Mecz Wigry Suwałki - Radomiak Radom ONLINE. Nowy trener już...

Mecz Wigry Suwałki - Radomiak Radom ONLINE. Nowy trener już w blokach startowych

Fortuna 1 Liga, 12. kolejka
2019-10-05 17:00

Wigry Suwałki

1

Radomiak Radom

4

• Koniec spotkania! Radomiak Radom pewnie i zasłużenie odnosi 6 z rzędu zwycięstwo pokonując w Suwałkach drużynę Wigier 4:1!

• A jednak! GOOOOOOOL!! Mikita wbija gwoździa ! 1:4!

• Faul na Aftyce na własnej połowie. Wynik już nie powinien ulec zmianie!

• Arbiter dolicza 3 minuty !

• Żółta kartka dla Banasiaka!

• Gużewski za Ozgę!

• Ależ akcja Radomiaka! Makowski na prawą stronę do Mikity, ten dogrywa piłkę na 5 metr do Nowaka, ale gracz gości przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Sabiłło sam na sam z Kochalskim, ale spalony!

• Niewiele dzieje się w tych ostatnich minutach, dużo walki głównie w środku boiska.

• Ostatnia zmiana w szeregach gości, Górski opuszcza murawę, a pojawił się Nowak !

• Gierach melduje się w miejsce Króla

• Banasiak zmienia strzelca dwóch bramek - Leandro!

• Perfekcyjne uderzenie Karwota przy prawym słupku bramki i jest już 1:3!

• GOOOOOL !! Bezpośredni gol z rzutu wolnego Meika Karwota!

• Na 23 metrze piłkę ręką zagrywa Huertas i rzut wolny dla gości! W dogodnej sytuacji są gracze Radomiaka!

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Wigry. Po zagraniu Aftyki piłka w posiadaniu Kochalskiego

• Dośrodkowanie Mikity przejmuje Kąkolewski i zawodnicy Wigier już na połowie rywali.

• Zmiana! Kaput zmienia Lewandowskiego

• Leży na murawie Lewandowski, potrzebna pomoc medyczna.

• Dośrodkowanie z prawego skrzydła Aftyki, trafia do Bartczaka ten płaskim strzałem umieszcza piłkę w siatce!

• GOOOOOOL!!! Robert Bartczak i Wigry łapią kontakt!

• Mikita! Płaski strzał na bramkę i broni to Kąkolewski!

• Huertas! Pomocnik Wigier ratuje gospodarzy ! Blokuje próbę groźnego strzału Karwota!

• Wrzutka w stronę Sołdeckiego, obrońca Wigier nie doszedł do strzału, a chwilę później przewinienie Huertasa i wznowi bramkarz gości.

• Faul na 20 metrze. Szansa dla Wigier z rzutu wolnego !

• Wrzutka w pole karne, niewygodną piłkę uderza Michalski i tylko boczna siatka!

• Abramowicz dośrodkowuje piłkę z lewego skrzydła, mało brakowało aby Huertas wpakował piłkę do własnej bramki! Korner!

• Leandro miękka wrzutka w pole karne, ale na posterunku jest Kąkolewski !

• To powinnno być 0:3! Świetne zagranie Górskiego na 5 metr do Lewandowskiego i Kąkolewski stanął na przeszkodzie!

• Wigry rozpoczynają tę drugą odsłonę gry!

• W przerwie gospodarze dokonują zmiany. Łapiński w miejsce Sosnowskiego .

• Koniec pierwszej części spotkania! Po dwóch trafieniach Leandro Radomiak prowadzi w Suwałkach 2:0!

• GOOOOOL !! Leandro pakuje piłkę pod poprzeczkę! Pewnie wykorzystana jedenastka przez gości!

• Sołdecki fauluje w narożniku pola karnego Abramowicza i arbiter Krzton wskazuje na rzut karny!

• Żółta kartka dla Górskiego za przewinienie na Karankirwicza.

• Wrzutka prosto w rękawice Kochalskiego!

• Wigry! Przycisnęli teraz gospodarze! Najpierw uderzał piłkę Huertas, a chwilę później groźne uderzenie Sosnowskiego zablokował Karwot. Jest rzut rożny!

• Kolejna groźna akcja Radomiaka, strzał Mikity zablokowany!

• Zagranie z lewego skrzydła Mikity trafia do Leandro, ten pięknie lobuje jednego z defensorow gospodarzy i technicznym strzałem pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOL !!!!! Setna bramka Leandro !

• Uderzenie Makowskiego bardzo niecelne!

• Urwał się Mikita , zagrywa piłkę w pole karne ale jest faul! Faul Karankiewicza na 18 metrze! Żółta kartka!

• Uderzenie Karwota. Piłkę po koźle łapie golkiper Wigier.

• Kartka dla Michała Ozgi za faul na 25 metrze od bramki Kąkolewskiego.

• Techniczne uderzenie Sosnowskiego z linii 16 metra, łapie to Kochanowski!

• Dośrodkowanie nie znalazło odbiorcy.

• Dośrodkowanie Michalskiego, wślizgiem przy słupku wybija Soldecki. Rzut rożny.

• Akcja Wigier, dośrodkowanie Bartczaka w pole karne , ale nikt tego nie przejął!

• Mocne dośrodkowanie Matuszewskiego prosto w ręce bramkarza.

• Kwadrans gry za nami, teraz to gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce i próbują stworzyć groźną akcję

• Dośrodkowanie trafia prosto w ręce Kochalskiego.

• Zdawało się że będzie to za mocne podanie do Bartczaka, przejął to Karwot i wyszedł z piłką poza boisko. Korner dla Wigier

• Krótko rozegrany stały fragment gry, zagranie na lewą stronę i rzut rożny !

• Faul Maruszewskiego u rzut wolny dla gości z okolic 35 metrów. Doskonała szansa na wrzucenie piłki w pole karne.

• Odważne uderzenie Makowskiego, pewnie wyłapuje to Kąkolewski.

• Źle rozegranie tego rzutu rożnego. Wznowi Kakolewski.

• Uderzenie Mikity zablokowane i pierwszy korner dla przyjezdnych

• Pierwsze minuty tego spotkania, przy piłce utrzymują się zawodnicy Radomiaka, gospodarze cofnięci na własnej połowie boiska.

• Od środka rozpoczynają goście i gramy!

• Obie ekipy meldują się na murawie. Gospodarze w białych trykotach, natomiast goście na zielono!

• Obecnie trwa intensywna rozgrzewka obu ekip. Oby ten przedmeczowy trening strzelecki przełożył się na trafienia podczas meczu! Zaczynamy już za kwadrans!

• Wigry to jedna wielka niewiadoma. Klub postanowił rozwiązać kontrakt z trenerem Adamem Fedorukiem. Od poniedziałku stery suwalskiego klubu przejmie Paweł Cretti, który obecnie prowadzi rezerwy Pogoni Szczecin. Dzisiaj na ławce trenerskiej Wigier zasiądzie Donatas Vencevicius.

• Znamy już wyjściowe składy obu ekip, zapowiada się bardzo ekscytujące spotkanie. Wigry po serii meczów bez zwycięstwa zmierzą się z Radomiakiem, który melduje się na pozycji wicelidera!

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, punktualnie o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Wigrami Suwałki, a Radomiakiem Radom. Na relacje z tego spotkania zaprasza Adrian Milewski!

Wigry - Radomiak LIVE! Nowy trener w blokach startowych

Wigry - Radomiak LIVE! Nowy trener w blokach startowych ©Joanna Gołąbek

Mecz Wigry Suwałki - Radomiak Radom ONLINE. Zanosi się na to, że drużyna z Suwalszczyzny drugi raz z rzędu będzie rozpaczliwie bronić ligowego bytu. W 12. kolejce podejmie rewelacyjnego beniaminka, który zajmuje pozycję wicelidera. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Wigry Suwałki - Radomiak Radom ONLINE

Wigry to na ten moment trzeci zespół od końca. W tygodniu pracę stracił trener Adam Fedoruk. Jutro zastąpi go duet Donatas Vencevičius i Karol Salik. Od poniedziałku wejdzie natomiast w życie umowa z docelowym szkoleniowcem. Zarząd zdecydował się na Pawła Crettiego z rezerw Pogoni Szczecin, który w tym klubie największe sukcesy odnosił z sekcjami juniorskimi.

Czy Wigry przełamią się jeszcze przed jego przybyciem? Zadanie wydaje się arcytrudne. Radomiak jest w takim gazie, w jakim nie jest żaden inny zespół. Wygrał sześć meczów z rzędu, licząc także ten w Pucharze Polski przeciw Elanie Toruń. Dla porównania Wigry przegrały pięć meczów i tylko zremisowały ze Stomilem Olsztyn 0:0.

Zawody poprowadzi sędzia Wojciech Krztoń z Olsztyna.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wigry - Radomiak 2:1 (2 liga, 09.03.2014)
Radomiak - Wigry 1:1 (2 liga, 03.08.2013)

Mecz Wigry Suwałki - Radomiak Radom TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.