Mecz Wisła Kraków - Arka Gdynia ONLINE. Przegrywanie weszło...

Mecz Wisła Kraków - Arka Gdynia ONLINE. Przegrywanie weszło im w krew. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 15. kolejka
2019-11-09 20:00

Wisła Kraków

0

Arka Gdynia

1

• Koniec meczu! Arka przerywa serię bez zwycięstwa, za to Wisła notuje 7. porażkę z rzędu!

• Marcus da Silva wchodzi na ostatnie minuty za Michała Nalepę.

• Z rzutu rożnego centrował Jakub Błaszczykowski. Anemicznie głową uderzył Maciej Sadlok, a obrona Arki wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

• Szymon Marciniak dolicza co najmniej 5 minut do drugiej odsłony.

• Niewiele brakowało, by Marko Velijović pokonał Michała Buchalika! Po raz drugi w tym meczu obija poprzeczkę!

• Arka dąży do strzelenia drugiej bramki, by odebrać "Białej Gwieździe" nadzieję na remis. Najpierw wywalczyła rzut rożny, a po chwili rzut wolny blisko "szesnastki" gospodarzy po przewinieniu Chuki.

• Mateusz Młyński zmienia Kamila Antonika.

• Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie. "Żółtko" na koncie Azera Busuladzicia za faul na Jakubie Błaszczykowskim.

• Sam poszkodowany uderza nad bramką Pavelsa Steinborsa.

• Damian Zbozień skosił Kamila Wojtkowskiego blisko swojego pola karnego. Nie dość, że Wisła będzie mieć okazję do wyrównania, to sam zostaje upomniany żółtą kartką.

• Aleksander Buksa wchodzi za Jeana Carlosa Silvę.

• Żółta kartka dla Lukasa Klemenza za faul na Dawicie Schirtladze.

• 10 078 widzów w Krakowie.

• Azer Busuladzić doskakuje do piłki, którą zgubił Jakub Błaszczykowski. Uderza jednak wysoko nad bramką.

• Teraz nie ma żadnych wątpliwości. Po podaniu z lewej strony Maciej Jankowski z bliska głową kieruje piłkę do siatki!

• GOL DLA ARKI! MACIEJ JANKOWSKI!!!

• "Kuba" na spalonym.

• Rafał Boguski kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie pojawia się dawno niewidziany Jakub Błaszczykowski!

• Gdynianie krótko cieszyli się z bramki Dawita Schirtladze! Sędzia Szymon Marciniak nie uznaje tego trafienia - Gruzin był na spalonym!

• Michał Buchalik na raty broni strzał z dystansu.

• Kamil Wojtkowski pozostaje na murawie w gustownej czerwonej opasce.

• Sztab medyczny "Białej Gwiazdy" opatruje Kamila Wojtkowskiego. Prawdopodobnie będzie konieczna zmiana.

• Ależ dogodna sytuacja Wisły! Jean Carlos, po podaniu Chuki, zagrywa w pole karne do Pawła Brożka. Ten został jednak w ostatniej chwili zablokowany przez Damiana Zbozienia.

• Chuca zmienia Michała Maka.

• Gol dla Arki nie zostaje uznany! Pusty przelot po wrzutce Michała Nalepy notuje Michał Nalepa, co wykorzystał Christian Maghoma, ale uczynił to jednak z pozycji spalonej!

• Kolejna próba Kamila Antonika, tym razem posyła piłkę tuż obok bramki Wisły!

• Po chwili Michał Buchalik pewnie interweniuje po uderzeniu Michała Nalepy.

• Azer Busuladzić mocno chybił z dalszej odległości.

• Przerwa w grze. Dawit Schirtladze nie podnosi się z murawy po starciu z Lukasem Klemenzem.

• Druga odsłona rozpoczęta przez te same "jedenastki".

• +1'Koniec pierwszej połowy. Wisła Kraków bezbramkowo remisuje z Arką Gdynia

• To mogła być bramka samobójcza do szatni. Maciej Sadlok "przecina" zagranie Dawita Schirtladze w taki sposób, że piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

• Rykoszet od nogi Damiana Zbozienia nie zmylił Pavelsa Steinborsa. Spokojnie łapie piłkę.

• Żółta kartka dla Christiana Maghomy.

• Zakotłowało się przed bramką Michała Buchalika przy rzucie wolnym Michała Nalepy. Gospodarze nerwowo, ale poradzili sobie.

• Michał Buchalik z trudem odbija piłkę po strzale z lewej strony. Skutecznie zaasekurowali go obrońcy.

• Wrzutka na bliższy słupek do Adama Dancha, który głową przedłuża przed bramkę Wisły. Tam był jednak faul piłkarza Arki.

• Dawit Schirtladze nie poradził sobie na skrzydle z Davidem Niepsujem, ale zyskał korner dla gości.

• Płaski strzał Michała Maka zza linii 16. metra w bezpiecznej odległości mija bramkę Arki.

• 6/3 Strzały/strzały celne 5/2

• Korner Arki nie przynosi rzut rożny. Po chwili rajd Kamila Antonika przerywa Maciej Sadlok. Co ważne, czysto.

• Sędzia gola nie uznał. Zapewne piłka niecałym obwodem przekroczyła linię bramkową!

• Kolejne atomowe uderzenie Marko Vejinovicia! Piłka odbija się od poprzeczki i po koźle zza linii bramkowej wychodzi na plac gry. Sędzia Szymon Marciniak "łapie kontakt z bazą"!

• Marko Velinović uderza z dystansu. Piłka po koźle sprawiła trochę problemów Michałowi Buchalikowi!

• Dawit Schirtladze poradził sobie na lewej stronie z rywalem. Zamiast podawać prostopadle w pole karne do wbiegającego kolegi, zdecydował se podać górą na prawą stronę za plecy Kamila Antonika.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Jean Carlos Silva. Pavels Steinbors odbija piłkę do boku.

• Aut dla Arki na wysokości pola karnego gospodarzy. Mocny wyrzut Damiana Zbozienia, po którym sytuację dalekim wybiciem wyjaśniają wiślacy.

• "Żółtko" na koncie Marko Vejinovicia.

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły po dośrodkowaniu z prawej strony. Ostatecznie gospodarze wychodzą cało z opresji.

• Żółta kartka dla Macieja Sadloka za faul.

• Ponownie górą Pavels Steinbors. Pewnie interweniuje po zagraniu Kamila Wojtkowskiego z rzutu wolnego.

• Rzut wolny dla "Białej Gwiazdy". Gdynianie radzą sobie z dośrodkowaniem Macieja Sadloka.

• Nie ma gola dla Wisły! Błąd gości przy wyprowadzaniu piłki i Jean Carlos Silva podaje w pole karne do Pawła Brożka. Ten będąc oko w oko z Pavelsem Steinborsem kopie wprost w niego!

• David Niepsuj ruszył prawą flanką. Przeciągnął dośrodkowanie, które pada łupem Pavelsa Steinborsa.

• Tłumów nie ma...

• Paweł Brożek na spalonym.

• ... by po chwili Kamil Antonik huknął z ostrego kąta. Michał Buchalik sparował piłkę na słupek!

• Vullnet Basha wybija piłkę po wrzutce Michała Nalepy...

• Teraz Arka zaatakowała prawą stroną. Kamila Antonika uprzedził Rafał Boguski, który wybija piłkę na korner.

• Dawit Schirtladze przedarł się lewą stroną z "siatką" między nogami Lukasa Klemenza. Michał Buchalik łapie piłkę w polu karnym, uprzedzając Gruzina.

• Na gwizdek Szymona Marciniaka ze środka zaczynają gdynianie!

• Obie drużyny wychodzą na murawę!

Wisła Kraków - Arka LIVE! Przegrywanie weszło im w krew

Wisła Kraków - Arka LIVE! Przegrywanie weszło im w krew ©Wojciech Matusik / Polskapresse Gazeta Krakowska

Mecz Wisła Kraków - Arka Gdynia ONLINE. Przy Reymonta czeka nas spotkanie drużyn, które zapomniały jak smakuje zwycięstwo. Która się przełamie? A może będzie remis? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00.

Mecz Wisła Kraków - Arka Gdynia ONLINE

Wisła to dzisiaj obraz nędzy i rozpaczy. Drużyna złożona z wiekowych, sportowo sytych zawodników i młodych, jeszcze nieopierzonych, odstających poziomem od reszty, przegrywa w zasadzie z każdym. Sposób znaleźli na nią nawet Błękitni Stargard w Totolotek Pucharze Polski.

- Nie zrzucałbym całej winy na Maćka Stolarczyka, bo takie głosy też do mnie docierają. Popatrzmy, jaką on dostał drużynę. Wcześniej, gdy miał lepszych piłkarzy, pokazał, że potrafi robić dobre wyniki, a Wisła grała efektownie i skutecznie. W obecnej sytuacji nie dałby rady żaden trener. Tutaj nawet sam Jose Mourinho by nie pomógł - komentuje Andrzej Iwan.

W samej lidze Wisła poniosła sześć porażek z rzędu. Ostatnio uległa Rakowowi Częstochowa (0:1) - w Bełchatowie. Trener Maciej Stolarczyk pracy nie stracił. Wierzy, że powroty Jakuba Błaszczykowskiego i Vullneta Bashy pozwolą przełamać się i niedługim czasie wrócić na bezpieczną pozycję.

Okazja jest dobra. Arka zamyka tabelę z dorobkiem dziesięciu punktów. Ostatnio stać było ją wyłącznie na zryw w derbach Trójmiasta z Lechią Gdańsk (2:2). W innych spotkaniach zawiodła. Na obronę trenera Aleksandra Rogicia działa jedynie argument o długiej liście kontuzjowanych.

Sobotni mecz przy Reymonta poprowadzi sędzia Szymon Marciniak (Płock). Do obsługi VAR-u oddelegowani zostali Paweł Gil i Marcin Borkowski. Decyzją wojewody małopolskiego w sektorze gości zabraknie sympatyków żółto-niebieskich.

Oglądaj mecz Wisła Kraków - Arka Gdynia na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Wisła Kraków - Arka Gdynia:

Wisła Kraków: Kumah
Arka Gdynia: Nando, Deja, Budziński, Marić, Helstrup

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Arka - Wisła 3:1 (Ekstraklasa, 13.05.2019)
Wisła - Arka 4:1 (Ekstraklasa, 26.11.2018)

Mecz Wisła Kraków - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Komentuje duet Adam Marchliński - Grzegorz Mielcarski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:00. Zapraszamy!