Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Najpierw Puchar...

Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Najpierw Puchar Polski, potem liga. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

4 karne

• A zatem Pogoń w 1/8 finału, Wiśle zostaje walka w ekstraklasie. Za 10 dni znowu mecz tych drużyn, ale właśnie w lidze.

• OBRADOVIĆ MYLI SIĘ! Koniec meczu, awans Pogoni po interwencji Stipicy!

• GOL! Zech idealnie trafia w prawy róg bramkarza. Teraz to Pogoń w lepszej sytuacji.

• Ależ emocje! Stipica wyczuł Cabrerę. Zatem ciągle remis

• GOL! Hostikka trafia. Decydujący karny przed nami.

• GOOOOOOL! Tomasik na 3:2 dla Wisły. Uderzył w prawy róg bramkarza, Stipica rzucił się w lewy.

• KAMIŃSKI BRONI KARNEGO MATYNI! CIĄGLE REMIS.

• PYRDOŁ OBOK BRAMKI! Zatem znowu remis. Młodzieżowiec uderzył obok prawego słupka.

• GOL! Odpowiada Gorgon. W środek bramki.

• GOL! Po dwóch seriach mamy 2:1 dla Wisły. Trafił Lesniak - też w lewy róg bramkarza.

• GOL! Kowalczyk odpowiada na 1:1. Strzał w ten sam róg co Szwoch.

• GOL! Szwoch nie myli się, choć Stipica wyczuł jego intencje.

• FATALNIE KUCHARCZYK! Beznadziejny nabieg, beznadziejny strzał w środek. Broni Kamiński!

• Od rzutu karnego rozpoczyna Pogoń. Strzela Kucharczyk...

• Zaczynamy konkurs jedenastek, który wyłoni drużynę do 1/8 finału Pucharu Polski.

• Koniec dogrywki! Pora na rzuty karne.

• Jakość wrzutek Kucharczyka pozostawia wiele do życzenia.

• Pogoń walczy o uniknięcie konkursu rzutów karnych. Zostało jej kilka minut.

• Bardzo mocno Żurawski. Bardzo też niecelnie.

• Kowalczyk pada w polu karnym, ale Myć nie sięga po gwizdek. Gramy dalej.

• Kucharczyk uderza, ale nad bramką. Pogoń próbuje niemal z każdej pozycji.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Pogoni z rzutu wolnego.

• Strzał Pogoni z dystansu - celny, ale do rąk Kamińskiego.

• Krótka przerwa na uzupełnienie płynów i gramy dalej. Od środka Pogoń.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki. Pogoń grała odrobinę lepiej, ale wynik bez zmian. Został drugi kwadrans. Będą rzuty karne?

• Steca uderza nad bramką. Zła próba po przełożeniu na lepszą nogę. Zmiana w Wiśle. Chodzi Gjertsen. Za Lagatora.

• Stipica łapie piłkę po wrzutce Tomasika.

• Kucharczyk na spalonym. Zresztą Turski i tak nie trafił do siatki.

• Kartka dla Szwocha.

• Uryga w gąszczu oddał strzał - niecelny. Działo się tak po rzucie rożnym dla Wisły.

• Kucharczyk... Fatalny strzał! Na nogę podał mu Hostikka, a ten z dobrej pozycji uderzył bardzo niecelnie.

• Mocno z dystansu kopnął Żurawski - nad poprzeczką.

• No to gramy dalej. Wisła od środka boiska.

• Koniec drugiej połowy. Czeka nas zatem dogrywka - dwa razy po kwadransie.

• Szwoch wrzuca, Lagator uderza głową, ale próba zupełnie niecelna.

• Wisła wywalczyła rzut wolny. To ostatnia szansa w tej części. Wielu zawodników biegnie w szesnastkę.

• Kamiński bez problemu łapie piłkę. Tymczasem sędzia dolicza cztery minuty.

• Obradović upadł we własnej szesnastce. Dość długo zbierał się z boiska.

• Jeszcze rzut rożny dla Pogoni. Zobaczymy, ile minut doliczy sędzia.

• Jeden z członków sztabu Pogoni dostał żółtą kartkę.

• Gorgon leży na murawie. Jeżeli nie da rady dokończyć meczu to Pogoń też zagra w dziesiątkę.

• I jeszcze Hostikka za Drygasa. Pogoń wykorzystała komplet zmian.

• Turski za Benedyczaka.

• Nieobecny (bo kontuzjowany) Rzeźniczak nie pozostawia suchej nitki na pracy sędziego Mycia:

• I jeszcze Cabrera za Lewandowskiego.

• Pawlak za Zbozienia.

• Szykują się dwie zmiany w zespole gospodarzy.

• Wisła dość rozpaczliwie broni się w szesnastce. Jeden z zawodników wybija za linię. Róg dla Pogoni.

• Merebaszwili wyrzucony z boiska w konsekwencji dwóch żółtych kartek!

• Pyrdoł strzela, futbolówka zatrzymuje się na nodze rywala.

• Strasznie ciasno pod obiema szesnastkami. Przekonała się o tym przed momentem Pogoń, a wcześniej atakująca Wisła.

• Kowalczyk wjechał z piłką w pole bramkowe, ale odegrał do przeciwnika. Za duże zagęszczenie.

• Wszystko zmierza ku dogrywce. Przypomnijmy, że o awansie decyduje tylko jedno spotkanie.

• Kucharczyk w miejsce Dąbrowskiego.

• Pogoń szybko dośrodkowała w pole karne po rzucie wolnym. Dobrze ustawiony Kamiński wyłapuje piłkę. Chwilę później kartka dla Steca.

• Nieudana próba Drygasa. Ten mecz strasznie się dłuży.

• I Szwoch za Rasaka.

• Pyrdoł wchodzi, schodzi Kocyła.

• Kamiński na posterunku. Uderzał Gorgon, ale zbyt czytelnie.

• Rasak ucierpiał w starciu. Nie potrzebuje jednak pomocy medycznej.

• I jeszcze Kowalczyk za niewidocznego Zahovicia.

• Czas na zmiany. Żurawski za Smolińskiego.

• Drygas ukarany kartką za faul na Merebaszwilim.

• Stipica łapie piłkę po wrzutce z wolnego. Problem ma Stec. Leży na murawie.

• Niecelny wolej Merebaszwiliego.

• Błąd Kamińskiego. Atakował go Drygas, ale ostatecznie bramka nie padła.

• Zły strzał Pogoń z dystansu. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Obradović uprzedził Smolińskiego.

• Kartka dla Merebaszwiliego.

• Ależ blisko drugiej bramki dla Wisły! Piłka zagrana płasko, Kocyła nie zamyka na wślizgu. Minął się o centymetry.

• Wisła stara się cierpliwie budować atak pozycyjny.

• Merebaszwili wzięty w kleszcze - akcja przerwana.

• Groźnie Wisła. Wrzutka w pole bramkowe, ale dwaj stoperzy wybijają. Na boisku leżą Zech i Merebaszwili.

• Gramy dalej. Od środka zaczęła Pogoń. Wydaje się, że nie doszło do zmian.

• Piłkarze wrócili na boisko. Za chwilę nastąpi wznowienie gry.

• Koniec pierwszej połowy. Remis w Płocku. Wracamy za kwadrans!

• Uryga uprzedza Gorgona. Wybicie w aut.

• Zbozień znalazł sobie miejsce na flance, jednak po koźle dośrodkował do rywala. Chwilę potem strzela Lesniak. Celnie, ale w Stipicę.

• Gorgon biegł do dalekiej piłki, ale Kamiński dopadł do niej jako pierwszy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Drygas w lewy róg bramkarza!

• Rzut karny dla Pogoni! Faulowany Benedyczak, kartka dla Obradovicia.

• Pół godziny gry za nami. Lepsze wrażenie sprawia Wisła.

• Za mocna piłka do Zahovicia. Pogoń gra niedokładnie na połowie Wisły. To już kolejna stracona akcja.

• Zablokowany strzał Smolińskiego.

• Drygas za mocno dośrodkował z lewej strony. Aut dla Wisły.

• Lewandowski przybył z Dynama Berlin (wcześniej był też juniorem Warty Poznań). To jego pierwszy mecz.

• Ależ błąd Stipicy! Stec wycofał do niego piłkę, Chorwat się poślizgnął, został kiwnięty przez Lewandowskiego, no i mamy bramkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lewandowski na 1:0 dla Wisły!

• Kamiński bez problemu łapie piłkę po wrzutce Matyni.

• Jeden z asystentów trenera Sobolewskiego otrzymał żółtą kartkę.

• Wisła próbuje wciągnąć Pogoń na własną połowę.

• Stec skasował Tomasika. Walka toczyła się o górną piłkę.

• Na razie to gospodarze przeważają. Rzut rożny nie przyniósł im jednak niczego dobrego.

• Strzał głową, ale obok prawego słupka. Uderzał Uryga.

• Kocyła faulowany przez Gorgona. Szansa dla Wisły na dośrodkowanie w pole karne. Do piłki ustawia się Merebaszwili.

• Kamiński wyjaśnia sytuację pod drugą szesnastką. To temu bramkarzowi słońce świeci prosto w oczy.

• Brakuje trochę dokładności, może czucia piłki. Od bramki wznowi Stipica po nieudanym wyjściu Wisły z własnej połowy.

• Akcja Wisły zakończona zablokowanym strzałem, a potem gwizdkiem sędziego. Było zdaje się zagranie ręką.

• W Płocku piękne jesienne słońce. Wisła założyła biały komplet strojów, Pogoń na granatowo-bordowo.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Budowa stadionu Pogoni już w zaawansowanym stanie, natomiast w Płocku prace dopiero co się rozpoczęły.

• Patrząc na wyjściowe składy i ostatnią formę, faworytem meczu wydają się przyjezdni.

• Ławka Pogoni: Bursztyn, Bartkowski, Podstawski, Turski, Żurawski, Hostikka, Kucharczyk, Kowalczyk, Kozłowski.

• Ławka Wisły: Gradecki, Pyrdoł, Ambrosiewicz, Szwoch, Garcia, Gjertsen, Pawlak, Cabrera, Rodriguez.

• W tych rozgrywkach trzeba wystawić po dwóch młodzieżowców. W Wiśle zaczynają Kocyła i Lewandowski, w Pogoni Benedyczak ze Smolińskim.

• Za nieco ponad pół godziny rozpocznie się przełożony mecz. O awans do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski zawalczą drużyny z PKO Ekstraklasy.

Wisła Płock - Pogoń LIVE! Najpierw mecz w Pucharze Polski

Wisła Płock - Pogoń LIVE! Najpierw mecz w Pucharze Polski ©Sebastian Wolosz/ Polska Press

Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Zagrają drużyny z ekstraklasy, ale stawką nie są ligowe punkty. Stawką zaległego spotkania jest awans do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30.

Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE

Ten mecz został przełożony z 3 listopada na 20 z powodu zakażeń koronawirusem. Obie drużyny spotkają się niebawem ponownie. Na 2 grudnia zaplanowano bowiem zaległy mecz z 9. kolejki PKO Ekstraklasy.

Z uwagi na zakażenia Wisła rozegra w piątek pierwszy mecz od 23 października (Pogoń zaliczyła ostatnią grę 9 listopada). Trener Radosław Sobolewski nie ukrywa, że wielu zawodnikom brakuje ogrania, rytmu. Skład ułoży głównie z zawodników zdrowych, którzy nie przeszli COVID-19.

Pogoń masowe zakażenie przeszła jeszcze we wrześniu. Można ją uznać za faworyta piątkowego spotkania. W ekstraklasie zajmuje w końcu czwarte miejsce, podczas gdy Wisła jest dopiero trzynasta.

Zawody w Płocku poprowadzi sędzia Wojciech Myć (Lublin). Na meczu nie będzie dostępny system VAR.

Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Transmisja na żywo wyłącznie w internecie - w aplikacji i na stronie IPLA TV. Dostęp darmowy, ale bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:30. Zapraszamy!