Mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa ONLINE. "Biała...

Mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa ONLINE. "Biała Gwiazda" znów w opałach. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 29. kolejka
2020-06-10 18:00

Wisła Kraków

3

Raków Częstochowa

2

• Koniec! Wisła Kraków wstała z kolan i w niezwykłym stylu wyrwała komplet punktów Rakowowi Częstochowa. Dziękujemy za uwagę.

• Brown Forbes zgrywa piłkę w polu karnym, uderza Musiolik i ogrome szczęście Wisły!

• Maciej Sadlok za Savicevicia.

• W pole karne zagrywał oczywiście Błaszczykowski, piłka odbiła się od jednego z obrońców i trafiła do Czarnogórca. Ten mocnym strzałem pokonał Szumskiego.

• GOOOOOOL!!! 3:2 DLA WISŁY!!! SAVICEVIĆ!!

• Świetna szansa dla Rakowa! Dobre rozegranie Tijanicia, który odegrał do Browna Forbesa. Napastnik częstochowian przekładał, strzelił po rykoszecie i piłka u bramkarza.

• Sędzia wszedł na trybuny i dał kartkę... jednemu z graczy Wisły, który siedział na krzesełku bez maski. Co za skrupulatność arbitra.

• Błaszczykowski idealnie wrzucił z rożnego na głowę Janickiego, który świetnie wykończył akcję. Wisła wraca do gry!

• GOOOOOOL!!! 2:2!! JANICKI NIESPODZIEWANIE WYRÓWNUJE!!

• Kamil Kościelny wchodzi za Bartla.

• Ucierpiał Błaszczykowski, który zwija się z bólu.

• Raków złapał wiatr w żagle i stara się o trzeciego gola.

• Nikola Kuveljić za Bashę.

• Co za comeback Rakowa, który błyskawicznie odwróci wynik. Co więcej, daje on w tym momencie beniaminkowi grupę mistrzowską! Sprawdźcie TABELĘ EKSTRAKLASY NA ŻYWO.

• Trzeba przyznać, że w tej ostatniej akcji karny należał się Rakowowi w trzech sytuacjach (dwa faule). Ręka Klemenza była ewidentna.

• GOOOOOL!!! BROWN FORBES DAJE PROWADZENIE RAKOWOWI!!!

• Rzut karny dla Rakowa! Lukas Klemenz dostał w rękę i jeszcze dostał żółtą kartkę!

• Teraz będzie kartonik dla Mateusza Hołowni.

• Vullnet Basha zarobił kartkę.

• David Niepsuj zastępuje Burligę.

• Paradoksalnie Wisła wyglądała po przerwie lepiej niż w pierwszej połowie, ale straciła gola.

• Żółta kartka dla Tijanicia.

• Najpierw świetne zagranie Tomasa Petraska do Davida Tijanicia, piłka wystawiona do Schwarza w polu karnym, a Czechy już wiedział, co należy zrobić.

• GOOOOOOL!!! 1:1!! SCHWARZ!!

• Celne uderzenie z główki Heberta po dośrodkowaniu Błaszczykowskiego. Na posterunku był Szumski.

• Przytomna asekuracja Jacha, który przeciął prostopadłe podanie z głębi pola.

• Bardzo aktywny jest dzisiaj Bartl. Znowu wrzucał w pole karne, ale prosto w obrońców rywala.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Wisła nie zachwyca, ale prowadzi.

• Nie spieszy się piłkarzom Wisły, którzy kradną czas, kiedy tylko mogą.

• Wrzucał z lewej strony Bartl, przewrócił się w polu karnym Brown Forbes, ale nie ma mowy o faulu.

• Niezłe dośrodkowanie Savicevicia, ale piłkę pewnie wyłapuje Szumski.

• Vukan Savicević dostaje żótłą kartkę.

• Schwarz strzelał z rzutu wolnego, ale prosto w mur wiślakow.

• Broni się cały czas Biała Gwiazda. Gospodarze nie mają pomysłu, jak przedostać się w okolice pola karnego Rakowa.

• Nie trafił w dośrodkowaną piłkę Brown Forbes. A gdyby ta sztuka się udała, mogło to zaskoczyć bramkarza Wisły.

• Znowu pomylił się Hebert, który przepuścił podanie do gracza Rakowa, ale sytuację uratował wybiciem Buchalik.

• Z rzutu wolnego celnie uderzył Jarosław Jach, ale spokojnie łapie piłkę Buchalik. Był jeszcze niewielki rykoszet.

• Gospodarze mają duże kłopoty, by wyjść z własnej połowy. Częstochowianie wyraźnie dyktują warunki gry.

• Niecelny strzał Igora Sapały. Ostrzeżenie dla Białej Gwiazdy.

• Felicio Brown Forbes ogląda żółtą kartkę.

• GOOOOL!!! JAKUB BŁASZCZYKOWSKI PEWNIE I JEST 1:0!!

• Po analizie VAR sędzia wskazuje na 11. metr!

• Rafał Boguski trafił w rękę Kamila Piątkowskiego w polu karnym! Wisła domaga się jedenastki.

• Rafał Janicki utrudnił Sebastianowi Musiolikowi opanowanie futbolówki.

• Mocno stara się "usiąść" Raków na Wiśle w pierwszych minutach.

• Dobre dośrodkowanie Petra Schwarza, musiał wysilić się Michał Buchalik przy piąstkowaniu.

• Rozpoczynają goście. Gramy.

• Jeżeli Raków ponownie wygra z Wisłą to zbliży się do grupy mistrzowskiej na przynajmniej jeden punkt.

• W rundzie jesiennej w Bełchatowie wygrał Raków. Jedynego gola przeciw Wiśle strzelił wtedy Tomas Petrasek. Stało się tak dopiero w 83. minucie.

• Na sto procent Wisła dokończy sezon w grupie spadkowej. Pytanie z którego miejsca do niej przystąpi. Na dwa mecze przed końcem fazy zasadniczej jest trzynasta. Ma ledwie oczko przewagi nad Koroną i wyjazd do piętnastej Arki w następnej kolejce.

• Wisła pod presją. Po wznowieniu rozgrywek przegrała oba mecze. Oba z drużynami z czołówki: z drugim Piastem Gliwice 0:4, z pierwszą Legią Warszawa 1:3. Raków w tym samym czasie dopisał po punkcie przeciw Śląskowi Wrocław (1:1) i ostatnio ŁKS-owi Łódź (1:1).

• Witamy! W środowym meczu 29. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Kraków zagra u siebie z Rakowem Częstochowa. Zapraszamy na relację na żywo.

Wisła Kraków - Raków LIVE! "Biała Gwiazda" znów w opałach

Wisła Kraków - Raków LIVE! "Biała Gwiazda" znów w opałach ©Piotr Tokarczyk

Mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa ONLINE. "Biała Gwiazda" nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę. Jej zapas nad strefą spadkową stopniał bowiem do jednego punktu. Beniaminek za to może zbliżyć się do grupy mistrzowskiej i meczu przy Reymonta na pewno nie odpuści. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa ONLINE

Będą emocje. Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Raków?

Trener Artur Skowronek szuka pozytywów: - Ja w tych chłopaków bardzo mocno wierzę. Oczywiście stało się coś, bo przegraliśmy dwa mecze. Mamy jednak dziewięć przed sobą. Musimy w nich punktować, a wtedy swój cel zrealizujemy - mówił po meczu z Legią. W jego drużynie poprawiła się sytuacja kadrowa. Gotowi do gry są m.in. Maciej Sadlok czy Vukan Savicević.

Zawody poprowadzi sędzia Mariusz Złotek (Stalowa Wola). Dla 50-latka to pierwszy mecz od 3 marca. Na trybunach zabraknie jeszcze kibiców.

W rundzie jesiennej w Bełchatowie wygrał Raków. Jedynego gola przeciw Wiśle strzelił wtedy Tomas Petrasek. Stało się tak dopiero w 83 minucie.

Oglądaj mecz Wisła - Raków na żywo online w Player.pl >>>

Przewidywane składy na mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa:
Wisła: Buchalik - Burliga, Klemenz, Hebert, Sadlok - Błaszczykowski, Savicević, Basha, Żukow, Hołownia - Boguski.
Raków: Szumski - Piątkowski, Petrasek, Jach - Tudor, Tijanić, Sapała, Schwarz, Bartl - Musiolik, Brown Forbes.

Nie zagrają w meczu Wisła Kraków - Raków Częstochowa:
Wisła: Brożek, Mak, Wojtkowski, Turgeman, Pawłowski
[bRaków:[/b] Szczepański, Niewulis

Mecz Wisła Kraków - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. Komentują Przemysław Pełka i Grzegorz Mielcarski. W internecie mecz dostępny w Player.pl i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!