Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE. Okazja na ucieczkę...

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE. Okazja na ucieczkę ze strefy spadkowej

Wigry Suwałki

0

Stal Mielec

3

• Koniec! Stal Mielec pewnie pokonała Wigry w Suwałkach (3:0). Hat-trickiem popisał się Bartosz Nowak. Dziękujemy za uwagę.

• GOOOOOL!! NOWAK DOBIJA WIGRY!! HAT-TRICK SKOMPLETOWANY!!

• 3 minuty doliczone przez sędziego.

• A w zespole Wigier Bartosz Gużewski za Michała Żebrakowskiego.

• Wojciech Lisowski za Grzegorza Tomasiewicza.

• Zdecydowanie zbyt lekko uderzał Paluchowski, by zaskoczyć Balawejdera.

• Żółta kartka dla Nowaka.

• GOOOOOOL!!! 2:0 DLA STALI!!! NOWAK PO RAZ DRUGI

• Będzie rzut karny dla Stali! Faulował w polu karnym Arkadiusz Najemski, który obejrzał dodatkowo żółtą kartkę.

• Za Prokicia pojawia się na boisku Adrian Paluchowski.

• A także Szymon Łapiński za Cezarego Sauczka.

• Kamil Sabiłło za Grzegorz Aftykę.

• Zdecydowanie dłużej przy piłce utrzymują się piłkarze Wigier, ale nic z tego nie wynika. Stal broni się bardzo pewnie.

• W bardzo dobre sytuacji Andreja Prokić, ale zabrakło mu precyzji przy wykończeniu.

• Łukasz Janoszka zastępuje Josipa Barisicia.

• Bardzo dobra sytuacja gości, ale Wigry ratuje Balawejder!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie. Bez zmian w obu zespołach.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Stal prowadzi w Suwałkach 1:0.

• Szymon Stasik uderzał sprzed linii pola karnego, ale zabrakło precyzji młodemu zawodnikowi Stali.

• Dwukrotnie zablokowany w jednej akcji Cezary Sauczek. Wigry coraz groźniejsze.

• Ajj, teraz niewiele zabrakło suwalczanom! Strzał przeszedł tuż obok bramki przeciwnika.

• Seria trzech rzutów rożnych w krótkim czasie dla Stali, ale skończyło się bez sytuacji bramkowej.

• To powinno być 2:0 dla Stali! Jeden z graczy gości uderzał już na pustą bramkę, ale trafił w piłkarza Wigier.

• Po szybkim prowadzeniu mielczanie spokojnie czekają na własnej połowie i wypatrują okazji do kontrataku. Wigry na razie bez pomysłu.

• Pierwszy kontakt z futbolówką Damiana Primela. Przez 10 minut bramkarz Stali był bezrobotny.

• Przed szansą znalazł się Grzegorz Tomasiewicz, który jednak nie skorzystał z błędu defensywy gospodarzy.

• Zaskakujący strzał sprzed pola karnego w wykonaniu Nowaka i Jan Balawejder musi błyskawicznie wyciągać piłkę z siatki.

• GOOOOOOL!!! BRAMKA W PIERWSZEJ AKCJI!!! 1:0 ZA SPRAWĄ BARTOSZA NOWAKA!!

• Pierwszy gwizdek, zaczynają od środka gracze Wigier.

• Stal tydzień przedtem również zwyciężyła przy Mickiewicza po trafieniach Mateusza Maka. W 18. kolejce wygrała natomiast w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań - również 2:0. Znów trafił Mak, a wynik ustalił Andreja Prokić.

• W zeszłej kolejce oba zespoły rozegrały swoje spotkania. Wigry zdobyły Chojnice. Z Chojniczanką wygrały pewnie, bo 3:1. Po golu strzelili Michał Ozga, Joel Huertas oraz Michał Żebrakowski.

• Dzień dobry! 16. kolejka Fortuna 1 Ligi rozpoczyna się w Suwałkach. Miejscowe Wigry zagrają ze Stalą Mielec. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

Wigry - Stal LIVE! Okazja na ucieczkę ze strefy spadkowej

Wigry - Stal LIVE! Okazja na ucieczkę ze strefy spadkowej ©Monika Smól

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE. Pora na 19. kolejkę w Fortuna 1 Lidze. Jej inauguracja nastąpi w piątek na Podlasiu. Czy zespół Pawła Crettiego pójdzie za ciosem i wygra drugi raz z rzędu? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:30.

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec ONLINE

W Suwalkach stal powalczy o podium. – Na pewno nie będzie to łatwy mecz - przekonuje trener Dariusz Marzec. - Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to ciężki teren, ale w tej chwili widać, że nasza forma idzie do góry. Liczę na to, że zespół utrzyma dalej tą formę i z Suwałk wrócimy zadowoleni - dodaje.

Wigry mają za to szansę na wydostanie się ze strefy zagrożonej spadkiem. Ewentualne zwycięstwo nie pozwoli im jednak awansować wyżej niż na trzynaste miejsce.

Piątkowe spotkanie poprowadzi sędzia Damian Kos z Wejherowa.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Stal - Wigry 1:1 (1 liga, 02.08.2019)
Wigry - Stal 0:1 (1 liga, 30.03.2019)

Mecz Wigry Suwałki - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:30. Zapraszamy.