2 (w pozostałych padł wynik 1:1).

Do finału Pucharu Hiszpanii awansowała już Sevilla, która na finiszu wyeliminowała Leganes. W pierwszym meczu padł wynik 2:0. W rewanżu zadecydowały gole Joaquina Correi oraz Franco Vazqueza.

Przewidywane składy:

Valencia: Jaume - Montoya, Gabriel, Garay, Gaya - Soler, Parejo, Kondogbia, Lato - Rodrigo, Santi Mina.

FC Barcelona: Cillessen - Semedo, Piqué, Umtiti, Alba - Roberto, Rakitić, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez.

Nie zagrają:

Valencia: Murillo, Pereiera
FC Barcelona: Vermaelen, Dembele, Digne, D. Suarez

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Barcelona - Valencia 1:0 (Puchar Hiszpanii, 01.02.2018)
Valencia - Barcelona 1:1 (liga hiszpańska, 26.11.2017)
Barcelona - Valencia 4:2 (liga hiszpańska, 19.03.2017)

Mecz Valencia - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny na platformie Canal+ Sport Online i stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:30.