Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole ONLINE. Debiut trenera Pawła...

Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole ONLINE. Debiut trenera Pawła Crettiego

Odra Opole

0

• Koniec meczu! Wigry Suwałki pokonały Odrę Opole 1:0!

• Abdoulaye Diallo wszedł w miejsce Łukasza Sosnowskiego.

• Świetna okazja Jakuba Czyżyckiego. Napastnik Odry uderzył jednak nad poprzeczką!

• Adrian Piekarski wszedł w miejsce Kamila Sabiłły.

• Szymon Skrzypczak uderzył w prawy róg. Broni Dominik Kąkolewski! Nie ma bramki z rzutu karnego!

• Rzut karny dla Odry! Faulowany był Jakub Czyżycki!

• Michał Król ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia roszada w Odrze. German Ruiz zmienił Thijsa Timmermansa.

• Joel Huertas uderzał po wrzutce Kamila Sabiłły z prawej flanki. Obok bramki.

• Mateusz Wypych obejrzał żółtą kartkę za faul na Grzegorzu Aftyce.

• Bartosz Olszewski zameldował się na boisku w miejsce Szymona Łapińskiego.

• Franciszek Wróblewski wszedł na murawę w miejsce Tomasa Mikinicia.

• Szymon Skrzypczak faulował golkipera Wigier. Za to zagranie obejrzał żółty kartonik.

• Łukasz Sosnowski zobaczył żółtą kartkę.

• Thijs Timmermans obejrzał żółtą kartkę.

• Ależ okazja Odry! Szymon Skrzypczak po dograniu Bartłomieja Wdowika uderzył z woleja z dwunastego metra. Pomylił się minimalnie!

• Rośnie przewaga Odry Opole! Celnie strzelał Jakub Czyżycki, ale na posterunku był Dominik Kąkolewski!

• Roszada w ekipie Odry. Jakub Czyżycki zmienił Miłosza Trojaka.

• Kolejna próba Odry! Niewiele pomylił się Krzysztof Janus, który trafił w boczną siatkę.

• Akcja przyjezdnych. Sebastian Bonecki zagrał do Szymona Skrzypczaka. Uderzenie napastnika Odry ominęło słupek.

• Sędzia sięgnął do kieszonki. Miłosz Trojak ukarany żółtą kartką.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Od środka piłkarze Wigier.

• Pierwszy kwadrans spotkania z wyraźnym wskazaniem na gospodarzy. Swoją przewagę piłkarze Wigier Suwałki udokumentowali szybką bramką. Później do głosu doszli przyjezdni, ale ich ofensywne próby jak na razie są nieskuteczne.

• Koniec pierwszej części spotkania! Wigry prowadzą z Odrą Opole 1:0!

• Szansa Wigier! Kamil Sabiłło mocno uderzył z 18 metrów. Minimalnie nad poprzeczką.

• Krzysztof Janus dośrodkował z rzutu wolnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Mateusz Wypych, ale zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza Wigier.

• Akcja przyjezdnych. Piłka dotarła na piaty metr do Szymona Skrzypczaka, ale napastnik Odry nieczysto w nią trafił. Futbolówka w rękach golkipera Wigier.

• Grzegorz Aftyka uderzał celnie na bramkę Kacpra Rosy. Rzut rożny dla Wigier.

• Groźne uderzenie Szymona Skrzypczaka! Skutecznie zablokował je Arkadiusz Najemski.

• Grzegorz Aftyka płasko dograł z prawej strony w pole karne. Do zagrania ruszył Kamil Sabiłło, a piłka po kontakcie z napastnikiem Wigier lub obrońcą gości wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOOOL KAMIL SABIŁŁO! 1:0 DLA WIGIER!

• Od pierwszych minut w natarciu Wigry. Z rzutu wolnego dośrodkował Grzegorz Aftyka. Łapie futbolówkę bramkarz gości Kacper Rosa.

• Pierwszy gwizdek Pawła Pskita. Zaczynamy spotkanie w Suwałkach!

• Piątkowe spotkanie z Odrą będzie dla Wigier Suwałki pierwszym pod wodzą trenera Pawła Crettiego. 47-latek ostatnio prowadził rezerwy Pogoni Szczecin w trzeciej lidze.

• Opolanie to "czerwona latarnia" ligi, ale ostatnie tygodnie przyniosły nieco optymizmu. Najpierw Odra bowiem sensacyjnie wyeliminowała z Pucharu Polski Arkę Gdynia, a półtora tygodnia później odniosła pierwsze ligowe zwycięstwo, wygrywając w Chojnicach z Chojniczanką 2:1.

• Rezerwowi Odra: Kołotyło, Żemlo, Mesjasz, Wróblewski, Winiarczyk, Sparwasser, German Ruiz, Czyżycki.

• Rezerwowi Wigry: Balawajder, Gierach, Diallo, Olszewski, Świątek, Furst, Suski, Piekarski, Gużewski.

• W piątkowym meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi Wigry Suwałki skonfrontują się z Odrą Opole. Będzie to starcie drużyn, które plasują się w strefie spadkowej. Wigry są szesnaste, Odra zamyka tabelę. Witamy w relacji LIVE!

Wigry - Odra LIVE! Debiut nowego trenera

Wigry - Odra LIVE! Debiut nowego trenera ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole ONLINE. Będzie się działo na Podlasiu. W ramach 14. kolejki Fortuna 1 Ligi dojdzie do starcia drużyn, które w tym sezonie walczą o byt. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole ONLINE

Odra jest jak pacjent po ciężkiej operacji - powoli, ale systematycznie nabiera sił i kolorów. Po fatalnym początku, wyrażonym w siedmiu porażkach i trzech remisach, wzięła się w garść. Nie tylko przeszła przez rundę Pucharu Polski (wygrywając z Arką Gdynia), ale przede wszystkim przełamała się w lidze. W Chojnicach wygrała z Chojniczanką (2:1).

Wciąż wiele jest w Odrze do poprawy co potwierdził wysoko przegrany sparing z GKS-em Tychy (1:6). Trener Piotr Plewnia może jednak optymistycznie patrzeć w przyszłość. Bo coś faktycznie drgnęło. Może to co dobre będzie kontynuowane w Suwałkach, gdzie Odra w lutym wygrała po emocjonującym meczu?

Kadra Odry na ten sezon nie została zamknięta. Żywym dowodem na to jest obecność Arkadiusza Piecha na treningach. Jeżeli były napastnik Śląska Wrocław przekona do siebie sztab to otrzyma propozycję kontraktową i pomoże w walce o utrzymanie.

Wigry też przesunęły swój mecz z 13. kolejki. Tym samym spotkanie z Odrą właśnie będzie pierwszym pod wodzą trenera Pawła Crettiego. 47-latek ostatnio prowadził rezerwy Pogoni Szczecin w 3 lidze.

Piątkowe zawody poprowadzi sędzia Paweł Pskit ze Zgierza. Początek o godzinie 18:00. Jeżeli wygrają Wigry to przełamią niemoc trwającą od 25 sierpnia. Ich czarna passa to bowiem sześć porażek i remis.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wigry - Odra 2:3 (1 liga, 27.02.2019)
Odra - Wigry 2:2 (1 liga, 03.08.2018)

Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00. Zapraszamy!