Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 2. kolejka
2018-07-28 17:00

Wigry Suwałki

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Ze stadionu w Suwałkach to już wszystko, dziękuję za uwagę - Adrian Milewski !

• Goście kolejny raz nie potrafią utrzymać zwycięstwa i w doliczonym czasie gry tracą bramkę ! Martin Adamec doprowadza do remisu fantastycznym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko bramki ! Chojniczanka piłkarsko była lepsza, ale to Wigry zaangażowaniem zasłużyły na ten remis !

• Koniec spotkania ! Wigry w dziesiątkę ratują remis z Chojniczanką ! 1:1 !

• Mikołajczak w miejsce Pilipczuka.

• Piłka idealnie skierowana w prawe okienko bramki, Janukiewicz nawet nie drgnął ! Martin Adamec na 1:1 !

• 90+1' Adamec uderza na bramkę Janukiewicza i GOOOOOOOOOOOL !!!!!!

• Arbiter dolicza 3 minuty, kolejny faul na zawodniku Wigier. 18 metr od bramki i szansa na wyrównanie rezultatu !

• Wrzutka Adamca, wybija to Boczek na korner.

• Serhii Pilipczuk też dostał prezent od arbitra, za faul na Karbowym. Rzut wolny dla Wigier.

• Kuriata również ukarany przez arbitra. Dominik Sulikowski kompletnie nie panuje nad tym spotkaniem.

• Adamec dostaje żółtą kartkę, którą powinien również otrzymać Zawistowski. Kibice na trybunach są wściekli za poczynania arbitra z Gdańska.

• Piotrowski fauluje Karankiewicza i również zasłużył na żółtko.

• A kartkę otrzymuje Drozdowicz za faul w środku boiska na Strausie.

• Dośrodkowanie Pilipczuka, Karankiewicz spokojnie to oddala.

• Drozdowicz w miejsce Surdykowskiego.

• Na własnej połowie faulowany Pilipczuk, szykowana jest zmiana, gotowy jest Emil Drozdowicz.

• Goście teraz spokojnie operują piłką na własnej połowie, zapowiadają się ciężkie ostatnie minuty dla zawodników Wigier.

• Robert Bartczak dostaje drugą a w konsekwencji czerwoną kartkę za faul na Janukiewiczu.

• Nad Suwałkami czarne chmury, zaczyna padać deszcz. Miejmy nadzieję że to orzeźwi zawodników i rozpocznie się lepsze widowisko w te ostatnie minuty.

• Ostatnia zmiana w suwalskiej ekipie, Stasiak w miejsce Sabiłło

• Karbowy i bez problemów Janukiewicz.

• Rzut wolny dla Wigier z okolic 20 metra, do piłki podchodzi Karbowy.

• Piotrowski w miejsce Wojciecha Trochima !

• Chojniczanka sporo strat notuje na połowie Wigier, najpierw ograny został Surdykowski, a chwilę później źle podaje Deleu.

• Kwaśniewski oddaje strzał " do koszyczka" Janukiewicza, po czym z kontrą wyszedł Trochim, podanie do niepilnowanego Surdykowskiego ten huknął w słupek !

• Akcja Chojniczanki, Foszmańczyk idealnie dograł z prawego skrzydła na nogę Trochimowi a ten fatalnie skiksował !

• Rzut rożny dla gości, Zawistowski wrzuca piłkę w pole karne, nikt do tego nie doszedł.

• Filip Karbowy wygrał pozycję z Foszmańczykiem, po czym zdecydował się na uderzenie z 20 metrów, futbolówka minimalnie przeleciała nad poprzeczką!

• i szybka strata gospodarzy, tym razem to goście utrzymują się przy futbolówce.

• Strata Chojniczanki w środku pola, Wigry w ataku pozycyjnym

• Żółtą kartką za faul ukarany Foszmańczyk

• Wigry odważniej rozpoczęły tą drugą odsłonę, szukając groźnej akcji.

• Gramy drugie 45 minut!

• Oraz Karbowy w miejsce Pawłowskiego

• Olszewski za Kaczmarczyka

• Za chwilę zaczynamy, w drużynie Wigier dwie zmiany w przerwie, gotowi do wejścia są Olszewski i Karbowy.

• Koniec pierwszej części spotkania ! Chojniczanka po bramce Surdykowskiego prowadzi w Suwałkach 1:0!

• Wigry próbują uspokoić przebieg meczu, Chojniczanka całym zespołem napiera na gospodarzy.

• Boczek strzałem głową kieruje piłkę obok bramki!

• Ależ teraz zakotłowało się w polu karnym Wigier, Węglarz dwukrotnie musiał stanąć na wysokości zadania po strzałach Surdykowskiego i bę dzie kolejny korner !

• Janusz Surdykowski uderza głową na bramkę Wigier, Węglarz kapitalnie paruje to na rzut rożny !

• Wojciech Trochim na 16 metrze szukał uderzenia, ostatecznie piłka trafiła do Surdykowskiego, a ten również zablokowany przez defensorów Wigier.

• Paweł Kaczmarczyk uderzył z 20 metrów na bramkę Janukiewicza, piłka poszybowała nad poprzeczką !

• 29 minuta, arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

• Rzut rożny dla Wigier, dośrodkowanie Kaczmarczyka w pole karne, nikt nie zamknął tego podania.

• Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie w pole karne na głowę Surdykowskiego, który bez żadnego problemu pakuje piłkę do siatki rywala !

• GOOOOL !!! Chojniczanka prowadzi w Suwałkach 1:0. Autorem bramki - Janusz Surdykowski !

• Teraz w posiadaniu piłki Chojniczanka, goście utrzymują się głównie w środku boiska.

• Ależ teraz blisko zdobycia bramki byli zawodnicy Wigier! Kwaśniewski w sytuacji sam na sam z Janukiewiczem oddaje strzał głową na bramkę, golkiper przyjezdnych z trudem to wybronił, ale sędzia i tak pokazał pozycję spaloną.

• Spokojnych kilkanaście minut upłynęło na suwalskim stadionie, obie drużyny nie stworzyły sobie dogodnej sytuacji.

• Kolejne złe zagranie Pawłowskiego, piłka kolejny raz po jego podaniu wychodzi w aut.

• Podcinką próbował prostopadle zagrać w pole karne Santos, Węglarz czujny w swoim polu.

• Żółtą kartką ukarany został Bartczak za przewinienie w środkowej strefie boiska.

• Prostopadłe dośrodkowanie w pole karne, głową uderza Paprzycki, sędzia wskazuje ofsajd.

• 30 metrów od bramki Węglarza, rzut wolny dla gości a piłkę ustawia sobie Zawistowski .

• Rzut rożny dla Wigier, strzał głową oddaje Karankiewicz, piłka przelatuje obok bramki. To był bardzo niecelny strzał.

• Teraz faulował rywala Zawistowski i skończyło się tylko na słownej reprymendzie arbitra.

• Strata Kuriaty w środku pola, chwilę później faulowany był Zawistowski.

• Pierwsze dośrodkowanie Foszmańczyka w pole karne, nikt nie doszedł do tej futbolówki.

• Od środka Wigry i zaczynamy sezon FORTUNA 1 Liga w Suwałkach !

• Na murawie pojawiają się już zawodnicy, Chojniczanka w swoich typowych żółto-czerwonych strojach natomiast Wigry na biało z niebieskimi emblematami

• Piłkarze obu ekip są właśnie w trakcie rozgrzewki, w Suwałkach dziś żar leje się z nieba, ale mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to w odegraniu świetnych zawodów!

Polkowski
  • Witam Państwa bardzo gorąco z Pogodnych Suwałk! Z tej strony Adrian Milewski i będę miał przyjemność relacjonować spotkanie Wigier Suwałki z Chojniczanką Chojnice, a początek punktualnie o 17:00 !

Adrian Milewski

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE ©Wojciech Wojtkielewicz / Polska Press

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W sobotnie popołudnie, w ramach 2. kolejki Fortuna 1 Ligi Wigry Suwałki zmierzą się przed własną publicznością z Chojniczanką Chojnice. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00, a sędzią głównym tego pojedynku będzie Dominik Sulikowski z Gdańska. Relacja NA ŻYWO z tego spotkania będzie dostępna w GOL24.PL!

Wigry Suwałki już przyzwyczaiły swoich kibiców do radykalnych zmian kadrowych i w tym sezonie nie mogło być inaczej. Budowane od podstaw z nowym trenerem - Kamilem Sochą i sztabem szkoleniowym biało-niebiescy są obecnie najmłodszą drużyną w rozgrywkach na zapleczu Ekstraklasy. Sądząc po średniej wieku suwalskiej ekipy ( niespełna 21 lat) Wigry mogą być głównym faworytem do wygrania klasyfikacji Pro Junior System.

Inne cele stawia na ten sezon Chojniczanka Chojnice, która naszpikowana doświadczonymi i ogranymi w Ekstraklasie zawodnikami (średnia wieku zawodników w meczu z Sandecją 31 lat) będzie chciała za wszelką cenę awansować poziom wyżej.

W pierwszej kolejce suwalczanie w wyjazdowym starciu z GKS Jastrzębie odniesli zwycięstwo 2:1, a na listę strzelców wpisali się obrońca - Jonatan Straus i pomocnik Robert Bartczak. Mało brakowało a również zwycięstwem rozpoczęłaby sezon Chojniczanka Chojnice, która prowadząc z Sandecją Nowy Sącz do 83 minuty 3:1 ostatecznie tylko zremisowała 3:3. Ze zdobytych bramek przed właśną publicznością najbardziej cieszyli się Wojciech Trochim, Hubert Wołąkiewicz i Tomasz Boczek.

W sobotnim spotkaniu dobrą okazję do potwierdzenia swojej doskonałej dyspozycji będzie miał Serhii Pylypchuk, który w ubiegłym sezonie prezentował suwalskie barwy. W meczu z Sandecją, były pomocnik Wigier rozegrał pełne 90 minut.

Do pełnej dyspozycji trenera Wigier są już Karol Mackiewicz i Arkadiusz Najemski, którzy leczyli drobne kontuzje. "Na każdą pozycję mamy następcę. Miejsc na boisku jest tylko jedenaście, 7 rezerwowych, a pozostali cierpliwie muszą czekać. Specjalnie budowaliśmy zespół pod takim kątem, żeby Ci piłkarze mieli swoje ambicje. Na pewno Ci, którzy nie będą grali będą niezadowoleni, natomiast oni muszą to niezadowolenie później przekuć w dobrą formę na treningach pokazując, że są gotowi w każdej chwili wejść na boisko i przekonać nas, że się myliliśmy jeżeli chodzi o podstawowy skład" - kwituje trener Wigier Suwałki.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice?

Historia spotkań Wigier Suwałki z Chojniczanką Chojnice jest na korzyść zółto- czerwonych, którzy pięciokrotnie odnotowali zwycięstwo , a 4 razy górą byli zawodnicy Wigier.

Faktem jest, że jeszcze nigdy nie padł remis, a w ubiegłym sezonie Wigry nie potrafiły strzelić Radosławowi Janukiewiczowi gola, przegrywając tym samym kolejno 0:2 u siebie i 0:3 w Chojnicach.

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA NA ŻYWO
Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Na relacje NA ŻYWO prosto ze stadionu zapraszamy do naszego serwisu GOL24.PL. Zaczynamy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem, który zaplanowany jest na 17!