Mecz Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie...

Mecz Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Trudny test Wigier

• Schodzi Jadach, wchodzi Gancarczyk.

• Kamil Szymura nie myli się z 11 metrów!

• Adrian Piekarski odepchnął Kamila Adamka.

• Rzut karny dla gości!

• Poprzeczka po stronie Wigier! Gospodarze są coraz bliżej wyrównania strat! Zamieszał w polu karnym Bartosz Bida i strzelił w poprzeczkę!

• Kontrowersyjna sytuacja! Wszyscy pokazują że ręką w polu karnym przyjmował piłkę KAMIL SZYMURA, ale gwizdek arbitra milczy!

• Chyba za wcześnie wydaliśmy wyrok! Olszewski dopada do piłki, uderza na bramkę, ale po drodze zmienia tor lotu Bartczak i na wślizgu poprawia! Może być jeszcze ciekawie w Suwałkach.

• GOOOOOL! ROBERT BARTCZAK!

• Kamil Jadach ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie w pole karne, piłka mija Karankiewicza, dopada do niej wbiegający Skórecki i precyzyjnym strzałem w okienko pieczętuje zwycięstwo GKS-u nad Wigrami. Gospodarze nie mają szans wobec grających w przewadze gości.

• GOOOOOOL! SKÓRECKI!

• Z boiska schodzi Karbowy, na boisku pojawia się Bida.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Wigier i Dawid Gojny wpycha piłkę do bramki z kilku metrów

• GOOOOOOL! DAWID GOJNY!

• Faul Adamca na skrzydle. Żółta kartka i szansa dla gości.

• Damian Tront z żółtą kartką.

• Z boiska schodzi Kuriata, na boisku pojawia się Piekarski.

• Z boiska schodzi Jaroszek, na boisku pojawia się Kawula.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Adamec otrzymał piłkę w polu karnym, obrócił się z nią i uderzył tuż nad poprzeczką!

• Odpowiedź gospodarzy! Podanie w pole karne ale strzał Karbowego zablokowany.

• Blisko gola goście! Węglarz broni mocne uderzenie.

• Rzut wolny dla GKS-u. Goście wyszli z kontratakiem, a Najemski faulował rywala, gdy ten wychodził do sytuacji sam na sam!

• Ostra gra nie opłaciła się gospodarzom. Z boiska wylatuje Najemski!

• Ostry faul Olszewskiego i kolejna kartka w zespole Wigier.

• Sabiłło faulował w środkowej strefie i został ukarany kartką.

• Żółtą kartkę otrzymuje Karankiewicz.

• Strzał z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę. Węglarz dobrze sparowuje piłkę na rzut rożny.

• Zablokowany strzał Kamila Adamka.

• Strzał z dystansu Kulawiaka wysoko ponad bramką

• Dośrodkowanie Kwaśniewskiego w pole karne. Goście wybijają piłkę.

• Żółtą kartkę otrzymuje Jaroszek

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Zupełnie inne nastroje panują w zespole GKS-u 1962. O swoją posadę spokojny może być Jarosław Skrobacz, którego drużyna gra jedną z najlepszych piłek w lidze. Do tej pory zdobyła dwadzieścia pięć punktów, a złożyło się na to sześć zwycięstw, siedem remisów i cztery porażki. Na wyjeździe przegrał tylko raz, co stawia go w roli lekkiego faworyta sobotniego starcia.

• Drużyna z Podlasia jest najmłodszą ekipą w stawce i wahania formy są naturalne. Takie tłumaczenia nie trafiły do klubowych włodarzy, które na stanowisku pierwszego szkoleniowca zatrudniły Ariela Jakubowskiego, a jego asystentem został Donatas Vencevicius.

• Po bardzo dobrym początku sezonu Wigry wpadły w spory kryzys, a głową zapłacił za to trener Kamil Socha. Drużyna z Suwałk ostatni raz wygrała w lidze 31 sierpnia.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Wigry Suwałki - GKS Jastrzębie!

PI

©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Na początek rundy rewanżowej w Fortunie 1 Liga GKS 1962 Jastrzębie uda się w daleką podróż do Suwałk na mecz z będącymi w kryzysie Wigrami. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE

Po bardzo dobrym początku sezonu Wigry wpadły w spory kryzys, a głową zapłacił za to trener Kamil Socha. Drużyna z Suwałk ostatni raz wygrała w lidze 31 sierpnia (2:1 z Garbarnią). Od tego czasu nie potrafiła wygrać w dziewięciu ligowych spotkaniach - cztery porażki i pięć remisów. Mimo takich wyników Wigry znajdują się na trzynastej pozycji z dorobkiem dziewiętnastu oczek.

Drużyna z Podlasia jest najmłodszą ekipą w stawce i wahania formy są naturalne. Takie tłumaczenia nie trafiły do klubowych włodarzy, które na stanowisku pierwszego szkoleniowca zatrudniły Ariela Jakubowskiego, a jego asystentem został Donatas Vencevicius. Wigry w tym tygodniu w końcu dały radość swoim kibicom i wygrały w Pucharze Polski ze Stomilem Olsztyn 3:2. Awans do 1/8 tych rozgrywek może cieszyć, ale najważniejsza jest liga. Co ciekawe drużynę prowadził Vencevicius, ponieważ Jakubowski przebywał na kursie trenerskim w Szwajcarii.

Dużym atutem zespołu z południa województwa śląskiego jest duet napastników Adamek - Żak. Pierwszy z nich grał w drużynie z Suwałk, a w obecnym sezonie strzelił pięć bramek. Żak z kolei jest jokerem w talii Skrobacza i do tej pory trafiał trzykrotnie - dwa razy w 88. i raz w 90. minucie. To zapewniło GKS-owi pięć punktów.

Zawody w Suwałkach poprowadzi sędzia Paweł Pskit z Łodzi.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS - Wigry 1:2 (1 liga, 20.07.2018)
Wigry - GKS 1:1 (PP, 25.10.2016)
GKS - Wigry 1:2 (PP, 30.11.2016)

Mecz Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie TRANSMISJA TV

Nie będzie przeprowadzanej transmisji telewizyjnej z tego starcia. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:00.