Mecz Warta Poznań - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja...

GKS Jastrzębie

1

• Koniec meczu! Lider traci punkty rzutem na taśmę!

• Żółtą kartką ukarany Kuzdra

• Gooool! Z rzutu karnego bramkę zdobywa Adam Wolniewicz! Ależ końcówka w Grodzisku!

• Ostatnia zmiana w GKS. Schodzi Adamek, w jego miejsce Jadach

• Druga zmiana w Warcie. Schodzi Janicki, w jego miejsce Kiklaisz.

• Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Norkowski

• Druga zmiana w Jastrzębiu. Schodzi Farid Ali, w jego miejsce Żak.

• Reaguje na stratę gola trener gości. Z boiska schodzi Szczęch, w jego miejsce Adamek

• Gooool! Rzut karny dla Warty wykorzystuje Janicki!

• Rzut karny po faulu na Jarochu. Warta przed szansą!

• Pierwsza zmiana w Warcie. W miejsce Kupczaka wchodzi Grobelny

• Kolejna kartka dla Warty, tym razem ukarany Rybicki

• Żółta kartka dla Łukasza Trałki. W kartonikach na razie 1:1

• Cały czas utrzymuje się wizualna przewaga gospodarzy, ale nie udało się jej przełożyć na gole.

• Rozpoczęcie drugiej połowy. Czekamy na gole!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Grodzisku Wielkopolskim bez goli.

• Żółtą kartką ukarany Łukasz Norkowski. Tomasz Marciniak pierwszy raz w tym spotkaniu musiał sięgać po kartonik.

• Kolejny korner dla Warty, ale bez efektu. Rośnie też posiadanie piłki gospodarzy.

• Trzy rzuty rożne wykonywali do tej pory goście. Warta dopiero przed momentem odpowiedziała pierwszym kornerem w spotkaniu.

• Gospodarze przeważają w posiadaniu piłki, ale to goście oddają więcej strzałów. Na razie w większości nie wymagały one nawet interwencji Lisa.

• Pół godziny gry za nami, na tablicy wyników ciągle 0:0.

• Pierwsze minuty spotkania nie przyniosły zmiany rezultatu. Lider szuka swojej szansy na objęcie prowadzenia.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• W ubiegłym sezonie miano rewelacji pierwszej ligi należało go GKS-u Jastrzębie, który jako beniaminek zajął wysokie, piąte miejsce na koniec rozgrywek. Teraz do tego tytułu aspiruje Warta Poznań. Zieloni latem przebudowali swój zespół i tak jak w poprzednim sezonie mieli skupiać się na walce o utrzymanie. Jak na razie podopieczni Piotra Tworka spisują się jednak znakomicie i po pierwszych pięciu kolejkach są liderem Fortuna 1 Ligi.

• Witamy! W niedzielnym meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Wartą Poznań. Drużyna z Wielkopolski jest nieoczekiwanym liderem zaplecza Ekstraklasy. W tym miejscu możecie śledzić najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.

Mecz Warta Poznań - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Grzegorz Dembinski

Mecz Warta Poznań - GKS Jastrzębie ONLINE. W niedzielnym meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Wartą Poznań. Drużyna z Wielkopolski jest nieoczekiwanym liderem zaplecza Ekstraklasy. Tekstowa relacja na żywo z meczu Warta Poznań - GKS Jastrzębie live w GOL24.pl.

Mecz Warta Poznań - GKS Jastrzębie ONLINE

W ubiegłym sezonie miano rewelacji pierwszej ligi należało go GKS-u Jastrzębie, który jako beniaminek zajął wysokie, piąte miejsce na koniec rozgrywek. Teraz do tego tytułu aspiruje Warta Poznań. Zieloni latem przebudowali swój zespół i tak jak w poprzednim sezonie mieli skupiać się na walce o utrzymanie. Jak na razie podopieczni Piotra Tworka spisują się jednak znakomicie i po pierwszych pięciu kolejkach są liderem Fortuna 1. Ligi.

GKS Jastrzębie nie jedzie do Grodziska Wielkopolskiego w roli faworyta, ale mimo tego chce zdobyć komplet punktów - zwłaszcza, że ostatnie dwa mecze drużyny Jarosława Skrobacza zakończyły się podziałem punktów, a na zwycięstwo GKS czeka już od drugiej kolejki. - Przeciwko Warcie musimy wyjść od początku z takim nastawieniem, z jakim wyszliśmy na drugą połowę meczu z Radomiakiem. Interesują nas tylko trzy punkty - zaznacza w rozmowie z oficjalną stroną klubu Dominik Kulawiak.

W Poznaniu starają się nie zachłysnąć początkowym sukcesem. Trener Tworek zaznacza, że jego zespół wciąż popełnia błędy i czeka go wiele pracy. - Mamy jeszcze dużo problemów, ja to widzę i one niepokoją, bo tak naprawdę każdy rywal, który z nami grał łatwo stwarzał sobie sytuacje i to takie konkretne. Potrzebujemy teraz trochę więcej czasu na potrenowanie pewnych rzeczy, ale punktujemy i z tego cieszymy się ogromne - podkreśla szkoleniowiec Warty.

Mecz Warta Poznań - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Warta Poznań - GKS Jastrzębie w tv. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.