Mecz Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Odżyli u Kibu Vicuny

PKO Ekstraklasa, 15. kolejka
2018-11-10 15:30

Wisła Płock

2

Zagłębie Sosnowiec

0

• Koniec meczu! Wisła Płock pewnie pokonuje Zagłębie Sosnowiec, który coraz mocniej grzęźnie na dnie..

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Furman "panenką" pokonuje Dominika Kudłę! Ależ pewne wykonanie!

• Posypały się kartki. Adam Banasiak za żywe protesty również trafia do notesu sędziego.

• Mateusz Cichocki za ten faul został ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Wisły Płock! Calo został sfaulowany!

• 3 minuty dłużej potrwa to spotkanie!

• To powinno być 2:0! Calo uderzył na bramkę rywala, ale znakomicie broni Kudła! Jeszcze dobitka Verali i znowu broni golkiper gości.

• Alan Uryga ogląda żółtą kartkę .

• Karol Angielski zmienia Giorgi Merebaszwilego.

• Ricardinho mocno kulejąc opuszcza murawę. W jego miejsce wchodzi Calo Oliveira.

• Ależ Merebaszwili był teraz blisko zdobycia bramki! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

• Co tu się teraz wydarzyło! Thomas Dahne wyszedł poza pole karne i zanotował okropny błąd w wybiciu! Bramka była całkowicie pusta, ale Konrad Wrzesiński nie zdołał skierować do niej piłki.

• Damian Rasak schodzi, gdyż w jego miejsce pojawia się Bartłomiej Sielewski.

• Patrik Mraz wchodzi na murawę w miejsce Dejana Vokicia.

• Dominik Furman słabo dzisiaj dogrywa ze stałych fragmentów gry. Piłka cały czas ładuje w rękawicach Kudły.

• Dejan Vokić został ukarany żółtą kartką.

• Nico Varela wyszedł sam na sam z bramkarzem, tylko że niestety dla kibiców Wisły był na spalonym.

• Dobre dośrodkowanie Dominika Furmana, zabrakło jednak wykończenia.

• Celny, ale słaby strzał Udovicicia.

• Najlepsza okazja na zdobycie gola dla Zagłębia! Vokić uderzył głową z 5 metra, tylko że prosto w golkipera rywali!

• Thomas Dahne spokojnie broni strzał rywala. Jest dzisiaj bardzo pewny.

• Vamara Sanogo znowu został powstrzymany. Nie daje rady obrońcom Wisły Płock.

• Coraz gęstsza mgła zbiera się w Płocku. Na pewno powoli zaczyna to przeszkadzać.

• Od razu po przerwie Wisła mogła podwyższyć prowadzenie! Damian Szymański mocno uderzył na bramkę rywala, tylko że Kudłą świetnie odbił piłkę.

• Wracamy po przerwie! Czas na drugie 45 minut!

• Sędzia kończy pierwszą część meczu!

• Po bardzo długiej interpretacji sędzia zdecydował, że nie było zagrania ręką! Gramy dalej!

• Ricardinho wyszedł znowu sam na sam z bramkarzem. Dominik Kudła wyszedł poza pole karne i wydawało się, że pomógł sobie ręką. Jest interwencja wozu VAR. Czy będzie czerwona kartka dla bramkarza Zagłębia?

• Ostre dośodkowanie Szymona Pawłowskiego z rzutu wolnego, tylko że piłka zatrzymuje się na pierwszym zawodniku Wisły.

• Zagłębie stara się wyjść wysokim pressingiem, jednak na razie Wisła Płock radzi sobie z tym bez zarzutu.

• Piłka po raz drugi wpada do bramki Kudły, tym razem po strzale Szymańskiego. Teraz jednak sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzy gości.

• Świetne wyjście do prostopadłej piłki przez Ricardinho, który nie dał szans Kudle w sytuacji sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ricardinho otwiera wynik tego meczu!

• Zablokowany strzał Vokicia. Gracz Zagłębia cały czas próbuje zaskoczyć bramkarza rywali.

• Damian Szymański przewraca się w polu karnym rywala, tylko że gwizdek sędziego milczy.

• Strzał z dystansu Vokicia szybuje obok bramki.

• Szymański doszedł do strzału głową, który nie zaskoczył bramkarza gości.

• Zamieszanie w polu karnym Zagłębia Sosnowiec. Żaden z graczy gospodarzy nie zdołał jednak oddać strzału.

• Na razie obaj gracze Wisły wracają do gry, ale Stefańczyk wydaję się być troche przytłumiony.

• Thomas Dahne i Stefańczyk zderzyli się przypadkowo. Wygląda to dość poważnie, ale miejmy nadzieje, że obaj zawodnicy zaraz podniosą się z murawy.

• Fajna akcja gospodarzy. Wymienili kilka szybkich podań, jednak Cichocki zdołał skutecznie przeszkodzić rywalowi w oddaniu strzału.

• Cristovao oddał bardzo dobry strzał na bramkę, jednak golkiper gospodarzy spokojnie odbija lecącą futbolówkę.

• Vamara Sanogo rozpędzał się w stronę bramki, ale Igor Łasicki zdołał przerwać akcję Francuza.

• Arbiter główny dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Oczywiście jak przed każdym spotkaniem tej kolejki odśpiewany zostanie hymn naszego kraju!

• Trenerzy obu klubów pracują ze swoimi drużynami od niedawna. Jak na razie lepszą statystykę ma Kibu Vicuna, który powoli wyprowadza drużynę z Płocka na prostą. Czy Valdas Ivanauskas zdoła wyciągnąć drużynę z ligowego dna?

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za 15 minut w Płocku usłyszymy pierwszy gwizdek! Wisła Płock podejmować będzie czerwoną latarnie z Sosnowca!

JCZ

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec LIVE! U Kibu Vicuny odżyli

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec LIVE! U Kibu Vicuny odżyli ©Fot. Tomasz Hołod / Polska Press

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Sobotę z Lotto Ekstraklasą rozpoczniemy w Płocku gdzie miejscowa Wisła zagra o podtrzymanie serii. Jej rywalem będzie beniaminek, który zamyka tabelę. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:30.

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

W sobotę minie dokładnie miesiąc odkąd stery po Dariuszu Dźwigale przejął Kibu Vicuna. Pod wodzą Hiszpana Wisła Płock jeszcze nie zaznała goryczy porażki (nie wliczamy w to nic nieznaczącego sparingu z Wartą Poznań). Więcej, po dwóch remisach zapisała dwa zwycięstwa w efektownym stylu.

Podziw na pewno wzbudziło 7:2 w 1/16 finału Pucharu Polski z drugoligową Olimpią Grudziądz. Trener jednak z pewnością większą wagę przykłada do ligowej wygranej nad Śląskiem Wrocław. Mimo czerwonej kartki dla Adama Dźwigały drużyna potrafiła wbić aż trzy bramki nie tracąc przy tym żadnej (!). Po tym spotkaniu rywalom obcięto listopadowe pensje.

Oglądaj mecz Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Dzięki nowemu trenerowi Wisła odżyła. Jej czołowi piłkarze, jak Dominik Furman czy Giorgi Merebaszwili, prezentują tę formę, którą czarowali w poprzednim sezonie. Skuteczność utrzymuje natomiast Ricardinho. Z ośmioma trafieniami to obecnie trzeci najlepszy strzelec ligi.

Płocczanie są naturalnie faworytem meczu z Zagłębiem Sosnowiec. W tym zespole również nastąpiła niedawno zmiana szkoleniowca, ale na razie nie przyniosła tylu pozytywów co w Wiśle. Ostatnie spotkanie, z Jagiellonią Białystok, zakończyło się wynikiem 1:4.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec?

Nie zagrają:

Wisła: Mateusz Szwoch, Jakub Łukowski, Riccardo Grym (kontuzje), Adam Dźwigała (pauza za czerwoną kartkę), Patryk Stępiński (pauza za żółte kartki)
Zagłębie: Martin Pribula, Tomasz Nowak (kontuzje), Piotr Polczak (pauza za żółte kartki)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wisła - Zagłębie 3:1 (1 liga, 22.11.2015)
Zagłębie - Wisła 0:1 (1 liga, 02.08.2015)

Mecz Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja nSport+. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online i na stronie ncplusgo.pl. Komentują Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:30.

Co wiesz o Jerzym Brzęczku i jego kadrze? Rozwiąż QUIZ!