Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia ONLINE. Oni jeszcze nie...

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia ONLINE. Oni jeszcze nie wygrali. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 4. kolejka
2019-08-10 17:30

Zagłębie Lubin

2

Arka Gdynia

0

• Koniec spotkania. Zagłębie Lubin pewnie pokonuje Arkę Gdynia po bramkach Sasy Zivca i Patryka Szysza.

• Konrad Forenc na raty broni strzał Marcina Budzińskiego. Do tego momentu niewiele pokazywał pomocnik Arki w tym meczu.

• Jeszcze jeden pojedynek Mateusza Młyńskiego z Bartoszem Kopaczem. Górą obrońca Zagłębia i to gospodarze wznawiają grę od bramki.

• Tomasz Musiał dolicza aż 5 minut do drugiej połowy.

• To powinna być trzecia bramka dla Zagłębia! Po błędzie Adama Dancha przed bramką znalazł się Alan Czerwiński, ale ten ma dzisiaj mocno rozregulowany celownik. Przelobował zarówno Pavelsa Steinborsa jak i bramkę, a blisko siebie miał trzech kolegów!

• Filip Starzyński kończy koronkową akcję Zagłębia w bardzo złym stylu. Kilka metrów obok bramki.

• Patryk Szysz kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie melduje się Damjan Bohar.

• Gra jest coraz bardziej szarpana przez faule. Najpierw z murawy nie podnosił sie Mateusz Młyński, a po krótkiej chwili Damian Oko.

• 5 125 widzów w Lubinie

• ... a za Łukasza Porębę pojawia się Bartosz Ślisz.

• Kilka zdjęć z meczu

• Patryk Tuszyński zmienia Sasę Zivca.

• Michael Olczyk zmienia Damiana Zbozienia. To limit zmian przeprowadzony przez Jacka Zielińskiego. Jego vis a vis - Ben van Dael - nie przeprowadził ani jednej.

• Lubomir Guldan szybko wznowił grę z rzutu wolnego, podając na prawe skrzydło do Filipa Starzyńskiego. Ten zagrywa na środek pola karnego między nogami Christiana Maghomy do Patryka Szysza, który płaskim uderzeniem przy lewym słupku wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA ZAGŁĘBIA! PATRYK SZYSZ!!!

• Patryk Szysz samym dołożeniem stopy chciał skierować piłkę do siatki. Uderzył zbyt anemicznie i Pavels Steinbors broni!

• Fabian Serrarens decyduje się na strzał z dystansu. Został zablokowany.

• 9/2 Strzały/strzały celne 5/2

• Christian Maghoma zmienia kontuzjowanego Frederika Helstrupa.

• Nie jest dobrze. Urazu nabawił się Frederik Helstrup i będzie konieczna zmiana.

• Wydawało się, że centra Mateusza Młyńskiego z narożnika pola karnego na dalszy słupek była przeciągnięta. Niepewnie interweniował Konrad Forenc, który piąstkuje do boku. Gdyby odpuścił, to futbolówka wyszłaby poza linię końcową.

• Konrad Forenc spokojnie broni strzał Adama Dei z dystansu.

• Wzorowa interwencja Bartosza Kopacza we własnej "szesnastce". Czysto powstrzymał Mateusza Młyńskiego.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Michał Nalepa. Radzą sobie lubinianie bez zarzutu.

• Żółta kartka dla Jakuba Tosika.

• Patryk Szysz powinien szybkiej zakończyć akcję strzałem! Znalazł się w sytuacji sam na sam z Pavelsem Steinborsem (podawał Lubomir Guldan), ale został powstrzymany tuż przed oddaniem strzały.

• Kolejna akcja Sasy Ziva. Podaje przed pole karne do Filipa Starzyńskiego, ale w ostatniej chwili uprzedził go Mateusz Młyński, przechwytując piłkę.

• Arka wywalczyła rzut wolny na połowie rywala. Piłkę po dalekim zagraniu Michała Nalepy nikt nie przejął, więc ostatecznie grę od bramki wznawia Konrad Forenc.

• Przebojowa akcja Sasy Zivca lewą stroną. Z ostrego kąta pola karnego trafia "tylko" w boczną siatkę!

• Druga połowa rozpoczęta. Bez zmian u "Miedziowych".

• Zmiana w Arce na drugie trzy kwadranse. Marcin Budziński w miejsce Kamila Antonika.

• Wracamy do Lubina, gdzie kończy się przerwa w meczu 4. kolejki Ekstraklasy, w którym Zagłębie podejmuje Arkę Gdynia. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą po bramce Sasy Zivca w 3. minucie.

• +3' Koniec pierwszej połowy. Zagłębie Lubin prowadzi z Arką Gdynia po bramce Sasy Zivca. Dla Słoweńca to pierwszy gol w barwach "Miedziowych"

• +2' Jakub Tosik... Dostaje piłkę na 25. metrze, stoi na wprost bramki. Uderza w stronę... prawej chorągiewki.

• +1' Lewą stroną próbowali zaatakować Sasa z Sasą. Balć zagrywa nie w tempo do Zivca.

• Kamil Antonik na prawej stronie zagrywa płasko w pole karne. Nienaciskany przez nikogo Damian Oko nerwowo wybija na oślep.

• Ładnie "poklepali" teraz gdynianie w środku pola. Kilka podań na 1-2 kontakty i zagranie na 35. metr do Mateusza Młyńskiego, który nie dość, że w prosty sposób stracił piłkę, to jeszcze odbił się od rywala jak piłeczka kauczukowa od ściany.

• Teraz Alan Czerwiński centruje z prawej strony. Sasa Zivec główkuje ponad poprzeczką.

• Ostro bita piłka przez Filipa Starzyńskiego na bliższy słupek. Po zgraniu "za siebie" jednego z piłkarzy Zagłębia żaden z jego kolegów nie zdołał skierować piłki do pustej bramki!

• Trochę przypadkowo piłka znalazła się pod nogami Patryka Szysza. Jego strzał po rykoszecie wychodzi poza linię końcową. Rzut rożny.

• Żółta kartka dla Adama Dei za powalenie rozpędzonego Sasy Zivca.

• Goście przez moment grają w "dziesiątkę". Nie są w stanie oddalić grę nawet w okolice linii środkowej.

• Frederik Helstrup nie podnosi się z murawy. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Gdynianom udało się wywalczyć rzut rożny. Po centrze zrobiło się małe zamieszanie przed bramką, w którym połowicznie odnalazł się Kamil Antonik. Znalazł miejsce do strzału... wysoko nad bramką.

• Niepotrzebnie na strzał z dystansu zdecydował się Filip Starzyński. Sporo mu brakowało do celu.

• To powinien być gol dla Zagłębia! Sasa Balić centruje na dalszy słupek, gdzie piłkę przejmuje Alan Czerwiński! Ten idealnie "skleił" piłkę, przełożył na lewą nogę "odrywając się" od rywala, ale uderzył obok bramki!

• Pavels Steinbors łapie piłkę po zagraniu Sasy Balicia z lewej strony. Z autu.

• Patryk Szysz na lewej stronie poradził sobie z Fredrikiem Helstrupem i zagrywa przed linię 16. metra - na wprost bramki - do Filipa Starzyńskiego. Ten nie trafił czysto w piłkę...

• Kontra Zagłębia na lewej stronie zamieniła się w atak pozycyjny tuż przed polem karnym Arki. Po przeniesieniu ciężaru gry na prawą stronę, Bartosz Kopacz fatalnie centruje w pole karne.

• Niezła centra Michała Nalepy na dalszy słupek. Z 7-8 metrów Damian Zbozień główkuje obok lewego słupka.

• Damian Zbozień na prawej strony. Akcja w toku, chociaż na murawie leżał Jakub Tosik (dostał w twarz piłką od Michała Nalepy). Centra obrońcy Arki zablokowana przez Sasę Zivca - rzut rożny.

• Znak rozpoznawczy Arki, czyli daleki wyrzut z autu w pole karne, wniósł trochę nerwowości w szeregi "Miedziowych". Udało się im wyjaśnić sytuację dalekim wybiciem. Jeszcze z dystansu uderzył Kamil Antonik, ale został zablokowany.

• Filip Starzyński niepotrzebnie podaje górą na lewą stronę. Sasa Balić nie był w stanie opanować piłki przed linią boczną.

• Piłka po strzale Alana Czerwińskiego przelatuje wysoko nad bramką Pavelsa Steinborsa.

• Piąstkujący Konrad Forenc zderzył się z Sasą Baliciem. Obaj potrzebowali pomocy medycznej.

• Mateusz Młyński urwał się lewą stroną i biegł w stronę bramki Zagłębia "ścinając" do środka. Jego płaskie uderzenie z ok. 20 metrów nie sprawiło problemu bramkarzowi.

• Damian Zbozień w prosty sposób traci piłkę na swojej prawie, tuż przy linii bocznej. Wykorzystał to Sasa Zivec, co zdenerwowało prawego defensora Arki. Skosił Słoweńca. Bez konsekwencji kartkowej.

• I tak też się dzieje. "Miedziowi' w komplecie.

• Przerwa w grze. Kapitan Zagłębia ucierpiał w starciu z rywalem. Wydaje się, że uraz nie jest groźny i będzie w stanie grać dalej.

• Fabian Serrarens w roli lewoskrzydłowego faulowany przez Lubomira Guldana. Dośrodkowanie nie przynosi zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Teraz Adam Marciniak pokazał się z przodu. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane, a poprawka kolegi była przeciągnięta. Konrad Forenc łapie piłkę.

• Nie wyszło prawą, to gospodarze ruszyli lewą flanką. Sasa Zivec zagrywa płasko na bliższy słupek do Patryka Szysza, który mimo że był naciskany przez stopera Arki, zdołał trącić piłkę w stronę bramki. Pavels Steinbors spokojnie łapie piłkę do "koszyczka".

• "Miedziowi" próbowali zaatakować prawą stroną. Bezskutecznie. Sytuację wyjaśnia Adam Marciniak.

• Lubomir Guldan posyła kapitalne dalekie podanie, z pominięciem drugiej linii, do wbiegającego w "szesnastkę" Sasy Zivca, który płaskim uderzeniem pokonuje Pavelsa Steinborsa!

• GOL DLA ZAGŁĘBIA! SASA ZIVEC!!!

• Tomasz Musiał gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą powoli na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Rezerwowi Arka: Krzepisz, Maghoma, Olczyk, Budziński, Łoś, Aankour, Schirtladze, Siemaszko.

• Rezerwowi Zagłębie: Hładun, Dąbrowski, Jończy, Slisz, Bohar, Mucha, Pakulski, Sirk.

• Arka do tej pory uległa u siebie Jagiellonii Białystok 0:3. Przegrała także w Szczecinie z Pogonią 0:2. Pierwszy punkt zdobyła w trzeciej kolejce, w której zremisowała w Gdyni z Koroną Kielce 1:1.

• Dwa punkty wywalczone przez Miedziowych to dość cenne zdobycze. W obu przypadkach zespół z Dolnego Śląska punktował przeciwko silnym drużynom. Zagłębie podzieliło się punktami na wyjeździe z tegorocznym pucharowiczem, Cracovią. U siebie ostatnio zremisowało natomiast 2:2 z Jagiellonią Białystok.

• O godzinie 17:30 rozpocznie się pojedynek Zagłębia Lubin z Arką Gdynia. „Miedziowi” jeszcze nie wygrali i mają na koncie zaledwie dwa punkty. Czyli tylko jeden więcej, niż Arka. Zapraszamy na relację LIVE!

Zagłębie - Arka LIVE! Oni jeszcze nie wygrali meczu

Zagłębie - Arka LIVE! Oni jeszcze nie wygrali meczu ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia ONLINE. Tak się składa, że obie drużyny nie wygrały jeszcze w lidze. Czy któraś z nich przełamie się w 4. kolejce, w bezpośrednim spotkaniu? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia ONLINE

Śledź mecz na żywo na Player.pl >>>

Zagłębie ma problem na starcie sezonu. U siebie zagrało dwukrotnie, ale za każdym razem dzieliło się punktami. W różnych okolicznościach. Njapierw nie wyszło jej utrzymanie prowadzenia z Cracovią, potem (czyli ostatnio) na łeb na szyję goniła wynik z Jagiellonią Białystok. Udało się dzięki młodzieżowcom.

Te mecze przedzieliła jeszcze nieznaczna porażka z Górnikiem Zabrze. "Miedziowi" na razie nie zachwycają, ale cóż się dziwić, jeśli najlepszy skrzydłowy (Bartłomiej Pawłowski) wybrał ofertę z Turcji, a potencjalny snajper (Rok Sirk) na razie pełni głównie funkcję rezerwowego.

Mimo wszystko w Lubinie wierzą, że to mecz z Arką da upragnione przełamanie. Gdynianie bowiem jeszcze gorzej rozpoczęli sezoz - od dwóch porażek. Pojawiły się glosy, iż ten sezon będzie dla nich trudniejszy od poprzedniego. Promyk nadziei dał jednak Adam Deja, ratując spotkanie z Koroną Kielce. Może to był ten impuls, którego potrzebowala drużyna?

Jest szansa, że przeciw Zagłębiu w składzie Arki zobaczymy Marcina Budzińskiego. Defensywny pomocnik (ostatnio Cracovia) został już zgłoszony do rozgrywek jako piłkarz żółto-niebieskich.

Nie zagrają:
Zagłębie: Mazek
Arka: Kopczyński, Jankowski, Samanes (?), da Silva (?)

Forma w ostatnich meczach:
Zagłębie Lubin:
Zagłębie - Jagiellonia 2:2 (Ekstraklasa, 02.08.2019)
Górnik Zabrze - Zagłębie 1:0 (Ekstraklasa, 26.07.2019)
Zagłębie - Cracovia 1:1 (Ekstraklasa, 21.07.2019)

Arka Gdynia:
Arka - Korona Kielce 1:1 (Ekstraklasa, 02.08.2019)
Pogoń Szczecin - Arka 2:0 (Ekstraklasa, 29.07.2019)
Arka - Jagiellonia Białystok 0:3 (Ekstraklasa, 19.07.2019)

Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Komentuje duet Piotr Laboga – Wojciech Jagoda. W intenecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 Zapraszamy.