Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Najpierw odrobimy zaległości

Fortuna 1 Liga, 20. kolejka
2019-02-27 17:00

Wigry Suwałki

2

Odra Opole

3

• Koniec meczu! Odra Opole rzutem na taśmę pokonała na wyjeździe Wigry!

• Rafał Niziołek zdobywa bramkę po rzucie rożnym tuż przed końcem spotkania!

• GOOOOOOOOL! RAFAŁ NIZIOŁEK! 3:2 DLA ODRY!

• Spotkanie potrwa jeszcze cztery minuty.

• Gol po dużym błędzie Serafina Szoty. Wbiegł w pole karne Bartosz Bida i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Krysiakowi.

• GOOOOOOOOOOL! BARTOSZ BIDA! 2:2!

• Szymon Skrzypczak zastąpił strzelca bramki Jakuba Modera.

• Karol Mackiewicz silnie uderzał z rzutu wolnego. Piłka po rykoszecie nieznacznie minęła bramkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! JOEL HUERTAS PEWNIE Z RZUTU KARNEGO

• Rzut karny dla Wigier! Kamil Sabiłło pchnięty w szesnastce!

• Uderzał z kilku metrów Ivan Martin! Interwencją na refleks nogami wykazał się jednak Damian Węglarz.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Wiktor Biedrzycki zastąpił Adriana Karankiewicza.

• Żółtą kartką ukarany został obrońca Odry Serafin Szota.

• Trzeci żółty kartonik dla gracza Wigier. Tym razem obejrzał go Bartosz Bida.

• Jakub Moder powinien podwyższyć na 3:0! W sytuacji "sam na sam" strzelił jednak wysoko na poprzeczką.

• Piotr Żemło zmienił kontuzjowanego Dudu Paraibę.

• Schodzi Sebastian Bergier, Wchodzi Bartosz Bida.

• Podwójna zmiana w szeregach Odry. Ivan Albert zszedł z boiska, w jego miejsce pojawił się Kamil Sabiłło.

• Pierwsza zmiana w ekipie Odry. Rafał Niziołek zmienił Mateusza Czyżyckiego.

• Adam Chrzanowski ukarany przez arbitra żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOL! KRZYSZTOF JANUS NIE MYLI SIĘ Z KARNEGO! 2:0 DLA ODRY

• Rzut karny dla Odry Opole! Mateusz Czyżycki został sfaulowany w szesnastce!

• Wigry rozpoczęły drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy. Odra Opole prowadzi z Wigrami 1:0!

• Mateusz Czyżycki zobaczył żółtą kartką za taktyczny faul.

• Arbiter sięgnął do kieszonki. Adrian Karankiewicz ukarany żółtym kartonikiem.

• Prosty błąd Wigier w defensywie wykorzystał Jakub Moder. Zawodnik Odry strzałem z bliskiej odległości zaskoczył Damiana Węglarza.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! JAKUB MODER! 1:0 DLA ODRY!

• Świetna okazja Odry! Strzelał w kierunku dalszego słupka Ivan Martin, ale Damian Węglarz zdołał obronić!

• Adu Kwame centrował z lewej strony w kierunku Sebastiana Bergier. Napastnik Wigier znalazł się w dogodnej sytuacji, ale nie zdołał uderzyć na bramkę.

• Golkiper Wigier Damian Węglarz wykazał się dużym refleksem po strzale głową zawodnika Odry.

• Karol Mackiewicz uderzał celnie na bramkę Odry Opole. Artur Krysiak z problemami, ale zdołał zatrzymać futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie w Suwałkach już się zaczęło!

• Rezerwowi Odra: Paweł Szromnik, Piotr Żemło, Aleksander Kowalski, Rafał Niziołek, Mariusz Rybicki, Sebastian Bonecki, Szymon Skrzypczak.

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi Wigry: Dominik Kąkolewski, Adrian Jurkowski, Kamil Sabiłło, Bartosz Bida, Wiktor Biedrzycki, Dawid Polkowski, Piotr Kwaśniewski.

• Czas odrobić zaległości z listopada ubiegłego roku. W Suwałkach o godz. 17 rozpocznie się spotkanie Wigry - Odra Opole. Zapraszamy do relacji LIVE!

• Zbyt twarda i zmrożona murawa nie nadaje się do gry w piłkę. Oficjalnie - mecz pomiędzy Wigrami Suwałki a Odrą Opole zostaje odwołany!

• Mamy złą wiadomość ... mecz zostaje odwołany !

• Kłania się Państwu Adrian Milewski i zapraszam do śledzenia relacji NA ŻYWO z meczu Wigry Suwałki - Odra Opole ! Pierwszy gwizdek arbitra punktualnie o 15!

ma, red

Wigry - Odra LIVE! Najpierw odrobimy zaległości

Wigry - Odra LIVE! Najpierw odrobimy zaległości ©Mirosław Szozda

Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole ONLINE. Runda wiosenna Fortuna 1 Ligi rozpocznie sie w weekend. Zanim do tego dojdzie to dwie drużyny nadrobią jeszcze zaległości z listopada, kiedy ich bezpośredni mecz nie doszedł do skutku z powodu złego stanu boiska.

Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole ONLINE

- Chciałbym aby nasza gra była przede wszystkim skuteczna - twierdzi Ariel Jakubowski, trener Wigier. - Skuteczna w defensywie i w ataku. Oczywiście zależy mi, aby drużyna nie traciła bramek i kreowała sytuacje w ataku.

W kadrze doszło do sporych zmian. Jakubowski, który przejął Wigry na początku listopada ubiegłego roku, ma do dyspozycji ośmiu nowych piłkarzy, w tym dwójkę Hiszpanów.

- Raczej nie można powiedzieć, że to będą zupełnie nowe Wigry - mówi szkoleniowiec. - Ja nazwałbym Wigry z nowym pierwiastkiem, bo ci zawodnicy, którzy grali u nas jesienią także mają swój potencjał i będą mieli w dalszym ciągu duży wpływ na postawę zespołu. Jeżeli chodzi o Hiszpanów to na pewno w piłkę umieją grać, a sam jestem ciekaw jak ich liga zweryfikuje. Cieszy także powrót do zdrowia Adriana Jurkowskiego, który praktycznie całą jesień zmagał się z kontuzją. Przepracował cały okres przygotowawczy i mam nadzieję, że będzie mocnym punktem zespołu.

Trochę niepokojący był ostatni sparing suwalczan. W poprzednią środę Wigry, grając pierwszy raz podczas przygotowań na naturalnej nawierzchni, przegrały 1:2 z trzecioligowym Zniczem Biała Piska.
- Na pewno ten mecz dał nam dużo do myślenia - przyznaje Jakubowski. - Pierwszy raz zimą graliśmy na naturalnej trawie, ale taki wynik nie powinien paść. Bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy spotkanie i mam nadzieję, że takich błędów więcej nie popełnimy. Może wstrząs przed ligą był nam potrzebny. Taka porażka sprawia, że do meczu z Odrą przystąpimy jeszcze bardziej skoncentrowani.

Odra ma tylko punkt więcej od Wigier. W przerwie większych zmian w kadrze tej ekipy nie było. W sparingach drużyna Mariusza Rumaka sześć razy wygrała i po razie zremisowała i przegrała.

- Odra już jesienią dysponowała dużym potencjałem - opowiada Jakubowski. - Zawodnicy, którzy doszli jak Marcin Urynowicz z Górnika Zabrze, czy Miłosz Trojak ze Stomilu Olsztyn to piłkarze, którzy od razu mogą wskoczyć do składu. W sparingach mało tracili goli i na pewno są trudnym i wymagającym rywalem.

Mecz w Suwałkach rozpocznie się w środę o godzinie 17.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Wigry Suwałki - Odra Opole?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Odra - Wigry 2:2 (1 liga, 03.08.2018)
Odra - Wigry 0:0 (1 liga, 14.04.2018)
Wigry - Odra 2:1 (1 liga, 16.09.2017)

Mecz Wigry Suwałki - Odra Opole TRANSMISJA TV

Z meczu nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00. Jutro lub pojutrze opublikujemy również skrót wideo najciekawszych akcji.