0

0 2 połowa

6 karne

• Dziękujemy bardzo serdecznie za śledzenie naszej długiej relacji i zapraszamy na pojedynek Radomiaka Radom z Lechem Poznań! Dobranoc!

• Chojniczanka w ćwierćfinale rozgrywek zagra ze zwycięzcą pary Górnik Łęczna - Arka Gdynia. Czyli na pewno w półfinale Pucharu Polski zagra co najmniej jeden z zespołów z niższej klasy rozgrywkowej!

• Chojniczanka wygrywa rzuty karne i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski!!

• Djordje Crnomarković uderza w bramkarza Chojniczanki!!!!!!!!!!!

• Jan Mudra trafia od słupka! Zadrżały serca kibiców Chojniczanki!

• Rok Sirk w środek bramki, ale zmylił bramkarza!

• Michał Grobelny wykorzystuje rzut karny choć Konrad Forenc wyczuł jego intencje!

• Patryk Szysz bardzo delikatnie i skutecznie! Remis po pięciu seriach!

• Adam Ryczkowski pewnie w narożnik bramki i Chojniczanka dalej bliższa zwycięstwa!

• Dejan Drazić spokojnie wykonał rzut karny!

• Olaf Nowak pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Pewne uderzenie Jakuba Wójcickiego i ponownie remis!

• Robert Ziętarski nie myli się z jedenastu metrów!

• Paweł Sokół broni uderzenie Jakuba Żubrowskiego!

• Strzał Adriana Rakowskiego obronił Konrad Forenc!

• Filip Starzyński także bezbłędnie i mamy remis!

• Artur Golański pewnie wykorzystuje "jedenastkę"!

• Rozpoczynamy serię rzutów karnych!

• Koniec meczu w Lubinie i wciąż remis! Do rozstrzygnięcia będą potrzebne rzuty karne!

• Po dośrodkowaniu Mateusza Bartolewskiego z lewej strony boiska do strzału głową doszedł Rok Sirk, ale nie zdołał skierować piłki do bramki gości!

• Zagłębie bije głową w mur w ostatnich minutach meczu. Wydaje się, że nieuniknione są rzuty karne.

• Olaf Nowak ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Łukasz Łakomy uderzył z dystansu na bramkę Pawła Sokoła, ale ten interweniował bardzo pewnie.

• Filip Starzyński uderzył z narożnika pola karnego, ale zrobił to bardzo niecelnie!

• Dejan Drażić był bardzo bliski zdobycia bramki! Zawodnik Zagłębia potężnie uderzył zza pola karnego rywali, a piłka minęła słupek bramki Chojniczanki o centymetry!

• Wycofana na własną połowę Chojniczanka oczekuje na przeciwników, jednak Zagłębie ma problemy z przedostaniem się pod pole karne gości.

• Czas na drugą część dogrywki!

• Koniec pierwszej połowy dogrywki. Wciąż bez bramek w Lubinie.

• Do pierwszej połowy dogrywki arbiter dolicza co najmniej jedną minutę.

• Jakub Żubrowski ukarany żółtą kartką.

• Patryk Szysz uderzył z dystansu, jednak wprost w obrońcę rywali.

• Niezbyt interesująco prezentuje nam się dogrywka w tym pojedynku. Przeważa Zagłębie, ale niewiele z tego wynika. Chojniczanka bardzo dobrze radzi sobie w defensywie.

• Natomiast Olaf Nowak zastąpił Macieja Konę.

• Dwie zmiany w szeregach Chojniczanki. Adrian Rakowski zmienił Szymona Skrzypczaka

• Dejan Drażić dośrodkował w pole karne Chojniczanki, ale pewną interwencją popisał się Paweł Sokół.

• Dejan Drażić wpadł w pole karne Chojniczanki i oddał mocny strzał, który minął słupek bramki rywali o centymetry!

• W odpowiedzi Maciej Kona uderzył z dystansu, ale także bardzo niecelnie.

• Łukasz Łakomy zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale uderzył bardzo niecelnie!

• Rozpoczynamy dogrywkę!

• Koniec drugiej części spotkania, ale nie całego meczu! Będziemy mieli pierwszą dogrywkę!

• Zagłębie chciało przeprowadzić decydującą akcję, jednak długo konstruowana akcja zakończyła się faulem w ofensywie.

• Żółtą kartką ukarany Michał Grobelny za faul w środku pola.

• Arbiter dolicza aż siedem minut do podstawowego czasu gry drugiej części meczu!

• Artur Golański uderzył z dalszej odległości, ale bardzo niecelnie.

• Końcówka spotkania wydaje się być bardzo wyrównana. Oba zespoły wydają się wyczekiwać na dogrywkę, która zbliża się nieubłaganie.

• Czwarta zmiana w zespole Zagłębia Lubin. Łukasz Łakomy zastępuje Łukasza Porębę.

• Natomiast Szymon Emche zastępuje Tomasza Mikołajczaka.

• Dwie zmiany w szeregach Chojniczanki. Artur Golański pojawia się w miejsce Kamila Orlika

• Kamil Kruk ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Łukasz Poręba mocno uderzył z dystansu, ale również mocno niecelnie!

• Trzecia zmiana w barwach gospodarzy. Rok Sirk pojawił się w miejsce Samuela Mraza.

• Patryk Szysz zdecydował się na strzał zza pola karnego rywali, ale uderzył ponad poprzeczką bramki Chojniczanki.

• Po koronkowej akcji Zagłębia piłka trafiła w ręce Pawła Sokoła po zagraniu Jakuba Wójcickiego.

• Zawieszony w lidze po brutalnym faulu Djordje Crnomarković zmienia kontuzjowanego Damiana Oko.

• Damian Oko ucierpiał po starciu ze swoim partnerem z zespołu.

• Robert Ziętarski zdobywa bramkę po strzale głową, jednak wcześniej po bardzo długiej konsultacji VAR arbiter zdecydował się nie uznać gola, gdyż dopatrzył się spalonego!

• Dejan Drażić oddał "centrostrzał" w kierunku bramki Chojniczanki, ale iłke powędrowała tuż obok słupka bramki Pawła Sokoła.

• Po ładnej akcji gospodarzy piłka trafiła do Samuela Mraza, jednak jego strzał okazał się bardzo niecelny.

• W zespole Chojniczanki Adam Ryczkowski zmienia Mateusza Klichowicza.

• Po znakomitym kontrataku powinna paść bramka dla Chojniczanki! Mateusz Klichowicz dograł do Szymona Skrzypczaka, ale ten niedokładnie przyjął piłkę i akcja spalił na panewce.

• Samuel Mraz otrzymał piłkę w polu karnym Chojniczanki, minął rywala i oddał strzał, który wylądował wprost w rękach Pawła Sokoła.

• Po wrzutce z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Chojniczanki, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Pawła Sokoła.

• Kolejny raz zawodnik Zagłębia uderzał z dystansu. Tym razem strzał Patryka Szysza został zablokowany.

• Filip Starzyński uderzył z linii pola karnego, ale również w obrońcę przeciwników.

• Mateusz Bartolewski zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka po jego strzale trafiła w jednego z przeciwników.

• Szymon Skrzypczak chciał zagrać w pole karne gospodarzy, ale jego wrzutka okazała się bardzo niedokładna.

• Tomasz Mikołajczak zagrał w pole karne Zagłębia to Kamila Orlika, ale ten zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Zaczynamy drugą część meczu w Lubinie!

• W przerwie meczu Filip Starzyński zastępuje Miroslava Stocha.

• Piłkarze obu drużyn wrócili już na murawę stadionu w Lubinie. Za moment początek drugiej połowy tego widowiska.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Lubinie. Do przerwy Zagłębie bezbramkowo remisuje z Chojniczanką Chojnice.

• Robert Ziętarski zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka po jego strzale minęła słupek bramki gospodarzy.

• Do pierwszej części spotkania arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Jan Mudra popędził prawą stroną boiska i dośrodkował w pole karne Zagłębia. Tam jednak żaden z graczy gości nie zdołał sfinalizować ten akcji.

• Dejan Drażić zdecydował się na strzał zza pola karnego rywali, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Znakomita akcja gości. Prawą stroną popędził Szymon Skrzypczak, dośrodkował w pole karne wprost na głowę Tomasza Mikołajczaka, ale ten fatalnie skiksował!

• Próba prostopadłego zagrania w pole karne Chojniczanki, jednak obrońcy gości spisali się perfekcyjnie nie dając przejść piłce w ich pole bramkowe.

• Szybka, ofensywna akcja Chojniczanki zakończyła się tuż przed bramką gospodarzy po niecelnym podaniu jednego z pomocników.

• Zagłębie Lubin przeważa w tym spotkaniu, ale gracze gospodarzy rażą niedokładnością w bardzo prostych sytuacjach co prowadzi do bardzo szarpanej gry.

• Jakub Żubrowski uderzył z rzutu wolnego, ale znakomitą interwencją popisał się Paweł Sokół!

• Marcin Grolik został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Fatalny błąd w komunikacji defensywy Chojniczanki doprowadziła do przejęcia piłki przez Patryka Szysza. Jednak uderzenie gracza Zagłębia było bardzo niecelne.

• Mateusz Bartolewski otrzymał piłkę tuż przed polem karnym gości i zdecydował się na szybki strzał. Gracz Zagłębia uderzył wprost w ręce Pawła Sokoła.

• Konrad Forenc wybił piłkę spod własnej bramki wprost pod nogi rywala. Jednak goście nie skorzystali z tej szansy.

• Zagłębie przeprowadziło akcję prawą stroną boiska, ale nowo pozyskany Miroslav Stoch niedokładnie zagrał do partnera.

• Kolejne niepotrzebne wyjście Konrada Forenca przed własną bramkę, tym razem jednak skrzydłowy Chojniczanki został zatrzymany przez bramkarza Zagłębia.

• Chojniczanka ma problemy z wyjściem spod własnej bramki, ale ostatecznie akcję gości przerywa arbiter sędziego oznajmiający faul jednego z graczy Zagłębia.

• Tomasz Mikołajczak wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, ale tam została mu odebrana piłka przez skutecznie interweniujących obrońców gospodarzy.

• Arbiter po konsultacji VAR odwołuje rzut karny!

• Ależ spotkanie w Lubinie! Jakub Wójcicki upadł w polu karnym Chojniczanki i arbiter dyktuje rzut karny dla Zagłębia!

• Chojniczanka wyszła z ofensywną akcją, ale tym razem niedokładne zagranie spowodowało wyjście piłki poza linię końcową boiska.

• Samuel Mraz dostał piłkę w polu karnym gości, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę Pawła Sokoła.

• Łukasz Poręba zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył wysoko nad poprzeczką bramki gości.

• Chojniczanka zmarnowała znakomitą szansę na objęcie prowadzenia i teraz to Zagłębie zaczyna naciskać na przeciwników.

• Fatalnie przestrzelił rzut karny Mateusz Klichowicz! Gracz Chojniczanki uderzył daleko od bramki Zagłębia!

• Konrad Forenc ukarany żółtą kartką.

• Dodatkowo Konrad Forenc ucierpiał przy starciu z zawodnikiem Chojniczanki.

• Rzut karny dla Chojniczanki Chojnice w piętnastej sekundzie spotkania po faulu Konrada Forenca na przeciwniku!

• Rozpoczynamy pojedynek w Lubinie!

• Ławka rezerwowych Chojniczanki Chojnice: Lewandowski (Br.), Nowak, Golański, Rakowski, Kurs, Bartosiak, Napolov, Emche, Ryczkowski.

• Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: Hładun (Br.), Jończy, Bednarczyk, Crnomarković, Bashkirov, Pakulski, Starzyński, Łakomy, Sirk.

• Już za około pół godziny rozpocznie się spotkanie w Lubinie, a my mamy już składy obu drużyn.

• Natomiast Chojniczanka Chojnice zajmuje trzecie miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem trzydziestu trzech punktów. Do liderującego GKS-u Katowice zespół z Chojnic traci pięć "oczek".

• Zagłębie Lubin w tabeli PKO Ekstraklasy plasuje się na szóstym miejscu z dorobkiem dwudziestu trzech punktów. Do podium "Miedziowi" tracą zaledwie pięć "oczek".

• Natomiast drugoligowa Chojniczanka Chojnice zimą rozegrała trzy sparingi. Na początek wygrała z Nielbą Wągrowiec 3:1, a potem przegrała z Bytovią Bytów 1:2, oraz Arką Gdynia 0:4.

• Zagłębie Lubin w tym roku kalendarzowym rozegrało już dwa oficjalne spotkania. "Miedziowi" przegrali u siebie z Wisła Płock 0:2, oraz bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Lechem Poznań.

• W poprzedniej rundzie Pucharu Polski Zagłębie Lubin po bardzo emocjonującym meczu pokonało dopiero po dogrywce Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2, natomiast Chojniczanka Chojnice również po dogrywce ograła Garbarnię Kraków 3:1.

• Witamy serdecznie! Zostały już tylko trzy miejsca w ćwierćfinale Pucharu Polski! O jedno z nich powalczą dzisiaj zespoły Chojniczanki Chojnice i Zagłębia Lubin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

Dawid Foltyniewicz

Mecz Zagłębie Lubin - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Pozornie łatwa przeszkoda. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Zagłębie Lubin - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W czwartek pierwszym meczem 1/8 finału Fortuna Puchar Polski będzie starcie pomiędzy Zagłębiem Lubin a Chojniczanką. Oba zespoły dzielą aż dwa poziomy rozgrywek. Miedziowi starają się pozostać w górnej części tabeli, natomiast drużyna z Chojnic ma aspiracje, by wrócić do 1 Ligi po spadku. Zobacz mecz Zagłębie Lubin - Chojniczanka NA ŻYWO. Relacja LIVE w GOL24.PL!

Zagłębie Lubin - Chojniczanka ONLINE

Na pierwszy rzut oka faworyta dzisiejszego starcia wskazać łatwo. Jest nim Zagłębie, które po 16. kolejce PKO Ekstraklasy plasuje się na szóstej pozycji w tabeli. O tym, że nie wolno lekceważyć niżej notowanych przeciwników, przekonała się na własnej skórze Lechia Gdańsk, która w pierwszym meczu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski dość zaskakująco przegrała z Puszczą 1:3. Tymczasem zespół z Niepołomic znajduje się obecnie w połowie tabeli Fortuna 1 Ligi.

Zagłębie Lubin - Chojniczanka STREAM. Aby awansować do najlepszej ósemki rozgrywek, podopieczni Martina Ševeli muszą przełamać strzelecką niemoc. Lubinianie czekają na pierwszego w 2021 roku gola w oficjalnym spotkaniu. Po ostatnim meczu (0:0 z Lechem Poznań) zdecydowanie więcej mówiło się o defensywie „Miedziowych”. Przymusowa pauza Sašy Balicia i długotrwała kontuzja Kacpra Chodyny zmusiły trenera Zagłębia do postawienia na eksperymentalny skład obrony. Jakub Wójcicki, Kamil Kruk, Damian Oko i Mateusz Bartolewski pozwolili jednak zachować Dominikowi Hładunowi czyste konto.

Drużynie z Zagłębia Miedziowego przyjdzie dziś zmierzyć się z drugoligowym rywalem. Chojniczanka jest trzecia w tabeli i znajduje się na dobrej drodze, aby wrócić na zaplecze PKO Ekstraklasy. W kadrze drużyny prowadzonego przez Adama Noconia znajdują się dobrze znani w Lubinie piłkarze, przed którymi przestrzega Kamil Kruk.

Zagłębie Lubin - Chojniczanka NA ŻYWO. - Moim zdaniem szczególną uwagę powinniśmy poświęcić naszemu staremu znajomemu, napastnikowi Olafowi Nowakowi, który jest nowym nabytkiem zespołu z Chojnic. Nie możemy też zapominać o postaci wieloletniego zawodnika „Miedziowych”, Adriana Rakowskiego. Chojniczanka to z pewnością drużyna doświadczona, więc uważać powinniśmy nie tylko na wymienionych przeze mnie zawodników, ale na całą ekipę drugoligowca. Mam nadzieję, że to my wyjdziemy z tego starcia zwycięsko - powiedział defensor Zagłębia w rozmowie z klubową stroną internetową.

Zdaniem bukmacherów faworytem meczu Zagłębie Lubin - Chojniczanka są gospodarze. Uśredniony kurs na Miedziowych wynosi 1.32, natomiast za zespół z Chojnic buukmacherzy płacą 8.40. Remis wyceniany jest na 6.05 zł.

Zagłębie Lubin - Chojniczanka LIVE. Ostatnie mecze bezpośrednie:
Zagłębie Lubin - Chojniczanka 2:1 (1 Liga, 28.11.2014)
Chojniczanka - Zagłębie Lubin 0:1 (1 Liga, 09.08.2014)
Zagłębie Lubin - Chojniczanka 1:0 (towarzyski, 17.01.2013)

Mecz Zagłębie Lubin - Chojniczanka TRANSMISJA TV

Zagłębie Lubin - Chojniczanka odbędzie się w czwartek, 10 lutego, o godz. 17:30. Transmisja w Polsat Sport. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv za opłatą 5 zł za jednorazowy dostęp. Tekstowa relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:10. Zapraszamy!