Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie...

Zagłębie Lubin

0

Jagiellonia Białystok

2

• Koniec! Jagiellonia zasłużenie wygrywa swój mecz! Podobnie jak Legia czeka ich bardzo ciężka przeprawa w Belgii!

• Patryk Klimala powinien mieć na swoim koncie bramkę, tylko że nie trafił na pustą bramkę z 3 metrów!

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Sirotow mógł jeszcze dać nadzieję swoim kolegom, ale jego strzał poszybował za bramkę.

• Bardzo dobra akcja Jagielonii! Wymiana podań z pierwszej piłki zakończona strzałem Bezjaka, który został jednak obroniony przez Hładuna!

• Uderzenie z dystansu Romana Bezjaka został zablokowany.

• Zakotłowało się w polu karnym Zagłębia! Zabrakło jednak strzału.

• Rafał Grzyb melduje się na murawie w miejsce Mateusza Machaja.

• Ivan Runje potrzebuje pomocy medycznej. Mamy chwilę przerwy w grze.

• Jakub Mares zmienia Bartłomieja Pawłowskiego.

• Patryk Klimala uderzył na bramkę. Piłkę odbił Dominik Hładun, a ta tak niefortunnie trafiła w Balicia, że wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ absurdalne trafienie! Po strzale Patryka Klimali, Sasa Balić pakuje piłkę do własnej bramki!

• Patryk Klimala wchodzi w miejsce Karola Świderskiego.

• Patryk Tuszyński znakomicie złożył się do strzału! Uderzył przewrotką, ale Marian Kelemen końcówkami palców odbił piłkę!

• Kolejny stały fragment gry, który został źle wykonany przez Bartłomieja Pawłowskiego. Zawodnik Zagłębia uderzył w mur.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Paweł Żyra schodzi, a Władisław Sirotow wszedł na murawę!

• Seria dośrodkowań Pawłowskiego. Nic z tego jednak nie wychodzi. Miedziowi grają kompletnie bez pomysłu.

• Roman Bezjak miał dużo miejsca do tego aby oddać strzał, ale fatalnie opanował piłkę...

• Damjan Bohar wchodzi w miejsce Łukasza Janoszki.

• Taras Romańczuk w ostatnim momencie wybił piłkę, gdy ta zmierzała na długi słupek!

• Tomasz Kwiatkowski rozpoczyna drugą połowę!

• Bodvar Bodvarsson nie wyszedł już na drugą połowę. W jego miejsce wszedł Guilherme.

• Jagiellonia wygrywa i jest to ogromna zasługa Kelemena, który w cudowny sposób obronił rzut karny i dobitkę Łukasza Janoszki!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Celny strzał głową Bezjaka, który nie stworzył jednak problemów bramkarzowi gospodarzy.

• Mocne, ale niecelne uderzenie Pawłowskiego. Marian Kelemen nawet nie musiał interweniować.

• Rzut wolny dla Zagłębia przed polem karnym Jagi! Będzie bardzo groźnie!

• Marian Kelemen spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Karol Świderski trafia do notesu sędziego jako drugi gracz Jagi ukarany żółtą kartką .

• To było niewiarygodne pudło! Po strzale Żyry piłkę odbił Marian Kelemen, a Patryk Tuszyński nie trafił z 7 metra na pustą bramkę!

• Kelemen - Superman?

• Roman Bezjak dostał znakomite podanie od Tarasa Romańczuka i napastnik Jagiellonii lobuje wychodzącego z bramki Dominika Hładuna!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Roman Bezjak zdobywa bramkę!

• Szybka kontra Zagłębia, po której Bodvarsson zdołał zablokować piłkę lecącą w światło bramki!

• Kapitalna interwencja Mariana Kelemena! Najpierw obronił strzał z karnego Łukasza Janoszki, a później jeszcze dobitkę! To było kapitalne!

• I za to został ukarany żółtą kartką!

• Rzut karny dla Zagłębia! Jakub Wójcicki zagrał piłkę ręką!

• Zablokowany strzał Pawłowskiego. Taras Romańczuk oszczędził pracy swojemu bramkarzowi

• Bartłomiej Pawłowski bardzo mocno dośrodkował w pole karne, gdzie jednak króluje Ivan Runje.

• Niedokładne dośrodkowanie Mateusza Machaja. Początek meczu bardzo statyczny.

• Pierwsze dośrodkowanie Wójcickiego zostało zablokowane. Zagłębie przejmuje piłkę.

• Od środka grę rozpoczęli gospodarze!

• Oba zespoły są już na murawie!

• Według bukmacherów faworytem są gospodarze. W ostatniej kolejce ulegli oni jednak Piastowi Gliwice, przegrywając 1:2. Jagiellonia u siebie wygrała natomiast z Wisłą Kraków 1:0. W tygodniu po wyrównanej walce musiała z kolei uznać wyższość Gentu w III rundzie el. Ligi Europy (0:1).

• Skład Jagiellonii:

• Tak przedstawia się ustawienie "Miedziowych". Na ławce zasiądą Leciejewski, Dziwniel, Matuszczyk, Bohar, Sirotow, Mares, Woźniak:

• Chociaż Jagiellonia ma przed sobą rewanż z Gentem, w którym musi odrobić straty, to trener Mamrot nie zdecydował się na taką rotację, jak Vuković w Legii. Co więcej, w ataku ujrzymy duet napastników: Sheridan - Bezjak. Szarpać ma też Świderski.

• Pół godziny pozostało do rozpoczęcia meczu w Lubinie. Zapowiadała się ciekawe widowisko, skoro naprzeciw siebie staną drużyny o zbliżonym potencjalne. Gwizdać będzie dzisiaj sędzia Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

DW

Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Do Lubina przyjeżdża wicemistrz kraju, który co najmniej do czwartku występuje na dwóch frontach. Jagiellonia ma mimo wszystko niezły bilans w Ekstraklasie. Jak widać, da się pogodzić grę w lidze i w pucharach. Zagłębie po trzech kolejkach ma już dwa zwycięstwa - teraz celuje w kolejne. Gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok? Transmisja w telewizji i stream online.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE

Dla Jagiellonii to już siódmy mecz w nowym sezonie. Białostoczanie mają za sobą bój w Lidze Europy z Rio Ave i pierwsze spotkanie z KAA Gent. W lidze spisują się również bardzo dobrze. Po trzech kolejkach mają sześć punktów - porażki doznali w pierwszej kolejce z Lechią Gdańsk.
Zagłębie ma podobny bilans, ale "Miedziowi" przegrali dopiero w zeszłym tygodniu. Po wyrównanym spotkaniu musieli uznać wyższość Piasta. Choć gospodarze tamtego spotkania zwycięską bramkę zdobyli dopiero w 83. minucie meczu. Trener lubinian przyznał jednak, że według niego drużyna grała słabo - Zrobiliśmy parę błędów, ale chcemy się rozwijać i iść do przodu. Zostawiamy to już za sobą i koncentrujemy się na najbliższym rywalu - podkreślał Mariusz Lewandowski na przedmeczowej konferencji.

Wicemistrzowie Polski przegrali już z KAA Gent 0:1, ale do Belgii pojadą w czwartek pełni optymizmu. Raz już wyeliminowali teoretycznie lepszego rywala. Gra w lidze ma być szansą dla zawodników rezerwowych, którzy też prezentują spore umiejętności. W związku z tym trener wicemistrzów Polski może bardziej niż zazwyczaj oszczędzić swoich kluczowych graczy. Dwóch ostatnich meczów w lidze nie zagrał Cillian Sheridan, w meczu z Wisłą na boisko nie wyszli Bartosz Kwiecień i Nemanja Mitrović.

Zagłębie nie musi "martwić się" o dyspozycję swoich piłkarzy. Mariusz Lewandowski, który może skorzystać niemal ze wszystkich podstawowych piłkarzy, w tym Patryka Tuszyńskiego, który przeciwko Piastowi Gliwice zdobył swoją trzecią bramkę w sezonie i jest liderem klasyfikacji strzelców nowego seoznu. Dzieli ten tytuł z Ivanem Jukiciem z Korony Kielce. Doskonale pamiętamy, że Tuszyński jest byłem piłkarzem Jagiellonii, z której dostał się do ligi tureckiej - Co prawda w Białymstoku grałem tylko rok, ale mam wielu znajomych w Jagiellonii. Życzę im jak najlepiej w europejskich pucharach i trzymam za nich kciuki, ale w niedzielę sentymentów nie będzie. Przed sezonem założyliśmy sobie, że w Lubinie zbudujemy twierdzę nie do zdobycia, dlatego w niedzielę interesuje nas tylko zwycięstwo - powiedział Tuszyński.

W minionym sezonie Zagłębie dwukrotnie grało u siebie z Jagiellonią. W kwietniu wygrało 1:0, miesiąc później przegrało 1:2. Teraz ma szansę na uzyskanie kolejnego pozytywnego rezultatu.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok: kto wygra mecz Ekstraklasy?

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

TRANSMISJA z meczu Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok w TV NA ŻYWO na kanale Canal+. Początek o godz. 17:40. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.