Mecz Wigry Suwałki - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Wigry Suwałki - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 28. kolejka
2019-04-13 16:00

Wigry Suwałki

4

Bytovia Bytów

2

• sędzia kończy mecz! Wigry Suwałki pokonują Bytovię!

• Po rzucie rożnym gości kontra Wigier i Witan broni strzał Pawłowskiego.

• Świetna dwójkowa akcja Bartczaka z Sabiłłą, którą finalizuje celnym strzałem z bliska pierwszy z wymienionych!

• GOL! ROBERT BARTCZAK!!!

• 4 minuty dłużej potrwa druga polowa.

• Dośrodkowanie Karbowego z rzutu wolnego nie znajduje adresata.

• Niepotrzebnie zaostrza się nam to spotkanie. Żółta kartka na koncie Dawida Witkowskiego za odepchnięcie rywala.

• "Żółtko" na koncie Kamila Sabiłły.

• Żółta kartka dla Mateusza Kuzimskiego za faul.

• Zupełnie nieudany strzał Bartczaka. Piłka poleciała po łuku w stronę... bocznej chorągiewki, a nie po cięciwie w stronę bramki.

• Korner dla Bytovii nie przynosi zagrożenia. Ostatecznie od bramki grę wznawia Węglarz.

• Jak tego nie wykorzystał Kuzimski/?! Chrzanowski w dziecinny sposób został ograny przez Kuzimskiego, ale uderza tuż obok słupka; nie od tej strony, od której by chciał! To mógł, a właściwie powinien, być remis!

• Po chwili Witan znowu w roli głównej! Wyciągnięty jak struna odbija piłkę do boku po strzale Polkowskiego z rzutu wolnego. Ten uderzył płasko obok muru!

• Atomowe uderzenie Karbowego z rzutu wolnego z trudem paruje Witan!

• Wcześniej zmiana. Damian Pawłowski wchodzi za Joela Hyertasa.

• Rzut wolny dla gospodarzy z ok. 25 metrów. Może być groźnie.

• FILIP BURKHRDT NIE MYLI SIĘ!!!

Pewne uderzenie z rzutu karnego. Bytovia łapie kontakt z Wigrami!

• Sędzia nie ma wątpliwości - rzut karny dla Bytovii. Ręką strzał Burkhardta zablokował jeden z zawodników Wigier!

• Hebel był bardzo blisko dubletu! Jego strzał na raty i z trudem broni Węglarz!

• Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego pod "ladę". Węglarz był bezradny.

• GOL DLA BYTOVII. MAKSYMILIAN HEBEL!!!

• Zmiana w ekipie gości. Bartosz Wolski wchodzi na murawę, w stronę ławki udaje się Sławomir Duda.

• Kuzimski nie podnosi się z murawy. Gra na moment przerwana.

• Bytovia była bardzo bliska zmniejszenia straty! Słupek ratuje Węglarza przed wyciąganiem piłki z siatki!

• Przebojową akcję lewą stroną przeprowadził Bartczak, który zagrywa płasko w pole karne do Karbowego. Jego strzał odbija Witan, ale pod nogi Huertasa, a ten podwyższa prowadzenie!

• JOEL HUERTAS NA LIŚCIE STRZELCÓW!!!

• Mogło być 3:0! W ostatniej chwili Wilczyński blokuje strzał Sabiłłę!

• Przechwyt Karankiewicza, który zagrywa na lewą stronę. Piłka szybko znalazła się przed polem karnym pod nogami Hertasa, który prostopadłym podaniem uruchomił Karbowego, a ten kieruje piłkę do siatki!

• GOL DLA WIGIER! FILIP KARBOWY!!!

• Filip Karbowy wchodzi za Karola Mackiewicza.

• Kolejna okazja Bartczaka. Wywalczył korner.

• W odpowiedzi atak Bartczaka. Zwlekał z zagraniem w "szesnastkę" i w łatwy sposób stracił piłkę.

• Węglarz ratuje remis! Instynktownie, nogą, broni strzał Burkhardta z kilku metrów! To była najlepsze okazja bramkowa Bytovii w tym spotkaniu!

• Po centrze z lewej strony Jaroch uderza głową w środek bramki, czym ułatwił interwencję Węglarzowi. Zawodnik Bytovii pokazywał sędziemu, że był popychany. Bezskutecznie.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Zmiana w ekipie gospodarzy na drugą połowę. Kamil Sabiłło będzie grać w miejsce Arkadiusza Najemskiego .

• +4' Koniec pierwszej połowy. Wigry prowadzą z Bytovią po bramce Karola Mackiewicza w 6. minucie.

• +2' Goście będą grać przez moment w "dziesiątkę".

• +1' Moneta nie podnosi się z murawy. Przerwa w grze.

• Łukasz Szczech dolicza 3 minuty do pierwszej połowy. To pokłosie m.in. urazu Diego Bardancy .

• Duda przymierzył teraz z ponad 30 metrów. Wysoko nad bramką.

• Suwalczanie radzą sobie z Burkhadrtem tuż przed swoim polem karnym.

• Węglarz z trudem łapie piłkę po strzale Monety! Z pola karnego uderzył groźnie i rykoszet mógł zmylić bramkarz Wigier!

• Kontra Wigier spaliła na panewce. Mackiewicz podaje nie w tempo do Kwaśniewskiego.

• Hertasowi "uciekła" piłką, co wykorzystał Wilczyński. Odprowadził ją poza linię końcową. Bytovia wznawia grę z "piątki".

• Gospodarze domagają się rzutu wolnego blisko pola karnego za rzekome zagranie ręką przez Dampca po zagraniu Kwaśniewskiego. Sędzia nakazuje grać dalej.

• Węglarzowi wypadła piłka z rąk, co chciał wykorzystać Kuzimski. Zdaniem arbitra napastnik Bytovii faulował interweniującego bramkarza Wigier.

• Korner dla gości. Niezła centra w "szesnastkę", gdzie góruje jednak Chrzanowski.

• W odpowiedzi atak Bytovii. Naciskany przez Karankiewicza Kuzimski strzela daleko od bramki Wigier.

• Składna akcja Wigier lewą stroną i centra Kwame'a w pole karne. Z trudnej pozycji niecelnie uderzał Huertas

• Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko

• Węglarz spokojnie łapie piłkę po centrze Wilczyńskiego z lewej flanki.

• Gospodarze w komplecie. Mackiewicz kontynuuje grę.

• Przerwa w grze. Urazu nabawił się Mackiewicz. W asyście medyka opuszcza boisko. Wydaje się, że niebawem na nie powróci.

• Witan znowu w roli głównej. W ostatniej chwili łapie piłkę op uderzeniu Polkowskiego tuż przed linią bramkową. Niewiele brakowało, by po rykoszecie po raz drugi wyciągał piłkę z siatki!

• Wymuszona zmiana w ekipie gości spowodowana urazem. W miejsce Diego Bardency na murawie pojawia się Wojciech Wilczyński.

• Było blisko drugiej bramki dla gospodarzy! Na mocny strzał z dystansu zdecydował się Bartczak, ale broni Witan!

• Z bliskiej odległości Mackiewicz kieruje piłkę do siatki obok bezradnego Witana

• GOL DLA WIGIER! KAROL MACKIEWICZ!!!

• Węglarz bez problemu broni strzał Monety.

• Goście ratują się wybiciem z pola karnego. W ostatniej chwili uprzedzili Biedrzyckiego.

• Dośrodkowanie Kwame'a z lewej strony w pole karne do Huertasa w pole karne, ale nieudane.

• Łukasz Szczech gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W rundzie jesiennej Bytovia zremisowała u siebie z Wigrami (1:1). Na trafienie Stasiaka odpowiedział - po zmianie stron. Wróbel.

Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się niebawem.

• Rezerwowi Wigier Suwałki: Dominik Kąkolewski - Jonatan Straus, Adrian Jurkowski, Filip Karbowy, Kamil Sabiłło, Adrian Piekarski, Damian Pawłowski.

Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec - Krzysztof Bąk, Wojciech Wilczyński, Bartosz Wolski, Patryk Wolski, Fabian Hiszpański, Tomasz Swędrowski.

• Statystycznie

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu na dnie Fortuny 1. ligi, w którym przedostatnie w tabeli Wigry Suwaki, pod wodzą nowego trenera Mirosława Smyły, zmierzą się z będącą tuż nad "czerwoną strefą" Bytovią!

Pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Szczecha już za kwadrans!

RR

Mecz Wigry Suwałki - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Piotrkowski / Glos Pomorza / Polskapress

Mecz Wigry Suwałki - Bytovia Bytów ONLINE. 28. kolejka spotkań w Fortunie 1 Lidze to jedna z nielicznych już szans na poprawę miejsca w tabeli. Bytovia Bytów w sobotę o godz. 16 zagra w Suwałkach z Wigrami. To spotkanie drużyn z dołów tabeli i już to pokazuje, że obie są bardzo zdeterminowane, aby zdobyć komplet punktów. Relacja na żywo z meczu Wigry Suwałki - Bytovia Bytów live w GOL24.pl!

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Wigry Suwałki - Bytovia Bytów?

Mecz Wigry Suwałki - Bytovia Bytów ONLINE

Piłkarzom trenera Adriana Stawskiego lepiej idzie w tym sezonie w meczach wyjazdowych. I głównie w tym trzeba upatrywać szansy, na dobry wynik w sobotnim meczu w Suwałkach. Początek tego spotkania zaplanowano na godz. 16. A my zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej.

Dla Bytovii budujące jest także to, że wiosną Wigry zdobyły raptem cztery punkty (za zwycięstwo 2:0 nad GKS-em Katowice i po remisie 0:0 z Garbarnią Kraków). W tym tygodniu w Suwałkach doszło do zmiany na stanowisku trenera. Ariela Jakubowskiego zastąpił Mirosław Smyła. Co ciekawe, prowadził on w sezonie 2017/18 Odrę Opole, z którą rozstał się... po przegranej 0:1 z Bytovią.

Mecz Wigry Suwałki - Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej online z meczu Wigry Suwałki - Bytovia Bytów na żywo. Tekstowa relacja live z meczu Wigry Suwałki - Bytovia Bytów w GOL24.pl!

16:00 mecz Wigry Suwałki - Bytovia Bytów live