Mecz Wisła Płock - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Płock - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 5. kolejka
2018-08-18 18:00

Wisła Płock

1

Arka Gdynia

3

• Koniec spotkania, Arka z pierwszym zwycięstwem w sezonie!

• Wisła Płock w końcówce postawiła na totalną ofensywę i to się zemściło! Prosty błąd, w wyniku którego Rafał Siemaszko znalazł się w sytuacji sam na sam i pokonał bramkarza!

• Bramka, kontratak Arki i 1:3! Rafał Siemaszko!

• Aleksandar Kolev z żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

• Za mocne dośrodkowanie Damiana Szymańskiego w pole karne Arki, grę wznowi Pavels Steinbors.

• Wisła atakuje, Arka strzela! Dogranie Damiana Zbozienia kończy się dobrym, precyzyjnym strzałem rezerwowego Arki!

• Gooool! Maciej Jankowski, 1:2! Co za końcówka!

• Andrij Bohdanow zmienia Gorana Cvijanovicia. To ostatnia zmiana w zespole gości.

• 4082 widzów obecnych na stadionie w Płocku.

• Maciej Jankowski zmienia Nabila Aankoura.

• Jak padł gol? Wielkie zamieszanie w polu karnym, piłka wybita przez jednego z obrońców Arki odbija się od jego kolegów z zespołu i spada pod nogi Ricardinho, który tylko ją musnął, lecz wystarczyło to do zmylenia bramkarza gości!

• Żółtą kartką za faul na własnej połowie ukarany Rafał Siemaszko.

• Gol! Ricardinho, remis w Płocku!

• Jednak potrzebna jest roszada w Arce. Kontuzjowanego Adama Marciniaka zmienia Adam Danch.

• Na boisku pojawia się Semir Stilić, który zmienia Giorgi Merebaszwilego.

• Za chwilę druga zmiana w zespole Wisły.

• Adam Marciniak faulowany pod własnym polem karnym, nosze pojawiają się na boisku, choć po chwili zawodnik sam schodzi z boiska utykając.

• Nico Varelę zmienia Mateusz Szwoch.

• Bułgarski napastnik wykorzystał dośrodkowanie Michała Janoty z lewej strony pola karnego i pewną główką wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

• Aleksandar Kolev! Gol! 1:0 dla Arki Gdynia!

• Coś najwyraźniej stało się Nabilowi Aankourowi... Marokańczyk na moment stracił chyba przytomność po zderzeniu z Thomasem Dahne, ale już się podniósł i chyba da radę kontynuować grę.

• Mateusz Szwoch wbiegł w pole karne i zdecydował się na dośrodkowanie, ale kopnął piłkę niemal prosto przed siebie... katastrofalna próba pomocnika Wisły.

• Uderzenie Adama Marciniaka wybite z linii bramkowej!

• Mecz wznowiony, piłkę ma Arka Gdynia!

• Koniec pierwszej części gry, do przerwy bez bramek w Płocku!

• Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy meczu.

• Giorgi Merebaszwili dostał dobre podanie w pole karne Arki, ale zdecydował się na drybling, który nie przyniósł Wiśle korzyści, a stratę.

• W pierwszej połowie to Wisła miała dłużej przewagę. Ta wciąż rośnie, ale to Arka miała najlepszą sytuację na gola, sytuację stuprocentową.

• Centro strzał Dominika Furmana nie był zbyt precyzyjny, pewnie złapał go Pavels Steinbors.

• ALeż to była sytuacja! Rafał Siemaszko wychodził sam na sam z Thomasem Dahne, napastnik postanowił podać lepiej ustawionemu Aleksandarowi Kolevowi, ale perfekcyjną interwencją popisał się Adam Dźwigała!

• Słaby strzał Ricardinho z 16 metrów mija bramkę Arki.

• Dośrodkowanie Dominika Furmana przelatuje nad wszystkimi zawodnikami ustawionymi w polu karnym.

• Defensorzy Arki wymieniają podania, próbując uspokoić nieco swoją grę.

• Teraz z kolei nieznacznie przeważa zespół gospodarzy, który długo utrzymuje się przy piłce, ale ma ogromne problemy z wejściem w pole karne.

• Mocne uderzenie Damiana Szymańskiego z 30 metrów odbija się od słupka!

• Próba prostopadłego podania w wykonaniu Giorgi Merebaszwilego trafia pod nogi Frederika Helstrupa.

• Gospodarze mieli jeszcze rzut rożny, ale po niewielkim zamieszaniu piłka trafiła w rękawice Pavelsa Steinborsa.

• Do akcji Wisły podłączył się Cezary Stefańczyk, który wywalczył aut na wysokości linii pola karnego gdynian.

• Póki co na murawie dominuje Arka Gdynia, gracze Wisły Płock skupiają się na kontratakach.

• Nic z tego nie wyszło, piłka trafia w rękawice niemieckiego bramkarza Wisły.

• Wciąż przy piłce Arka. Zablokowane dośrodkowanie Rafała Siemaszki w pole karne Wisły daje rzut rożny gościom.

• Dośrodkowanie Adama Marciniaka trafia prosto w rękawice Thomasa Dahne.

• Delikatną przewagę ma póki co Arka Gdynia.

• Rafał Siemaszko wywalczył wrzut z autu w starciu z Patrykiem Stępińskim, ale sędzia po dośrodkowaniu w pole karne Wisły dopatrzył się faulu w ataku.

• Pierwsza akcja gospodarzy, piłka trafiła do Cezarego Stefańczyka, który jednak stracił posiadanie i musiał ratować się faulem na Goranie Cvijanoviciu.

• Pierwszy gwizdek arbitra i gramy, przy piłce Wisła Płock!

• Oba zespoły meldują się na murawie stadionu im. Kazimierza Górskiego!

• Dobra pogoda, słońce i brak wiatru powinny sprzyjać poziomowi widowiska w Płocku. Liczymy na dobre spotkanie.

• Sędzią głównym meczu w Płocku będzie pan Paweł Gil.

• Obie drużyny wciąż nie wygrały ani jednego spotkania w tym sezonie. W tabeli nieco lepsza jest Arka, która zanotowała o jeden remis więcej niż Wisła Płock. Dziś sytuacja może się jednak odwrócić.

• Rezerwowi Arki: Kacper Krzepisz, Tadeusz Socha, Adam Danch, Robert Sulewski, Andrij Bohdanow, Mateusz Młyński i Maciej Jankowski.

• Rezerwowi Wisły: Marcel Zapytowski, Igor Łasicki, Damian Rasak, Semir Stilić, Jakub Łukowski, Calo Oliveira i Mateusz Szwoch.

• Znamy składy obu zespołów, za moment poznamy także rezerwowych.

• Dzień dobry, zaczynamy relację live ze spotkania Wisła Płock – Arka Gdynia!

Kaja Krasnodębska

Wisła Płock - Arka LIVE! O pierwsze zwycięstwo w tym sezonie

Wisła Płock - Arka LIVE! O pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ©Piotr Hukało

Mecz Wisła Płock - Arka Gdynia ONLINE. Za nami już cztery kolejki, a ani Wisła Płock, ani tryumfator Superpucharu Arka Gdynia w tym sezonie jeszcze nie wygrały. Obie punktują poniżej oczekiwań i plasują w dolnej części tabeli. Kto w sobotę przerwie niekorzystną passę? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Wisła Płock - Arka Gdynia ONLINE

To nie tylko mecz pomiędzy Arką, a Wisłą też, lecz także pomiędzy Arką, a jej byłymi zawodnikami: Marcinem Warcholakiem i Mateuszem Szwochem. Przed startem sezonu obaj zamienili Gdynię właśnie na Płock, praktycznie z miejsca stając się podstawowymi zawodnikami Dariusza Dźwigały.
Pierwszy z nich wystąpił dotychczas w trzech spotkaniach, drugi nie ominął jeszcze nawet meczu. Z dużą dozą prawdopodobieństwa na boisko wyjdzie również w sobotę. bo choć Nafciarze jak na razie rozczarowują, to nowy szkoleniowiec konsekwentnie na niego stawia.

Nie inaczej było przed tygodniem kiedy to płocczanie udali się do swojej imienniczki z Krakowa. W wyjściowym składzie w tym sezonie po raz pierwszy pokazał się Patryk Stępiński, jednak na boisku nie spędził wiele czasu. Po drugiej, dosyc kontrowersyjnej, żółtej kartce opuścił boisko w 70. minucie. Po golach Zdenka Ondraska oraz Ricardinho tablica wyników wskazywała wówczas 1:1, ale Biała Gwiazda była stroną przeważającą. Nafciarzom pozostało cofnąć się jeszcze mocniej i pilnować wyniku. Udało się, z Małopolski zabrali punkt. Zadowoleni z siebie być jednak nie mogli.

Oglądaj mecz Wisła Płock - Arka Gdynia na żywo online w Player.pl >>>

Po czterech kolejkach mają na swym koncie zaledwie dwa oczka. Ani razu nie wygrali, a przed własną publicznością zanotowali dwie porażki. Tę serię będą próbowali przerwac w meczu z Arką, która również nie miała jeszcze okazji cieszyc się z wygranej. W tabeli jednak plasuje się wyżej, bo przegrała tylko raz. Dzięki bramce Michała Janoty takiego losu uniknęła również ubiegłej soboty. Jej domowe starcie z Górnikiem Zabrze również zakończyło się wynikiem 1:1.

Taki sam padł w starciu między tymi ekipami przeszło rok temu. W lipcu w Gdyni bramki zdobywali jedynie obrońcy: dla gospodarzy Warcholak, natomiast dla Wisły Damian Byrtek. Defensor Nafciarzy coraz częściej łączony jest z Piastem Gliwice. Przez Dariusza Dźwigałę sadzany na trybunach na początku sezonu nie grał regularnie. Podobnie jak Igor Łasicki czy Karol Angielski. Ta dwójka wystąpiła w ostatnim meczu rezerw, w pierwszej drużynie może więc ich brakować.

Sonda

Wisła Płock - Arka Gdynia: kto wygra mecz Ekstraklasy?

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Będzie to dopiero jego drugi mecz w roli arbitra głównego w obecnych rozgrywkach. Dwa tygodnie temu prowadził starcie na szczycie pomiędzy Piastem Gliwice, a Zagłębiem Lubin. W ubiegłym sezonie przynosił szczęście płocczanom. W jego obecności zdobyli komplet punktów. Tego samego nie można powiedzieć o Arce, która w prowadzonych przez niego starciach dwukrotnie zwyciężyła, raz zremisowała i raz przegrała.

Forma w poprzednich kolejkach:
Wisła Płock
Wisła Kraków - Wisła Płock 1:1 (Ricardinho)
Wisła Płock - Korona Kielce 1:2 (Carlitos)
Górnik Zabrze - Wisła Płock (Ricardinho)
Wisła Płock - Lech Poznań 1:2 (Merebashvili)

Arka Gdynia
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:1 (Janota)
Cracovia - Arka Gdynia 0:0
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 0:2
Wisła Kraków - Arka Gdynia 0:0

Ostatnie bezpośrednie starcia:
2 grudnia 2017: Wisła Płock - Arka Gdynia 2:0 (Kante, Varela)
30 lipca 2017: Arka Gdynia - Wisła Płock 1:1 (Warcholak - Byrtek)
16 maja 2017: Arka Gdynia - Wisła Płock 0:1 (Reca)
22 kwietnia 2017: Arka Gdynia - Wisła Płock 1:1 (Siemaszko - Kante)
4 listopada 2016: Wisła Płock - Arka Gdynia 0:0

Mecz Wisła Płock - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport i nSport+. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki. Reporterami z murawy będą zaś Paulina Czarnota-Bojarska i Adam Westfal. Początek o godzinie 18:00. Relacja LIVE w GOL24.pl