Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa ONLINE. "Miedziowi"...

Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa ONLINE. "Miedziowi" chcą zatrzymać mistrza. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3 1 połowa

• Koniec meczu! Tomas Pekhart zdemolował dzisiaj Zagłębie Lubin! Legia przez cały mecz kontrolowała jego przebieg. Tym samym utrzymuje 7-punktową przewagę nad drugą Pogonią!

• Mocne, ale niecelne uderzenie Kamila Kruka.

• Fatalne dośrodkowanie Chodyny. Piłka zanotowała pusty przelot.

• Bartosz Kapustka świetnie obsłużył Waleriana Gwilię. Gruzina uprzedził jednak Dominik Hładun.

• Swój występ zakończył także Luquinhas, a w jego miejsce zameldował się Ernest Muci.

• Jakub Kisiel zmienia Bartosza Slisza.

• Artem Szabanow schodzi, a wchodzi Mateusz Hołownia.

• Zmiany w obu drużynach. Trzy w Legii i jedna w Zagłębiu. Dejan Drazić zmieniony przez Łukasza Łakomego.

• Adam Ratajczyk powstrzymuje Gwilię i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Przypadkowe zderzenie Bartosza Slisza i Dominika Hładuna. Na szczęście nie stało się nic poważnego.

• Bartosz Kapustka przewraca się w polu karnym Zagłębia, ale gwizdek Pawła Gila milczy.

• Walerian Gwilia był bliski zdobycia gola! Zabrakło mu tylko trochę dokładności.

• Gdyby kibice mogli zasiąść na trybunach to teraz rozniosłyby się gromkie brawa - nawet od fanów Zagłębia. Tomas Pekhart opuszcza murawę, a zmienia go Kacper Kostorz.

• Słaby strzał Juranovicia. Hładun spokojnie broni.

• Czeski napastnik jest dzisiaj nieprawdopodobny! Lorenco Simić popełnił fatalny błąd co skrzętnie wykorzystał właśnie Pekhart! Dominik Hładun nie miał żadnych szans.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart po raz czwarty!

• Zagłębie nie ma dzisiaj pomysłu na sforsowanie defensywy gości. Każda akcja jest powstrzymywana na wczesnym etapie.

• Walerian Gwilia pojawia się na murawie w miejsce Andre Martinsa.

• Zablokowane uderzenie Bartosza Slisza. Dominik Hładun ma piłkę w rękach.

• Patryk Szysz znowu zagroził bramce rywali. Tym razem interweniował Artur Boruc.

• Patryk Szysz oddał bardzo sprytny strzał z rzutu wolnego. Piłka minęła jednak słupek bramki Artura Boruca.

• Mateusz Wieteska ukarany żółtą kartką.

• Zaczynamy drugą część meczu! Czy Zagłębie zdoła jeszcze wrócić do tego meczu?

• Na drugą połowę nie wychodzi także Jakub Żubrowski. W jego miejsce pojawił się Kamil Kruk.

• Martiin Sevela w przerwie dokonuje jeszcze dwóch zmian. Samuel Mraz zmienia Karola Podlińskiego.

• Zagłębie Lubin 0:3 Tomas Pekhart. Tak możemy opisać pierwszą połowę tego pojedynku. Czeski napastnik świetnie odnalazł się po kontuzji i w 13 minut skompletował hat-tricka!

• Paweł Wszołek świetnie powstrzymuje rywala w swoim polu karnym i zażegnuje niebezpieczeństwo.

• 3 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego spotkania.

• Tomas Pekhart w ostatniej chwili zablokowany! Było bardzo blisko czwartego gola Czecha!

• Schodzi także Filip Starzyński. W jego miejsce pojawia się Jewgienij Baszkirow.

• Podwójna zmiana w Zagłębiu już przed przerwą! Miroslav Stoch opuszcza murawę, a zmienia go Adam Ratajczyk.

• Paweł Wszołek zablokował strzał Miroslava Stocha. Gracze gospodarzy domagali się odgwizdania rzutu karnego, gdyż ich zdaniem skrzydłowy Legii zagrał piłkę ręką!

• Tym razem nie ma faulu. Zagłębie od bramki.

• Tomas Pekhart przewraca się w polu karnym! Czy będzie drugi rzut karny? Paweł Gil słucha podpowiedzi.

• Dominik Hładun świetnie broni strzał rywala.

• Świetna akcja Legii Warszawa! Kilka szybkich wymian podań, a wszystko fatalnym kiksem zakończył Luquinhas!

• Tym razem Tomas Pekhart nie doskoczył do piłki zagranej przez Juranovicia.

• Artur Boruc z dużym spokojem łapie piłkę dośrodkowaną przez zawodnika Zagłębia.

• Co za skuteczność czeskiego napastnika! Tym razem dograł mu Andre Martins, a Pekhart tylko dostawił nogę i wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart w 13 minut zdobywa hat-tricka!

• Dobre dośrodkowanie Pawła Wszołka zostało w ostatniej chwili zatrzymane przez obrońcę Zagłębia.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym! Piłka odbijała się niczym w pinballu, a ostatecznie spadła pod nogi Pekharta, który z najbliższej odległości skierował ją do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart po raz drugi!

• Bardzo słaby strzał Luquinhasa. Dominik Hładun spokojnie łapie piłkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart pewnie wykonuje 11 i wyprowadzę Legię na prowadzenie!

• Tomas Pekhart faulowany w polu karnym! Sędzia Paweł Gil na pewno sprawdzi jeszcze całą sytuację.

• Josip Juranović kończy akcję gości groźnym strzałem.

• Pierwsza bardzo groźna okazja Legii! Bartosz Kapustka wyłożył piłkę Tomasowi Pekhartowi, który jednak w nią nie trafił!

• Paweł Gil dalej znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie i czekają na pierwszy gwizdek!

• Zagłębie natomiast w tym sezonie to typowa drużyna środka tabeli. Dobre mecze przeplatają bardzo słabymi. Czy dzisiaj zdołają zagrozić najlepszej drużynie ligi?

• Legia Warszawa walczy o powiększenie przewagi nad resztą stawki. Wojskowi już od kilku kolejek utrzymują się twardo na pozycji lidera. Czy dzisiaj również pokonają swoich rywali?

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Zagłębia Lubin z Legią Warszawa.

Zagłębie - Legia LIVE! "Miedziowi" zatrzymają mistrza?

Zagłębie - Legia LIVE! "Miedziowi" zatrzymają mistrza? ©Adam Jankowski

Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa ONLINE. To będzie ostatnie spotkanie w marcu - ostatnie przed przerwą na reprezentacje. "Miedziowi" liczą na sprawienie niespodzianki, a taką niewątpliwie byłaby wygrana z aktualnym mistrzem i liderem, na którego w lidze nikt nie znalazł sposobu od stycznia. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa ONLINE

Legia udała się do Lubina z serią czterech zwycięstw, ale bez Filipa Mladenovicia. Serb przeciw Warcie Poznań (2:2) złapał czwartą żółtą kartkę, która oznacza pauzę. Brak wahadłowego w składzie to poważne osłabienie, biorąc pod uwagę choćby fakt, że z beniaminkiem zdobył dwie bramki i zapisał asystę.

W tabeli Legia posiada bezpieczną przewagę nad Pogonią Szczecin (4 punkty) czy Rakowem Częstochowa (8 punktów). Bez względu na dzisiejszy wynik i tak spędzi przerwęw wygodnym fotelu lidera, na który ponownie wskoczyła w lutym. Zagłębie w przypadku zwycięstwa zrówna się z piątym Górnikiem Zabrze.

Dziś zdecydowanym faworytem jest Legia, ale Zagłębie w takich meczach potrafi napsuć krwi. Do wysokiej formy wrócił Filip Starzyński. To on może okazać się największym zagrożeniem ze strony "Miedziowych". Legia liczy m.in. na przebojowość Luquinhasa, który w piątek przedłużył kontrakt do połowy 2024 roku.

Oglądaj mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa w Player.pl >>>

Martin Sevela, trener Zagłębia: - Przyjeżdża do nas przeciwnik silny mentalnie, który w ostatnim czasie gra bardzo dobrze i będzie to dla nas wyzwanie. Chcemy zagrać dobrą piłkę, pokazać jakość i choć zdajemy sobie sprawę z potencjału Legii, to jednak my także mamy swoje atuty. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, ale w piłce jak i w życiu, czasem nie ma łatwo i trzeba walczyć o swoje. Mamy ogromną motywację, aby dobrze zaprezentować się na swoim stadionie.

Czesław Michniewicz, trener Legii: - Jedziemy na mecz z drużyną, która potrafi grać w piłkę i ma dużo atutów. Zagłębie świetnie gra w kontrataku, jest groźne zwłaszcza, kiedy przeciwnik gubi piłkę. Mają dobrze rozpracowane stałe fragmenty gry w wykonaniu Filipa Starzyńskiego. Zagłębie obchodzi teraz 75-lecie, każdy mecz to dla nich pielęgnowanie historii. Sam jestem małą cząstką tego klubu, z przyjemnością pojadę do Lubina. Liczymy na dobry mecz, a wynik jest sprawą otwartą.

Nie zagrają w meczu Zagłębie - Legia:
Zagłębie: Żivec, Sypek, Poręba (?)
Legia: Mladenović, Valencia, Yaxshiboyev, Vesović, Muzyk

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Legia - Zagłębie 2:1 (Ekstraklasa, 18.10.2020)
Zagłębie - Legia 2:1 (Ekstraklasa, 20.12.2019)

Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Premium. Komentuje duet Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki. W internecie mecz w aplikacjach Player+ i Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30 - zapraszamy!