Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 10. kolejka
2018-09-28 18:00

Wisła Płock

1

Lechia Gdańsk

0

• Koniec meczu! Wisła po raz pierwszy w tym sezonie zwycięża przed własną publicznością!

• Obok bramki po dośrodkowaniu z prawej strony uderzał Nalepa

• Jakub Łukowski zastąpi jeszcze Nico Varelę

• Po dośrodkowaniu z rogu jeden z gości uderzył głowa wysoko nad bramką.

• Mak po rajdzie skrzydłem próbował wrzucać piłkę w pole karne. Futbolówka wybita, będzie rzut rożny.

• Defensywna zmiana Nafciarzy. Bartłomiej Sielewski za ricardinho

• Daniel Łukasik z żółtą kartką za faul w środku pola.

• Żynelzłapał piłkę w ręce po strzale po ziemi z lewej strony.

• Długi przerzut Stępińskiego na prawa stronę, ale tym razem piłkę przejęli Lechiści.

• Furman pędził środkiem z indywidualną akcją. Przewrócony w środku pola, ale arbiter nie przerwał gry.

• Uryga odebrał piłkę Makowi i przerwał akcję Lechii skrzydłem.

• A Jakub Arak zastąpił w końcówce Artura Sobiecha

• Michał Mak w miejsce Flavio Paixao

• GOL! Karol Angielski zamyka akcję z lewej strony i po ziemi pakuje piłkę do siatki na przeciwległy słupek.

• Semir Silić zastępuje Damiana Szymańskiego

• Przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu wolnego i reakcja gdańszczan. Bez zagrożenia pod bramką Alomerovicia

• Angielski zszedł na skrzydło, by zagrać piłkę pod pole karne. Wybita na rzut rożny.

• Lechia krótkimi podaniami próbowała stworzyć akcję na połowie przeciwnika, ale defensorzy gospodarzy nie dali się zaskoczyć.

• Furman uderzał bezpośrednio z wolnego na bramkę. Nad poprzeczką

• Przerzut Stępińskiego na prawą stronę i dośrodkowanie Ricardinho zablokowane.

• Patryk Lipski zastąpił Rafała Wolskiego

• Nieuznane trafienie gdańszczan! Flavio zanim umieścił piłkę w siatce, zagrał ręką!

• Fal na polowie Nafciarzy i będzie rzut wolny dla Lechii

• Ricardinho próbował ruszyć skrzydłem, ale został zahamowany na połowie przeciwnika.

• Dzisiaj na stadionie w Płocku pojawiło się 3 123 widzów.

• Cezary Stefańczyk ukarany żółtą kartką za podważanie decyzji arbitra

• Bartłomiej Żynel obronił karnego Flavio. Napastnik dobijał, ale gol nie został uznany!

• Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę przejęli rywale.

• Żynek wypiąstkował piłkę sprzed własne bramki po strzale z lewej strony.

• Strzał Angielskiego po ziemi, ale tym razem górą Alomerović

• Druga część spotkania rozpoczęta. Od środka Damian Szymański

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Płocku bez goli

• Przytomnie zachował się Stępiński pod własną bramką i odebrał piłkę Flavio

• Karol Angielski zobaczył żółtą kartkę za faul w ataku.

• Haraslin zahamowany na skrzydle przez Stefańczyka. Jak na razie doświadczony defensor dobrze sobie radzi ze Słowakiem.

• Ricardinho ruszył sam środkiem. Nie mając do kogo podać, musiał zahamować. Wkońcu odegrał do Vareli. Jego strzał zblokował Nalepa

• Dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego w pole karne. Uryga otoczony przez rywali oddał niecelny strzał.

• Ricardinho po rajdzie lewą stroną przewrócony w polu karnym. Sędzia nie użył gwizdka.

• Dogranie Stępińskiego w pole karne i niecelna próba Furmana

• Stępiński otrzymał futbolówkę w środku pola, ruszył skrzydłem i już\schodził w pole karne, gdy piłka została mu odebrana.

• I znowu gdańszczanie prawym skrzydłem i znowu nie przyniosło efektu. Przeciągnęte podanie i piłkę przejął Stefańczyk

• Prostopadłe podanie Szymańskiego w kierunku wychodzącego Angielskiego. Napastnik jednak nie nadążył za piłką.

• Haraslin dośrodkował w pole karne, ale tam z piłką poradził sobie Uryga

• Zbyt mocne dośrodkowanie pod bramkę Wisły i Haraslin nie zdołal utrzymać się przy piłce. Dobra interwencja Stefańczyka

• Prawym skrzydłem ruszyli gdańszczanie. Uciekli obrońców, ale dogranie pod bramkę odczytał Żynel

• Kubicki przewrócony na własnej połowie. Gra przerwana, potrzebni medycy.

• Stefańczyk wrzucił z prawej strony pod pole karne, ale głową wybił piłkę stamtąd jeden ze stoperów Lechii.

• Dominik Furman uderzył z rzutu wolnego po ziemi, licząc na to, że zawodnicy Lechii podskoczą w murze. Goście nie popełnili jednak błędu.

• Michał Nalepa nieprzepisowo zatrzymywał rozpędzonego Karola Angielskiego. Rzut wolny z 18. metrów i żółta kartka dla defensora Lechii.

• Daniel Łukasik posłał potężną bombę z ponad 30 metrów! Piłka ostemplowała słupek bramki Wisły Płock!

• Igor Łasicki nie pokrył Michała Nalepy, a ten z trzech metrów uderzył futbolówkę głową z ostrego kąta, ale nie zdołał skierować piłki do bramki.

• Filip Mladenović z rzutu wolnego na dalszy słupek. Defensor Wisły wybił piłkę na rzut rożny.

• Nico Varela odegrał do Karola Angielskiego. Ten umieścił futbolówkę w siatce, ale wcześniej asystent podniósł chorągiewkę. Ewidentna pozycja spalona. Bramka nieuznana.

• Karol Fila szarpnął na lewej stronie, minął dwóch rywali, ale wyjechał z piłką poza linię boczną.

• Próba pressingu w wykonaniu piłkarzy Wisły pod polem karnym Lechii, ale goście wyszli obronną ręką. Po chwili Flavio Paixao rozegrał na prawej stronie akcję z Karolem Filą, ale ten drugi zagrał zbyt mocno.

• Strzał Karola Angielskiego z lewej strony pola karnego. Po rykoszecie piłka straciła impet i znalazła się w rękawicach golkipera Lechii.

• Szansa dla Lechii na pierwszą bramkę! Filip Maldenović dograł z prawej strony, a futbolówka trafiła pod nogi niepilnowanego Rafała Wolskiego. Pomocnik Lechii huknął na bramkę Wisły, ale trafił w Bartłomieja Żynela!

• Flavio Paixao z prawego skrzydła dośrodkował w kierunku Artura Sobiecha. Napastnik Lechii próbował przedłużyć zagranie głową do któregoś z kolegów, ale zrobił to niedokładnie.

• Pierwsze uderzenie w dzisiejszym spotkaniu. Na bramkę Zlatana Alomerovicia strzelał Ricardinho, ale niecelnie.

• Lechia próbowała przedrzeć się prawym skrzydłem, ale futbolówka odskoczyła Flavio Paixao. Aut dla płocczan.

• Pierwszy gwizdek Pawła Raczkowskiego! Mecz w Płocku już się rozpoczął!

• Lechia będzie dzisiaj faworytem, ale Nafciarze też mają swoje atuty. Gdańska obrona musi uważać na Brazylijczyka Ricardinho. Były piłkarz Lechii wrócił do polskiej ekstraklasy i w Płocku prezentuje dobrą skuteczność. Groźne są też stałe fragmenty w wykonaniu Dominika Furmana, a właśnie z tego elementu gry biało-zieloni tracą najwięcej goli.

• Zawodnicy Lechii w ostatnich tygodniach, po przerwie na reprezentację nieco spuścili z tonu. Najpierw przegrali w Krakowie z Wisłą 2:5, potem tylko zremisowali z Zagłębiem Lubin 3:3, prowadząc do przerwy 3:0. We wtorek zremisowali z Wisłą Kraków 1:1 w Pucharze Polski, a zwyciężyli dopiero w rzutach karnych.

• Rezerwowi Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak - Steven Vitoria, Mateusz Lewandowski, Michał Mak, Patryk Lipski, Mateusz Sopoćko, Jakub Arak.

• Rezerwowi Wisła Płock: Marcel Zapytowski - Marcin Warcholak, Bartłomiej Sielewski, Calo Oliveira, Jakub Łukowski, Semir Stilić, Oskar Zawada.

• Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania otwierającego 10. kolejkę Ekstraklasy - w Płocku Wisła zmierzy się z Lechią Gdańsk. Będzie to starcie trzynastej drużyny z drugą.

JCZ

Wisła Płock - Lechia LIVE! Dźwigała na cenzurowanym

Wisła Płock - Lechia LIVE! Dźwigała na cenzurowanym ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE. 10. kolejkę Lotto Ekstraklasy rozpoczniemy na Mazowszu. Trzynasta drużyna podejmie drugą. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE

Wisła jest jedną z tych drużyn, które zawodzą w lidze. Ma tylko punkt więcej od zamykającej tabelę Cracovii. Choć rozgrywki są jeszcze na dość wczesnym etapie, to trudno o optymizm. Na dzisiaj nikt w Płocku nie wierzy, że uda się powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu.

Krytyka rzecz jasna spadła na trenera Dariusza Dźwigałę.
Oczywiście poprzeczkę bardzo wysoko zawiesił mu Jerzy Brzęczek, ale to nie jest żadne usprawiedliwienie. Na dziewięć ligowych meczów Wisłę stać było jedynie na efektowne zwycięstwo nad borykającą się z problemami Legią Warszawa (4:1).

Nie licząc meczu w Pucharze Polski (4:1 z Siarką Tarnobrzeg), Wisła czeka na wygraną od 26 sierpnia. Z Lechią przegrała każde z trzech ostatnich spotkań. Na lepszy scenariusz raczej się nie zapowiada. Biało-zieloni są w czubie tabeli, a we wtorek drugim składem po rzutach karnych wyeliminowali z PP Wisłę Kraków. Cieniem na ich formie kładzie się jedynie wypuszczenie wyniku 3:0 z Zagłębiem Lubin w poprzedniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Mecz Wisły z Lechią poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski z Warszawy.

Oglądaj mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk na żywo online w Player.pl >>>

Sonda

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk?

Nie zagrają:

Wisła: Thomas Daehne, Mateusz Szwoch, Krystian Miś
Lechia: Sławomir Peszko, Grzegorz Wojtkowiak, Milos Krasić

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Lechia - Wisła 3:0 (Ekstraklasa, 18.11.2017)
Wisła - Lechia 0:2 (Ekstraklasa, 14.07.2017)
Lechia - Wisła 2:1 (Ekstraklasa, 19.11.2016)

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport 2. W internecie mecz dostępny w aplikacji Eurosport Player i w IPLA TV. Relacja LIVE od godziny 18:00 w GOL24.pl

Liga Mistrzów lepsza od mundialu. Zobacz nowe studio Polsatu!