Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin ONLINE. Trudny wyjazd dla lidera. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Zagłębie - Pogoń LIVE! Trudny mecz lidera
Zagłębie - Pogoń LIVE! Trudny mecz lidera Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin ONLINE. Wracamy do ligowej rzeczywistości. Na początek w 12. kolejce czeka nas spotkanie aktualnie dziesiątej siły z pierwszą. Czy po przerwie lider wróci na zwycięską ścieżkę? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin ONLINE

Pogoń znowu czuje oddech rywali na plecach. Po porażce z Rakowem Częstochowa (1:2) jej przewaga stopniała z dwóch do jednego punktu nad Cracovią. Dwa oczka mniej posiadają Lechia Gdańsk i rewelacyjna ostatnio Wisła Płock. Jest zatem wielce prawdopodobne, że w przypadku niepowodzenia w Lubinie ktoś drużynę ze Szczecina zastąpi na pierwszym miejscu.

Przerwę na mecze międzynarodowe Pogoń spędziła m.in. we Włoszech. W Cagliari rozegrała sparing z tamtejszym przedstawicielem Serie A. - Mecz z Cagliari nie był elementem rozliczenia kontraktu Walukiewicza. W kontrakcie nie ma na ten temat nawet pół słowa. Po prostu uznałem z prezesem Cagliari panem Gulini, że tego rodzaju sparing będzie pożyteczny dla obu drużyn. I taki był. Będzie też rewanż w Szczecinie - zapowiedział prezes Pogoni, Jarosław Mroczek.

Do składu Pogoni wrócił Adam Frączczak. Nadal czasu potrzebują jednak trzej rekonwalesenci: stoper Mariusz Malec, defensywny pomocnik Kamil Drygas oraz lewy obrońca Ricardo Nunes. Ich w Lubinie na pewno nie zobaczymy.

Pogoń czeka ciężka przeprawa. Zagłębie po zmianie trenera zyskało styl i serię. Dość powiedzieć, że ostatnio - jako pierwsze - wygrało w Gdańsku. Bramkę Lechii wbił Damjan Bohar.

Początek o godzinie 18:00. Piątkowe zawody poprowadzi sędzia Szymon Marciniak (Płock). Do systemu VAR wyznaczono Zbigniewa Dobrynina i Pawła Sokolnickiego.

Oglądaj mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin:

Zagłębie Lubin: Pakulski (?)
Pogoń Szczecin: Malec, Drygas, Nunes

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Zagłębie - Pogoń 2:3 (Ekstraklasa, 20.04.2019)
Pogoń - Zagłębie 0:3 (Ekstraklasa, 10.03.2019)

Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w stacji Canal+ Sport. W internecie na stronie ncplusgo.pl i w aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Cezary Olbrycht - Tomasz Wieszczycki. Relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy!

W połowie listopada zakończą się eliminacje Euro 2020, które wyłonią 20 spośród 24 uczestników turnieju. Dzisiaj, na dwie kolejki przed końcem znamy już sześć drużyn, które zapewniły sobie prawo gry. W tym gronie nie ma jednak aktualnego mistrza Europy, ani finalisty. Jest za to Polska.