Mecz Warta Poznań - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Warta Poznań - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Warta Poznań

1

Stal Mielec

0

• Koniec! Warta Poznań zwycięska w Grodzisku Wielkopolskim. Beniaminek Fortuna 1 Ligi pokonał Stal Mielec (1:0) w sobotnim meczu 3. kolejki. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w pierwszej połowie Krzysztof Biegański. Goście po przerwie mieli znakomitą okazję do wyrównania, ale Adrian Lis obronił jedenastkę wykonywaną przez Bartosza Nowaka. Dziękujemy za uwagę.

• Sędzia dorzucił aż 5 dodatkowych minut.

• Ostatnia zmiana w meczu. Paweł Piceluk za Adriana Cierpkę.

• Murawę opuszcza Fadecki. W jego miejsce melduje się na placu Robert Janicki.

• Rafał Grodzicki ukarany żółtą kartką za faul.

• Zmiana w Warcie. Krystian Sanocki wchodzi za Krzysztofa Biegańskiego.

• Jeszcze jedna karta, tym razem dla Artura Marciniaka.

• Łukasz Wroński zastępuje Tomasiewicza.

• Mateusz Spychała ogląda żółty kartonik.

• Niesamowite, Lis broni uderzenie Nowaka z rzutu karnego i wynik bez zmian!

• Fantastyczna parada Kiełpina ratuje stal! Piłka kopnięta przez Grobelnego zmierzała w samo okienko.

• Groźnie! Uderzał Grobelny i piłka po rykoszecie minimalnie minęła bramkę Stali!

• Z dystansu Prokić i znowu obok bramki. Szukają wyrównania zawodnicy gości, ale coś nie mogą się wstrzelić.

• Po rzucie rożnym odnalazł się Kieliba, ale jego próba z główki nie była precyzyjna.

• Grzegorz Tomasiewicz sprawdził bramkarza Warty, który spokojnie obronił ten strzał.

• Kolejna, świetna okazja Warty na podwyższenie wyniku, ale nie dogadali się Michał Grobelny z Fadeckim.

• ...oraz za Sebastiana Bergiera wchodzi Sergio Mendiguchia, czyli Mendi.

• W Stali za Leandro melduje się na boisku Krystian Getinger...

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Warta jak na razie prowadzi ze Stalą 1:0. Wracamy za kwadrans.

• To powinno być 2:0 dla Warty! Nikodem Fiedosewicz zmarnował jednak sytuację oko w oko z bramkarzem rywali.

• Z rzutu wolnego strzelał Bartosz Nowak, ale prosto w mur poznaniaków.

• Wydawało się, że Cierpka był faulowany tuż przed szensnastką, sędzia jednak na dużo dzisiaj pozwala piłkarzom.

• Żółtą kartką ukarany Fadecki.

• Wrzucał z lewej strony Radosław Jasiński, ale spokojnie i pewnie interweniuje Seweryn Kiełpin.

• Bardzo niecelna próba zaskoczenie bramkarza Warty przez jednego z piłkarzy Stali.

• W Poznaniu na termometrze mamy 32 stopnie Celsjusza. Na murawie trwa krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

• Ostro potraktowany Wojciech Fadecki, ale arbiter spotkania nakazuje kontynuować grę.

• Zieloni wyraźnie otrząsnęli się z przewagi Stali, a strzał Biegańskiego z linii pola karnego znalazł drogę do siatki.

• GOOOOOL!!! KRZYSZTOF BIEGAŃSKI WARTA PROWADZI ZE STALĄ 1:0!!

• Ostatnie minuty wyraźnie spokojniejsze, niewiele dzieje się na murawie.

• Zablokowane uderzenie jednego z zawodników Warty, w zamieszaniu piłka trafiła w rękę jednego z graczy z Mielca, ale gramy dalej.

• Odważna próba strzału Adriana Cierpki, ale futbolówka przeszła znacząco obok słupka.

• Brzydkie zagranie i żółtą kartką ukarany Michał Grobelny.

• Andreja Prokić uderzył kąśliwie, ale broni Adrian Lis! Pierwsze, poważne ostrzeżenie dla Warty.

• Zdecydowanie lepszy start zanotowali piłkarze Stali, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i lepiej nią operowali.

• Rozpoczęli gospodarze. Gramy.

• Rezerwowi Stal: Damian Primel, Tomasz Swędrowski, Arkadiusz Górka, Josip Soljić, Krystian Getinger, Łukasz Wroński, Mendi.

• Rezerwowi Warta: Tomasz Laskowski, Wojciech Onsorge, Paweł Piceluk, Niklas Zulciak, Krystian Sanocki, Robert Janicki, Mateusz Wypych.

• Rozgrywanie domowych meczów nie na swoim obiekcie nikomu nie pomaga. Tak też jest z piłkarzami Warty Poznań, którzy marzą o powrocie na stadion przy Drodze Dębińskiej. Na ten moment jest to jeszcze niemożliwe. W popularnym „Ogródku” ciągle trwa remont. Działacze liczyli, że uda się go skończyć jeszcze w tym tygodniu, ale tak się nie stało.

• Witamy! Fortuna 1 Liga ciągle gościć będzie w Grodzisku Wielkopolskim. Warta Poznań nie przystosowała jeszcze swojego stadionu do wymogów licencyjnych i sobotnie spotkanie ze Stalą Mielec rozegra ponownie 50 kilometrów od stolicy Wielkopolski. Zapraszamy na relację na żywo.

Maciej Brzeziński

Mecz Warta Poznań - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Waldemar Wylegalski

Fortuna 1 Liga ciągle gościć będzie w Grodzisku Wielkopolskim. Warta Poznań nie przystosowała jeszcze swojego stadionu do wymogów licencyjnych i sobotnie spotkanie ze Stalą Mielec rozegra ponownie 50 kilometrów od stolicy Wielkopolski. Warciarze marzą o pierwszym zwycięstwie w sezonie, a Stal chce wrócić na zwycięską ścieżkę. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Warta Poznań - Stal Mielec ONLINE

Rozgrywanie domowych meczów nie na swoim obiekcie nikomu nie pomaga. Tak też jest z piłkarzami Warty Poznań, którzy marzą o powrocie na stadion przy Drodze Dębińskiej. Na ten moment jest to jeszcze niemożliwe.
W popularnym „Ogródku” ciągle trwa remont. Działacze liczyli, że uda się go skończyć jeszcze w tym tygodniu, ale tak się nie stało. Zieloni po raz drugi będą musieli skorzystać z gościnności stadionu w Grodzisku Wielkopolskim, na którym podejmą Stal Mielec. Wiele na to wskazuje, że będzie to drugie i ostatnie domowe spotkanie Warty nie na swoim obiekcie.

Przed tygodniem zawodnicy Petra Nemca inaugurowali sezon. Do Grodziska Wlkp. przyjechała Garbarnia Kraków, a beniaminkowie Fortuna 1 Ligi podzielili się punktami (1:1). Warciarze szybko stracili gola, a jeden punkt w końcowej fazie meczu zapewnił im Bartosz Kieliba. Kapitan dokładnym strzałem głową pokonał bramkarza gości. Zawodnicy i trener Petr Nemec nie byli zadowoleni z tego rezultatu.

Stal Mielec to jeden z faworytów do awansu do Lotto Ekstraklasy. Forma zawodników Artura Skowronka to ciągle niewiadoma. Przed dwoma tygodniami na inaugurację sezonu mierzyli się z Garbarnią. Pokonali oni rywali 2:0, natomiast przed tygodniem polegli 0:1 w Niepołomicach. Zawodnicy z Mielca są podrażnieni porażką z Puszczą i teraz celują w zwycięstwo. - Z Wartą liczymy na trzy punkty. Musimy je zdobyć jeśli chcemy walczyć o nasze cele - powiedział dla oficjalnej strony klubu zawodnik, Łukasz Wroński. Zawodnicy Stali znają mocne punkty gospodarzy i dokładnie przeanalizowali ich grę w meczu z Garbarnią. - Będzie to kolejny mecz walki fizycznej. Oglądałem mecz Warty z Garbarnią i widać było, że to jest ciężki przeciwnik fizyczny - zapowiada Wroński. - Powinniśmy skupić się na sobie i zagrać dobry mecz - dodał pomocnik Stali.

Mecz pomiędzy Wartą, a Stalą ma spory podtekst historyczny. Oba zespoły dwukrotnie zdobywały tytuł mistrzowski. Warta w 1929 i 1947 roku, a Stal w 1973 i 1976. Te czasy to prehistoria, ale oba kluby marzą o odbudowaniu swoich potęg, a jednym z kroków ku temu będzie sobotni mecz.

Warta Poznań - Stal Mielec: kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Warta Poznań - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej online z meczu Warta Poznań - Stal Mielec. Tekstowa relacja na żywo z meczu Warta - Stal w GOL24.pl!