Mecz Warta Poznań - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

• Koniec spotkania. ŁKS zabiera punkty do Łodzi. Dzisiaj wystarczył mocny początek.

• Jeszcze kartka dla Biegańskiego.

• Zostały doliczone trzy minuty.

• Jeszcze Żylski w miejsce Radionowa.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kiełba. Warta osłabiona.

• Zbliżamy się do finiszu. Tempo senne, składnych akcji prawie w ogóle. To będzie trzecie zwycięstwo łodzian w sezonie.

• Kłopoty Jasińskiego, a Warta ma już wykorzystany komplet zmian. Czyżby dziesięć minut w dziesiątkę?

• I jeszcze Wolski zmienił Ramireza.

• Wojowski zmienił Kostyrkę. Ten piłkarz zaliczył dziś asystę. A grał za kontuzjowanego Bryłę.

• Piceluk za Cierpkę. To ostatnia roszada u poznaniaków.

• Nie ma trafienia dla gości. Radionow drugi raz podczas tej połowy złapany na ofsajdzie.

• Po grze łodzian wnioskujemy, że wynik ich zadowala. Warta dalej bez argumentów. Może Zulciak trochę rozrusza towarzystwo?

• Mamy kolejną zmianę po stronie gospodarzy. Za Janickiego wszedł Zulciak.

• Blisko, blisko gola dla ŁKS-u. Piłka wpada nawet do siatki, lecz arbiter dopatrzył się przewinienia. Rozpoczyna Warta.

• Znowu po faulu na Łuczaku pokazano kartkę. Tym razem dla Jasińskiego.

• Sędzia odgwizduje spalonego na połowie ŁKS-u.

• Uderzenie z wolnego i... nie ma kontaktowej bramki. Za wysoko.

• Warta próbuje złapać rytm. Jest dośrodkowanie w pole karne, ale nie ma adresata. Defensywa ŁKS-u oddaliła zagrożenie.

• Pierwsza akcja ŁKS-u spaliła na panewce. Grzesik nie dobiegł do zagranej piłki.

• Gramy dalej. Od środka wznowili goście.

• Kalupa zmienił w przerwie Fiedosewicza.

• Koniec pierwszej połowy. ŁKS prowadzi z Wartą 2:0. Łodzianie to drużyna przeważająca, dlatego wynik nie dziwi. Wracamy za kwadrans.

• Przyjezdni mieli jeszcze okazję, ale decydujące podanie okazało się niecelne.

• Mamy pierwszą kartkę w meczu. Za faul na Łuczaku ukarany Kiełb.

• Kołba bez żadnych problemów radzi sobie ze strzałem.

• Cierpka interweniuje po strzale Bogusza. Warta ciągle nie umie się pozbierać po dwóch ciosach. Jeżeli padnie trzecia bramka to raczej dla ŁKS-u.

• Radionow! Głową, ale niecelnie. Piłka musnęła poprzeczkę.

• Trener Nemec upominany przez sędziego.

• Niecelnie uderzenie Łuczaka, ale łodzianie i tak odzyskali futbolówkę.

• Kieliba trafiony w szyję przez Radionowa. Na szczęście będzie mógł kontyunować grę.

• Ostatnie minuty nie obfitowały w interesujące zdarzenia. Kiełb wrócił do gry, ŁKS wciąż przeważa.

• Chwila przerwy w grze. Kiełb ma jakieś problemy.

• Warta nie umie złapać rytmu. Mecz toczy się pod dyktando ŁKS-u.

• Ależ początek gości! Kostyrka zaczął akcję, a Bogusz zwieńczył mocnym uderzeniem. Warta kompletnie bez reakcji.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Już 2:0!

• "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz ŁKS gra!" - łodzianie zaczęli doping. Ich drużyna w posiadaniu piłki. Uderzał właśnie Ramirez, ale Lis dał radę. Potem poprawka Ramireza i też nie ma drugiej bramki. Dobre sytuacje ŁKS-u.

• Pierwsza akcja i od razu gol! Kibiców gości, których jest sporo na stadionie, uszczęśliwił Sobociński, wykorzystując zagranie od Ramireza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla ŁKS-u!

• Warta w ofensywie. Dośrodkowania nie dochodzą celu.

• Początek jest dość niemrawy. Warta na razie w posiadaniu piłki, ŁKS czeka na pierwszą kontrę.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek. Gospodarze na zielono-biało, goście na czarno.

• Zawody poprowadzi sędzia Mariusz Korpalski z Torunia.

• W ostatniej kolejce Warta przegrała aż 1:4 z Podbeskidziem, natomiast ŁKS u siebie uległ Stali 0:2.

• Na szczęście spotkanie dojdzie do skutku. Obaj beniaminkowie mają tyle samo punktów - po siedem. Sęk jednak w tym, że Warcie pozostały dwa zaległe mecze.

• W "Głosie Wielkopolskim" przeczytaliśmy, że jeszcze wczoraj ten mecz stał pod dużym znakiem zapytania. A to z uwagi na kłopoty finansowe Warty.

• Tylko minuty dzielą nas od drugiego sobotniego spotkania 7. kolejki Fortuna 1 Ligi. W gościnnym Grodzisku Wielkopolskim, gdzie kiedyś triumfy święcił Groclin Dyskobolia, Warta zagra z ŁKS-em.

LUMAR, DK, red

Mecz Warta Poznań - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Warta Poznań - ŁKS Łódź ONLINE. Jeszcze w piątek późnym popołudniem nie było wiadomo, czy odbędzie się sobotnie spotkanie Warty Poznań z ŁKS Łódź w ramach siódmej kolejki Fortuna 1 Ligi. Ostatecznie mecz odbędzie się zgodnie z planem, o godz. 17 w Grodzisku Wielkopolskim. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Warta Poznań - ŁKS Łódź ONLINE

Przez cały dzień toczyły się rozmowy na temat przejęcia sekcji piłkarskiej poznańskich Zielonych. Izabella Pyżalska, prezes Warty Poznań SA, co nie jest tajemnicą przy wsparciu swego męża Jakuba pertraktowała z nowym sponsorem, który chce być (przynajmniej na razie) anonimowy, co jest też, nawiasem mówiąc, bardzo dziwne. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to przecież chodzi o pieniądze.

O kłopotach finansowych piłkarzy poznańskiej Warty mówi się od dawna. Czerwcowy awans do pierwszej ligi był prawdziwym cudem. W tym sezonie poznańscy Zieloni rozegrali cztery spotkanie w Fortuna I lidze. Dwa z nich, które miały odbyć się na boisku przy Drodze Dębińskiej, rozegrano w Grodzisku Wielkopolskim, bo prace modernizacyjne na obiekcie Warty przy Drodze Dębińskirj nie zostały jeszcze zakończone. Także pojedynek 7. kolejki odbędzie się w Grodzisku, choć jeszcze w piątek późnym popołudniem wiele wskazywało na to, że Warta odda to spotkanie walkowerem.

Obecnych władz sekcji piłkarskiej Warty nie było już stać na organizację tego meczu, tym bardziej, że zaległości finansowe wobec niektórych piłkarzy sięgają marca. A ponadto mecz Warta – ŁKS, to starcie podwyższonego ryzyka. Do Grodziska wybiera się bowiem spora grupa kibiców z Łodzi, a także ich sprzymierzeńcy kibicujący Lechowi Poznań.

- Bardzo nie chcieliśmy grać już w Grodzisku, bo rozegranie tam meczu grozi kolejną karą finansową, ale niestety stajemy przed taką koniecznością. Mimo kłopotów i faktu, że długo rozegranie meczu stało pod znakiem zapytania, zrobimy wszystko, żeby sportowo podnieść się po przegranej w Bielsku-Białej. Piłkarze chcą grać i zaprezentować się jak najlepiej. Nie dopuszczamy myśli, że trzeba będzie wycofać się z rozgrywek - powiedział nam Karol Majewski, kierownik drużyny Warty.

Z kolei w czwartek prezes ŁKS Tomasz Salski przedstawił dwóch nowych inwestorów, którzy zaangażują się finansowo w działalność klubu. Nowymi udziałowcami spółki ŁKS zostali: Przemysław Andrzejak, na co dzień prezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Jerzy Pietrucha prezes firmy Pietrucha, obecnej na rynkach 34 państw, głównie Azji i Afryki.

Jak z formą sportową? W środę Zieloni przegrali pierwszy mecz w sezonie. W Bielsku-Białej dostali lanie aż 4:1. Warto zauważyć, że w Grodzisku zawodnikom Warty wiedzie się bardzo dobrze - podzielili się tam punktami z Garbarnią Kraków (1:1) i pokonali Stal Mielec (1:0).

ŁKS ma tyle samo punktów co warciarze, ale dwa rozegrane mecze więcej. Podopieczni Kazimierza Moskala przegrali dwa ostatnie pojedynki i z pewnością dzisiaj liczą na przełamanie. Za wyjątkiem środowego meczu ze Stalą Mielec (0:2), beniaminek z Łodzi prezentował się bardzo dobrze, ale nie przekładało się to na wyniki. Czy dzisiaj będzie inaczej?

Mecz Warty z ŁKS w sobotę o godz. 17 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

Kto wygra mecz 1. ligi: Warta Poznań - ŁKS Łódź?

Mecz Warta Poznań - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Spotkanie Warta Poznań - ŁKS Łódź nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu w GOL24.pl!

17:00 mecz Warta Poznań - ŁKS Łódź