Mecz Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 6. kolejka
2018-08-22 18:00

Wigry Suwałki

3

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Tak jak się zapowiadało, kibice na stadionie w Suwałkach byli świadkami dobrego i otwartego widowiska z którego to Wigry wychodzą zwycięskie! Ze stadionu w Suwałkach to już wszystko, dziękuję za uwagę, Adrian Milewski. Zachęcam do śledzenia innych relacji NA ŻYWO w naszym serwisie GOL24.PL

• Koniec spotkania! Wigry zwycięskie w starciu z Termalicą!

• Olszewski wybija w aut . Chwilę później strzał nad bramką w wykonaniu Szymonowicza

• Rzut rożny dla gości, z 18 metra uderza Miković ale niecelnie! Walczą goście jak mogą o ten jeden punkt!

• Miśak ! płaski strzał przy lewym słupku i broni Węglarz!

• Źle trafia głową jeden z zawodników gości, od autu Wigry.

• Miśak ponownie z piłką w polu karnym Wigier, jego dośrodkowanie wybija na chwilę Karbowy, będzie korner

• Arbiter dolicza 5 minut!

• Gergel zagrywa na lewą stronę do Miśaka, ten technicznym strzałem w samo okienko pokonuje Węglarza!

• GOOOOOL !!! Termalica nie składa broni !! Patryk Miśak!

• Strzał Puerce nad bramką Węglarza!

• Będzie szansa na kontaktowego gola dla gości, rzut wolny na 17 metrze.

• Zza pola karnego na strzał odważył się Jovanović i kolejny raz bardzo niecelnie.

• Prostopadła piłka w pole karne, futbolówka prześlizgnęła się po głowie Gergela i od bramki rozpocznie Węglarz.

• Jovanović zmienia Szareka!

• Dośrodkowanie Mackiewicza w pole karne, tam na 12 metrze niepilnowany Adamec który oddaje techniczny strzał przy lewym słupku i Wigry prowadzą z Termalicą 3:1!

• GOOOOOOOOL !!!!! Wigry GOOOOOOOL !!!! 3:1 !!!!! Martin Adamec !!

• Centrostrzał Skórasia i niewiele zabrakło a mogło to wpaść za kołnierz Węglarza!

• Termalica próbuje odrobi straty, dobrze radzi sobie defensywa Wigier.

• Miśak fauluje Bartczaka i zarabia żółtą kartkę.

• Szok na stadionie w Suwałkach! Gergel wychodził sam na sam z Węglarzem i fatalnie przymierzył w futbolówkę która nawet nie leciała w światło bramki.

• Bartosz Olszewski w ostatniej zmianie za Pawłowskiego

• Akcja gości, dośrodkowanie Miśaka wybija Piekarski, chwilę później łapie piłkę Węglarz.

• Miśak za Śpiączkę.

• Dośrodkowanie Puerce i ponownie Węglarz na posterunku!

• Zmiana w ekipie gości. Skóraś w miejsce Słabego.

• Roman Gergel! z 11 metrów strzela nad bramką! Ogromnie dużo szczęścia mają dzisiaj zawodnicy Wigier.

• Olszewski również odczuwa wcześniejszy uraz i Kwaśniewski melduje się w jego miejsce.

• Gramy dalej, drugi kontakt z rywalem Sabiłło i nie będzie już w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Adrian Piekarski.

• W tej akcji ucierpiało aż dwóch graczy Wigier, na murawie leżą Olszewski i Sabiłło.

• Kontratak Wigier! Piłka zagrana na lewą stronę do Mackiewicza, ten oddał strzał ale bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie w pole karne, źle przyjął piłkę Sabiłło do której dopadł Adamec i bezpośrednim strzałem pokonuje Gostomskiego!

• GOOOOL !!!!! Wigry GOOOL !!!!! Martin Adamec !!

• Strzał przelatuje wysoko ponad bramką.

• Żółtą kartką za faul ukarany zostaje Karankiewicz, rzut wolny na wysokości 25 metrów od bramki dla gości.

• Zamieszanie w polu karnym Wigier, Szymonowicz próbował oddać strzał na bramkę, skutecznie został zablokowany.

• Kolejne dośrodkowanie gości trafia w rękawice Węglarza.

• Gramy drugą połowę!

• Trzeba przyznać, że goście na boisku prezentują się znacznie lepiej. Więcej mają z gry, więcej tworzą groźnych sytuacji. Wigry starają się odgryzać w postaci kontrataków, które nie są tak groźne jak dośrodkowania po drugiej stronie Gergela. Do przerwy: Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1

• 45+1' KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

• Dośrodkowanie Gergela, znowu Śpiączka strzałem głową próbuje pokonać Węglarza i nic z tego !

• Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej części spotkania!

• Strzał Karbowego prosto w mur, a po chwili wybija to bramkarz gości!

• Rzut wolny dla Wigier z odległości 25 metrów od bramki rywala. Faulowany był Adamec.

• Sadzawicki dośrodkowuje piłkę w pole karne, Śpiączka uderza głową i poprzeczka!

• Strzelał z 20 metrów Mackiewicz, zbyt lekko i Gostomski bez problemów interweniuje.

• Będzie aut dla gości na wysokości pola karnego Wigier.

• Termalica szuka swoich szans prostopadłymi piłkami w pole karne, większość z nich wyłapuje Węglarz.

• Rzut rożny wykonywał Gergel, który idealnie dograł na nogę Szymonowicza, zawodnikowi gości nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do siatki !

• GOOOOOOL !!!! Termalica GOOL !!!! Dawid Szymonowicz!

• Rzut wolny dla gości, zagranie w pole karne Gergela, tam dogrywał głową Śpiączka, piłka nie znalazła adresata !

• Kamil Sabiłło! Prostopadłe podanie w pole karne dostał napastnik Wigier od Strausa, huknął ile sił lewą nogą a piłka o centymetry minęła słupek bramki!

• Miković! Huknął z pierwszej piłki zza pola karnego, minimalnie obok prawego słupka!

• Strzał Karbowego z 20 metrów wysoko nad bramką!

• Szansa na remis dla gości ! Gergel wychodził na bardzo dobrą pozycję, minął Węglarza dośrodkowywał piłkę do swoich kolegów, ale świetnie wybił wślizgiem to Pawłowski!

• Pierwszy raz od 20 minut na dłużej byli w polu karnym gości zawodnicy Wigier, fatalne błędy w defensywie, piłkę od przyjezdnych otrzymał Sabiłło który w sytuacji sam na sam płaskim strzałem pokonał Gostomskiego!

• GOOOOOL !!!!!! Wigry GOOL !!!! Kamil Sabiłło!

• Do strzału głową doszedł Kupczak, piłka przelatuje nad poprzeczką !

• Spiączka nabił piłką jednego z graczy Wigier i będzie rzut rożny!

• Zepchnięci są całkowicie na własną połowę gospodarze, Termalica całym zespołem w ataku pozycyjnym.

• Świetna akcja gości, piłkę na 16 metr otrzymał Puerce, jego próbę strzału zdołał zablokować Sabiłło!

• Szansa dla Wigier! Karbowy zdecydował się na uderzenie z dogodnej pozycji, ale bardzo niecelnie i piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

• Rzut wolny dla gości na wysokości 35 metrów, wrzucał piłkę w pole karne Puerce, bez zagrożenia!

• Ależ teraz szansa dla gości! Gutkovskis dostał futbolówkę w pole karne po błędzie indywidualnym Karankiewicza, uderzył z ostrego kąta i piłka nieznacznie minęła lewy słupek bramki!

• Wigry przy każdej odzyskanej futbolówce natychmiast ją tracą, goście próbują stworzyć groźną akcje atakiem pozycyjnym, jednak póki co niewiele z tego wynika.

• W ataku pozycyjnym na środku boiska utrzymywała się Termalica, piłka opuściła boisko i od autu gracze Wigier.

• Pierwszy rzut rożny dla przyjezdnych, piłkę wybija głową Adrian Karankiewicz.

• Od środka gospodarze i zaczynamy to spotkanie!

• Piłkarze obu ekip już na murawie, goście dziś w swoich tradycyjnych pomarańczowych trykotach, Wigry na niebiesko-biało.

66. Michał Skóraś
  • Witam Państwa bardzo serdecznie z Pogodnych Suwałk, z tej strony Adrian Milewski i będę miał przyjemność relacjonować dla Państwa spotkanie Wigry Suwałki - Bruk Bet Termalica Nieciecza. Pierwszy gwizdek arbitra już o 18:00!

Adrian Milewski

Wigry – Termalica LIVE! Trener Jacek Zieliński gra o posadę?

Wigry – Termalica LIVE! Trener Jacek Zieliński gra o posadę? ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W środową 6 kolejkę Fortuna 1 Ligi Wigry Suwałki podejmą na własnym obiekcie spadkowicza z Ekstraklasy – Bruk Bet Termalicę Nieciecza. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Relacja NA ŻYWO z tego meczu tradycyjnie w GOL24.

Mecz Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Gospodarze tego pojedynku cieszyli się tylko na inaugurację rozgrywek, wygrywając w Jastrzębiu z miejscowym GKS-em 2:1, później remisy z Chojniczanką i Odrą i dwie z rzędu porażki 0:1 z Chrobrym i 0:2 z GKS-em Katowice sprawiły, że drużyna Wigier wylądowała na 15 miejscu z dorobkiem 5 punktów.

Taki sam dorobek punktowy ugrał zespół z Niecieczy, który zdołał wygrać tylko z Podbeskidziem 2:1, jeden punkt udało się ugrać remisując po 1:1 z ŁKSem Łódź i z Sandecją Nowy Sącz. Jak twierdzi dobrze poinformowany użytkownik Twittera Janekx89, posada trenera Jacka Zielińskiego wisi na włosku. Niewykluczone, że w przypadku porażki jego następcą zostanie Franciszek Smuda.

Środowe starcie Wigier z Termaliką zadecyduje kto poprawi swoją kiepską sytuację w tabeli, remis z pewnością nikogo nie zadowoli, więc wszystko wskazuje na to, że kibice będący tego dnia na stadionie Suwałkach będą świadkami dobrego i ofensywnego widowiska.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Arbiter Sędzią głównym tego meczu będzie Paweł Malec z Łodzi.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Historia spotkań pomiędzy Wigrami Suwałki a Termalicą Bruk Bet Niecieczą jest na korzyść popularnych Słoni. W rozegranych dotąd 6 spotkaniach Termalica wygrała 3 razy, dwukrotnie padł remis, a raz górą byli piłkarze Wigier.

2016/17, 1/16 Pucharu Polski: Wigry- Bruk-Bet Termalica 2:1
2014/15, I liga: Wigry – Termalica Bruk-Bet 1:1, Termalica Bruk-Bet – Wigry 2:0
2012/13, I runda Pucharu Polski: Wigry – Termalica Bruk-Bet 1:2
2009/10, II liga: Wigry – Bruk-Bet 0:0, Bruk-Bet – Wigry 2:0

Wigry Suwałki – Termalica Bruk Bet Nieciecza TRANSMISJA TV
Spotkanie pomiędzy Wigrami a Termaliką nie będzie pokazywane przez żadną stację telewizyjną. Na relację NA ŻYWO zapraszamy do naszego serwisu, zaczynamy już 15 minut przed pierwszym gwizdkiem!