Mecz Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w...

Zagłębie Lubin

1

ŁKS Łódź

0

• Koniec meczu! Skromne zwycięstwo Zagłębia Lubin. Zadanie Miedziowym ułatwił Jakub Wróbel, który przed przerwą wyleciał z boiska.

• Poprawka! Uderzenie Dąbrowskiego było w poprzeczkę, ale blisko swoją rękę miał Hładun.

• Wrzutka z rzutu rożnego i strzał Dąbrowskiego! Świetna interwencja Hładuna! Po chwili uderzenie Morosa z dystansu również obronił golkiper Miedziowych.

• Patryk Szysz w miejsce Dejana Drazicia.

• Szybki atak gospodarzy, Bohar znalazł się na prawej stronie i od razu, gdy ujrzał kolegę z zespołu, dograł do środka. Baszkirow uderzył z pierwszej piłki, ale nie dokręcił rogala i mamy tylko niecelny strzał.

• Białek wygrał pojedynek fizyczny na skrzydle, ale wywalczył tylko aut.

• Guldan spóźnił wślizg, a ŁKS mógł wyjść do ataku w przewadze liczebnej. Kartka dla kapitana gospodarzy.

• Tosik w miejsce Poręby.

• Mogło być bardzo groźnie - niecelne rozpoczęcie gry od własnej bramki, futbolówkę przejał Białek, ale podpalił się, uderzył z 18 metrów i niecelnie.

• Z boiska schodzi Sasa Żivec, na boisku pojawia się Filip Starzyński.

• Teraz z agresją przesadził Żivec i mamy kolejną karę.

• Baszkirow powstrzymał kontrę rywali i złapał kartkę.

• Sprytne dogranie do wbiegającego w pole karne Drazicia, ale zawodnik Miedziowych był powstrzymywany i ostatecznie nie było żadnego zagrożenia pod bramką Malarza.

• Dośrodkowanie w pole karne i tym razem Grzesik w roli ostatniego obrońcy. Zawodnik wybił piłkę, ale po chwili ta wraca pod pole karne łodzian.

• Dominguez w miejsce Pirulo.

• Żółtą kartkę otrzymuje Saša Balić

• Schodzi Sajdak, wchodzi Ratajczyk.

• Teraz stały fragment gry dla gości, wrzutka na głowę jednego z zawodników, ale bardzo niecelny strzał.

• Białek skoczył do wysokiego podania, strzelił na bramkę i złapał Malarz.

• Aj mogło być 2:0! Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Bartosz Kopacz uderzył głową i w ostatniej chwili Samu Corral wybił piłkę z linii bramkowej!

• Zagrożenie pod bramką ŁKS-u, lekki strzał Poręby i wybijają piłkę goście.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Przerwa! Była to dominacja Zagłębia Lubin, ale po czerwonej kartce goście chyba się całkowicie załamali. Mogło być pięknie, bo Wróbel strzelił gola w siódmej minucie, lecz faulował obrońcę. Zamiast bramki ma na koncie dwie żółte kartki.

• Trzy minuty doliczył arbiter.

• Żivec znalazł się na przedpolu, zagrał w pole karne do Bohara, a drugi z pary Słoweńców płaskim uderzeniem z obrotu pokonał Arkadiusza Malarza! Co za podanie, co za wykończenie!

• GOOOOOL! DAMJAN BOHAR!

• Napierają na bramkę Malarza gospodarze, teraz głęboka wrzutka, ale golkiper przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• Kolejny ostry faul Wróbla i teraz arbiter bez zawahania pokazuje kolejną żółtą kartkę! Czy to będzie kolejna porażka łodzian?

• Dośrodkowanie Żivca w pole karne, ale Dąbrowski zażegnał niebezpieczeństwo.

• Białek dopadł do piłki na 16. metrze i intuicyjnie uderzył na bramkę. Znakomita interwencja Malarza!

• Żivec ostro potraktowany przez Srnicia.

• ŁKS mógł znów pokonać Hładuna. Szybka kontra, rozegranie piłki na skrzydle, zagranie do Grzesika i uderzenie prosto w bramkarza.

• Ostre starcie Kopacza z Wróblem i mamy drugą kartkę dla ŁKS-u.

• Kolejna niecelna wrzutka Żivca.

• Łodzianie zamknięci na własnej połowie, każdy ich odbiór kończy się stratą. Tak to wygląda przez ostatnie minuty.

• Stracił piłkę na własnej połowie Klimczak, szybka kontra miejscowych, miękkie dośrodkowanie, ale niecelne. Zarówno Białek, jak i Bohar nie zdołali uderzyć głową.

• Żivec uderzył z dystansu, ale bez skutku. Od bramki Malarz

• Balić dośrodkował na nogę Białka, uderzenie zewnętrzną częścią stopy, ale piłka poleciała tuż obok bramki.

• Wróbel faulował Guldana zanim uderzył głową na bramkę Hładuna. Gol NIE ZOSTAŁ UZNANY.

• Piłka w siatce Miedziowych, ale arbiter Przybył sprawdza gola na VAR. Napastnik miał faulować w powietrzu rywala tuż przed strzałem.

• Niskie dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, piłka przeszła między wszystkimi zawodnikami i trafiła do Klimczaka, ale ten stracił po drugiej stronie boiska piłkę.

• Corral nieprzepisowo zatrzymywał przeciwnika, mamy szybką kartkę.

• Rzut rożny dla gospodarzy, krótkie rozegranie i sprytne dośrodkowanie z głębi pola, ale połapali się w tym obrońcy ŁKS-u.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zagłębie ma z ŁKS-em rachunek do wyrównania, ponieważ w marcu przegrało w Łodzi 2:3.

• Zagłębie z kolei przegrało w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa (1:2), a więc bezpośrednim rywalem do wygrania grupy spadkowej. Było to jeden z najsłabszych, o ile nie najsłabszy, występ lubinian w tym sezonie.

• Łodzianie na Dolnym Śląsku gościli w minioną niedzielę, ale nie będą dobrze wspominać tego wyjazdu. Przegrali ze Śląskiem Wrocław aż 0:4, dając się kompletnie zdominować.

• Zagłębie raczej nie powinno wmieszać się do gry o utrzymanie. Nad otwierającą strefę spadkową Koroną Kielce lubinanie mają 8 punktów przewagi. By jednak możliwie jak najszybciej zapewnić sobie matematyczne utrzymanie i wprowadzać do gry kolejnych młodych piłkarzy, z rywalami takimi jak ŁKS "Miedziowi" wygrywać po prostu muszą.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania ŁKS - Zagłębie Lubin!

Piotr Janas

Mecz Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Dziennik Lodzki

Mecz Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź ONLINE. W piątek o godz. 18 odbędzie się pierwsze spotkanie PKO Ekstraklasy po podziale tabeli na grupę mistrzowską i spadkową. W tej drugiej znalazło się Zagłębie Lubin, które podejmie zamykający tabelę ŁKS Łódź. Relacja na żywo z meczu Zagłębie - ŁKS live w GOL24.pl!

Mecz Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź ONLINE

Zagłębie z kolei przegrało w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa (1:2), a więc bezpośrednim rywalem do wygrania grupy spadkowej. Było to jeden z najsłabszych, o ile nie najsłabszy, występ lubinian w tym sezonie. Na pewno najgorszym po przerwie spowodowanej koronawirusem. Honorowego gola strzelił Bartosz Białek, dla którego było to już siódme trafienie w tym sezonie.

- Myślę, że przede wszystkim nie graliśmy odpowiednio szybko. Przy naszych kontratakach brakowało głównie odpowiedniego i celnego podania, przez co nie mogliśmy skutecznie zaskoczyć rywali. Nie byliśmy również wystarczająco skuteczni pod bramką Rakowa - tłumaczy rewelacyjny 18-latek.

Zagłębie ma z ŁKS-em rachunek do wyrównania, ponieważ w marcu przegrało w Łodzi 2:3. Wówczas także na listę strzelców wpisał się Białek.

- Jesteśmy głodni wygranej i zrobimy wszystko, żeby trzy punkty zostały w Lubinie. Z tyłu głowy mamy jeszcze ostatnią porażkę z ŁKS-em w Łodzi i na pewno chcemy od początku spotkania narzucić swoje tempo gry, co pomoże nam wygrać - dodał pewny siebie napastnik Zagłębia.

Mecz Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Zagłębie Lubin - ŁKS od godz. 17:40 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji z meczu Zagłębie - ŁKS na żywo od godz. 17:55 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz Zagłębie - ŁKS online dostępny będzie również na platformach nc+ GO i CANAL+ telewizja przez internet.

18:00 mecz Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź na żywo