Mecz Wisła Puławy - Chojniczanka ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Puławy - Chojniczanka ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 23. kolejka
2017-03-25 12:45

Wisła Puławy

0

Chojniczanka Chojnice

0

• Za wspólnie spędzone 90 minut dziękuje i życzę miłego dnia! :)

• No i ostatecznie mecz kończy się bezbramkowym remisem. Jest to kolejny podział punktów lidera z Chojnic! Dokładnie to szósty z rzędu. Nie wróży to dobrze dla Chojniczanki, która grając tak dalej może stracić swoją pierwszą pozycję. Mimo, że nie było bramek w Puławach obejrzeliśmy na prawdę interesujące widowisko. Było kilka ciekawych, groźnych sytuacji!

• Koniec meczu!

• Była jeszcze okazja dla Chojniczanki ale świetnie wybija piłkę Andrzej Witan.

• Doliczone 3 minuty!

• Była świetna okazja dla gości ale mocny strzał Mikołajczaka broni Andrzej Witan.

• Łukasz Kosakiewicz zmienia Wojciecha Lisowskiego, który najprawdopodobniej skręcił staw skokowy

• Ostatnia zmian w drużynie Wisły. Konrad Szczotka opuszcza boisko, a Dawid Pożak wita się z boiskiem.

• Bardzo precyzyjnie w pole karne dogrywa Rafał Grzelak, lecz jego dośrodkowanie przejęte przez obronę gospodarzy.

• Była szansa na gola dla Wisły! Sedlewski świetnie podłączył się do akcji ofensywnej zagrał w pole karne, ale strzał Smektały zablkowany!

• Może jeszcze jakaś drużyna powalczy o komplet punktów. Może zobaczymy ostatni zryw któregoś zawodnika! Bardzo na to liczymy!

• Ależ sytuacje mieli zawodnicy Chojniczanki! Błąd jednego z defensorów gospodarzy. Wyszedł sam na sam z Witanem Biskup, ale bramkarz gospodarzy odbija strzał, jeszcze dobitka gości ale obrońcy Wisły blokują strzał!

• Druga zmiana także w Chojniczance. Mariusz Kryszak schodzi a na murawie pojawił się Bartłomiej Niedziela.

• Toni Kolehmainen zmienia Adriana Popiołka.

• Zagranie w pole karne gospodarzy, ale Mikołajczak fauluje Witana.

• Sedlewski świetnie przejmuje piłke, pędził prawą stroną obrońca gospodarzy, ale ostatecznie źle dogrywa piłkę i przejmują obrońcy z Chojnic.

• Zmiana także u gości. Michała Suchanka zmienia Hieronim Gierszewski.

• Pierwsza zmiana w szeregach Wisły. Konrada Nowaka zmienia Mariusz Idzik.

• Kolejny raz świetną sytuacje marnuje Mikołajczak! Napastnik gości wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale robił to wszystko tak wolno że dogonił go Pielach!

• Mariusz Kryszak ukarany żółta kartką.

• Świetna kontra Wisły, przerwana przez Marcina Biernata.

• Kolejny brzydki faul Rafała Grzelaka, ale ma szczęście pomocnik gości, że nie dostał jeszcze czerwonej kartki.

• Sporo szczęścia mają gospodarze! Świetne dośrodkowanie wprost na głowę Mikołajczaka, ale jego strzał trafia w słupek!

• Błąd komunikacyjny w obronie gości, ale niebezpieczną sytuacje ratuje Budziłek.

• Sedlewski dogrywa w pole karne, ale po raz kolejny nie udany strzał głową Nowaka.

• Zderzyli się głowami Mikołajczak i Maksymiuk. Potrzebna pomoc medyczna.

• Kolejne dośrodkowanie Smektały, tam na piłkę czekał Konrad Nowak, ale Budziłek spokojnie przejmuję to zagranie.

• Szybkie rozegranie autu przez graczy Wisły, w pole karne dogrywał Patejuk, ale strzał Popiołka mija bramkę gości.

• Tak jak w pierwszej, tak i na początku drugiej połowy bardzo aktywny Smektała, który zagrywa w pole karne i strzał Nowaka o kilkanaście centymetrów mija słupek bramki strzeżonej przez Budziłka.

• Dośrodkowania z lewej strony zawodnika Wisły ale świetnie radzi sobie obrona gości.

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Bardzo wyrównane spotkanie oglądamy w Puławach. Było kilka ciekawych sytuacji, ale tylko na początku. Później mecz zmienił się w typowy mecz walki, dużo fauli i żółtych kartek. Zobaczymy jak wyglądać będzie druga część tej rywalizacji. Zapraszam po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy!

• Wygrywa przebitkę Popiołek i nieprzygotowany strzał Smektały ląduję prosto w rękach Budziłka.

• Arkadiusz Maksymiuk wchodzi wyprostowaną nogą i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Grzelak po obejrzeniu żółtej kartki zaczął grać bardzo agresywnie. Pomocnik gości wszedł nakładką w jednego ze swoich przeciwników, ale sędzia na razie słownie upomina dwukrotnego reprezentanta Polski.

• Ładnie wymienili kilka podań gracze Wisły, lecz ostatnie podanie Popiołka niedokładne i piłkę przejął Budziłek.

• Rafał Grzelak z rzutu rożnego zagrał piłkę tak że wyglądało to na bezpośredni strzał na bramkę! Piłka trafia jednak w boczną siatkę.

• Mateusz Pielach fauluje w pobliżu pola karnego i z dograniem Kryszaka po raz kolejny radzą sobie obrońcy Wisły.

• Rafał Grzelak ukarany żółtym kartonikiem. Jeszcze pomocnik gości bardzo agresywnie dyskutuje! Żeby to nie skończyło się to drugą kartką!

• Mało widoczny dzisiaj Sylwester Patejuk. Dużo groźniejsza jest prawa strona gospodarzy, po której hasa Jakub Smektała.

• Konrad Szczotka próbował wykorzystać to, że znalazł trochę miejsca, ale jego strzał z dystansu nieudany.

• Bardzo dobrze opanowane stałe fragmenty gry mają goście z Chojnic. Cały czas ładnie dogrywa Rafał Grzelak, ale na razie Witan świetnie radzi sobie w swoim polu karnym.

• Pierwsza kartka w dzisiejszym spotkaniu. Za brzydki faul na środku boiska ukarany Marcin Biernat.

• Mikołajczak miał 100% sytuację! Pietruszka zagrał mu idealną piłkę, ale napastnik gości źle ją opanował w polu bramkowym gospodarzy i Witan łapie futbolówkę!

• Świetne zagrywa z rzutu rożnego Konrad Szczotka, piłka spada wprost na głowe jednego z zawodników gospodarzy, ale jego strzał z 5 metra mija poprzeczkę.

• Jakub Biskup zagrywa piłkę do Mikołajczaka, ale wyżej wyskoczył Mateusz Pielach i to obrońca Wisły wybija piłkę.

• Kolejny raz prawą stroną akcje tworzył Smektała, który zagrał piłkę do Szczotki, ale jego strzał za lekki i spokojnie łapie go bramkarz gości.

• Świetnie prosperuje dzisiaj prawa strona Wisły. Cały czas tworzą zagrożenie z tej strony boiska gospodarze.

• Kolejne świetne prostopadłe podanie w pobliżu pola karnego gości. Tym razem do piłki doszedł Nowak, ale jego zagranie także niedokładne i nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę Budziłka.

• Kontra gospodarzy ale dośrodkowanie Litwniuka niedokładne i obrońcy gości wybijają piłkę.

• Jakub Biskup z rzutu rożnego posłał piłkę która praktycznie wkręciła się w bramkę, ale Witan opanował tą trudną sytuację!

• Świetnie wyszli spod pressingu gospodarze, piłkę przejął Smektała, który po świetnym rajdzie niecelnie uderza na bramkę!

• 24 latek zderzył się głową z Konradem Nowakiem, ale zaraz wróci do gry obrońca gości.

• Marcin Biernat leży na boisku, potrzebna pomoc sztabu medycznego.

• Świetna akcja Wisły! Doskonałe prostopadłe zagranie do Smektały, ten zgrywa w pole karne, ale Konrad Nowak minął się z piłką! Było bardzo blisko!

• Dobre dośrodkowanie Patejuka, ale Marcin Biernat na posterunku.

• Bardzo chaotyczne rozegranie piłki przez gospodarzy, która znalazła się pod polem karnym gości, ale wybijają piłkę defensorzy z Chojnic.

• Bardzo wysoko od początku podchodzą goście. Nie pozwalają rozegrać piłki zawodnikom Wisły.

• Już w pierwszych minutach bardzo groźna sytuacja dla gości! Dośrodkowanie Rafała Grzelaka wprost na głowę Mikołajczaka, ale strzał napastnika Chojniczanki mija słupek o kilka centymetrów.

• Zaczynamy!

• Już za chwilę zaczynamy! Najpierw jednak losowanie.

• Debiut zaliczy dzisiaj wypożyczony z Legii Warszawa Michał Suchanek. Zobaczymy co pokaże młody zawodnik gości.

• Motorem napędowym gospodarzy najprawdopodobniej będzie Sylwester Patejuk. Doświadczony gracz Wisły jest w znakomitej formie a w poprzedniej kolejce podkreślił swoją świetną dyspozycję dwoma golami.

• Największy ból głowy u trenera gości powoduję brak Pawła Zawistowskiego i Jacka Podgórskiego, którzy pauzują za kartki.

• Gospodarze bardzo dobrze zaczęli rundę wiosenną. Trzy rozegrane spotkania i dwa zwycięstwa. Podkreślić jednak trzeba, że komplet punktów zawodnicy z Puław przywożą częściej z wyjazdów. U siebie wygrali tylko dwa razy. Czeka ich bardzo ciężkie zadanie.

• Porównując do wygranego meczu z Chrobrym Głogów (2:1), szkoleniowiec Wisły Puławy postawił na dwóch nowych graczy. Od pierwszej minuty zagrają Konrad Nowak i Adrian Popiołek. Trener lidera Piotr Gruszka zdecydował się natomiast na 4 korekty w składzie w porównaniu ze zremisowanym 1:1 meczem z Podbeskidziem. W pierwszym składzie wychodzą: Mariusz Kryszak, Michał Suchanek, Wojciech Lisowski i Michał Markowski.

• Składy obu drużyn! Składy meczu Wisła Puławy - Chojniczanka

• Liderzy z Chojnic jadą na ten mecz po przełamanie. Chociaż dalej utrzymują się na pozycji lidera to nie wygrali meczu od 12 listopada, notując serię pięciu remisów z rzędu. Czy dzisiaj uda im się wygrać?

• Witam wszystkich bardzo serdecznie! Za 45 minut rozpocznie się pierwsze sobotnie spotkanie I Ligi pomiędzy Wisła Puławy a liderem rozgrywek Chojniczanką Chojnice! Relację z tego meczu poprowadzi Bartłomiej Modzelewski!

Jakub Treć

Wisła Puławy - Chojniczanka LIVE!

Wisła Puławy - Chojniczanka LIVE! ©Piotr Hukało

Pięć remisów z rzędu, a ostatnie zwycięstwo odniesione 12 listopada ubiegłego roku. To bilans Chojniczanki Chojnice. W 23 kolejce Nice I ligi zespół lidera będzie szukał kompletu punktów w Puławach. Wisła opuściła strefę spadkową i nie ma zamiaru na tym poprzestać. Początek spotkania o godzinie 12:45.

Mecz Wisła Puławy - Chojniczanka ONLINE

Chojniczanka Chojnice to drużyna, która odnotowała największą ilość remisów z pośród wszystkich drużyn Nice I ligi. Podopieczni Piotra Gruszki aż 12 razy dzielili się punktami z rywalami. Seria remisów lidera trwa już od pięciu spotkań, a ostatnie zwycięstwo fani Chojniczanki oglądali w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas drużyna z Pomorza pokonała w meczu wyjazdowym Chrobrego 3:1. Mimo samych remisów Chojniczanka wciąż zajmuje fotel lidera, z przewagą dwóch punktów nad Zagłębiem i GKS-em Katowice. W poprzedniej kolejce piłkarze Piotra Gruszki zremisowali 1:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Warto dodać, że gospodarze od 20 minuty grali w osłabieniu, bowiem boisko z czerwoną kartką opuścił Paweł Zawistowski.

- Chcieliśmy zdobyć trzy punkty i bardzo nam na tym zależało. Wiadomo zatem, że nie jesteśmy z tego wyniku do końca zadowoleni, ale biorąc pod uwagę przebieg meczu, muszę moim zawodnikom podziękować za postawę. Mimo tego osłabienia momentami byliśmy zespołem dominującym na boisku - mówił po ostatnim spotkaniu trener Gruszka.

Chojniczanka do meczu z Wisłą przystąpi nieco osłabiona. Za czerwoną kartkę będzie musiał pauzować wspomniany wcześniej Paweł Zawistowski oraz Jacek Podgórski, który w ostatniej kolejce ujrzał czwartą żółtą kartkę w sezonie.

Jeśli chodzi o drużynę Wisły, to wiosną odniosła dwa zwycięstwa i poniosła jedną porażkę. Dzięki wygranej z Chrobrym i wcześniej z Bytovią podopieczni Adama Buczka opuścili strefę spadkową i obecnie zajmują 13 miejsce. Beniaminek nie chce jednak na tym poprzestać, odważnie zapowiadając walkę o środek tabeli. Te zapowiedzi mają swoje potwierdzenie na boisku, bowiem Duma Powiśla wiosną przegrała jedynie z aspirującymi do gry w Ekstraklasie Wigrami Suwałki (0:1). Bardzo skuteczny jest ostatnio Sylwester Patejuk, który w końcówce spotkania (87 i 92 min.) w Głogowie ustrzelił dublet dający swojej drużynie cenne trzy punkty. Były piłkarz m.in. Śląska i Podbeskidzia zdobył również jedyną bramkę w meczu z Bytovią. W tej chwili gra zespołu z Puław jest uzależniona od dyspozycji tego zawodnika. Jesienią w meczu obydwu drużyn po emocjonującym widowisku padł remis 3:3, a autorem dwóch bramek dla gości był właśnie Patejuk.

Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Drużyna Wisły lepiej spisuje się w drugiej połowie meczu, podobnie z resztą jak Chojniczanka. Jesienią gospodarze prowadzili do 70 minuty 3:1, a mimo tego nie sięgnęli po komplet punktów. Obie drużyny wielokrotnie udowadniały w tym sezonie, że potrafią strzelać bramki, tym razem również możemy się spodziewać wielu bramkowych okazji, które na gole będą zamieniać zawodnicy jednego i drugiego zespołu. Spotkanie Wisły z Chojniczanką transmitować będzie Polsat Sport. Miejmy zatem nadzieję, że goli nie zabraknie, bo piłkarze będą dodatkowo zmotywowani.

Trwający sezon I ligi jest bardzo emocjonujący, ponieważ tabela jest bardzo spłaszczona. Trudno jest wskazać faworytów do awansu i kandydatów do spadku. Chojniczanka i Wisła wprawdzie walczą o zupełnie inne cele w tym sezonie, ale każda z drużyn będzie grała o bezcenne trzy punkty. Która drużyna okaże się skuteczniejsza i bliższa celu? Przekonamy się już dzisiaj. Początek meczu o godzinie 12:45.

Ostatnie mecze w Nice I lidze:

Chrobry 1:2 Wisła (18 marca 2017)
Wisła 0:1 Wigry (11 marca 2017)
Drutex-Bytovia 0:1 Wisła (4 marca 2017)
Wisła 0:1 Olimpia (25 listopad 2016)
Kluczbork 2:2 Wisła (19 listopad 2016)

Chojniczanka 1:1 Podbeskidzie (18 marca 2017)
Znicz 3:3 Chojniczanka (10 marca 2017)
Chojniczanka 2:2 Katowice (4 marca 2017)
Stomil 1:1 Chojniczanka (26 listopad 2016)
Zagłębie 1:1 Chojniczanka (19 listopad 2016)

Nie zagrają:

Chojniczanka: Zawistowski (czerwona kartka), Podgórski (pauza za kartki)

Przewidywane składy:

Wisła: Witan- Sedlewski, Żemło, Pielach, Litwiniuk- Maksymiuk, Kolehmainen, Szczotka, Smektała, Patejuk- Idzik
Chojniczanka: Budziłek- Kosakiewicz, Kieruzel, Biernat, Pietruszka- Niedziela, Biskup, Rybski, Grzelak, Gierszewski- Mikołajczak

Sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)

Mecz Wisła Puławy - Chojniczanka TRANSMISJA TV

Spotkanie Wisły Puławy z Chojniczanką pokaże stacja Polsat Sport od godziny 12:45. Pojedynek prosto z Puław skomentują Szymon Rojek i Andrzej Iwan, a wywiady z piłkarzami i trenerami przeprowadzi Paweł Ślęzak.