Mecz Wigry Suwałki - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Wigry Suwałki - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Przyjechali "wykonać swoją robotę"

• Koniec meczu!

• Ajjj, blisko teraz gola gospodarze! Strzał z dystansu na bramkę Szumskiego i genialna interwencja bramkarza Rakowa!

• Z boiska schodzi Listkowski, wchodzi Radwański.

• Karankiewicz jest spóźniony z interwencją i naraził się arbitrowi. Mamy kartkę.

• Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Szczepański, na boisku pojawia się Zachara.

• Musiolik za mocno zderzył się z Zochem. Arbiter pokazuje pierwszą kartkę w tym spotkaniu.

• Petrasek uderzył głową, ale niecelnie. Zawodnik Rakowa szuka jednak trzeciego gola.

• Gospodarze najchętniej zeszliby już z boiska. Tymczasem Schwarz uderza z woleja i minimalnie pudłuje.

• Głębokie dośrodkowanie w pole karne, ogromne zamieszanie i Zoch zderzył się z kolegą z zespołu! Piłkę głową trącił Petrasek i mamy gola! Chyba znamy ostatniego ćwierćfinalistę Pucharu Polski!

• GOOOOL! TOMAS PETRASEK PO RAZ DRUGI!

• Rajd Polkowskiego na 20. metrze, zwieńczony niecelnym uderzeniem.

• Mocnym akcentem rozpoczęli gospodarze! Polkowski uderzył płasko z 16 metrów i z trudem obronił Szumski.

• I druga zmiana. Z boiska schodzi Olszewski, na boisku pojawia się Bida.

• W przerwie mieliśmy jeszcze zmianę. Z boiska schodzi Karbowy, na boisku pojawia się Polkowski.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pierwsza groźna akcja Wigier. Dośrodkowanie na bliższy słupek i po interwencji Niewulisa mieliśmy rzut rożny.

• Pawłowski uderza sprzed pola karnego, ale bardzo słabo.

• Spokojny atak gospodarzy, próbował dośrodkować piłkę Karbowy, ale zostaje zablokowany. Póki co Wigry nie potrafią zagrozić bramce Szumskiego.

• Karankiewicz ofiarnie wybił piłkę po dryblingu Schwarza.

• Dośrodkowanie Schwarza, Niewulis przedłuża do Petraska, który głową ładuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOL! TOMAS PETRASEK!

• Stały fragment gry Rakowa, krótkie rozegranie i do sytuacji strzeleckiej doszedł Schwarz. Uderzając z 16 metra został jednak zablokowany.

• Nieudane dośrodkowanie Szczepańskiego. Wigry od bramki zaczynają powoli akcję.

• Karbowy chciał zagrać kombinacyjną akcję z Bartczakiem, ale zagrał zbyt mocno w pole karne.

• Inicjatywę starają się przejąć piłkarze Wigier.

• Zoch rzucił się w jedną stronę, Schwarz uderzył w kompletnie innym kierunku. Mamy 1:0 dla gości.

• PETR SCHWARZ GOOOOL!

• Rzut karny dla Rakowa! Faulowany w polu karnym Szczepański!

• Raków cały czas w natarciu. Gospodarze liczą na kontrataki.

• Dośrodkowanie z lewej strony na głowę Musiolika, napastnik Rakowa nie trafia czysto w futbolówkę.

• Blisko gola goście! Dobre dośrodkowanie w pole karne i Niewulis pomylił się o metr! Piłka po jego strzale minimalnie przeleciała obok bramki.

• Zaczynamy!

• Zawodnicy wyszli na murawę. Niebawem rozpoczniemy.

• Składy widnieją po prawej stronie, oto ławki rezerwowych:

Goście: Gliwa, Czerkas, Figiel, Formella, Kasperkiewicz, Radwański, Zachara

Gospodarze: Węglarz, Bida, Kaczmarczyk, Mroczek, Polkowski, Stasiak, Świątek

• Bez względu na to czy awansują Wigry, czy Raków i tak będzie to trzeci przedstawiciel 1 ligi w 1/4 finału. Wczoraj awans zapewniła sobie bowiem Odra Opole, a przedwczoraj Puszcza Niepołomice.

• - Czujemy się mocni, świadomi umiejętności. Za nami bardzo dobra seria i chcemy ją kontynuować. Dodatkowo wszyscy widzą, że gramy efektownie, a co ważniejsze efektywnie. Przyjeżdżamy do Suwałk wykonać swoją robotę - nie ukrywa Andrzej Niewulis, którego umieściliśmy w jedenastce jesieni 1 ligi.

• Gdyby sugerować się wynikami z ligi to zdecydowanym faworytem byłby Raków. To zespół, który pewnym krokiem zmierza do upragnionej Lotto Ekstraklasy. Jesienią przegrał bowiem JEDEN mecz. I nie był to wcale ten z Wigrami. W Suwałkach zespół Marka Papszuna wygrał 3 listopada 3:0.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Wigry Suwałki - Raków Częstochowa!

red

Wigry - Raków LIVE! Ćwierćfinalisto, wystąp

Wigry - Raków LIVE! Ćwierćfinalisto, wystąp ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Wigry Suwałki - Raków Częstochowa ONLINE. Chociaż naprzeciw siebie staną dwaj przestawiciele Fortuna 1 Ligi, to nie będziemy świadkami żadnego odrabiania zaległości czy grania czegokolwiek z wiosny awansem. Stawką tego spotkania jest bowiem awans do 1/4 finału Pucharu Polski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz Wigry Suwałki - Raków Częstochowa ONLINE

Przed lub krótko po godzinie 23 poznamy ostatniego ćwierćfinalistę Pucharu Polski. Dokładny czas jego wyłonienia zależy już tylko od tego czy przyjdzie rozegrać dogrywkę, albo nawet konkursów rzutów karnych, czy jednak tak jak we wcześniejszych spotkaniach wystarczy regulaminowe 90 minut.

Gdyby sugerować się wynikami z ligi to zdecydowanym faworytem byłby Raków. To zespół, który pewnym krokiem zmierza do upragnionej Lotto Ekstraklasy. Jesienią przegrał bowiem JEDEN mecz. I nie był to wcale ten z Wigrami. W Suwałkach zespół Marka Papszuna wygrał 3 listopada 3:0. Dwa gole Tomasa Petraska przedzieliło wtedy trafienie Szymona Lewickiego.

W szeregach Rakowa nie brakuje pewności siebie. Piłkarze mówią zresztą o tym jednym głosem: - Czujemy się mocni, świadomi umiejętności. Za nami bardzo dobra seria i chcemy ją kontynuować. Dodatkowo wszyscy widzą, że gramy efektownie, a co ważniejsze efektywnie. Przyjeżdżamy do Suwałk wykonać swoją robotę - nie ukrywa Andrzej Niewulis, którego umieściliśmy w jedenastce jesieni 1 ligi.

Czwartkowe zawody w Suwałkach rozpoczną się o godzinie 20:30. Poprowadzi je sędzia Łukasz Szczech z Warszawy. Bez względu na to czy awansują Wigry, czy Raków i tak będzie to trzeci przedstawiciel 1 ligi w 1/4 finału. Wczoraj awans zapewniła sobie bowiem Odra Opole, a przedwczoraj Puszcza Niepołomice.

Sonda

Puchar Polski: Kto wygra mecz Wigry Suwałki - Raków Częstochowa i uzyska awans do 1/4 finału?

Mecz Wigry Suwałki - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. Komentuje duet Szymon Rojek – Tomasz Łapiński. Reporterem z murawy będzie natomiast Szymon Zaworski. W internecie mecz dostępny dzięki płatnej aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:30.