• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy!

• GOOOOOOOL! Michał Żebrakowski pewnie wykorzystał rzut karny!

• Rzut karny dla Warty!

• Warta miała rzut wolny, ale uderzenie jednego z gracza zatrzymało się na dobrze ustawionym murze!

• Zagotowało się pod bramką Węglarza, ale obrońcy Wigier oddalili zagrożenie!

• Warta częściej utrzymuje się przy piłce, ale Wigry dobrze grają w defensywie.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• – Gramy lepiej niż wskazywałyby na to wyniki. W sobotę najważniejszy będzie rezultat, nie styl. Jeśli wygramy, zdobimy bardzo poważny krok na drodze do uniknięcia degradacji – stwierdził Petr Nemec, trener Warty.

W sobotnim meczu na pewno nie zagrają kontuzjowany w spotkaniu z Sandecją w Nowym Sączu Tomasz Dejewski oraz kontuzjowany od dłuższego czasu Adrian Laskowski.

• Mamy teraz w klubie warunki, by skupić się wyłącznie na dobrej grze i musimy to wykorzystać – powiedział na przedmeczowej konferencji Adrian Cierpka, pomocnik Warty, który jesienią w Suwalkach strzelił dla poznańskiego zespołu bramkę na wagę remisu 1:1. – Teraz remis absolutnie nas nie usatysfakcjonuje – podkreślił Cierpka.

• Mecz Warty z Wigrami to spotkanie z cyklu tych o sześć punktów, o kluczowym być może znaczeniu w zmaganiach beniaminka z Poznania o uniknięcie spadku.

– Jesteśmy wszyscy bardzo zmotywowani. Nie dopuszczamy myśli o wyniku innym niż nasze zwycięstwo.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Warta - Wigry!

LUMAR, MAC

Mecz Warta Poznań - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Waldemar Wylegalski

Mecz Warta Poznań - Wigry Suwałki ONLINE. W 27. kolejce Fortuna 1 Ligi zajmująca w tabeli 14. miejsce Warta Poznań w sobotę o godzinie 16 zagra na stadionie przy ulicy Droga Dębińska z otwierającą strefę spadkową drużyną Wigry Suwałki, nad którą Zieloni mają dwa punkty przewagi. Relacja na żywo z meczu Warta - Wigry w GOL24.pl!

Mecz Warta Poznań - Wigry Suwałki ONLINE

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Warta Poznań - Wigry Suwałki?

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Warta Poznań - Wigry Suwałki online. Tekstowa relacja na żywo z meczu Warta - Wigry w GOL24.pl.