Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 13. kolejka
2018-10-06 15:00

Warta Poznań

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec meczu! Warta Poznań remisuje w "Ogródku" z Chojniczanką Chojnice 1:1! Kończymy również relację, dziękujemy za uwagę!

• Chojniczanka walczy o zwycięstwo, groźnie było po dośrodkowaniu, ale obrona Warty wybija piłkę.

• Trochim uderza z rzutu wolnego sprzed pola karnego, ale pewnie broni Lis.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Próbował Grzelczak, ale niecelnie.

• I mam też ostatnią zmianę w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza strzelec gola Robert Janicki, a wchodzi Paweł Piceluk.

• Faulowany ponownie Trochim. Tym razem kartkę ogląda Niklas Zulciak.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance. Piotr Grzelczak wchodzi w miejsce Tomasza Foszmańczyka. Goście z Chojnic rzucają wszystkie siły do ataku!

• Tomasz Boczek ukarany żółtkiem.

• Strzał z dystansu Michała Grobelnego mija bramkę Janukiewicza.

• Zmiana w Warcie. Niklas Zulciak za Wojciecha Fadeckiego.

• Chojniczanka blisko prowadzenia! Zawistowski strzela z bliska, ale fantastycznie broni Lis!

• Grzegorz Szymusik ogląda żółtą kartkę za faul na Trochimie.

• Kolejna zmiana w Chojniczance. Tomasz Mikołajczak zastępuje Karola Gardzielewicza.

• Znowu groźnie w polu karnym gości, ale obrona wyjaśnia sytuację.

• Krzysztof Danielewicz za Janusza Surdykowskiego.

• 1:1! A jednak! Napór gospodarzy przynosi efekt w postaci wyrównania po strzale Roberta Janickiego!

• Po raz kolejny groźnie pod bramką Chojniczanki! Strzał z bliska broni Janukiewicz, który powoli wyrasta na bohatera tego spotkania!

• Piłka po strzale Janickiego minimalnie mija okienko bramki Janukiewicza. Warta coraz bliżej wyrównania!

• Kolejna groźna wrzutka Warty, ale ponownie chwyta Janukiewicz.

• Łukasz Spławski zastępuje kontuzjowanego Biegańskiego.

• Piłka w bramce drużyny z Chojnic! Ale... gol nie zostaje uznany!

• Dobra akcja Chojniczanki. Strzał Foszmańczyka ładnie broni Lis.

• Zaczęła od ataków Chojniczanka, zablokowany strzał Emila Drozdowicza.

• Wracamy po przerwie!

• I w tym momencie zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Goście z Chojnic prowadzą 0:1.

• Było bardzo blisko! Szymusik uderzał głową i niewiele zabrakło do wyrównania.

• Rzut rożny po wrzutce Szymusika. Dośrodkowania Warty coraz bardziej niebezpieczne.

• Warta próbuje zagrozić Chojniczance dośrodkowaniami, ale po raz kolejny pewnie łapie Janukiewicz.

• Na boisku zrobiło się bardzo spokojnie, na spalonym Sylwestrzak.

• Mamy pierwszego gola w tym spotkaniu! Paweł Zawistowski mocnym uderzeniem zza linii pola karnego pokonuje Adriana Lisa! 0:1!

• Celny strzał Szymusika pewnie broni Radosław Janukiewicz.

• Teraz akcja Warty, ale obrona Chojniczanki wyjaśnia sytuację po dograniu Janickiego.

• Przycisnęła Chojniczanka. Zawodnicy Przemysława Cecherza wykonywali dwa rzuty rożne z rzędu, ale na razie nic z tego nie wynika.

• Robi się ostro, tym razem kartkę ogląda Adrian Cierpka.

• Żółtą kartką ukarany został Janusz Surdykowski.

• Bardzo dobre uderzenie Zawistowskiego, ale świetnie broni Lis!

• Kolejna akcja gospodarzy. Po rzucie rożnym sprawa została jednak wyjaśniona.

• Akcja pod bramką Chojniczanki kończy się odgwizdaniem spalonego.

• Janukiewicz spokojnie wyłapuje piłkę zagraną z rzutu wolnego.

• Chojniczanka długo utrzymuje się przy piłce. Na razie jednak nic z tego nie wynika.

• Pierwszy gwizdek sędziego!

• Oba zespoły znajdują się po dwóch stronach tabeli. Chojniczanka znowu walczy o najwyższe cele, a Warta jako beniaminek kręci się wokół strefy spadkowej.

• Witam bardzo serdecznie! Już za niecałe 20 minut rozpoczniemy mecz pomiędzy Chojniczanką, a Wartą Poznań!

JCZ

Warta - Chojniczanka LIVE! W "Ogródku" łatwiej o punkty?

Warta - Chojniczanka LIVE! W "Ogródku" łatwiej o punkty? ©Grzegorz Dembinski

Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice ONLINE. O godzinie 15:00 rozpoczną grę nie tylko na ziemi łódzkiej, ale również w Wielkopolsce. Będący na czternastym miejscu beniaminek spróbuje sprawić niespodziankę, czyli pokonać drużynę z czwartej lokaty, która przyszły sezon najchętniej spędziłaby na wyższym szczeblu. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Ostatnie dni to dla Warty pasmo dobrych (albo obiecujących) informacji. W poniedziałek PZPN potwierdził, że jej domowe mecze mogą odbywać się do końca sezonu na stadionie przy Drodze Dębińskiej.
We wtorek funkcję dyrektora sportowego w klubie objął Tomasz Wichniarek, czyli były szef skautingu Lecha Poznań. A w środę w zaległym spotkaniu udało się pokonać Stomil Olsztyn (1:0) i wyjść ze strefy spadkowej.

- Po spotkaniu ze Stomilem kilku zawodników jest mocno poobijanych, ale mam nadzieję, że wszyscy będą gotowi do gry w sobotę. Na szczęście nikt nie będzie pauzował z powodu kartek – powiedział "Głosowi Wielkopolskiemu" Karol Majewski, kierownik drużyny Warty. W przypadku zwycięstwa drużyna nie zanotuje specjalnego awansu w tabeli, ale punktowo i tak odskoczy najsłabszym w stawce.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Na Chojniczankę Warta trafia w całkiem dobrym momencie. Drużyna z Chojnic ostatnio gra w kratkę. Oczywiście nikt nie spodziewał się, że przejdzie Legię Warszawa w Pucharze Polski (0:1), ale już kompletu punktów z Garbarnią Kraków (1:0) i Stalą Mielec (2:2) należało się spodziewać. O ile w Krakowie poszło po myśli trenera Przemysława Cecherza, o tyle u siebie było zgoła inaczej. Grając w przewadze dwóch piłkarzy (sic!) udało się ugrać jedynie remis. Schodzącego do szatni trenera żegnały okrzyki: Dymisja, dysmisja.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Warta - Chojniczanka 0:1 (sparing, 01.02.2012)

Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 15:00.