Mecz Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Beniaminek zamyka tabelę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 8. kolejka
2021-09-17 18:00

Zagłębie Lubin

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Zagłębie Lubin zagra na wyjeździe z Wartą Poznań, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza na własnym obiekcie podejmie Górnika Zabrze.

• Koniec meczu w Lubinie. Zagłębie odwróciło losy spotkania i wygrało z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 2:1.

• Ilija Żugulew został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. W szeregach Zagłębia Karol Podliński zmienił Tomasa Zajica.

• Ostatnia zmian w zespole Bruk-Betu. Patryk Czarnowski zmienił Adama Radwańskiego.

• Jakub Wójcicki został ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Kacper Chodyna pojawił się w miejsce Erika Daniela.

• Dwie zmiany w szeregach gospodarzy. Ilija Żigulew zmienił Filipa Starzyńskiego

• Bruk-Bet stara się atakować i walczy o zdobycie choćby punktu, jednak na razie mogą tylko oddawać strzały z dystansu.

• Piotr Wlazło zdecydował się na strzał z dystansu, ale świetnie interweniował Dominik Hładun!

• Natomiast Muris Mesanović pojawił się w miejsce Kacpra Śpiewaka.

• Dwie kolejne zmiany w zespole gości. Michal Hubinek zmienił Samuela Stefanika

• Kacper Śpiewak oddał mocny strzał z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Dominik Hładun!

• Nieco senne ostatnie minuty meczu. Żaden z zespołów nie potrafi zagrozić bramce rywali.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką rywali.

• Jakub Wójcicki dośrodkował w pole karne Bruk-Betu i gospodarze wywalczyli kolejny rzut rożny.

• Natomiast Roman Gergel zmienił Pawła Żyrę.

• Dwie zmiany w szeregach Bruk-Bet Termalici Nieciecza. Ernest Terpiłowski pojawił się w miejsce Sebastiana Boneckiego

• Filip Starzyński dośrodkował w pole karne Bruk-Betu, tam w ogromnym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Mateusz Bartolewski, który strzałem z najbliższej odległości zdobył bramkę dla swojej drużyny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Mateusz Bartolewski daje prowadzenie Zagłębiu Lubin!

• Filip Starzyński dośrodkował w pole karne Bruk-Betu, ale nie zagrożenia w polu karnym rywali.

• Uderzenie z rzutu wolnego okazało się bardzo niecelne.

• Mateusz Grzybek pokusił się o indywidualną akcję i wywalczył faul blisko pola karnego Zagłębia. Łukasz Poręba został ukarany żółtą kartką za to zagranie.

• Po znakomitym kontrataku Łukasz Poręba zagrał w pole karne Bruk-Betu do Tomasa Zajica, a ten precyzyjnym strzałem zdobył bramkę dla Zagłębia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Tomas Zajic doprowadza do wyrównania!

• Bartłomiej Kukułowicz dostał piłkę w polu karnym gości, ale uderzył wprost w Dominika Hładuna!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Adam Ratajczak zmienił Patryka Szysza.

• W przerwie meczu dwie zmiany w szeregach Zagłębia Lubin. Dawid Pakulski pojawił się w miejsce Jewgienija Baszkirowa

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Lubinie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy mecuz w Lubinie. Do przerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza prowadzi z Zagłębiem 1:0.

• Mateusz Grzybek ponownie znakomicie zagrał do Samuela Stefanika, ale ten uderzył wprost w bramkarza rywali!

• Ian Soler został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• W końcówce spotkania przeważają gospodarze, ale niewiele z tego wynika.

• Erik Daniel znakomicie dośrodkował wprost na nogę Jewgienija Baszkirowa, ale ten z woleja uderzył minimalnie niecelnie!

• Kontratak Bruk-Betu po którym Adam Radwański wpadł w pole karne rywali, ale również został zablokowany w decydującym momencie.

• Jakub Wójcicki znakomicie zagrał w pole karne Bruk-Betu na nogę Tomasa Zajica, ale ten został zablokowany.

• Adam Radwański został kopnięty w polu karnym rywala, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Dwie okazje Zagłębia na oddanie strzału z dystansu, ale dwukrotnie świetnie obrońcy gości blokowany uderzenia.

• Wiktor Biedrzycki opatrywany przez służby medyczne, ale za moment raczej wróci do gry,

• Koronkowa akcja Bruk-Betu zakończyła się stratą piłki w polu karnym gospodarzy.

• Erik Daniel dla odmiany popędził prawą stroną, ale znowu zagrał wprost do rywala.

• Patryk Szysz dośrodkował w pole karne rywali, ale spokojnie piłkę wyłapał Tomasz Loska.

• Krótko rozegrany rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką gości.

• Kolejna akcja Zagłębia lewą stroną boiska i "Miedziowi" wywalczyli rzut rożny.

• Piotr Wlazło ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

• Pierwszy atak Zagłębia Lubin, Erik Daniel popędził lewą stroną boiska, ale źle podał.

• Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę Piotra Wlazły, a ten sytuacyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Bruk-Bet obejmuje prowadzenie po trafieniu Piotra Wlazło!

• Mateusz Grzybek popędził prawą stroną boiska, wyłożył piłkę przed pole karne rywali wprost do Samuela Stefanika, ten uderzył na bramkę, ale świetnie interweniował Dominik Hładun!

• Spokojny początek spotkania w Lubinie. Częściej przy piłce utrzymują się goście, ale na razie bez zagrożenia bramki rywala.

• Jakub Wójcicki lekko ucierpiał po jednym ze starć.

• Rozpoczynamy pojedynek w Lubinie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Lubinie. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra w takim zestawieniu:

• Oto skład Zagłębia Lubin na dzisiejsze spotkanie:

• W przypadku zwycięstwa Zagłębie Lubin może dzisiaj awansować nawet na podium ligowej tabeli, natomiast Bruk-Bet może awansować zaledwie o dwie pozycje w tabeli i wciąż będą w strefie spadkowej, tuż nad Legią Warszawa, która ma o jedno spotkanie rozegrane mniej.

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się w sezonie 2017/18. Wtedy w rozgrywkach PKO Ekstraklasy w Lubinie gospodarze pewnie wygrali 4:2 po trzech bramkach Jakuba Świerczoka i trafieniu Sasy Balića. Natomiast dla Bruk-Betu dwie bramki zdobył Łukasz Piątek. W Niecieczy mecz zakończył się remisem 1:1. Dla Zagłębia bramkę zdobył Martin Nespor, a dla "Słoników" odpowiedział David Guba.

• Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza wciąż jest bez zwycięstwa w lidze. Przed tygodniem "Słoniki" bezbramkowo zremisowały z Wartą Poznań przełamując niechlubną serię trzech kolejnych porażek. Bruk-Bet ostatnie zwycięstwo o stawkę odniósł w drugiej połowie maja jeszcze w Fortuna 1. Lidze przeciwko GKS-owi Tychy.

• Zagłębie Lubin w tym sezonie ligowym odniosło trzy zwycięstwa i poniosło trzy porażki. "Miedziowi" wygrywali z Górnikiem Łęczna, Pogonią Szczecin i przed tygodniem Piastem Gliwice. Natomiast porażki ponieśli z Wisłą Kraków, Wisłą Płock i Śląskiem Wrocław.

• Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być Zagłębie Lubin, które zajmuje dziewiąte miejsce w lidze, ale ma jedno zaległe spotkanie z Legią Warszawa. Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma na swoim koncie zaledwie trzy punkty po trzech remisach, co daje jej ostatnie miejsce w tabeli.

• Witamy serdecznie i zapraszamy na 8. kolejkę rozgrywek PKO Ekstraklasy. Na inaugurację tej serii gier Zagłębie Lubin na własnym obiekcie podejmie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Zagłębie - Termalica LIVE! Beniaminek zamyka tabelę

Zagłębie - Termalica LIVE! Beniaminek zamyka tabelę ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Na Dolnym Śląsku rozpocznie się 8. kolejka PKO Ekstraklasy. "Miedziowi" podbudowani wygraną w Gliwicach spróbują pójść za ciosem i pokonać na razie najsłabszego w stawce beniaminka. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Są jeszcze w lidze drużyny bez porażki: to Lech i Śląsk. Jest też drużyna bez zwycięstwa: to Termalica. Oprócz trzech remisów ma na koncie tyle samo porażek.

W niektórych meczach Termalica była blisko kompletu punktów (jak ze Stalą i Wisłą Kraków), w innych przeciwnie (z Lechem). Trener Mariusz Lewandowski, który dziś w Lubinie wraca w swoje strony, przekonuje, że jego podopiecznym brakuje głównie skuteczności.

Termalica trafia na Zagłębie opromienione szczęśliwą wygraną nad Piastem. W doliczonym czasie komplet punktów zapewnił Jewhen Baszkirow. Wcześniej zespół "Miedziowych" dostał lekcję w derbach od Śląska (1:3).

Erik Daniel, zawodnik Zagłębia: - Nie możemy lekceważyć przeciwnika i patrzyć na to, kto wygrał, a kto przegrał. Z pewnością czeka nas trudne spotkanie, jak każde. Ostatni mecz w Gliwicach kosztował nas wiele sił, dlatego najważniejsza jest teraz odpowiednia regeneracja. Zrobiliśmy szczegółową analizę, liczy się dla nas tylko zwycięstwo i wiemy, że musimy dać z siebie maksimum.

Mariusz Lewandowski, trener Termaliki: - Mamy plan na Zagłębie. Podczas analizy zwróciliśmy uwagę na Szysza, Starzyńskiego czy Daniela. Oni potrafią zaakcentować przewagę, zrobić indywidualną akcję. Mam nadzieję, że będziemy na nich gotowi.

Nie zagrają w meczu Zagłębie - Termalica:
Zagłębie: Żubrowski, Oko, Simić (kontuzje)
Termalica: Putiwcew, Grabowski (kontuzje)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Zagłębie - Termalica 4:2 (Ekstraklasa 02.12.2017)
Termalica - Zagłębie 1:1 (Ekstraklasa, 28.07.2016)

Mecz Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV
Transmisja wyłącznie w Canal+ Sport. Komentuje duet Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00 - zapraszamy!