Mecz Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk ONLINE. Schody przed...

Mecz Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk ONLINE. Schody przed obrońcą trofeum. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/8 finału
2019-12-04 17:45

Lechia Gdańsk

3

Zagłębie Lubin

2

• Koniec meczu! Znakomita "remontada" Lechii! W 10 minut zdobyli 3 bramki i zdołali pokonać Miedziowych!

• Damjan Bohar uderza zdecydowanie zbyt słabo. Spokojnie broni Alomerović.

• Sędzia doliczył 4 minuty!

• Rok Sirk pośliznął się w polu karnym rywala i fatalnie traci szansę na zdobycie gola.

• Lukas Haraslin schodzi, a wchodzi Jakub Arak.

• Po analizie VAR Sasa Zivec wylatuje z boiska! Tomasz Makowski mógł nabawić się poważnej kontuzji... zabrakło niewiele.

• Tomasz Musiał sprawdza czy Sasa Zivec nie zasłużył na czerwoną kartkę! Faul wyglądał bardzo brutalnie!

• Do końca meczu zostało ok. 10 minut. Czy Lechia zdoła utrzymać prowadzenie?

• Wchodzi także Rok Sirk, który zmienia Bartosza Białka.

• Podwójna zmiana w Zagłębiu. Łukasz Poręba zmieniony przez Bartosza Szisza.

• Filip Starzyński ukarany żółtą kartką.

• Sławomir Peszko opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Rafał Wolski.

• Flavio Paixao zauważył, że wysunięty jest Konrad Forenc i próbował go przelobować będąc na 40 metrze! Bramkarz Zagłębia w ostatniej chwili zdążył wrócić do bramki.

• Znakomita akcja gospodarzy! Wymienili kilka szybkich podań, a na koniec pudłuje Lukas Haraslin!

• Damjan Bohar próbował powtórzyć swojego gola, ale tym razem świetnie broni Alomerović!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewne uderzenie Flavio Paixao! 10 minut - 3 gole dla Lechii i gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• Tomasz Musiał sam obejrzał całą sytuację i wskazał na wapno!

• Karol Fila przewraca się w polu karnym, ale na razie gwizdek sędziego milczy. Czy Tomasz Musiał będzie korzystał z podpowiedzi?

• Dwa szybkie ciosy Lechii i mamy remis! Flavio dograł idealnie do słowackiego skrzydłowego, który bez żadnych skrupułów pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niewiarygodne! Lukas Haraslin doprowadza do remisu!

• Piłka spadła pod nogi Tomasza Makowskiego, który bez zastanowienia huknął z 30 metra i posłał futbolówkę obok bezradnego Konrada Forenca!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomasz Makowski zdobywa bramkę!

• Alan Czerwiński bez żadnego problemu wparował w pole karne i oddał celny strzał! Znowu sytuacje ratuje bramkarz gospodarzy.

• Bardzo dobre uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego w wykonaniu Filipa Starzyńskiego! Zlatan Alomerović z dużymi problemami odbija futbolówkę.

• Podopieczni Piotra Stokowca rozpoczęli od środka drugą część meczu!

• Na murawie nie pojawił się również Lubomir Guldan, który doznał jakiegoś małego urazu. Zmienił go Maciej Dąbrowski.

• Po przerwie mamy zmiany w obu drużynach. Daniel Łukasik zmieniony przez Artura Sobiecha.

• Koniec pierwszej części meczu! Zagłębie bardzo pewnie wygrywa do przerwy z Lechią 2:0. Ekipa Piotra Stokowca musi się obudzić!

• 2 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego meczu.

• Kolejna świetna akcja zawodnika Miedziowych! Bohar popędził lewym skrzydłem i sprytnym, płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damjan Bohar podwyższa prowadzenie gości!

• Tym razem Sasa Zivec uderza bardzo mocno niecelnie.

• To powinien być gol wyrównujący! Flavio Paixao otrzymał idealne podanie i będąc na 5 metrze trafił w bramkarza rywali!

• Kompletnie nieudany strzał głową Flavio. Od bramki zacznie Forenc.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Mladenovicia, ale w polu karnym pojedynek główkowy przegrywa Patryk Lipski.

• Po trafieniu Zivca gra mocno przystopowała. Obie drużyny rozgrywają piłkę w środku boiska.

• Świetna akcja zawodnika Zagłębia Lubin! Zdołał utrzymać się przy piłce i huknął z 16 metra w samo okienko bramki rywala! Piękny gol!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sasa Zivec otwiera wynik tego meczu!

• Goście mieli teraz znakomitą okazję. Wychodzili w 5 na 3 obrońców Lechii. Wszystko zepsuł Damjan Bohar, który znowu podał niedokładnie.

• Zagłębie potrafi utrzymać się na połowie Lechii tylko że nie potrafi oddać strzału... Czekamy na groźne okazje z obu stron.

• Fatalne uderzenie Poręby. Piłka ląduje w trybunach.

• Sasa Zivec uderza zdecydowanie zbyt lekko, aby zagrozić bramce Alomerovicia.

• Dobry strzał Flavio Paixao, tylko że świetnie i pewnie broni Konrad Forenc.

• Damjan Bohar zakończył akcję swojej drużyny mocny, ale niecelnym strzałem.

• Bardzo brzydki faul Damiana Oko i zawodnik gości ogląda żółtą kartkę.

• Zagłębie również spróbowało zaatakować bramkę rywala, ale Bohar podał niedokładnie.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, ale spokojnie radzi sobie z tym Lubomir Guldan.

• Tomasz Musiał używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Jak na razie wszystkie mecze 1/8 finału skończyły się takim samym wynikiem - 0:2 dla gości. Czy to jest dobry znak dla zawodników Miedziowych? Przekonamy się!

• Obaj trenerzy wystawili swoje praktycznie najmocniejsze 11. Zarówno Piotr Stokowiec jak i Martin Sevela wiedzą, że przeciwnik jest wymagający i można szybko pożegnać się z rozgrywkami Pucharu Polski.

• Ciężko wskazać faworyta tego pojedynku. Owszem Lechia broni tytułu, ale w jedynym meczu tego sezonu pomiędzy tymi drużynami górą było Zagłębie, pokonując swoich rywali 2:1. Czy dzisiaj będzie podobnie?

• Dzień dobry Państwu! Poznaliśmy już 3 ćwierćfinalistów Pucharu Polski - Piasta, Legię i Lecha. Teraz czas na czwartą drużynę, która cieszyć się będzie z awansu. Obrońca tytułu - Lechia Gdańsk podejmować będzie Zagłębie Lubin. Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Lechia - Zagłębie LIVE! Schody przed obrońcą trofeum

Lechia - Zagłębie LIVE! Schody przed obrońcą trofeum ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin ONLINE. Ciężka przeprawa przed obrońcą trofeum. O prawo gry w ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski zespół Piotra Stokowca powalczy u siebie z "Miedziowymi", którzy w lidze znaleźli już na niego sposób. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:45.

Mecz Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin ONLINE

Być może trudno w to uwierzyć, ale Lechia rzeczywiście rozegra dzisiaj pierwszy domowy mecz w krajowym pucharze od...
marca 2014 roku. Przez ten okrutnie długi czas biało-zielona drużyna męczyła się wyłącznie w delegacjach. Wyjazdy z poprzedniej edycji (Kraków, Rzeszów, Nieciecza, Zabrze, Częstochowa) zaprowadziły ją jednak na PGE Narodowy.

Stokowiec po raz piąty poprowadzi Lechię w spotkaniu przeciw Zagłębiu. Bilans ma niekorzystny; dwa razy przegrał, dwa razy też zremisował. Na dodatek ostatnio lubinianie pokonali go w Gdańsku. Na początku października było 1:2 (bramki: Sobiech - Augustyn (s.), Bohar).

Dzisiaj z Zagłębiem nie wystąpi jego były pomocnik, Jarosław Kubicki. Jest po zabiegu stawu barkowo-obojczykowego. Na boisku wróci dopiero w lutym lub marcu przyszłego roku.

- Wyjdźmy i zagrajmy dobry mecz. Jest nas mało, wszystko musimy dobrać z precyzją skalpela i zagrać na wysokim poziomie. Nie możemy sobie pozwolić na słabsze momenty czy słabszą grę. Wszystko musi być dograne, musimy być skoncentrowani i jasno nakreślić zadania. Mocno pracujemy nad tym, żeby wyciągnąć wnioski z poprzednich meczów z Zagłębiem. Wiemy, że ta drużyna ma jakość - tłumaczy Stokowiec za pośrednictwem oficjalnej strony Lechii.

Do 1/8 finału Lechia dotarła dzięki zwycięstwom nad Gryfem Wejherowo (3:2) i Chełmianką Chełm (2:0). Zagłębie ogralo Koronę Kielce (1:0) i Stilon Gorzów Wielkopolski (5:1).

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Lechia - Zagłębie 1:2 (Ekstraklasa, 05.10.2019)

Mecz Lechia Gdńsk - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz dostępny płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:45. Zapraszamy!