Mecz Zagłębie Lubin - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w...

PKO Ekstraklasa, 36. kolejka (gr. mistrzowska)

Zagłębie Lubin

1

Cracovia

2

• Koniec meczu! Cracovia była o krok od wypadnięcia z pucharowej czwórki, ale w doliczonym czasie gry gola na wagę zwycięstwa strzelił Javi Hernandez!

• Strzał z dystansu Wdowiaka wybił przed siebie Forenc. Przed polem karnym w ogóle nie zareagowali obrońcy Zagłębia, co wykorzystał Javi Hernandez! Hiszpan przyjał futbolówkę i znów uderzył z dystansu! Cracovia zachowuje 4. miejsce rzutem na taśmę!

• GOOOOOOOL! CRACOVIA ZNÓW PROWADZI!

• Przy rzucie karnym faulował Filip Piszczek.

• GOL STARZYŃSKIEGO! Pesković nawet nie wyczuł jego intencji!

• Mares pociągany za koszulkę przy stałym fragmencie gry. Do piłki podchodzi Filip Starzyński.

• Rzut karny dla Zagłębia! Faulowany Jakub Mares!

• Podwójna zmiana w barwach gości. Z boiska zeszli Cabrera i Siplak, a pojawili się na nim Piszczek oraz Ferraresco.

• Znowu w natarciu Cracovia. Płaskie zagranie z boku w pole karne, ale tym razem czujnie obrońcy Zagłębia.

• Hiszpan dostał podanie od swojego rodaka, przyjął futbolówkę prawą nogą, jednocześnie wystawiając sobie ją na lewą i "rogalem" uderzył na bramkę Forenca. Świetnie zmieścił to przy krótkim słupku.

• GOOOOOOOL! JAVI HERNANDEZ!

• Mares w miejsce kontuzjowanego Tuszyńskiego.

• Leży na murawie napastnik Zagłębia. Pojawiła się krew. Potrzebna pomoc medyczna.

• Pierwsza zmiana. Czerwiński zmienia Bohara.

• Dwie wrzutki Rapy w dość krótkim czasie. Cabrera skrzętnie pilnowany jednak przez defensorów

• Kolejna próba podania prostopadłego w wykonaniu Cracovii. Forenc ubiegł jednak napastnika

• W końcu dobra akcja gospodarzy! Bohar miał dużo miejsca przed polem karnym i dwóch kolegów obok siebie. Uderzył jednak na bramkę w sam środek.

• Piłka na skrzydło do Siplaka, lecz ten dośrodkował w trybuny.

• Pawłowski stracił piłkę tuż za połową i pojawiła się szansa dla Cracovii. Podanie do Hernandeza bardzo niecelne.

• Pawłowski wybiegł do prostopadłego zagrania, ale przegrał pojedynek z Datkoviciem.

• Tuszyński mocno zaczyna drugą część gry! Dostaje piłkę w polu karnym, ale nie ma jak uderzyć i komu odegrać. W efekcie traci piłkę.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Słabe spotkanie do przerwy w Lubinie.

• Kompletnie nic już nie dzieje się na boisku. Powinniśmy dostać chwilę przerwy od oglądania "widowiska".

• Kartką ukarany Siplak.

• Slisz próbował przedostać się w pole karne, ale dobrze ustawieni obrońcy Pasów. Zawodnik gospodarzy wywalczył jednak rzut rożny.

• Hernandez uderzył z dystansu i świetnie na linii strzału stanął Oko.

• Goście zdecydowanie przeważają w spotkaniu, ale nawet nie potrafią podejść większą liczbą graczy pod pole karne.

• Cracovia wychodzi "po krakowsku" z akcją i Wdowiak miał dużo miejsca na lewym skrzydle. Mógł swobodnie przejść Kopacza i spróbować akcji sam na sam. Fatalnie jednak wszedł w drybling i stracił futbolówkę.

• Janusz Gol faulował tuż przed własnym polem karnym. Mamy pierwszą kartkę w spotkaniu.

• Tymczasem w Białymstoku Jagiellonia prowadzi z Legią 1:0 po samobójczym trafieniu Wieteski. To sprawia, że Pasy wypadają z pucharowej czwórki.

• Miał dużo miejsca na prawej stronie Pawłowski, ale jego dośrodkowanie trafia prosto w rywala.

• Javi Hernandez zdecydował się na centrę w pole karne w okolice bliższego słupka. Gospodarze oddalili zagrożenie i jak na razie nie dopuszczają do strzałów z bliska.

• Znów Wdowiak z Siplakiem - mamy rzut rożny.

• Jagiełło faulował w ofensywie i akcja dość wcześnie zakończona.

• Dwójkowa akcja Siplaka z Wdowiakiem, ten drugi odgrywa przed pole karne, gdzie jest Dimun. Zawodnik Pasów uderzył obok bramki.

• Dimun faulował Starzyńskiego, pomocnik Zagłębia miał pierwszą okazję ze stałego fragmentu gry, lecz za lekko dograł w pole karne.

• Wdowiak mógłby mieć świetną okazję, ale źle przyjął podanie od Siplaka.

• Forenc łapie wrzutkę Dąbrowskiego.

• Błąd w przyjęciu Pawłowskiego i Slisz faulem zatrzymuje kontrę Cracovii.

• Piłka do Wdowiaka, który zagrał "tam skąd przyszła", uderzenie Rapy, ale niecelne.

• Wrzutka Pawłowskiego przejęta przez Helika.

• Ważny odbiór Gola w środku pola, ale Hernandez marnuje świetną okazję. Niecelnie zagrał prostopadłą piłkę do Cabrery.

• Pawłowski znalazł trochę miejsca na skrzydla i zdecydował się na dośrodkowanie. Prosto w ręce Peskovicia.

• Dąbrowski płasko w pole karne z rzutu rożnego. Obrońcy wybijają futbolówkę prosto do Starzyńskiego, ale ten na chwilę stracił panowanie nad piłką i kontra straciła na tempie.

• Gol dwukrotnie próbował odebrać piłkę w środku pola i ostatecznie po jego interwencji Pasy uzyskały rzut rożny.

• Goście bohaterami pierwszego ataku. Mateusz Wdowiak próbował przedrzeć się lewym skrzydłem, ale niedokładnie posłał piłkę w pole karne.

• ZACZYNAMY!

• Piłkarze wyszli już na murawę, ale czekamy na resztę stadionów, skąd dotrze do nas sygnał, że można rozpoczynać mecz.

• Rezerwowi Cracovii: Wilk – Dytiatjew, Ferraresso, Lusiusz, Cecarić, Budziński, F. Piszczek.

• Rezerwowi Zagłębia: Leciejewski – Czerwiński, M. Dąbrowski, Mareš, Poręba, Szysz, Tosik.

• Ostatni mecz w Lubinie „Pasy” wygrały 2:1, choć przegrywały 0:1. W drugiej połowie odwróciły losy meczu, gdy czerwoną kartką został ukarany bramkarz Dominik Hładun i grając w przewadze najpierw uderzył Javi Hernandez, a samobójczego gola strzelił Maciej Dąbrowski.

• Krakowianie już w środę wieczorem mogą przywitać się z Europą, ale do tego potrzebne jest ich zwycięstwo i porażka Jagiellonii z Legią.

• Dwa zwycięstwa zagwarantują podopiecznym trenera Michała Probierza utrzymanie 4. miejsca i wymarzone puchary. Może nie będą musiały zdobyć kompletu punktów, ale to zależy od wyników Jagiellonii.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Zagłębie Lubin - Cracovia!

Jacek Żukowski, red

Mecz Zagłębie Lubin - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Aneta Zurek / Polska Press

Mecz Zagłębie Lubin - Cracovia ONLINE. Cracovii zostały dwa kroki do zapewnienia sobie udziału w eliminacjach Ligi Europy. Być może najtrudniejsze do wykonania. W środę o godz. 20.30 „Pasy” grają w Lubinie z Zagłębiem, a w niedzielę o 18 z Pogonią Szczecin. Relacja na żywo z meczu Zagłębie Lubin - Cracovia online w GOL24.pl!

Mecz Zagłębie Lubin - Cracovia ONLINE

Dwa zwycięstwa zagwarantują podopiecznym trenera Michała Probierza utrzymanie 4. miejsca i wymarzone puchary. Może nie będą musiały zdobyć kompletu punktów, ale to zależy od wyników Jagiellonii. A „Jaga” gra z Legią Warszawa oraz w Gdańsku z Lechią.
Na razie oba zespoły zgromadziły po 54 punkty. Gdy zakończą sezon z taki samym dorobkiem, Cracovia będzie lepsza, bo miała więcej punktów w fazie zasadniczej. Kolejnym kandydatem jest najbliższy przeciwnik „Pasów”, który ma o dwa punkty mniej. W razie swego zwycięstwa i wpadki Jagiellonii też będzie miał wszystko w swoich rękach przed ostatnią kolejką.

Krakowianie już w środę wieczorem mogą przywitać się z Europą, ale do tego potrzebne jest ich zwycięstwo i porażka Jagiellonii. Zapowiadają się niemałe emocje.- Chcemy wygrać, nie znam zespołu, który jechałby na mecz z innym nastawieniem - mówi trener Cracovii Michał Probierz. - Ale trzeba pamiętać, że jest jeszcze przeciwnik, który utrudnia sprawę.

Probierz nie chce dywagować, kto będzie dla „Pasów” trudniejszym rywalem – Zagłębie czy Jagiellonia? - Nie interesuję się tym, obchodzi mnie tylko mój zespół – mówi.

Zagłębie w grupie mistrzowskiej wygrało jeden mecz, dwa zremisowało i dwa przegrało. - Zagłębie spisuje się dobrze, nie ma co ukrywać – mówi trener. - Ale my ostatnio wygraliśmy dwa mecze, musimy patrzeć na siebie. Rywale mają bardzo silną drugą linię, ale my wiemy, jak chcemy zagrać. Rywale mogli wygrać w Poznaniu, ostatnio w Gdańsku, pokazują, że umieją grać w piłkę. Dlatego musimy mądrze zagrać.

„Pasy” pojechały do Lubina bez pauzującego za żółte kartki Sergiu Hanki. Poza nim wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Michała Probierza. Kto zastąpi Rumuna? Być może Filip Piszczek, który w spotkaniu z Lechem grał w ataku, a oszczędzany ostatnio Airam Cabrera zagra od początku, a nie tylko pół meczu. - Każdy, kto wypada, jest problemem, ale zrobimy tak, by było dobrze – mówi Probierz. - Musimy przemyśleć, jak ustawić zespół.

Sonda

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Cracovia?

Mecz Zagłębie Lubin - Cracovia TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Zagłębie Lubin - Cracovia online od godz. 20 w Eurosport 1. Początek transmisji na żywo z meczu o godz. 20:25 w Eurosport 1. Spotkanie komentować będą Julian Kowalski i Andrzej Strejlau (z Lubina).

20:30 mecz Zagłębie Lubin - Cracovia