Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Warta Poznań

2

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec meczu! Warta była dużo lepsza i pewnie pokonuje Chojniczankę! Tym samym wskakuję na pozycję lidera!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Michał Jakóbowski zmieniony przez Łukasza Spławskiego.

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Kolejny żółty kartonik. Tym razem ukarany Janusz Surdykowski.

• Marcin Rajch wchodzi, a schodzi Mateusz Żukowski.

• Jacek Podgórski również ogląda żółty kartonik.

• Łukasz Trałka ukarany żółtym kartonikiem.

• Tomasz Laskowski zmienia Roberta Janickiego.

• Andrzej Witan ukarany żółtą kartką.

• Karol Gardzielewicz zmienia Mariusza Rybickiego.

• Do końca meczu zostało 15 minut. Jeżeli taki wynik się utrzyma to Warta wskoczy na fotel lidera!

• 1190 widzów zasiadło dzisiaj na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

• Chojniczanka zaczęła grać nieco lepiej, ale nadal nie potrafią stworzyć sobie dogodnej okazji.

• Chojniczanka nadal bez pomysłu na grę. Warta utrzymuję świetną dyspozycję.

• Emil Drozdowicz zmieniony przez Jacka Podgórskiego.

• Michal Obrocnik nie wyszedł na drugą połowę. Zmienił go Janusz Surdykowski.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Chojniczanka nie zdołała nawet oddać jednego celnego strzału. Warta z dużym spokojem kontroluje przebieg gry.

• Nie mogło być inaczej. Chojniczanka nie istnieje w tym meczu i gospodarze potwierdzają swoją przewagę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Warta dopina swego! Michał Jakóbowski podwyższa prowadzenie!

• Gospodarze cały czas napierają na swoich rywali. Chojniczanka natomiast nie oddała nawet celnego strzału.

• Michał Obrocnik ogląda żółtą kartkę.

• Warta po strzelonym golu poczuła wiatr w żagle. Wicelider 1 ligi szuka kolejnego trafienia.

• Mateusz Kupczak wygrał pojedynek główkowy i pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Kupczak otwiera wynik tego spotkania!

• Początek meczu bardzo spokojny. Nie było zagrożenia pod żadną z bramek, ale to Chojniczanka kontroluję przebieg spotkania. Jak na razie posiadanie piłki wynosi 86% do 14% na korzyść gości.

• Właśnie rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Warta jak na razie rozgrywa znakomity sezon. Drużyna z Poznania zajmuje aktualnie 2 pozycję w tabeli i coraz głośniej mówi się o walce o awans. Czy to się uda? Zobaczymy!

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Warta Poznań - Chojniczanka!

Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Warta Poznań w ramach 16. kolejki Fortuna 1. ligi zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Dla Zielonych będzie to kolejny mecz w roli faworyta, bo do Grodziska Wielkopolskiego przyjedzie drużyna z dołu ligowej tabeli. Relacja na żywo z meczu Warta - Chojniczanka w GOL24.pl!

Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Niedzielne starcie zapowiada się ciekawie głównie ze względu na wyjazdową ofensywę drużyny z Chojnic. W ostatnich czterech meczach "w delegacji" rywale Warty zdobyli aż 12 goli. Czy zatem szkoleniowiec Zielonych liczy na otwarty mecz w Grodzisku Wielkopolskim? Jedynym zespołem, który na obecnym boisku Warty strzelił co najmniej trzy gole było Zagłębie Sosnowiec.

- Myślę, że nie spodziewam się wielu goli, bo nasza obrona spisuje się bardzo dobrze. Straciliśmy bramkę w Tychach, ale wcześniej ta drużyna strzeliła cztery bramki Miedzi. Musimy uważać na ofensywę drużyny z Chojnic, bo to nie przypadek, że w ostatnim okresie grają szalone mecze. Mają kilku zawodników, którzy potrafią stworzyć sobie sytuacje strzeleckie. Musimy tutaj uczulić nasz zespół i pod to był dostosowany czwartkowy trening. Na odprawie przedmeczowej będziemy o tym jeszcze mówić. To my będziemy starali się zagrać swoim stylem i narzucić go rywalom. Chcemy zrobić wszystko, by wygrać mecz w Grodzisku Wielkopolskim - mówił trener Piotr Tworek.

W ostatnich dwóch meczach ligowych trener Tworek miał klęskę urodzaju. Szkoleniowiec mógł skorzystać ze wszystkich 26 zawodników, ale na mecz z Chojniczanką zabraknie dwóch piłkarzy. Szczególnie drużyna może odczuć brak Serhija Napołowa, który ostatnio był w dobrej dyspozycji.

- Serhij został upolowany w ostatnim meczu w Tychach. Jego lewa noga jest ciekawa, ale niestety go straciliśmy. Robimy wszystko, żeby mieć go na niedzielę. W dalszym ciągu z urazem mięśnia Achillesa boryka się także Nikodem Fiedosewicz.

Zieloni do meczu z Chojniczanką Chojnice ponownie przystępują w roli faworytów. Takich spotkań przed rokiem próżno było szukać przy Drodze Dębińskiej, ale trzeba przyznać, że Warta nauczyła się grać z tą presją, o czym świadczą dobre wyniki z teoretycznie słabszymi drużynami (2:0 z Puszczą czy 3:0 z Odrą Opole). Do tego Warta po 15. kolejkach ma najlepszą defensywę w lidze. Zieloni stracili do tej pory tylko 14 bramek.

- Nie ma takiego odczucia w zespole, że my jesteśmy faworytem i będziemy rozdawać karty. Nie odczuwam, że zespół tak reaguje w obecnej chwili na obecną pozycję w tabeli. Zespół chce wygrać mecz i każdy na treningach mówił, że musimy w niedzielę zapunktować. Myślę, że podchodzimy do tego spotkania jako Warta Poznań, która chce zagrać dobry mecz - mówił o presji faworyta szkoleniowiec Warty.

- Każdy mecz jest trudny i wymaga od nas maksimum, jeśli chodzi o zaangażowanie i przygotowanie mentalne oraz taktyczne. Na pewno zespoły przeciwne inaczej nas już traktują. Scenariusz takich spotkań jest dla nas przewidywalny i dużo dzieje się w drugiej połowie. Tak było w Tychach, gdzie gospodarze oddali nam pierwszą połowę, a w drugiej części ruszyli na nas i zrobił się dobry mecz.

Warta Poznań po 15. kolejkach jest wiceliderem Fortuna 1. ligi i do Radomiaka Radom traci dwa punkty. Beniaminek w ten weekend przegrał z Miedzią Legnica 1:3 i ewentualna wygrana Zielonych z Chojniczanką pozwoli podopiecznym Piotra Tworka po raz kolejny wskoczyć na fotel lidera. Za Wartą jest także grupa pościgowa. Szczególnie należy zwrócić uwagę na Podbeskidzie Bielsko-Biała, które ostatnio jest w dobrej formie i traci tylko punkt do Warty.

Mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Warta - Chojniczanka live w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.