Mecz Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2018-08-26 17:00

Wigry Suwałki

2

Stomil Olsztyn

0

• Koniec spotkania! Wigry wygrywają 2:0 ze Stomilem po golach Sabiłło i Karbowego. Trzy punkty zostają w Suwałkach. Dziękujemy za uwagę!

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Sołowieja.

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Zagotowało się pomiędzy zawodnikami i sztabami. Paweł Olszewski sprowokował Szywacza i od tego zaczęła się przepychanka. Gdy sytuacja się uspokoiła zarówno Olszewski, jak i Szywacz obejrzeli żółte kartoniki.

• Żółta kartka także dla Szywacza.

• Żółta kartka dla Pawła Olszewskiego.

• Ostatnia zmiana w Wigrach. Bartosz Olszewski wszedł w miejsce Sabiłło.

• Tanczyk płasko w pole karne, ale dobrze Górala krył Najemski. Piłkę złapał Węglarz.

• Zmiana w Wigrach. Zszedł Adamec, wszedł Gużewski.

• Stasiak zagrał do środka, ale dobrze ustawiony był Szywacz, który przechwycił piłkę.

• Rzut rożny dla Wigier. Piłkę w narożniku ustawił Mackiewicz, dośrodkował w pole karne, ale czujnie obrońcy Stomilu.

• Rzut rożny dla Stomilu. Piotr Głowacki posłał piłkę w pole karne, przy dalszym słupku skakał Wełnicki, ale nie zdołał uderzyć piłki.

• Sołowiej wybił piłkę na aut.

• Góral faulował jednego z zawodników Wigier. Rzut wolny dla gospodarzy. Dobrze wyszedł Leszczyński i wypiąstkował piłkę!

• Stromecki oddał strzał głową, ale przy okazji faulował Węglarza.

• Rzut wolny dla Stomilu.

• Adamec huknął z dystansu! Niecelnie!

• Tanczyk strzela z dystansu! Broni Węglarz.

• Sabiłło obok słupka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Mogło być niebezpiecznie, bo Leszczyński wyszedł z bramki.

• Stromecki nie zrozumiał się z Tanczykiem. Prosta strata piłki. Olszewski wrzuci futbolówkę z autu.

• Najemski uprzedził Głowackiego. Rzut rożny dla Stomilu.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Karbowy, wszedł Stasiak.

• Wełnicki w pole karne, ale za mocno i Lech nie miał żadnych szans, by oddać strzał. Od bramki rozpocznie Węglarz.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Zszedł Zając, wszedł Tanczyk.

• Sabiłło złapany na pozycji spalonej.

• Paweł Głowacki faulował Karbowego. Kolejny rzut wolny dla Wigier.

• Rzut wolny dla Wigier. Mackiewicz strzela bezpośrednio na bramkę Leszczyńskiego! Niewiele zabrakło!

• Żółta kartka dla Stromeckiego.

• Karbowy zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Bardzo niecelnie!

• Góral oddał strzał głową, ale obok bramki!

• Znów zrobiło się niebezpiecznie pod bramką Węglarza! Zarówno Olszewski, jak i Piotr Głowacki minęli się z piłką!

• Zając bezpośrednio z rzutu wolnego, jednak nad bramką Węglarza.

• Świetna okazja dla Stomilu! Góral bliski pokonania Węglarza! Piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

• Żółta kartka dla Bucholca.

• Fatalny strzał z dystansu Sabiłło. Od bramki Leszczyński.

• Piotr Głowacki oddał bezpośredni strzał z rzutu wolnego na bramkę Węglarza. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Zmiana w zespole gości. Zszedł Śledź, wszedł Góral.

• Żółta kartka dla Karankiewicza.

• Świetne podanie do Bartczaka, jednak ten zagrał za mocno do Sabiłło, który w ostatnim momencie dobiegł do piłki i dośrodkował w pole karne. Leszczyński wypychał go do linii bocznej i tym samym zostawił pustą bramkę. Bez konsekwencji dla Stomilu. Uratowali się goście.

• Żółta kartka dla Sołowieja.

• Piotr Głowacki w pole karne, ale na raty łapie Węglarz.

• Piłkarze Stomilu myśleli, że arbiter przyzna im rzut karny, gdy Lech został przewrócony w polu karnym, jednak pan Bednarek odgwizdał pozycję spaloną jednego z zawodników gości.

• Rzut wolny dla Stomilu. Piłkę ustawia Piotr Głowacki.

• Mackiewicz minimalnie obok bramki Leszczyńskiego!

• W przerwie doszło do pierwszej zmiany w zespole Stomilu. Trojaka zastąpił Paweł Głowacki.

• Wracamy do Suwałk na drugą połowę! Od środka rozpoczęli goście z Olsztyna!

• Koniec pierwszej połowy! Wigry prowadzą 2:0 ze Stomilem Olsztyn po golach Sabiłło i Karbowego. Do Suwałk wrócimy za kwadrans!

• Bardzo ładna, indywidualna akcja Karbowego, który zabawił się z trójką obrońców Stomilu, przedarł się w pole karne i posłał piłkę do bramki nad kładącym się Leszczyńskim!

• GOL! Prowadzenie Wigier podwyższa Karbowy!

• Powalczył o piłkę Śledź, otoczony przez dwóch obrońców Wigier. Zdołał jednak zagrać do Głowackiego, lecz ten stracił piłkę.

• Szywacz do Zająca, który zdecydował się na strzał z dystansu. Piłkę spokojnie złapał Węglarz!

• Adamec w pole karne z rzutu wolnego, ale fatalne rozegranie tego stałego fragmentu gry. Nie zrozumieli się ze sobą gospodarze. Grę wznowi Leszczyński.

• Faul Bucholca na Bartczaku. Rzut wolny dla Wigier.

• Przechwycił w środku pola Stromecki, zagrał do Trojaka, jednak piłkarz Stomilu nie dobiegł do futbolówki.

• Prostopadła piłka do Bartczaka, ale czujny był Sołowiej. Przechwycili goście.

• Chcieli odpowiedzieć goście z Olsztyna, zagranie w pole karne, ale nie było tam żadnego z zawodników Stomilu.

• Pogubili się w defensywie zawodnicy Stomilu. Piłka odbijała się w polu karnym, aż w końcu trafiła do Sabiłło, który z bliskiej odległości pokonał Leszczyńskiego. Golkiper Stomilu nie miał żadnych szans.

• GOL! Sabiłło wyprowadza Wigry na prowadzenie!

• Ależ okazję miałby Bartczak, gdyby tylko trafił w piłkę! Był sam na sam z Leszczyńskim. Od bramki wznowi golkiper Stomilu.

• Dośrodkowanie w pole karne Leszczyńskiego. Spokojnie wybił Szywacz.

• Walka Stromeckiego z Karbowym przy linii bocznej. Pojedynek wygrał zawodnik Wigier.

• Z dystansu chciał uderzać Karbowy, ale zamiast w piłkę, trafił w nogę jednego z olsztynian i padł na murawę. W ataku wciąż gospodarze.

• Zając zagrał daleką piłkę do Lecha, ale z szesnastki wyszedł Węglarz, który głową podał do swoich pomocników.

• Mackiewicz zdecydował się na uderzenie z dystansu. Zrobił to jednak bardzo niecelnie.

• Adamec dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, Karankiewicz zgrał do Sabiłło, ale czujnie zachowali się w defensywie olsztynianie. Wybili piłkę i oddalili zagrożenie.

• Bucholc faulował Bartczaka. Rzut wolny dla Wigier.

• Śledź zagrał na lewo na pamięć do Szywacza, ale zawodnik Stomilu nie zdążył dobiec do piłki.

• Zagotowało się na boisku. Piłkarze Stomilu na czele z trenerem Kieresiem protestowali po tym, jak arbiter nie podyktował rzutu karnego po starciu Głowackiego z Najemskim w polu karnym. Obyło się jednak bez kartek.

• Faul Lecha w ataku. Ucierpiał Pawłowski.

• Mackiewicz przedarł się bliżej pola karnego, dobiegli do niego Szywacz i Trojak, ale zawodnik Wigier zdołał oddać strzał. Piłka przeszła po nodze jednego z gości i mamy rzut rożny dla podopiecznych Sochy.

• Głowacki powalczył na lewym skrzydle, zdołał dośrodkować w pole karne, ale dobrze ustawiony był Najemski, który wybił piłkę i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Tym razem faulowany Zając. Szybko wznowił Trojak.

• Adamec złapany na pozycji spalonej.

• Głowacki dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, piłka przecięła całe pole karne i niewiele brakowało, a sięgnąłby ją Trojak. Od bramki Węglarz.

• Arbiter odgwizdał faul na Lechu. Mamy rzut wolny dla Stomilu.

• Rzut rożny dla Stomilu. Głowacki w pole karne, najwyżej wyskoczył Trojak, ale nie zdołał oddać strzału.

• Wełnicki zagrał na lewe skrzydło, ale nie było tam żadnego z olsztynian. Prosta strata. Od autu Wigry.

• Piłka do Głowackiego, ale uprzedził go Węglarz, wychodząc z bramki. Wybił na aut.

• Aut dla Stomilu. Bucholc wrzuca piłkę w pole karne, źle uderzył ją Trojak i ostatecznie wybił ją Karankiewicz.

• Trojak ze Stromeckim powalczyli w środku pola. Pierwszy z nich zagrał do Głowackiego na lewe skrzydło, a ten dośrodkował w pole karne. Nie było tam jednak żadnego z zawodników Stomilu. Wybił Straus.

• Zaczynamy! Od środka gospodarze!

• Piłkarze obu drużyn zeszli już do szatni. Czekamy na rozpoczęcie spotkania. Do pierwszego gwizdka jeszcze około 10 minut.

• Góral
  • Arbitrem w dzisiejszym meczu będzie Łukasz Bednarek z Koszalina.

• Wigry zajmują 10. lokatę z dorobkiem ośmiu punktów (bilans bramkowy 8-9), natomiast olsztynianie plasują się na 12. miejscu, a na swoim koncie zgromadzili siedem „oczek” (bilans 6-3).

• Witamy w relacji LIVE z deszczowych Suwałk. O godz. 17. pierwszy gwizdek arbitra. Wigry podejmują Stomil Olsztyn.

Joanna Sobczykiewicz

Wigry - Stomil LIVE! W tych meczach ostatnio górą są przyjezdni

Wigry - Stomil LIVE! W tych meczach ostatnio górą są przyjezdni ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn ONLINE. Po sobotnich emocjach na boiskach Fortuna 1 Ligi, czas na ich kontynuację w niedzielny wieczór. Dziś na zapleczu Lotto Ekstraklasy zostanie rozegranych pięć spotkań, m.in. w Suwałkach Wigry podejmą Stomil Olsztyn. Pierwszy gwizdek arbitra Łukasza Bednarka z Koszalina o godz. 17. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24, tym bardziej że mecz nie będzie transmitowany w telewizji.

Mecz Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn ONLINE

Goście przyjeżdżają do Suwałk w nienajlepszych nastrojach. W środę musieli pogodzić się z faktem, że z dalekiego wyjazdu do Nowego Sącza wrócą bez punktów, choć istniała szansa na ugranie czegoś konkretnego.
Gdyby tylko Michał Góral wykorzystał stuprocentową okazję i w pojedynku z golkiperem Sandecji nie uderzył milimetry nad poprzeczką, to spotkanie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej. Stomil stwarzał sobie sytuacje, a co ważne, mądrze bronił… aż do 72. minuty, w której Dawid Szufryn przepchnął trzech zawodników Dumy Warmii i wepchnął piłkę głową do bramki Michała Leszczyńskiego. Gościom nie udało się już odrobić strat.

Tego wyniku olsztynianie żałowali bardziej, bo przed tygodniem pokonali GKS Tychy (3:0) na jego terenie i chcieli podtrzymać zwycięską passę. Nikogo nie powinno zdziwić, jeżeli Kamil Kiereś na dzisiejszy mecz z Wigrami dokona roszad w swoim zespole. Będzie musiał radzić sobie jednak bez Dominika Kuna, który po meczu w Tychach nabawił się urazu i od tego czasu nie jest do dyspozycji szkoleniowca. Ostrożniej będzie musiał też grać Lukáš Kubáň, który na swoim koncie ma już trzy żółte kartoniki i gdyby dziś obejrzał czwarty, oznaczałoby to jego przymusową absencję za tydzień w starciu z liderem Fortuna 1 Ligi — Rakowem Częstochowa.

W lepszych nastrojach są gospodarze, którzy w poprzedniej kolejce pokonali spadkowicza z Lotto Ekstraklasy — Bruk-Bet Termalikę (3:2). Martin Adamec dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a pierwsze trafienie w barwach Wigier zanotował Kamil Sabiłło. Piłkarze Kamila Sochy pamiętają jednak o tym, jak fatalnie zaprezentowali się w Katowicach przeciwko tamtejszej GieKSie, gdy do domu musieli wracać bez punktów. Dobry występ przed własną publicznością przeciwko Bruk-Betowi tylko ich podbudował, dlatego trener Kiereś i jego ekipa nie będą mieli dziś łatwo. Szczególnie że Stomilowi nie idzie łatwo strzelanie goli, a bramki Wigier strzeże, będący ostatnio w dobrej dyspozycji Damian Węglarz. Tego samego nie można powiedzieć o obrońcach, których błędy bardzo często musi naprawiać 22-letni golkiper.

Arbitrem w dzisiejszym meczu będzie Łukasz Bednarek z Koszalina. W obecnym sezonie był rozjemcą w dwóch spotkaniach Fortuna 1 Ligi, w których trakcie pokazał siedem żółtych kartek.

Kto wygra mecz 1. ligi: Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wigry - Stomil 1:2 (1 liga, 19.05.2018)
Stomil - Wigry 1:2 (1 liga, 04.04.2018)
Stomil - Wigry 1:4 (1 liga, 04.06.2017)

Mecz Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00