Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w...

Wisła Płock

1

Lechia Gdańsk

2

• Koniec spotkania! Gospodarze atakowali do końca, jednak nie udało im się wyrównać. Lechia dowozi wygraną 2:1 i osiąga pierwszą wygraną w sezonie. Bramkę dla gości strzelił Sobiech i Wolski, a gol kontaktowy dla Wisły padł po samobójczym trafieniu Nalepy.

• Interwencja obrońcy gości i korner dla Wisły.

• Kolejne przewinienie gracza Lechii. Rzut wolny dla Wisły. Prawdopodobnie ostatnia szansa na wyrównanie dla gospodarzy!

• Chrzanowski ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na graczu Wisły Płock.

• Sędzia dolicza 4 minuty do II połowy.

• Ostatnia zmiana w Lechii. Maciej Gajos zastąpiony przez Adama Chrzanowskiego.

• Gol kontaktowy dla Wisły! Piłkę do swojej bramki kieruje Michał Nalepa.

• Czerwona kartka dla Paixao! Portugalczyk zostaje ukarany "czerwienią" poza boiskiem, na ławce rezerwowych za dyskusje z arbitrem.

• Żółta kartka dla rezerwowego Flavio Paixao za dyskusje.

• Rzut rożny dla Wisły Płock.

• Druga roszada w zespole gości. Murawę opuszcza Haraslin, a na boisko wchodzi Łukasik.

• Ostatnia zmiana w Wiśle Płock. Boisko opuszcza Szwoch, a zmienia go Kuświk.

• Żółta kartka dla Alana Urygi.

• Gol!! Wolski wykorzystuje świetne podanie Kubickiego. Zawodnik Lechii minął obrońcę i lekko podciął piłkę nad bramkarzem. Mamy 2:0 dla Lechii.

• Faul na Stefańczyku i gra przerwana. Lekarze opatrują gracza Wisły, jednak kontuzja nie jest groźna. Piłkarz gospodarzy wraca na boisko.

• Dośrodkowanie Haraslina i główka Fili, jednak bez problemów Daehne.

• Zmiana w zespole Piotra Stokowca. Sławomira Peszkę zastępuje Rafał Wolski.

• Haraslin ratuje piłkę przed wyjściem poza boisko. Interwencja Garcii, która sprawiła Daehne niemałe kłopoty.

• Kolejna rotacja w drużynie Kniata. Merebasvili schodzi z boiska, a na murawę wbiega Angel Garcia.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Nowak zastępuje Michalskiego.

• Ricardinho stanął przed dobrą okazją na strzał, ale nie zdołał przejąć piłki. Dobre akcje z obu stron.

• Strzał Urygi z dystansu, jednak bardzo daleko od bramki.

• Rasak dośrodkowuje w pole karne, jednak Augustyn skutecznie interweniuje.

• Sędzia dał sygnał i zaczynamy drugą część gry!

• Widowisko w Płocku na razie nie porywa. Brakuje bramkowych sytuacji, a za to mamy dużo brutalnej gry, czego dowodem aż 4 żółte kartki w pierwszej połowie. Mamy nadzieję na ciekawszą drugą część gry. Zapraszamy po przerwie!

• Koniec I połowy. Lechia prowadzi z Wisłą Płock 1:0 po trafieniu głową Artura Sobiecha.

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o minutę.

• To był prawie gol! Haraslin strzela z pola karnego i piłka niewiele obok słupka.

• Indywidualna akcja Furmana i jego rajd nieprzepisowo przerywa Augustyn.

• Indywidualny drybling Haraslina, wrzutka i Peszko strzela głową wysoko nad poprzeczką.

• Piłka po dośrodkowaniu Furmana wychodzi poza boisko i grę od bramki zacznie Kuciak.

• Akcja Ricardinho i rzut rożny dla płocczan.

• Wrzutka Wisły w pole karne, ale piłkę na "raty" łapie Kuciak.

• Żółta kartka dla Stefańczyka za przewinienie na Haraslinie.

• Peszko wbiega w pole karne i interwencja Marcjanika. Korner dla gości.

• Przewinienie na Merebashvilim i napomnienie dla Sobiecha.

• Furman z daleka i niepewna obrona Kuciaka. Rzut rożny dla Wisły.

• Podanie Szwocha do Zawady i mamy korner dla gospodarzy.

• Rasak wykonuje bardzo ostry wślizg i zostaje ukarany za to żółtą kartką.

• Maciej Gajos opatrywany przez lekarzy po przewinieniu gracza Wisły.

• Groźna sytuacja Wisły. Główka Zawady i świetna interwencja Kuciaka!

• Merebashvili strzela z dystansu i mamy rzut rożny dla Wisły.

• Prostopadłe zagranie Peszki do Kubickiego, jednak świetnie do piłki wyszedł Daehne.

• Uderzenie głową Zawady, ale Kuciak pewnie łapię piłkę.

• Kolejny rzut wolny dla Wisły Płock.

• Wrzutka w pole karne, jednak żaden z piłkarzy Wisły nie doszedł do piłki.

• Ricardinho faulowany przez Peszkę. Dobra okazja na dośrodkowanie.

• Dośrodkowanie Mladenovicia i gol!!! Bramkę dla Lechii strzela głową Artur Sobiech.

• Sędzia odgwizduje ofsajd Lechii.

• Oba zespoły grają bardzo zachowawczo. Na razie bez większego zagrożenia pod bramką obu drużyn.

• Dośrodkowanie z prawej strony na głowę do Sobiecha, jednak ten niecelnie.

• Uderzenie z dystansu gracza Lechii wysoko nad bramką.

• Zaczynamy!

• Arbitrem dzisiejszego meczu jest Bartosz Frankowski z Torunia. Na wozie VAR sędziemu głównemu pomagać będą Daniel Stefański i Marcin Boniek.

• Oba zespoły spotkały się ze sobą dwukrotnie w poprzednim sezonie ligowym. Co ciekawe, płocczanie nie przegrali żadnego z tych pojedynków. Najpierw we wrześniu 2018 r., Wisła pokonała Lechię u siebie 1:0. Z kolei w marcu 2019 r., piłkarze z Płocka wywieźli z Gdańska punkt po remisie 1:1. Bramkę dla Lechii z rzutu karnego strzelił Flavio Paixao, a dla Płocka trafił Alan Uryga.

• Podopieczni Piotra Stokowca też nie zaliczyli najlepszego startu w lidze. Lechia ma 2 pkt po 2 remisach (z ŁKS-em Łódź i Wisłą Kraków). W dodatku, drużyna z Pomorza nadal czeka na swoje premierowe trafienie w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Oba poprzednie spotkania zakończyły się wynikiem bezbramkowym.

• Gospodarze z Płocka niezbyt udanie zaczęli swój nowy sezon w PKO Ekstraklasie. Po 2 kolejkach mają na swoim koncie 1 pkt za remis z Górnikiem Zabrze. Ponad tydzień temu zostali rozbici przy ul. Bułgarskiej przez Lecha aż 0:4. Po tym spotkaniu, Leszek Ojrzyński zdecydował się zrezygnować z funkcji trenera Wisły Płock z powodów osobistych. Miejsce na ławce trenerskiej zajął jego dotychczasowy asystent - Patryk Kniat. Dzisiejszy mecz będzie zarazem jego debiutem w Ekstraklasie.

• Piotr Stokowiec również zdradził już swoją "jedenastkę" na ten mecz:

• Oto skład Wisły na dzisiejszą konfrontację:

• Witamy! W pierwszym niedzielnym spotkaniu 3. kolejki PKO Ekstraklasy, Wisła Płock podejmie Lechię Gdańsk. Zapraszamy na relację live z tego meczu!

Bartosz Głąb

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE. W pierwszym niedzielnym meczu PKO Ekstraklasy Wisła Płock podejmie na stadionie im. Kazimierza Górskiego drużynę Lechii Gdańsk. Gospodarze muszą wrócić do ligowych zmagań po nieudanej przygodzie w eliminacjami Ligi Europy, a Wisła Płock postara się wykorzystać fakt rozgrywania przez Lechię dogrywki w czwartek w Danii. Relacja na żywo z meczu Wisła Płock - Lechia Gdańsk live w GOL24.pl!

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk ONLINE

Szybko zakończyła się przygoda Lechii Gdańsk w europejskich pucharach. Po dogrywce zakończyło się rewanżowe spotkanie 2. rundy eliminacji Ligi Europy z Broendby Kopenhaga. Duńczycy byli dużo lepsi w tamtym spotkaniu i powinni już wcześniej rozstrzygnąć losy spotkania.
W dogrywce zmęczona już drużyna z Gdańska straciła dwie bramki i musiała zakończyć swoją tegoroczną przygodę w pucharach. Właśnie ta dogrywka w Danii może zaważyć na przebiegu dzisiejszego spotkania w Płocku. "Nafciarze" mogą wykorzystać zmęczenie rywali, które na pewno będzie im jeszcze doskwierać po czwartkowej batalii. Warto też dodać, że Lechia w tym sezonie ligowym nie zdobyła jeszcze bramki, a dotychczasowe dwa spotkania w PKO Ekstraklasie kończyły się bezbramkowymi remisami.

Oglądaj mecz Wisła Płock - Lechia na żywo online w Player.pl >>>

Jeśli chodzi o Wisłę Płock, przed tygodniem wyraźnie przegrała na wyjeździe z Lechem Poznań aż 0:4. "Kolejorz" w tamtym spotkaniu całkowicie zneutralizował rywali i Wisła nie miała praktycznie żadnej stuprocentowej okazji, by choćby zdobyć bramkę honorową. Na obronę "Nafciarzy" można dodać, że w pierwszych trzech kolejkach sezonu Lech prezentuje się zdecydowanie najlepiej ze wszystkich zespołów PKO Ekstraklasy. Na inaugurację sezonu "Nafciarze" zremisowali u siebie z Górnikiem Zabrze 1:1, ale powinni wygrać to spotkanie, gdyż stracili bramkę dopiero pod koniec pojedynku.

Pojedynki obu drużyn w poprzednim sezonie były niezwykle wyrównane. Najpierw pod koniec wrześnie zeszłego roku w Płocku niespodziewanie lepsza okazał się Wisła wygrywając 1:0 po trafieniu Karola Angielskiego. W drugiej połowie meczu rzutu karnego nie wykorzystał Flavio Paixao. Drugie spotkanie w poprzednim sezonie odbyło się w marcu tego rok na stadionie Energa Gdańsk i zakończyło się remisem 1:1. Dla "Nafciarzy" bramkę zdobył Alan Uryga, a dla Lechii tym razem rzut karny wykorzystał Flavio Paixao. Poprzedni sezon Lechia zakończyła na najniższym stopniu podium, natomiast Wisła Płock rzutem na taśmę na trzecim miejscu od końca. W tym sezonie takie miejsce już nie zapewni utrzymania w lidze.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

WISŁA PŁOCK
Lech Poznań - Wisła Płock 4:0 (PKO Ekstraklasa)
Wisła Płock - Górnik Zabrze 1:1 (PKO Ekstraklasa)

LECHIA GDAŃSK
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:0 (PKO Ekstraklasa)
ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 0:0 (PKO Ekstraklasa)

NIE ZAGRAJĄ

Wisła Płock: Fojut, Angielski, Rzeźniczak, Adamczyk, Garia, Spychała (kontuzje), Stevanović (odsunięty od zespołu)

Lechia Gdańsk: Arak, Maloca (kontuzje), Udovicić (dyskwalifikacja)

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Wisła Płock: Wrąbel - Tomasik, Marcjanik, Uryga, Stefański - Merebaszwili, Furman, Ricardinho, Rasak, Nowak - Zawada

Lechia Gdańsk: Alomerović - Mladenović, Augustyn, Nalepa, Kobryń - Łukasik, Gajos, Makowski - Peszko, Sobiech Wolski

Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 3. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock - Lechia Gdańsk od 14:55 przeprowadzi CANAL+ Sport HD i CANAL+ Sport 3 HD. Mecz prosto ze stadionu imienia Kazimierza Górskiego w Płocku skomentują Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki. Wstęp do meczu rozpocznie się o 14:40.

15:00 mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk