Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Goście...

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Goście powalczą w Suwałkach o lidera

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2017-10-01 18:00

Wigry Suwałki

0

Chojniczanka Chojnice

2

• Koniec! Wigry Suwałki przegrały u siebie z Chojniczanką Chojnice (0:2) w meczu 11. kolejki Nice 1 Ligi. Bramki dla gości zdobyli Tomasz Mikołajczak i Krzysztof Danielewicz. Komplet punktów dla podopiecznych Krzysztofa Brede oznacza powrót na pozycję lidera rozgrywek.

• Jakub Bąk za Grzelaka na ostatnie kilkadziesiąt sekund.

• GOOOOOL!!! REZERWOWY DANIELEWICZ STRZAŁEM GŁOWĄ PODWYŻSZA NA 2:0!!

• Strzał głową Mikołajczaka przechodzi nad poprzeczką.

• Chojniczanka gra już wolno, stara się urywać kolejne sekundy, które przybliżają ją do pozycji lidera.

• Krzysztof Danielewicz wchodzi za Jacka Podgórskiego.

• Dwa rzutu wolne w niewielkim odstępie czasu wykonywał Damian Gąska, ale niewiele korzyści po nich dla suwalczan.

• Piotr Kwaśniewski ogląda żółtą kartkę za faul.

• Zbyt przeciągnięte dośrodkowanie Grzelaka z rzutu wolnego.

• Piłka zaplątała się nieco Mikołajczakowi w polu karnym i wybili obrońcy Wigier.

• Super podanie Zawistowskiego do Mikołajczaka, który jednak uderzył zbyt lekko.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Patryk Klimala za Patryka Sokołowskiego.

• Kolejny kartonik, tym razem dla Grzelaka.

• Ryczkowski ukarany kartką za ostre wejście w Artura Bogusza.

• Ryczkowski uderzał mocno po ziemi i był o krok od trafienia!

• Mogło być groźnie, lecz Radecki poślizgnął się przy próbie opanowania piłki.

• Pierwszy faul po przerwie i Rafał Grzelak potrzebuje pomocy służb medycznych.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Póki co Wigry przegrywają z Chojniczanką 0:1. Wracamy za kwadrans.

• Michał Markowski ogląda żółty kartonik.

• GOOOOOL!!! CHOJNA PROWADZI! MIKOŁAJCZAK GŁOWĄ ZASKOCZYŁ BUDZIŁKA!

• Ależ pech po stronie gospodarzy. Tym razem kontuzji doznał Wołkowicz, którzy przecież pojawił się nie tak dawno temu na boisku.

• Mnożą się niedokładności. Było trochę strzałów na wiwat, kilka dośrodkowań, ale to wszystko.

• Żółta kartka dla Tomasza Boczka.

• Sporo fauli, a tylko jednak kartka. Przed momentem mocno ucierpiał Wołkowicz.

• Sporo walki na murawie, ale celnych strzałów jak na lekarstwo. Obserwujemy wyrównane spotkanie.

• Nad bramką uderzył Radecki. Gospodarze nie boją się szukać prób z kilkudziesięciu metrów.

• Za Mackiewicza (czyżby kontuzja podobna do tej Arkadiusza Milika?) pojawia się na boisku Krzysztof Wołkowicz.

• Mackiewicz trzyma się za kolano, to jest poważniejszy uraz. Konieczna będzie zmiana.

• Mackiewicz ukarany kartką za nieprzepisowe przerwanie kontry gości.

• Karol Mackiewicz dostał w głowę przy pojedynku w powietrzu. Na plac wbiegają służby medyczne.

• Świetnie pokazał się Adam Ryczkowski, który zszedł z lewego skrzydła do środka, strzelił i z kłopotami obronił to Budziłek!

• Po rzucie wolnym z główki strzelał Mateusz Radecki, ale niecelnie.

• Uderzał z dystansu Robert Obst, ale nad poprzeczką.

• Pierwsza, spokojna interwencja Łukasza Budziłka, który złapał dośrodkowanie.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Rezerwowi Chojniczanka: Grzegorz Wnuk, Piotr Kieruzel, Hubert Wołąkiewicz, Karol Fila, Krzysztof Danielewicz, Jakub Biskup, Jakub Bąk.

• Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Robert Dadok, Patryk Klimala, Krzysztof Wołkowicz, Kamil Kościelny, Radosław Bukacki, Maciej Radaszkiewicz.

• Witamy! Wigry Suwałki podejmą o godz. 18 Chojniczankę Chojnice, która jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Wygrana sprawi, że to właśnie drużyna z Chojnic zajmie pozycje lidera w tabeli. Zapraszamy na relację na żywo.

Adrian Milewski

Wigry – Chojniczanka LIVE! Goście powalczą w Suwałkach o lidera

Wigry – Chojniczanka LIVE! Goście powalczą w Suwałkach o lidera ©Paweł Skraba

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Na zakończenie 11 kolejki Nice 1 Ligi Wigry Suwałki podejmą Chojniczankę Chojnice, która jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, a wygrana sprawi, że to właśnie drużyna z Chojnic zajmie pozycje lidera w tabeli. Początek spotkania o 18:00!

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Zarówno Wigry Suwałki jak i Chojniczanka Chojnice potrzebują zdobycia kompletu punktów mimo, iż cele obu drużyn założone przed pojedynkiem wydają się inne. Gospodarze wygrywając ze świetnie spisującą się drużyną z Chojnic mogliby wskoczyć na bezpieczne 14 miejsce i chociaż przez chwilę odetchnąć od presji spowodowanej kiepską lokatą w tabeli. Jeżeli chodzi o gości to w ich przypadku zdobycie 3 punktów sprawi, że po 11 kolejce zasiądą na pozycji lidera.

Wigry po trzech wyszarpanych wygranych z GKSem Katowice, Zagłębiem Sosnowiec i Odrą Opole w ubiegłą środę poległy na własnym obiekcie beniaminkowi. Aż 0:3 z Rakowem Częstochową przyprawiło znaczną część kibiców do frustracji, którzy z meczu na mecz z co raz mniejszą frekwencją obserwują boiskowe poczynania biało-niebieskich. Nic więc dziwnego, że dobra gra a przede wszystkim strzelanie bramek i punktowanie w Suwałkach jest teraz celem nadrzędnym.

Kibice z Chojnic w zupełnie lepszych humorach z optymizmem mogą spoglądać w przyszłość. Wygrana z ekstraklasowym Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 2:1 i awans do ¼ finału Pucharu Polski pokazuje, że w drużynie prowadzonej przez Krzysztofa Brede jest ogromny potencjał i siła na włączenie się do walki o najwyższe cele jakim jest Ekstraklasa. Ostatnie ligowe spotkania żółto-czerwonych to wygrane 3:0 z GKSem Tychy, 3:1 z Zagłębiem Sosnowiec oraz bezbramkowy remis przed tygodniem z drużyną z Grudziądza. Doskonała dyspozycja drużyny sprawia, że obecnie Chojniczanka zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów.
Liderem strzelców z 4 trafieniami na koncie w drużynie z Chojnic jest Adam Ryczkowski, który jeszcze w ubiegłym sezonie prezentował barwy suwalskich Wigier.

Wszystko wskazuje na to, że w niedzielne popołudnie na suwalskim zarzeczu odbędzie się doskonałe widowisko, faworytem są goście, jednak to Wigry mają atut w postaci własnego boiska. Początek spotkania Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice punktualnie o 18:00!

Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Gole dla Wigier Suwałki:
1 – Damian Gąska, Kamil Kościelny, Serhij Pilipczuk, Mateusz Radecki, Mariusz Rybicki
Gole dla Chojniczanki Chojnice:
4- Adam Ryczkowski
3 – Jakub Bąk, Emil Drozdowicz,
2 – Paweł Zawistowski
1 – Tomasz Boczek, Rafał Grzelak, Wojciech Lisowski, Michał Markowski, Tomasz Mikołajczak, Jacek Podgórski

Mecz Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24. Startujemy o 18:00.