• KONIEC SPOTKANIA! Warta wygrała 4:3 z Podbeskidziem!

• O sześć minut arbiter z Torunia przedłużył to spotkanie.

• Ostatnia zmiana w meczu. Za Szymusika wszedł Wypych.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Podbeskidzie nie odpuszcza. Straty zmniejszył właśnie Chopi, czyli Roberto Gandara.

• Sabalę zmienił Hilbrycht.

• Za Biegańskiego pojawił się Jasiński. To druga roszada Warty.

• Za Sierpinę wszedł Kostorz.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i puściło na całego. Warta zdobywa czwartą bramkę! Jej autorem... Michał Żebrakowski. Przed chwilą ten napastnik pojawił się na boisku.

• Tymczasem żółtą kartką został ukarany Krzysztof Biegański.

• Żebrakowski zmienił właśnie Spławskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Już wiemy, że będzie niezwykle ciężko. Warta od wyniku 1:2 doprowadziła do 3:2! Prowadzenie odzyskał Jakub Kiełb

• CZERWONA KARTKA DLA ADRIANA GOMEZA. Podbeskidzie traci zatem nie tylko gola, ale również pomocnika. Pół godziny w osłabieniu! Da radę?

• Rakowski zmienił Rzuchowskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOL! To się goście nacieszyli... Znowu wyrównanie! Na 2:2 trafia Robert Janicki.

• GOOOOOOOOL! Podbeskidzie obejmuje prowadzenie za sprawą Pawła Oleksego! Obrońca skierował piłkę do siatki głową!

• Na bohatera meczu (a przynajmniej drugiej połowy) wyrasta Rafał Leszczyński. Bramkarz "Górali" w krótkim odstępie czasowym dwukrotnie uchronił swój zespół przed utratą bramki.

• Obie drużyny bez zmian. Na widowni niecałe 900 osób.

• Gra została wznowiona. Od środka rozpoczęli goście.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Warta remisie z Podbeskidziem 1:1.

• Kartka dla Pawła Oleksego. Bardzo ostro grają bielszczanie.

• Z rzutu wolnego wrzucał Łukasz Sierpina, a Kamil Wiktorski uderzył z główki jedynie w boczną siatkę. Było groźnie.

• GOOOOL!!! 1:1!! PRZEMYSŁAW PŁACHETA WYRÓWNUJE!!

• Jeszcze jeden korner dla gospodarzy, ponownie strzał głową i na posterunku bramkarz Górali.

• Celny strzał Bartosza Kieliby po rzucie rożnym, ale broni Rafał Leszczyński.

• I jeszcze jedna kartka dla zawodnika Podbeskidzie. Tym razem ukarany Michał Rzuchowski.

• Zbyt ostre wejście Przemysława Płachety. Żółta kartka.

• W odpowiedzi uderzenie z woleja Pawła Oleksego, ale obok bramki.

• Nie zapowiadało się na tego gola, ale piłka jest nieprzewidywalna. Jakóbowski oddał strzał, a futbolówka po rykoszecie zaskoczyła bramkarza.

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA WARTY!! MICHAŁ JAKÓBOWSKI!!

• Świetna interwencja obrońcy Warty, który przeciął podanie zmierzające do dobrze ustawionego Chopiego.

• Adrian Gomez ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

• W kluczowych fazach akcji brakuje dokładności w dośrodkowaniach graczom Górali.

• W pierwszych minutach przy piłce częściej Podbeskidzie, które stara się narzucić swój styl gry.

• Pierwszy gwizdek, od środka zaczynają gospodarze.

• Nie tak sobie wyobrażali inaugurację wiosennej rundy w Bielsku. Co prawda nikt pod Klimczokiem przesadnie nie pompował balonika, ale ten pękł już po pierwszym meczu. Do prowadzącego Rakowa Górale tracą już 22 punkty, a do drugiego w tabeli ŁKS 11.

• Warta swoje wiosenne granie rozpoczęła od wyjazdowego remisu z Bytovią. Poznaniacy zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową i chcieli by też jak najszybciej przesunąć przesunąć się w górę tabeli.

• Witamy! W ostatnim spotkaniu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi Warta Poznań podejmuje Podbeskidzie Bielsko-Biała. W tym miejscu możecie śledzić najważniejsze informacje z tego meczu.

Leszek Jaźwiecki

Mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Od falstartu zaczęli wiosenne zmagania w Fortuna 1 Lidze piłkarze Podbeskidzie, przegrywając u siebie ze Stalą Mielec. Bielszczanie chcą udowodnić, że to był tylko wypadek przy pracy i pojechali do Poznania po trzy punkty. Spotkanie Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała, którego sędzią będzie Sylwester Rasmus z Torunia, rozpocznie się o 15. Relacja na żywo z meczu Warta - Podbeskidzie w GOL24.pl!

Mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Nie tak sobie wyobrażali inaugurację wiosennej rundy w Bielsku. Co prawda nikt pod Klimczokiem przesadnie nie pompował balonika, ale ten pękł już po pierwszym meczu. Do prowadzącego Rakowa Górale tracą już 22 punkty, a do drugiego w tabeli ŁKS 11. - Nie patrzymy na razie w górę tabeli, chcemy zapomnieć o meczu ze Stalą i zrobimy wszystko, aby wygrywać następne mecze - mówi kapitan Podbeskidzia Łukasz Sierpina.

Warta swoje wiosenne granie rozpoczęła od wyjazdowego remisu z Bytovią. Poznaniacy zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową i chcieli by też jak najszybciej przesunąć przesunąć się w górę tabeli. – Wszyscy liczymy na to, że przywitamy się z kibicami w Poznaniu tak, jak się pożegnaliśmy w grudniu, czyli zwycięstwem – mówi napastnik Warty Poznań Łukasz Spławski.

To będzie dziesiąte starcie obu zespołów. Historia tych spotkań przemawia wyraźnie na korzyść Podbeskidzia, Górale wygrali sześciokrotnie, trzy razy górą była Warta, a tylko jeden raz mecz zakończył się remisem 1:1. Jesienią w Bielsku gospodarze wygrali 4:1 po bramkach Gugi, Sabali i dwóch Sierpiny oraz jednym trafieniu Biegańskiego dla Warty.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Nie będzie transmisji telewizyjnej online z meczu Warta - Podbeskidzie. Tekstowa relacja na żywo z meczu Warta - Podbeskidzie live w GOL24.pl.

TOP 10 najlepiej zarabiających Polaków. Kto za "Lewym"?