Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE. "Miedziowym"...

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE. "Miedziowym" pozostaje wiara i walka. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 30. kolejka
2021-05-16 17:30

Wisła Płock

4

Zagłębie Lubin

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

• Taki rezultat powoduje że Wisła Płock kończy sezon na dwunastej pozycji, natomiast Zagłębie Lubin na ósmym miejscu.

• Koniec meczu w Płocku! Wisła rozbija Zagłębie Lubin aż 4:0 i efektownie kończy sezon!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Alan Uryga zdobywa czwartego gola dla Wisły Płock!

• Żółtą kartką ukarany także Bartosz Zynek.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Milan Posmyk.

• Natomiast Milan Posmyk zmienił Filipa Starzyńskiego.

• Dwie zmiany także w zespole Zagłębia Lubin. Łukasz Łakomy pojawił się w miejsce Djordje Crnomarkovića

• Natomiast Angel Garcia zmienił Piotra Tomasika.

• Dwie zmiany w zespole zespole Wisły Płock. Piotr Pyrdoł zmienił Patryka Tuszyńskiego

• Uderzenie Mateusza Szwocha świetnie wybronił Dominik Hładun!

• Bartosz Zynek stanął przed swoją szansą, ale jego uderzenie okazało się bardzo niedokładne.

• Natomiast Bartosz Zynek zmienił Rafała Wolskiego.

• Dwie zmiany w szeregach Wisły Płock. Giorgi Merebaszwili pojawił się w miejsce Dawida Kocyły

• Łukasz Poręba stanął przed szansą na honorowe trafienie, ale jego uderzenie znakomicie obronił Bartłomiej Gradecki.

• Natomiast Adam Ratajczyk zmienił Dejana Drazića.

• Samuel Mraz zmienił Karola Podlińskiego

• Aż trzy zmiany w szeregach Zagłębia Lubin. Jewgienij Baszkirow pojawił się w miejsce Jakuba Żubrowskiego

• Jakub Rzeźniczak został ukarany żółtą kartką.

• Karol Podliński doszedł do strzału głową, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Mateusz Szwoch dostał piłkę przed polem karnym Zagłębie, oddał sytuacyjny strzał, z którym nie miał żadnych szans Dominik Hładun. Można już oficjalnie napisać, Zagłębie wypisuje się z walki o puchary.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Mateusz Szwoch także zdobywa swoją bramkę i "Nafciarze" prowadzą już 3:0!

• Karol Podliński uderza piłką w poprzeczkę po znakomitym dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego!

• Jakub Żubrowski ukarany żółtą kartką za faul na Rafale Wolskim.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Alan Uryga.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Na ten moment to Śląsk Wrocław jest na czwartym miejscu w tabeli, który prowadzi u siebie ze Stalą Mielec. Zagłębie na ten moment praktycznie nie ma żadnych szans na puchary.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Płocku. Nieoczekiwanie gospodarze spisują się znacznie lepiej i zasłużenie prowadzą z Zagłębiem 2:0.

• Dawid Kocyła zdecydował się na mocny strzał z dystansu, ale ponownie bardzo nieudanie.

• Kacper Chodyna oddał strzał z narożnika pola karnego gości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Zdecydowaną przewagę ma dzisiaj Wisła Płock. Goście jeszcze nie zdołali oddać celnego strzału na bramkę debiutującego Bartłomieja Gradeckiego.

• Damian Rasak oddał strzał z dystansu, ale ponownie skutecznie interweniował Dominik Hładun.

• Mateusz Szwoch popędził skrzydłem, dośrodkował w pole karne rywali, ale uderzenie jednego z graczy Wisły świetnie wybronił Dominik Hładun!

• Po znakomitym prostopadłym podaniu w pole karne Zagłębia sam na sam z bramkarzem gości wyszedł Rafał Wolski i z zimną krwią podwyższył wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Rafał Wolski podwyższa wynik meczu na 2:0 i Zagłębie jest już bardzo daleko od pucharów!

• Dusan Lagator dośrodkował w pole karne Zagłębia, ale tam obrońcy gości poradzili sobie i oddalili zagrożenie.

• Filip Starzyński zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale jego strzał został zablokowany w polu karnym "Nafciarzy".

• Rafał Wolski uderzył z dystansu, ale jego strzał znakomicie obronił Dominik Hładun!

• Na razie przewagę w tym spotkaniu mają gospodarze. Na początku mocno zaatakowało Zagłębie, ale po stracie bramki to wyraźnie Wisła przejęła inicjatywę.

• Rafał Wolski dostał znakomite prostopadłe podanie, minął Dominika Holeca i wyłożył piłkę na pustą bramkę do Patryka Tuszyńskiego, a ten z łatwością wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Wisła Płock obejmuje prowadzenie po trafieniu Patryka Tuszyńskiego!

• Na początku meczu lepsze wrażenie sprawiają "Miedziowi". Teraz po zagraniu w pole karne gospodarzy nikt nie zdołał dopaść do piłki.

• Pierwsze zagranie w pole karne gospodarzy, ale pewną interwencją popisał się debiutujący Bartłomiej Gradecki.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Płocku! Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Styczniowy mecz pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Wisłą Płock zakończyło się zwycięstwem "Nafciarzy" 2:0 po trafieniach Mateusza Szwocha i Dawida Kocyły. Zagłębie większość spotkania grało w osłabieniu, ponieważ już w 23. minucie czerwoną kartkę otrzymał Dominik Jończy.

• Natomiast Zagłębie Lubin ostatnio śrubuje serię meczów bez porażki, która obecnie stanowi sześć spotkań. Ostatnio jednak Zagłębie zremisowało trzy kolejne spotkania, a dwa z tych remisów miały miejsce z bezpośrednimi rywalami w walce o puchary.

• "Nafciarze" w tym roku kalendarzowym wygrali zaledwie trzy spotkania. Na początku roku udało się pokonać Lecha Poznań i właśnie Zagłębie Lubin, natomiast w połowie kwietnia Wisła Płock wygrała w Zabrzu z Górnikiem 2:0. Przed tygodniem w meczu o utrzymanie w lidze "Nafciarze" zremisowali w Bielsku-Biała z Podbeskidziem i tym samym zapewnili sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

• Natomiast Zagłębie Lubin zajmuje siódmą pozycję w ligowej tabeli i ma jeden punkt straty do czwartego Piasta Gliwice. "Miedziowi" muszą odnieść lepszy rezultat od Piasta Gliwice, Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław by zapewnić sobie udział w eliminacjach UEFA Conference League. Jeśli któraś z tych trzech drużyn wygra, wtedy Zagłębie zakończy sezon poza strefą pucharową.

• Wisła Płock ma już zapewnione utrzymanie na następny sezon w PKO Ekstraklasie, jednak będą walczyć o kontrakty lub o grę w lepszym klubie w przyszłym sezonie.

• Witamy serdecznie! W ostatniej kolejce tego sezonu PKO Ekstraklasy Wisła Płock podejmie na własnym stadionie jeszcze walczące o udział w eliminacjach europejskich pucharów Zagłębie Lubin! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Wisła Płock - Zagłębie LIVE! "Miedziowym" pozostaje wiara i walka

Wisła Płock - Zagłębie LIVE! "Miedziowym" pozostaje wiara i walka ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE. Spokojni o byt gospodarze zagrają z zespołem, który ma nieco ponad 6 procent szans na to, by zakończyć tuż za podium i co za tym idzie reprezentować Polskę w el. Ligi Konferencji. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin ONLINE

Czy to ostatni mecz Macieja Bartoszka w roli trenera Wisły? 44-latek podpisał umowę na sześć meczów, z zadania się wywiązał (utrzymanie), ale o jego dalszym losie na razie cisza. - Jestem otwarty na współpracę - zapowiedział w piątek sam zainteresowany, dając do zrozumienia, że negocjacje nawet się nie rozpoczęły.

Wisła w zeszłej kolejce zremisowała z Podbeskidziem 1:1 i to ten mecz zapewnił jej byt na kolejny sezon. Dziś wieńczy rozgrywki na powstającym stadionie, razem z ograniczonym gronem swoich kibiców. To pożegnalny mecz choćby dla Alana Urygi, który wybrał powrót po latach do Wisły Kraków.

Zagłębie ma dosłownie cień szansy na zajęcie czwartego miejsca. Żeby ten ambitny cel udało się zrealizować to musi wygrać, a pozostali rywale zremisować lub przegrać. Mowa tu o Piaście, Lechii czy Śląsku. Czy to realne? Z wyliczeń portalu 90minut.pl wynika, że Zagłębie ma dokładnie 6,4 procent szans.

Oglądaj mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Wisła Płock - Zagłębie Lubin:
Wisła: Zbozień
Zagłębie: Żivec (?), Kruk, Simić, Sypek, Ratajczyk (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Zagłębie - Wisła 0:2 (Ekstraklasa, 29.01.2021)

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport, w ramach Multiligi. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!