Mecz Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Goście nie...

Mecz Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Goście nie zdobyli nawet punktu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2020-10-09 17:40

Widzew Łódź

2

Sandecja Nowy Sącz

1

• Koniec meczu! Widzew Łódź szybko stracił gola w meczu z Sandecją Nowy Sącz, ale goście nie potrafili utrzymać prowadzenia. RTS odrobił straty dzięki dwóm trafieniom Marcina Robaka. Widzew tym samym przerwał serię dwóch spotkań bez zwycięstwa i nieco odbił się w tabeli, wskakując na dziewiąte miejsce. Sandecja pozostaje jedynym zespołem w 1 Lidze bez punktu. A za nami już niemal 25% sezonu.

• Świetne podanie Małkowskiego do Rubio, ale ten z kilku metrów nie trafił w bramkę! Szansa Sandecji spektakularnie zmarnowana.

• Kosakiewicz uderzył niecelnie zza pola karnego.

• Mandrysz indywidualnie ruszył w pole karne, ale został zatrzymany przez pierwszego obrońcę.

• Niezbyt dobre podanie Stępińskiego do Mleczki. Ten zmuszony był wybić piłkę na aut.

• Ameyaw i Stępiński za Fundambu i Bechta.

• Zamieszanie przed polem karnym, do piłki skoczył Chmiel, ale uderzył... w aut!

• Poczobut zastąpił Możdżenia.

• Niecelne uderzenie Możdżenia zza pola karnego.

• Potrójna(!) zmiana w zespole Sandecji. Chmiel, Żołądź i Mandrysz pojawili się na boisku. Zastąpili Ogorzałego, Kasprzaka i Sovsicia.

• Mucha łapie kartkę.

• Robak uderzył z 12. metra na bramkę, ale zablokował to obrońca gości. Ręką, jak sądzi napastnik, ale nie gwiżdże arbiter.

• Rafael Victor dostał piłkę przed polem karnym, obrócił się z nią i ograł obrońcę. W sytuacji sam na sam fatalnie przestrzelił, uderzając nad poprzeczką!

• W odpowiedzi Sandecja! Danek kąśliwie uderzył zza pola karnego i Mleczko dobrze interweniował.

• Prostopadłe zagranie do Robaka, który przepchał Szufryna i płaskim strzałem pokonał Pietrzkiewicza. Widzew na prowadzeniu!

• GOOOOOOOL! MARCIN ROBAK!

• Kolejne próby Widzewa z narożnika boiska. Niecelne dośrodkowania.

• W przerwie doszło do zmiany, Basta zastąpił Dziwniele.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Becht tym razem źle obliczył tor lotu piłki, minął się z nią i dał szansę rywalowi, ale nikt nie zdołał tego przewidzieć, więc Widzew ostatecznie ratuje się w tej sytuacji.

• Michalski uderzył z dystansu i piłka minęła słupek o milimetry!

• Sandecja przysnęła przy wrzucie z autu, Kosakiewicz dograł ze skrzydła w pole karne do Robaka i ten wykończył akcję!

• GOOOOOOOOL! MARCIN ROBAK!

• Szufryn zagrał głową wprost pod nogi Fundmabu. Ten uderzył bez przyjęcia nad bramką. Było blisko!

• Mucha znalazł wbiegającego w pole karne do Kosakiewicza, lecz ten uderzył tylko w boczną siatkę.

• Pietrzkiewicz był czujny na linii i obronił strzał zza pola karnego Fundambu.

• Na strzał zza pola karnego zdecydował się Michalski po kombinacyjnej akcji. Delikatne uderzenie, które nie mogło zaskoczyć bramkarza.

• Becht poradził sobie ze wrzutką Dziwniela.

• Fundambu odebrał piłkę przeciwnikowi, dograł do Robaka, ale doświadczony napastnik niepotrzebnie szukał rzutu karnego. Widzew traci futbolówkę.

• Dziwniel zabrał piłkę Kosakiewiczowi, dośrodkował w pole karne, ale nikt z gości nie czekał na podanie od partnera.

• Piłkarze Sandecji notorycznie faulują rywali, by wybić ich z rytmu.

• Złe wyprowadzenie piłki przez gospodarzy, ta trafiła pod nogi Danka, który płasko zagrał ze skrzydła do Ogorzałego. Ten musiał już tylko dopełnić formalności.

• GOOOOOOOL! KAMIL OGORZAŁY!

• Trzy rzut rożne dla Widzewa, ale żadnych korzyści.

• Zaczynamy spotkanie!

• W zeszłej kolejce Sandecja przegrała z Zagłębiem Sosnowiec 0:3. Widzew ma siedem punktów, ale ostatnio złapał zadyszkę. Po remisie z Zagłębiem właśnie (1:1) przegrał 0:1 z Puszczą Niepołomice.

• Sandecja to absolutnie najgorsza drużyna ligi. Tabelę zamyka bez dorobku punktowego, z bilansem bramkowym 4-19. Już w tygodniu dochodziły z Nowego Sącza głosy, że Piotr Mandrysz straci posadę. To się nie stało. Jeszcze nie stało. W przypadku kolejnego niepowodzenia trenera nic już nie uratuje.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz!

Widzew - Sandecja LIVE! Goście nie zdobyli nawet punktu

Widzew - Sandecja LIVE! Goście nie zdobyli nawet punktu ©Dziennik Łódzki

Mecz Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W piątek rozpocznie się 8. kolejka Fortuna 1 Ligi. Na starcie beniaminek zagra z drużyną zamykającą tabelę. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Sandecja to absolutnie najgorsza drużyna ligi. Tabelę zamyka bez dorobku punktowego, z bilansem bramkowym 4-19. Już w tygodniu dochodziły z Nowego Sącza głosy, że Piotr Mandrysz straci posadę. To się nie stało. Jeszcze nie stało. W przypadku kolejnego niepowodzenia trenera nic już nie uratuje. Dobre wieści z klubu? Zakończono przetarg na budowę stadionu.

Do Łodzi trener Mandrysz zabrał dwudziestu zawodników. W tym szerokim gronie znalazł się Rubio. Hiszpan, brat znanego Carlitosa, przybył z Cracovii - w ramach wypożyczenia. Jest napastnikiem, który wcześniej nie zaistniał w Zagłębiu Sosnowiec.

- Stwarzamy sytuacje, ale nad skutecznością musimy popracować - twierdzi trener Widzewa, Enkeleid Dobi. - Te siedem punktów w siedmiu kolejkach nas nie zadowala. Sandecja? To solidny klub, od kilku lat utrzymuje się w 1 lidze, grała w ekstraklasie. My jesteśmy pewni swoich umiejętności, swojej pracy, chcemy dojść za jakiś czas tam, gdzie była Sandecja - dodaje.

Mecz Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanale Polsat Sport News. W internecie mecz w aplikacji IPLA TV (koszt: 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:40.