Mecz Warta Poznań - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać...

Warta Poznań

0

Raków Częstochowa

2

• Koniec męczarni Warty. Raków bardzo pewnie zwycięża i gospodarze mogą być wdzięczni, że skończyło się to tylko 0:2...

• Koniec!

• Jeszcze próba strzału z dystansu Marcina Listkowskiego, jednak bardzo nieudana

• Raków powinien teraz mocno atakować rywali. Odkąd grają w przewadze to wygląda to jednak gorzej..

• Ostania zmiana w tym meczu. Adam Radwański zmienia Miłosza Szczepańskiego.

• Bartosz Kalupa wchodzi w miejsce Łukasza Spławskiego.

• Co tu się dzieje! Jakub Kiełb ogląda drugą żółtą kartkę i Warta kończyć będzie mecz w 9!

• Michał Grobelny w bardzo głupi sposób wylatuje z boiska. Niepotrzebnie sfaulował swojego rywala i dostaje drugą żółtą kartkę!

• Kamil Kościelny melduje się na murawie w miejsce Piotra Malinowskiego.

• Szymon Lewicki za bardzo żywe dyskusje zostaje ukarany żółtą kartką.

• Szymon Lewicki pakuje piłkę do bramki, ale wcześniej sędzia liniowy wskazuje, że był spalony. Bardzo kontrowersyjna decyzja.

• Bardzo fajna wymiana podań przez zawodników Rakowa. Zabrakło jednak strzału na bramkę Laskowskiego.

• Spławski wygrał pojedynek 1vs1 na skrzydle, tylko że później jego dośrodkowanie nie dociera do celu.

• Bardzo wysoki pressing Warty. Zawodnicy Marka Papszuna świetnie sobie z nim radzą.

• Ostra walka Musiolika z obrońcami rywala. Nie dał rady jednak dobrze ustawić się do strzału.

• Schodzi również Krystian Sanocki, a wchodzi Krzysztof Biegański.

• Podwójna zmiana w ekipie Warty Niklas Zulciak został zmieniony przez Pawła Piceluka.

• Michał Grobelny jest kolejnym zawodnikiem Warty, który ogląda żółtą kartkę.

• Petr Schwarz dograł idealnie z rzutu rożnego i Andrzej Niewulis spokojnie kieruję piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Andrzej Niewulis podwyższa prowadzenie Rakowa!

• Niklas Zulciak ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobre uderzenie Łukasza Spławskiego, ale równie świetna interwencja Michała Gliwy!

• Czas na drugie 45 minut!

• Raków jest zdecydowanie drużyną lepszą i zasłużyli na tę bramkę. Najważniejsze jest jednak zdrowie Igora Sapały, który po okropnej kontuzji musiał opuścić murawę.

• Sędzia po tej bramce zakończył pierwszą część meczu! Sebastian Musiolik znakomicie wyskoczył do dośrodkowania i nie dał szans Tomaszowi Laskowskiemu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sebastian Musiolik zdobywa "bramkę do szatni"!

• Aż 4 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

• Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Trzymaj się Igor!

• Miłosz Szczepański dograł delikatnie za wysoko. Lewickiemu zabrakło kilku centymetrów aby skierować piłkę do bramki.

• Zablokowany strzał Zulciaka. Michał Gliwa przejmuje piłkę.

• Okropna kontuzja Igora Sapały. Wygląda to na bardzo poważne złamanie ręki. W jego miejsce wszedł Szymon Lewicki.

• Igor Sapała upadł na murawę i chyba coś bardzo poważnego stało mu się z ręką. Będzie konieczna zmiana!

• Jakub Kiełb ogląda żółtą kartkę

• Zbyt słaby strzał Patryka Kuna. Laskowski spokojnie złapał lecącą futbolówkę.

• Wojciech Onsorge jak pierwszy w tym meczu trafia do notesu sędziego. Został ukarany żółtą kartką.

• Igor Sapała świetnie dograł w pole karne, gdzie Petr Schwarz przegrał pojedynek z Laskowskim.

• Kasperkiewicz miał przed sobą pustą bramkę, ale jak spod ziemi wyrósł mu Wojciech Onsorge, który ratuje swój zespół!

• Ależ okazja gospodarzy! Adrian Cierpka otrzymał świetne podanie, oddał strzał, ale Kasperkiewicz wybił piłkę z samej linii bramkowej! Raków cudem uniknął bramki!

• Nieprzyjemny strzał Musiolika. Piłka odbiła się tuż przed bramką, ale Tomasz Laskowski poradził sobie z tym uderzeniem.

• Raków cały czas atakuje, ale nie przynosi to żadnego efektu. Brakuje strzałów na bramkę.

• Sebastian Musiolik mija się z futbolówką! Znowu mało zabrakło, a otworzyłby się nam wynik!

• Aj, ale było teraz blisko! Andrzej Niewulis wyskoczył najwyżej do zagranej z rzutu rożnego piłki! Gdyby w nią trafił to mielibyśmy 1:0!

• Grobelny bardzo brzydko sfaulował swojego rywala. Miał bardzo dużo szczęscia, że nie otrzymał kary indywidualnej

• Patryk Kun wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie było niecelne. Brakuje w akcjach gości dokładności...

• Krótko rozegrany rzut rożny przez gości. Nie udało się jednak oddać strzału.

• Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Tam jednak Michał Gliwa spokojnie wyłapuje futbolówkę.

• Niecelne uderzenie Sanockiego. Od bramki zacznie Gliwa.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Piotra Malinowskiego. Użył zdecydowanie za dużo siły.

• Tomasz Wajda rozpoczyna to spotkanie!

• Obie drużyny wychodzą na murawę!

• Dzisiejsze spotkanie to pojedynek drużyn znajdujących się po dwóch stronach tabeli. Liderujący Raków nie przegrał meczu od 3 sierpnia. Sytuacja Warty wygląda dużo gorzej i ledwo utrzymują się nad strefą spadkową.

• Taką 11 wystawił dzisiaj Marek Papszun!

• Dzień dobry! Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Już za kilka chwil Warta Poznań gościć będzie na własnym stadionie lider Fortuna 1 Ligi - Raków Częstochowa!

Rafał Musioł

Mecz Warta Poznań - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Waldemar Wylegalski

Mecz Warta Poznań - Raków Częstochowa ONLINE. Dwa kolejne remisy nie przeszkodziły ekipie Rakowa Częstochowa w zachowaniu pozycji liderów Fortuna 1. Ligi. Rywale depczą mu już jednak po piętach, więc w sobotnmi meczu z Wartą w Poznaniu trzeba zagrać va banque. Początek spotkania o godzinie 12.45.

Mecz Warta Poznań - Raków Częstochowa ONLINE

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Mecz z Rakowem Częstochowa będzie pierwszym rozegranym przez Wartę w Poznaniu, wcześniejsze odbywały się w Grodzisku Wielkopolskim. Decyzja Komisji Licencyjnej jest jednorazowa, a kolejna zgoda będzie uzależniona od tego, jak obiekt sprawdzi się właśnie w sobotę. Gospodarze spodziewają się kompletu kibiców.

Częstochowianie pozostają niepokonani od 3 sierpnia, z kolei Warta po raz ostatni wygrała 11 sierpnia. Poznaniacy znajdują się tuż nad strefą spadkową, Raków natomiast otwiera tabelę. Co ciekawe, to trzeci kolejny mecz tego zespołu rozgrywany w południe. Dwa poprzednie zakończyły się remisami.

Dwa remisy przyniosły także dotychczasowe spotkania z beniaminkami. Zespół Marka Papszuna dzielił się punktami z Jastrzębiem (2:2) i Garbarnią Kraków (1:1).

Sędzią meczu Warta Poznań - Raków Częstochowa będzie Tomasz Wajda z Żywca.

Kto wygra mecz 1. ligi: Warta Poznań - Raków Częstochowa?

Mecz Warta Poznań - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Warta Poznań - Raków Częstochowa rozpocznie się o godz. 12:30 w Polsacie Sport. Początek transmisji ze spotkania o godz. 12:45 w Polsacie Sport.

12:45 mecz Warta Poznań - Raków Częstochowa