Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Burza o sędziego z Olsztyna

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2019-03-30 14:00

Wigry Suwałki

0

Stal Mielec

1

• Ze stadionu w Suwałkach to już wszystko, Wigry przegrywają, a mielecka Stal zmniejsza zasięg do drugiego miejsca na 5 punktów!

• Krztoń gwiżdże po raz ostatni! Wigry przegrywają 0:1 po przepięknym golu Bartosza Nowaka!

• Broni instynktownie Kiełpin !

• Będzie jeszcze rzut wolny dla Wigier! 20 metr od bramki i bardzo dogodna sytuacja dla Wigier!

• Leży w środku boiska Janoszka, za chwilę rzut wolny dla gości.

• Wigry utrzymują się przy piłce, grają na aferę pod polem karnym. Teraz dośrodkowanie Karbowego, futbolówka w rękawicach Kiełpina.

• Faul Karbowego i kartka dla pomocnika Wigier.

• Arbiter dolicza 4 minuty, nie wygląda na to, by wynik miał się zmienić.

• Kolejna akcja Wigier zakończona na 16 metrze, złe podanie Bergiera i piłka opuszcza boisko.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości, Dungel za Prokicia.

• Doskonała akcja Wigier, Karbowy do Huertasa, ten na lewą do Strausa, obrońca Wigier oddaje strzał niecelny!

• W tej drugiej połowie Stal zepchnięta do defensywy, Wigry szarpią obronę gości, ale mało konkretów.

• Polkowski opuszcza plac gry, w jego miejsce Sebastian Bergier.

• Aut szybko zamienił się w rzut wolny, dośrodkowanie Nowaka wybijają gracze Wigier.

• Dośrodkowanie Janoszki wybija Najemski, od autu Leandro na wysokości pola karnego.

• Prostopadłe zagranie Polkowskiego w stronę Bartczaka, prawie doszedł do tej piłki pomocnik Wigier.

• Janoszka ukarany żółtą kartką za faul na Kwaśniewskim

• Druga zmiana w szeregach gości, Wrońskiego zmienia Urbańczyk!

• Strzał z 30 metrów Karbowego, Kiełpin niepewnie interweniuje!

• Polkowski odważny strzał z daleka, jednak bardzo niecelny!

• Grodzicki zmienia De Amo Pereza.

• Sabiłło na 16 metr do Sosnowskiego, jego strzał zablokowany i tylko aut!

• Dobre dogranie Karbowego do Bartczaka, ten mimo ostrego kąta uderza na bramkę i broni Kiełpin!

• Nowak zagrywa górną piłkę w stronę Tomasiewicza, ten uderza z 5 metra wysoko nad bramką!

• Tomasiewicz uderza piłkę, broni Węglarz! Jeszcze nieporozumienie Najemskiego z bramkarzem i mogło skończyć się to bramką samobójczą!

• Sabiłło do Huertasa, ten źle przyjął piłkę i stała się ona w posiadaniu Kiełpina.

• Gramy drugie 45 minut!

• W drugiej zmianie Karbowy za Biedrzyckiego

• Sabiłło w m miejsce Smugi

• Karbowy i Sabiłło gotowi do wejścia na drugą połowę, potrzeba zmian!

• Wigry przeprowadziły dwie kontry z których nic nie wynikło. Na murawie rządzi mielecka Stal, która okazuje się być dzisiaj nie do przejścia dla zawodników Wigier. Nastroje w Suwałkach robią się co raz bardziej nieciekawe, widmo spadku do II ligi co raz głębiej zagląda do ekipy z Suwałk. Zdecydowanie brakuje pomysłu na grę. Stal nie powinna mieć problemów w drugiej połowie, by przypieczętować zwycięstwo w tym meczu. Za chwilę druga odsłona!

• Koniec pierwszej połowy. Stal jedną bramką na prowadzeniu!

• Akcja Stali, Nowak uderza z 20 metrów, mocny strzał, ale tym razem Węglarz na posterunku łapie piłkę!

• Wigry biegają za futbolówką, a Stal Mielec spokojnie się organizuje w ataku.

• Nowak trafia prosto w słupek bramki Wigier !

• Żółta kartka dla Biedrzyckiego za faul na Leandro na 16 metrze. Pachniało rzutem karnym!

• Strata Strausa na własnej połowie, Karankiewicz ratuje tą sytuacje.

• Jonatan ukarany kartką, faulował Huertasa na połowie Wigier.

• Dominacja zespołu z Mielca, Wigry bronią się przed utratą drugiej bramki.

• Sojlić do Prokicia, ten znów złąpany na spalonym !

• Fenomenalny strzał z okolic 25 metra od bramki, Węglarz ani drgnął.

• GOOOOOOOL !!!!! Petarda Stali Mielec wpada w okienko bramki Węglarza! Bartosz Nowak kapitalne uderzenie !

• Składnie pograli piłką mielczanie, Wroński prostopadłym podaniem do Tomasiewicza, ten zagrywa na czystą pozycję do Prokicia, napastnik Stali złapany na spalonym!

• Bez zagrożenia pod bramką Węglarza, w narożniku boiska faulowany Najemski i wznowi golkiper Wigier.

• Akcja Stali i rzut rożny dla gości !

• Kombinacyjna akcja Wigier, Bartczak do Huertasa, ten odegrał z powrotem do Bartczaka i zablokowany strzał z linii 16 metra!

• Teraz faul na Soljiciu, Stal rozpocznie na własnej połowie.

• Akcja Wigier, z kontrą ruszył Bartczak, dośrodkowanie Strausa i bez większego zagrożenia.

• Wrzutka w pole karne, wybija piłkę Leandro.

• Janoszka faulował teraz zawodnika Wigier, ale kartką ukarany Tomasiewicz, prawdopodobnie za pretensje do arbitra.

• Rwany mecz, faulowany w środku boiska Bartczak.

• Mocne zagranie na lewą stronę do Bartczaka, pomocnik nie opanował piłki, wznowi Kiełpin.

• Od środka Smuga i gramy ten mecz!

• Stal Mielec dziś w jednolitych niebieskich trykotach, Wigry zagrają na biało. Arbitrem spotkania niezmiennie Wojciech Krztoń z Olsztyna. Za chwilę zaczynamy!

• Ławka rezerwowych Wigier Suwałki:

Kąkolewski, Karbowy, Sabiłło, Mackiewicz, Bergier, Adu Kwame, Piekarski

Rezerwowi Stal Mielec:

Primel, Gąsior, Gojko, Urbańczyk, Dungel, Grodzicki

• Gospodarze w tabeli są na 16 miejscu z dorobkiem 26 punktów, do bezpieczniej strefy (15 miejsce Stomilu Olsztyn) brakuje zaledwie jedno oczko.

Goście są w grze o awans, obecnie ich lokata to 3 miejsce i 41 punktów. Do miejsca premiowanego awansem potrzeba mielczanom 8 punktów.

• Stal Mielec wiosną zdobyła 4 punkty. W pierwszym wiosennym starciu mielczanie wygrali 2:0 z Podbeskidziem, przegrali 0:1 z ŁKS-em Łódź i zremisowali 1:1 z GKS-em Tychy. Drużynę Stali do Ekstraklasy próbuje zaprowadzić trener Artur Skowronek, który w tamtym sezonie był szkoleniowcem Wigier. Dziś powrót Artura Skowronka na ławkę trenerską do Suwałk, ale po stronie gości. Jak sam przed meczem przyznał - "Niech wygra lepszy"

• Wigry po wygranej u siebie 2:0 z GKS-em Katowice rozgrywały trzy wyjazdowe spotkania, w których uzbierały zaledwie jeden punkt, bezbramkowo remisując przed tygodniem z Garbarnią Kraków. Wcześniej biało-niebiescy polegli w Olsztynie 1:2 i w Niecieczy 0:1.

• Dzisiejsze spotkanie prawdopodobnie sędziować będzie Wojciech Krztoń z Olsztyna. Prawdopodobnie, bowiem Wigry złożyły wniosek do PZPN o zmianę arbitra, sugerując się tym, iż Wojciech Krztoń nie kryje swojej sympatii do Stomilu, co może mieć znaczny wpływ na stronnicze sędziowanie w tym spotkaniu. Stomil i Wigry walczą o utrzymanie w tym sezonie i w ostatnich meczach lepiej wychodzi to ekipie z Olsztyna.

• Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14, a to dlatego, gdyż w Suwałkach trwają prace modernizacyjne oświetlenia na stadionie. Wzmocnione jupitery mają być gotowe dopiero w maju.

• Dziś w Suwałkach mecz o życie dla gospodarzy, którzy obecnie otwierają oznaczoną kolorem czerwonym strefę spadkową. Mielecka Stal wciąż jeszcze ma szansę na awans do Ekstraklasy, ale na straty punktów w takich starciach jak dziś nie mogą sobie pozwolić. Wygląda na to, że będziemy świadkami bardzo ciekawego pojedynku ekip, dla których remis nie będzie zadowalającym wynikiem.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie i zapraszamy na śledzenie naszej relacji NA ŻYWO z meczu Wigry Suwałki - Stal Mielec. Transmisję prosto ze stadionu przeprowadzi Adrian Milewski.

red

Wigry - Stal LIVE! Burza o sędziego z Olsztyna

Wigry - Stal LIVE! Burza o sędziego z Olsztyna ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE. Sobotę z Fortuna 1 Ligą rozpoczniemy o godzinie 14:00. Drużyna zagrożona spadkiem zagra z drużyną wciąż myślącą o... awansie. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE

Emocje w tym spotkaniu zaczęły się na długo przed pierwszym gwizdkiem. Po publikacji listy sędziów na 26. kolejkę Wigry zgłosiły bowiem oficjalny protest do PZPN. Od federacji klub z Suwałk domagał się zmiany arbitra, sugerując że Wojciech Krztoń z Olsztyna sympatyzuje z tamtejszym Stomilem, a więc kontrkandydatem Wigier w walce o utrzymanie...

- Wojciech Krztoń w swoich medialnych wypowiedziach oraz w dostępnych publikacjach prasowych niejednokrotnie nie ukrywał swojej sympatii do Klubu z Warmii i Mazur, z którym związany jest od bardzo wielu lat (były zawodnik drużyn juniorskich, ojciec zawodnika tamtejszej akademii oraz brat byłego piłkarza Stomilu Olsztyn Piotra Krztonia, a obecnie pierwszego trenera Akademii Sportu Stomil Olsztyn) - napisały Wigry w swoim apelu. Do piątku PZPN nie zadecydował o zmianie arbitra. Nie opublikował też żadnego oświadczenia.

Wigry zaczęły wiosnę od wygranej, ale potem przegrały dwa mecze, a ostatnio zremisowały z najgorszą w stawce Garbarnią Kraków (0:0). Ich sytuacja przedstawia się nieciekawie. W przypadku kolejnej wpadki strata do bezpiecznego miejsca może wynieść kilka punktów. A o przełamanie nie będzie dzisiaj łatwo. Stal to w końcu kandydat do Lotto Ekstraklasy (choć ostatnio odnotowała remis i porażkę).

W piątek nowym graczem Stali został Adrian Paluchowski. Co ciekawe, doświadczony napastnik jeszcze w środę zdobył bramkę w 2 lidze, dla Pogoni Siedlce, w spotkaniu z Resovią (3:1).

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec?

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Z tego meczu nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 14:00.