Mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie...

Mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz ostatniej szansy

Fortuna 1 Liga, 32. kolejka
2019-05-05 17:00

Wigry Suwałki

1

Sandecja Nowy Sącz

2

• Dziś i nie tylko dziś, goście na stadionie w Suwałkach byli lepsi. Wigry taką grą nie zasłużyły na pierwszą ligę. Ze stadionu to już wszystko, dziękuję za uwagę - Adrian Milewski.

• KONIEC MECZU! Wigry przegrywają 1:2 z Sandecją Nowy Sącz i tylko cud może sprawić, że Wigry zobaczymy w następnym sezonie w 1 lidze.

• Nic już sie tutaj nie wydarzy, Wigry całkowicie bezradne, Sandecja wyczekuje końcowego gwizdka.

• Arbiter dolicza 3 minuty do końca tego meczu!

• Akcja gości. Mało brakowało by piłkę skierował do własnej bramki Najemski!

• GOOOOOOOL !!!! Sandecja GOL! Maciej Małkowski technicznym uderzeniem zdobywa bramkę!

• Rzut karny! Zawodnicy z Nowego Sącza mogą przechylić szale zwycięstwa!

• Jeszcze jedne dośrodkowanie w pole karne i ponownie łapie Tokarz.

• Bezpośredni strzał Mackiewicza, piąstkuje Tokarz i aut dla gospodarzy!

• Faulowany na 17 metrze jeden z zawodników Wigier, będzie rzut wolny.

• Dośrodkowanie Polkowskiego, po koźle uderza Bida piłka przelatuje obok prawego słupka!

• Dudzic w miejsce Kałahura. To już ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

• Fatalnie to wygląda ze strony Wigier w tym spotkaniu. To ostatnie minuty w pierwszej lidze klubu z Suwałk.

• Fatalnie Polkowski wykańcza "akcje" Wigier. Wznowi Tokarz.

• Mocny strzał Kuna prosto w ręce bramkarza Wigier.

• Kartką za faul w środku pola ukarany Kun!

• Akcja Sandecji, zawodnik gości wyszedł z piłką po za boisko. Wznowi Kąkolewski.

• Karbowy ! Fatalny strzał pomocnika Wigier i ostatni w tym spotkaniu w jego wykonaniu. W jego miejsce pojawił już się Bida.

• Polkowski strzela z ostrego kąta zbyt lekko i piłka kończy swój lot na obrońcy.

• Karbowy szykował się do dośrodkowania, Flis go fauluje i żółta kartka!

• Będzie ostatnia zmiana w zespole Wigier, gotowy do wejścia Bida.

• Faulował Huertas, narożnik pola karnego i rzut wolny dla gości.

• Rzut rożny dla Wigier, Polkowski fatalnie zagrywa i obyło się bez zagrożenia.

• Akcja Sandecji, uciekła piłka Małkowskiemu.

• Strzał Mackiewicza z okolic 20 metra obok bramki!

• Walczył o przejęcie futbolówki w polu karnym Sandecji, ostatecznie ta znalazła się w rękawicach Tokarza.

• Dośrodkowanie Małkowskiego w kierunku Klichowicza, wybija w aut Biedrzycki.

• Karbowy mocne zagranie w pole karne, Futbolówkę strąca Karankiewicz, na drugim słupku nie było żadnego zawodnika Wigier!

• Faulowany Karbowy, będzie rzut wolny, bardzo daleko od bramki, z pewnością będzie dośrodkowanie Karbowego.

• Rzut rożny dla gości. Zagranie na głowę do Basty, uderzenie obok bramki!

• Karankiewicz wraca na boisko! Walczak jakich mało!

• Leży na murawie Karankiewicz. Potrzebne są nosze i prawdopodobnie zmiana.

• Kuźma dalekie zagranie w pole karne, łapie to Kąkolewski!

• Na tą drugą część spotkania znów cofnięte wyszły Wigry. Sandecja spokojnie rozgrywa futbolówkę na własnej połowie.

• Dośrodkowanie w pole karne, wybija to Adu.

• Bark w bark Karankiewicza z Gabrychem, arbiter odgwizduje przewinienie i będzie rzut wolny dla gości!

• Zaczynamy drugie 45 minut!

• I Mackiewicz za Sabiłłę!

• Dwie zmiany w Wigrach. Pawłowski opuszcza boisko, w jego miejsce Polkowski.

• W przerwie zmiana w szeregach Sandecji, Gabrych jest gotowy do wejścia na murawę. Ogorzały już na ławce rezerwowych.

• Na boisku widoczna jest różnica. Sandecja dłużej utrzymuje się przy piłce, próbuje tworzyć kombinacyjne akcje. Wigry skupione są na dobrym ustawieniu w obronie i wyprowadzeniu kontry, jedna z nich zakończyła się trafieniem Bartczaka. Bramkę na remis do szatni zdobył kapitan - Maciej Małkowski. Dominacja gości może sprawić, że Wigry nie zdobędą dziś kompletu punktów.

• 45+3' Arbiter doliczył minutę, ale dopiero teraz kończy pierwszą połowę! Wigry - Sandecja do przerwy 1:1!

• 45+2' Zamieszanie w polu karnym Wigier, padł w polu karnym Najemski, arbiter nie przerwał akcji, do piłki dopadł Małkowski i fenomenalnym strzałem z 16 metra umieścił piłkę w siatce! Mamy remis!

• GOOOOOOOOL !!!!!!! Sandecja GOL! Maciej Małkowski!

• Adu dwukrotnie blokuje próby zagrania w pole karne gości, skończyło się na rzucie rożnym!

• Maślanka dośrodkowuje w pole karne, pewnie chwyta to Kąkolewski.

• Złe zagranie Małkowskiego, wybił to Adu. Chwilę później pada na murawę Basta, arbiter odgwizduje faul!

• Szansa dla gości. 30 metr od bramki. Przy piłce Małkowski i mamy rzut wolny!

• Sabiłło = spalony!

• Żółta kartka dla Biedrzyckiego, który najpierw w prostacki sposób stracił futbolówkę, a później trzymał rywala.

• Kolejny spalony przy kolejnej kontrze dla Wigier i znów złapany Sabiłło.

• Małkowski dalekie zagranie w pole karne w stronę Maślanki, pewnie łapie to Kąkolewski.

• Rzut rożny dla gości, wrzuca w pole karne Małkowski, wybija głową Biedrzycki.

• Mamy pierwszą zmianę. Kanach prawdopodobnie doznał urazu i musiał opuścić boisko. W jego miejsce pojawił się Szymon Kuźma.

• Długo teraz utrzymują się przy piłce zawodnicy Sandecji. Piłka rozgrywana jest głównie na 30 metrze.

• Faulowany Najemski. Od własnej połowy rozpoczną Wigry.

• Bartczak wrócił już do gry, teraz faulowany Ogorzały.

• Tempo meczu trochę siadło, teraz po faulu leży na murawie Bartczak.

• Żółta kartka dla Karbowego za faul na bramkarzu gości.

• Dobra sytuacja Wigier, Bartczak z lewego skrzydła dogrywa do Huertasa, ten uderza z pierwszej piłki, a ta przelatuje wysoko nad bramką Tokarza!

• Dwójkowa akcja Huertas - Adu, Hiszpan uderzył piłkę z 18 metra, strzał zablokowany przez Flisa!

• Biedrzycki! Uderza piłkę głową po tym stałym fragmencie gry, powstało zamieszanie, z którego nic ostatecznie nie wynikło!

• Ależ było blisko ! Karbowy minął dwóch rywali, zagrał niewygodną piłkę do Sabiłły, ten próbował przelobować golkipera przyjezdnych. Tokarz ledwo to wybronił! Korner !

• Faul na połowie Wigier, kartką ukarany Maślanka.

• Jeszcze jedna szansa dla Wigier, z lewej strony szarżował Biedrzycki, potem przewrócił się w polu karnym, ale arbiter pokazuje, że nie było tam faulu!

• Kontra Wigier, dalekie zagranie Adu, głową piłkę strącił Sabiłło, przejął to Bartczak i wychodząc sam na sam z bramkarzem z kłopotami, ale wepchnął piłkę do siatki!

• GOOOOOOL !!!!! Wigry GOL! Robert Bartczak!

• Uderzenie z dystansu Kuna, piłka nad bramką!

• Teraz ładnie kombinacyjnie pograli goście, Małkowski z Ogorzałym wymienili ładne podania, ale ostatecznie przejął piłkę Adu.

• Nieporozumienie pomiędzy Huertasem a Bartczakiem, Hiszpan niecelnie dogrywa do kolegi i aut dla gości na własnej połowie boiska.

• Strata Pawłowskiego, szybka akcja gości, piłkę z 16 metra uderza Małkowski, ale ta poszybowała bardzo wysoko!

• Złe zagranie Klichowicza w polu karnym, próbowali ruszyć z kontrą gracze Wigier, na spalonym złapany Sabiłło!

• Akcja Sandecji, Małkowski obsłużył prostopadłym podaniem Kuna, ten oddaje strzał, ale bardzo niecelnie!

• Rozpoczynamy to spotkanie! Od środka goście!

• Obie drużyny wychodzą już na murawę, gospodarze zagrają w białych trykotach, natomiast Sandecja w swoich wyjazdowych granatowych strojach.

• Meldujemy się ze stadionu w Suwałkach. Obecni są kibice z Nowego Sącza, jak na razie na trybunie gości jest około 20 osób. Stadion w Suwałkach świeci pustkami, mamy nadzieję, że jeszcze się to zmieni, bowiem przy kasach biletowych były spore kolejki.

• Do startu meczu zostało 15 minut. Znamy już składy obu zespołów.

• Na relację z tego spotkania zaprasza Adrian Milewski, zaczynamy kwadrans przed pierwszym gwizdkiem arbitra!

• Dziś spotkanie drużyn, które na zakończenie tego sezonu mają zupełnie odmienne cele. Wigry Suwałki bronią się przed spadkiem, natomiast ekipa z Nowego Sącza będzie chciała skończyć sezon na ostatnim stopniu podium, tuż za ŁKSem Łódź i Rakowem Częstochowa, którzy już zapewnili sobie awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie, zapraszamy do śledzenia naszej relacji NA ŻYWO z meczu pomiędzy Wigrami Suwałki, a Sandecją Nowy Sącz.

Adrian Milewski

Wigry - Sandecja LIVE! Mecz ostatniej szansy

Wigry - Sandecja LIVE! Mecz ostatniej szansy ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

Mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W niedzielne popołudnie w ramach 32. kolejki Fortuna 1 Ligi Wigry Suwałki zagrają przed własną publicznością z Sandecją Nowy Sącz. Początek rywalizacji punktualnie o godzinie 17. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, a relacja z przebiegu meczu w naszym serwisie GOL24!

Mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Drużyna Wigier jeszcze nigdy nie była w takich kłopotach na zapleczu ekstraklasy w jakich jest teraz. Biało-niebiescy zajmują przedostatnią lokatę w tabeli z dorobkiem zaledwie 31 punktów.
W ostatniej kolejce suwalczanie polegli aż 0:5 w Tychach z miejscowym GKS-em i widmo spadku na trzeci szczebel rozgrywkowy co raz głębiej zagląda do drużyny z północno-wschodniego bieguna Polski.

Katastrofie miał zapobiec nowy trener - Mirosław Smyła, który podpisał umowę na 7 spotkań. Zadanie trudne, ale nie niewykonalne. Swoje mecze w piłkarski weekend przegrały drużyny, które również bronią się przed spadkiem. GKS Katowice poległ 0:2 ze Stalą Mielec, Bytovia Bytów przegrała w Opolu z Odrą 1:2. Stomil Olsztyn w niedzielę rozegra swój mecz na trudnym terenie w Niepołomicach. Wygrana Wigier i straty punktów bezpośrednich rywali może dać suwalczanom bezpieczną 15 lokatę. Porażka z Sandecją Nowy Sącz będzie decydująca i może kosztować spadek do drugiej ligi.

Ekipa z Nowego Sącza na zapleczu Ekstraklasy spisuje się bardzo dobrze. Podopieczni Tomasza Kafarskiego mogą zakończyć sezon nawet na 3 pozycji w tabeli. W ostatnim tygodniu wypłynęła informacja o rzekomym zabronieniu awansu narzuconym przez zarząd. PZPN już wszczął w tej sprawie postępowanie, a ekipa z nowosądeckiego klubu po ostatnim zwycięstwie 2:1 z Puszczą Niepołomice będzie chciała złapać serię zwycięstw i godnie zakończyć sezon 2018/2019 w pierwszej lidze. Obecnie Sandecja zajmuje 4 pozycję w tabeli z dorobkiem 51 punktów.

Bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy Wigrami Suwałki, a Sandecją Nowy Sącz zdecydowanie jest na korzyść gości. Suwalczanie tylko dwa razy potrafili odnieść zwycięstwo, dwukrotnie padł remis. Pięć razy górą byli zawodnicy z Nowego Sącza. Jesienią po bramkach Damiana Chmiela i Dawida Flaszki gospodarze wygrali 2:0.

Zdecydowanym faworytem wydaje się być zespół z Nowego Sącza. Zupełnie innego zdania są jednak zakłady bukmacherskie, które wygraną Wigier wyceniają na ok. 1.90zł, natomiast triumf Sandecji to kurs aż 3.60zł.

Jedni walczą o utrzymanie, drudzy o miejsce na podium. Zapowiada się arcyciekawe spotkanie, które relacjonowane będzie w naszym serwisie GOL24! Do śledzenia naszej relacji zapraszamy kwadrans przed pierwszym gwizdkiem arbitra - Wojciecha Mycia z Lublina.

32. Kolejka Fortuna 1 Ligi, mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz (niedziela) godzina 17:00!

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz?

[b]

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Sandecja - Wigry 2:0 (1 liga, 19.10.2018)
Wigry - Sandecja 0:1 (1 liga, 15.04.2017)
Sandecja - Wigry 2:1 (1 liga, 17.09.2016)

Mecz Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00. W poniedziałek ukaże się natomiast obszerny skrót wideo najciekawszych akcji.