Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom ONLINE. Poznamy...

Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom ONLINE. Poznamy ostatniego beniaminka Ekstraklasy. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, Baraże - finał
2020-07-31 17:40

Warta Poznań

2

Radomiak Radom

0

• KONIEC MECZU! Warta Poznań w Ekstraklasie!

• Leandro napomniany żółtą kartką za zachowanie na ławce rezerwowych.

• Górski napomniany żółtą kartką za przepychanki.

• Szczepaniak wylatuje z boiska! Nie wytrzymał ciśnienia i faulował taktycznie rywala. Nie zapamięta dobrze tego występu.[/b]

• Jakóbowski bezpardonowo potraktował rywala. Jest kartka!

• Z boiska schodzi Jakubik, na boisku pojawia się Sokół.

• Dariusz Banasik nie może się pogodzić z decyzjami arbitra w tym meczu. Czerwona kartka dla szkoleniowca Radomiaka.

• Warta jest już raczej pewna awansu do Ekstraklasy!

• GOOOOOOL! KUPCZAK Z 11 METRÓW! Prosto w okienko!

• JEST RZUT KARNY! Faul na Jakóbowskim!

• Sędzia Frankowski znów korzysta z systemu VAR!

• Jakóbowski ograł dwóch zawodników w polu karnym, ale upadł w polu karnym!

• Szczepaniak odpłacił się rywalowi, ale w tej sytuacji piłkarz obejrzał już kartkę.

• Michalski brzydko faulował Rybickiego. Kolejny stały fragment gry dla poznaniaków.

• Abramowicz dał się ograć Rybickiemu i musiał faulować blisko pola karnego. Szansa na dośrodkowanie z boku.

• Michalski zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

• Mateusz Szczepaniak zastąpił Spławskiego na ostatni(?) kwadrans finału.

• Kaput naciskał na Laskowskiego, ale musiał ratować się faulem.

• Grobelny powstrzymał Leandro. Kartka.

• Postawienie na ofensywę. Górski zastępuje Banasiaka.

• Aj znakomite uderzenie! Makowski przygotowywał się do uderzenia zza pola karnego, aż w końcu udało mu się zgubić krycie i mocno uderzył na bramkę. Płasko, ale tuż obok bramki.

• Kupczak uderzył w prawy dolny róg bramki Miszty. Bramkarz wyczuł intencje zawodnika Warty, ale nie zdążył z interwencją.

• GOOOOOOL! MATEUSZ KUPCZAK! Euforia w Poznaniu!

• Spławski powstrzymywany w powietrzu przez Abramowicza i mamy jedenastkę dla Warty. Uderzać będzie Kupczak.

• JEST RZUT KARNY!

• Sędzia chce na własne oczy obejrzeć tę sytuację. Dłuższa przerwa na boisku.

• Sędzia Frankowski słucha zaleceń z wozu VAR.

• Leży na murawie Spławski! Czy to jest rzut karny?

• Kieliba fauluje przeciwnika przed własnym polem karnym.

• Znowu nacisk na rywali kładą goście. Warta jakby nie może odnaleźć się po dwóch kwadransach dobrej gry na początku starcia.

• Zmiana w zespole Warty. Laskowski w miejsce Janickiego.

• Cichocki zgubił krycie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i tylko on sam nie wie, jak nie trafił w bramkę!

• Abramowicz przeciągnął zagranie w pole karne, ale świetnie znalazł się na dalszym słupku Michalski i tylko ofiarna interwencja Kupczaka zapobiegła bramce.

• Udaremnił atak gości Kieliba.

• Banasiak wszedł w drybling, zagrał jeszcze do Leandro, ale zorientował się w tym Kiełb i znów oddalił zagrożenie.

• Banasiak chciał wykorzystać dogranie od Leandro i złe wybicie Kiełba, ale faulował rywala w ofensywie. Piłka w siatce, ale wcześniej zagwizdał faul arbiter.

• Janicki dojrzał Rybickiego na boku, ten zszedł do środka, ale nie obsłużył prostopadłym zagraniem Grobelnego i stracił futbolówkę.

• Podanie Jakubika do Michalskiego, ale ten uderza niecelnie z dystansu.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Bardzo ciekawe spotkanie mamy do tej pory w Poznaniu. Na początku zmasowany atak przeprowadzili warciarze, potem Radomiak odpłacił się bardzo groźną sytuacją. Nadal brakuje nam najważniejszego, czyli goli. Może po przerwie, a może dopiero w dogrywce?

• Koniec pierwszej połowy.

• Niecelna próba z rzutu rożnego i arbiter kończy pierwszą połowę.

• Groźna strata pomocnika Radomiaka, szybki atak Warty, ale przeprowadzony tylko w trzech zawodników. To nie mogło się udać.

• Kilka ostatnich minut to zdecydowana przewaga gości. Czyżby poznaniaków dopadła kondycyjna słabość?

• Ależ blisko gola Radomiak! Leandro dopadł do piłki na skrzydle, z łatwością nawinął dwóch obrońców i wrzucił na dalszy słupek. Kiepsko przyjął sobie piłkę Michalski, ale uderzył delikatnie piłkę i z dużymi kłopotami wybronił to Lis.

• Trałka taktycznie faulował w środku pola, dostał więc żółtą kartkę.

• Kolejne uderzenie Rybickiego, ale nie jest zbyt skoncentrowany, bo uderza bardzo wysoko nad bramką.

• Abramowicz znów świetnie minął rywala na swoim skrzydle, wrzucił piłkę lewą nogą, ale dosłownie nikogo z zespołu gości nie było na dalszym słupku. Lis od razu wznowił grę.

• Banasiak dostał dobre podanie z głębi pola, wrzucił do Nowaka, lecz wyprzedził go Kieliba.

• Ależ rozklepali to piłkarze Radomiaka! Dwa podania, Leandro do Makowskiego, Makowski do Michalskiego i tylko spalony powstrzymał tego ostatniego przed sytuacją sam na sam.

• Kiełb nisko wrzucił piłkę w światło bramki, ale oślepiony słońcem Miszta nie zawahał się i pewnie ją złapał.

• Jeden z nielicznych kontrataków Radomiaka. Leandro minął niestabilnego rywala w środku pola, zagrał do Banasiaka do boku, a ten przedłużył zagranie do Abramowicza. Płaska wrzutka zatrzymana przez Trałkę.

• Janicki dopadł do piłki w polu karnym i od razu zaatakowało go aż czterech piłkarzy! Pomocnik Warty dograł do Jakóbowskiego, lecz ten wywalczył tylko rzut rożny.

• Wrzutka po kornerze i Misztę wyratował wybiciem głową Damian Nowak.

• Janicki wyszedł spod pressingu ładną ruletką, ale został faulowany. Kolejny jednak odbiór Warty na połowie rywali.

• Lis dalekim zagraniem uruchomił Jakóbowskiego, ten znalazł w środku Kiełba, który jeszcze przyspieszył akcję. Mocne dośrodkowanie końcówkami palców wybił Miszta. Przed polem karnym nie było nikogo z poznaniaków, więc Radomiak zażegnał niebezpieczeństwo.

• Pierwszy stały fragment gry dla gości. Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto w ręce Lisa.

• Ławniczak krył piłkę dla Lisa, ale przycisnął go Leandro, więc stoper był zmuszony wybić futbolówkę na aut.

• Janicki z obrotu uderzał z daleka na bramkę. Spokojnie wyłapał Miszta.

• Odważna próba Rybickiego. Spory dystans, ostry kąt, ale kompletnie nieudany strzał.

• Teraz dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, Kieliba próbował uderzać głową, ale został poturbowany przez dwóch rywali.

• Znakomite podanie prosto pod samą linię końcową do Grobelnego. Mocne dośrodkowanie, ale nie było strzału. Mimo to, każde podejście poznaniaków pod pole karne gości to spore zagrożenie.

• Jakóbowski rozpędził się z piłką, wpadł na obrońcę i domaga się faulu. Arbiter każe mu wstać.

• Janicki znalazł w polu karnym Spławskiego, ten zastawił się i odegrał do Rybickiego, lecz jego uderzenie z dystansu było niecelne.

• Abramowicz dostał prostopadłą piłkę na skrzydle, ale jego dośrodkowanie zablokował już Grobelny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Kiełba, delikatne wybicie i dobitka Spławskiego z dystansu - niecelna.

• Przejęcie długiego zagrania przez piłkarzy Warty, gospodarze wywalczyli rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło.

• Ruszyli! Od środka goście!

• Piłkarze wychodzą na murawę przy aplauzie poznańskich kibiców.

• Tak typujecie przed finałem:

• Nie znamy jeszcze ostatniego beniaminka PKO Ekstraklasy, ale już wiemy z kim, kiedy i gdzie rozpocznie nowy sezon. 23 sierpnia o 15:00 na własnym stadionie podejmie Lechię Gdańsk.

• Radomiak wyeliminował Miedź Legnica, wygrywając 3:1. Ale sporym kosztem. Przedwcześnie mecz opuścił Patryk Mikita. Kłopoty zdrowotne mają też Leandro czy Mateusz Michalski. Warta nie ma takich problemów. W półfinale pokonała Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 1:0. Gol Michała Jakóbowskiego został uznany po długie analizie VAR.

• Ten mecz cieszy się takim zainteresowaniem, że prezydent Radomia wydał zgodę na postawienie telebimu, by kibice Radomiaka mogli obejrzeć go wspólnie i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. To finał o awans, wielkie pieniądze i prestiż - dla drużyn, które od wielu lat nie gościły na najwyższym szczeblu.

• W piątek 31 lipca poznamy ostatniego beniaminka PKO Ekstraklasy. W finale baraży zagra trzecia drużyna zeszłego sezonu z czwartą.

• Witamy na relacji LIVE z finału baraży o grę w PKO Ekstraklasie: Warta Poznań - Radomiak Radom!

Warta - Radomiak LIVE! Poznamy ostatnią drużynę Ekstraklasy

Warta - Radomiak LIVE! Poznamy ostatnią drużynę Ekstraklasy ©Waldemar Wylegalski

Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom ONLINE. W piątek 31 lipca poznamy ostatniego beniaminka PKO Ekstraklasy. W finale baraży zagra trzecia drużyna zeszłego sezonu z czwartą. Początek o godzinie 17:40 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom ONLINE

Wejściówki na stadion rozeszły się w niecałą godzinę. Ten mecz cieszy się takim zainteresowaniem, że prezydent Radomia wydał zgodę na postawienie telebimu, by kibice Radomiaka mogli obejrzeć go wspólnie i bez ponoszenia dodatkowycb kosztów. To finał o awans, wielkie pieniądze i prestiż - dla drużyn, które od wielu lat nie gościły na najwyższym szczeblu.

- W zespole panują dobre nastroje - zapewnia trener Radomiak, Dariusz Banasik. Mamy jednak swoje problemy, o których nie chcę mówić (chodzi o kontuzje - red.). Zawodnicy są mocno nastawieni na mecz. Dla niektórych to najważniejszy mecz w karierze. Teren jest trudny, ale przeciwnik do pokonania - mówi. - Może okazać się, że kontuzjowani zawodnicy wyjdą na rozgrzewkę, ale nie zagrają. To będzie ważyć się do ostatniej chwili.

Radomiak wyeliminował Miedź Legnica, wygrywając 3:1. Ale sporym kosztem. Przedwcześnie mecz opuścił Patryk Mikita. Kłopoty zdrowotne mają też Leandro czy Mateusz Michalski. Do gry przewidziany nie jest Maciej Świdzikowski, który nie wystąpił w półfinale. Wybity palec ma bramkarz Cezary Miszta, a na drobne urazy narzekają: Rafał Makowski, Mateusz Cichocki, Dominik Sokół i Damian Nowak.

Pod tym względem Warta nie ma takich problemów. W półfinale pokonała Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 1:0. Gol Michała Jakóbowskiego został uznany po długie analizie VAR.

Warta wygrała oba mecze z Radomiakiem w 1 lidze. U siebie 3:0, na wyjeździe 2:0. - Odcinamy wszystko to, co za nami. Nie wspominamy tych meczów. Baraż to jeden mecz. To jeden rywal. Potraktujemy go jako zupełnie nowego, nieznanego rywala. Musimy go ograć! - zapewnia trener Piotr Tworek. - Wszyscy moi zawodnicy są zdrowi. Nie mam żadnych problemów. Atmosfera jest swobodna, luźna. Jesteśmy w dobrej dyspozycji mentalnej i fizycznej.

Nie znamy jeszcze ostatniego beniaminka PKO Ekstraklasy, ale już wiemy z kim, kiedy i gdzie rozpocznie nowy sezon. 23 sierpnia o 15:00 na własnym stadionie podejmie Lechię Gdańsk. Potem (28 sierpnia, 18:00) czeka go wyjazd do Zagłębia Lubin.

Warta to dwukrotny mistrz Polski i pięciokrotny wicemistrz. Jeżeli awansuje to domowe mecze rozegra na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Radomiak będzie gospodarzem na stadionie Legii Warszawa.

Gdzie oglądać baraż o ekstraklasę Warta - Radomiak?

Spotkanie poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski z Torunia. Jego asystentami będą Marcin Boniek i Jakub Winkler. Rolę sędziego technicznego przyjmie Paweł Malec. Na meczu będzie dostępny system wideoweryfikacji VAR. Obsłużą go Paweł Gil i Tomasz Kwiatkowski.

Przewidywane składy na mecz Warta - Radomiak:
Warta: Lis - Grobelny, Ławniczak, Kieliba, Kiełb - Rybicki, Kupczak, Trałka, Janicki, Jakóbowski - Spławski.
Radomiak: Miszta - Jakubik, Cichocki, Karwot, Abramowicz - Lewandowski, Kaput, Michalski, Makowski, Banasiak - Nowak.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Warta - Radomiak 3:0 (1 liga, 02.03.2020)
Radomiak - Warta 0:2 (1 liga, 17.08.2019)

Mecz Warta Poznań - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w stacji Polsat Sport. W internecie transmisja w aplikacji IPLA TV. Koszt dostępu to 5 złotych. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40. Zapraszamy!