Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w...

3

Wisła Płock

3

• To wszystko na dzisiaj, za uwagę dziękuje Hubert Jan Faron

• Ostatnie 10 minut Zagłębia było lepsze niż cała reszta drugiej połowy. Dwa stałe fragmenty zamienione na gole dają podopiecznym Mariusza Lewandowskiego remis, jednak gdyby nie słaba dyspozycja w obronie to 3 punkty zostały by w Lubinie. Zagłębie przełamuje co prawda serię trzech porażek, ale przy takiej grze jak dzisiaj nie mogą być pewni grupy mistrzowskiej.

• KONIEC! Ależ mecz w Lubinie!

• W asyście dwóch fizjoterapeutów Łukowski opuszcza murawę. Stilić w jego miejsce

• Łukowski leży na murawie trzymając się za stopę. Pomoc medyczna już na murawie, ale skrzydłowy Nafciarzy nie wygląda, jakbym miał zaraz wstać i wrócić do meczu.

• Dąbrowski zarabia drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska! Zagłębie w osłabieniu

• Rzut rożny na bramkę zamienia Pawłowski, który najwyżej wychodzi w powietrze i uderza tuż przy słupku!

• GOOOOOOOOOOOL!!!! PAWŁOWSKI WYRÓWNUJE!

• Daehne paruje mocny strzał Bohara!

• Starzyński z wolnego w pole karne, główkował Matuszczyk, ale nie trafił w bramkę. Wznawia Daehne

• Dobrze ruszył Jagiełło lewą stroną, ale dwie jego próby wstrzelenia w pole karne dwukrotnie blokowali Płocczanie

• Angielski w miejsce Ricardinho

• Uryga zamyka dośrodkowanie Furmana z narożnika boiska, ale trafia tylko w boczną siatkę

• GOOOOOOL!! Nie myli się Starzyński, Zagłębie wraca do meczu!

• Tuszyński w miejsce Janoszki

• Złe wybicie Hładuna owocuje podaniem Furmana na wolne pole, gdzie wybiegał niepilnowany Łukowski, który zwodem położył wychodzącego bramkarza miedziowych i płasko strzelił z ostrego kąta do pustej bramki. Fatalnie dzisiaj Zagłębie w obronie

• Najwidoczniej upadek Balicia był poważniejszy niż się wydawało. W jego miejsce w przerwie Daniel Dziwiniel

• Niewykorzystane sytuacje się mszczą i dzisiaj piłkarze Zagłębia odczuli to doskonale. Po akcjach Jagiełły i Janoszki powinno być 3:1 dla Miedziowych, tym czasem mamy wynik 1:2. Jedna kontra Wisły dała jej drugie prowadzenie w tym meczu, którego może już nie oddać zwłaszcza przy tak wątpliwej dyspozycji Hładuna. Co innego jego vis a vis, czyli Daehne. Przy golu Bohara nie miał za wiele do powiedzenia, ale jeśli utrzyma formę z pierwszej połowy, to żadnej bramki Płock już nie straci.

• Przerwa

• Szymański posłał przepiękne podanie przez pół boiska uruchamiając Łukowskiego na lewym skrzydle. Hładun wyszedł z bramki, ale Łukowski był szybszy i jednym dotknięciem przelobował bramkarza Miedziowych zdobywając swojego pierwszego gola w Ekstraklasie. Za piłką pędził jeszcze Balić, jednak nie miał szans zdążyć

• GOOOOOOOOOL!!! Ależ los w osobie Łukowskiego ukarał Zagłębie

• Niemożliwe! Bohar spod linii końcowej na siódmy metr do nabiegającego Janoszki, który strzela prosto w Daehne, po czym dobija... znów w bramkarza Wisły! To musiało być już 2:1 dla Zagłębia, ale na tablicy wyników wciąż remis!

• Jagiełło z prawej strony na piąty metr do Bohara, który nie trafił w piłkę mając przed sobą pustą bramkę!

• Balić opatrywany na boisku po groźnie wyglądającym upadku na plecy przy próbie walki o piłkę z Rasakiem.

• Jagiełło strzela z ostrego kąta, Daehne lekko trąca piłkę, która odbija się od słupka, potem drugiego i wychodzi w boisko! Zagłębie było bliskie odwrócenia meczu w kilka minut

• Strata Merebaszwilego zaowocowała długim podaniem w stronę Pawłowskiego, który wyprzedził całą formację obronną Wisły, dośrodkował do Bohara, który z kilku metrów wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOL!! Bohar wyrównuje!

• Balić minął Łukowskiego z lewej strony i podał płasko do środka, do Jagiełły, ale ten skiksował i piłka została wybita przez obrońców Wisły

• Od kilku minut gra toczy się na połowie Wisły, ale Zagłębie póki co nie jest w stanie zagrozić bramce Nafciarzy

• Stefańczyk z prawego sektora dograł do Rasaka, który zszedł i uderzył z ostrego kąta i chociaż z tym strzałem poradził sobie Hładun, to dobitki Ricardinho już nie dał rady wybić, chociaż nie powinno to stanowić problemu dla bramkarza.

• GOOOOOOOOL! Ricardinho otwiera wynik meczu!

• Szybka kontra zagłębia, ale długie podanie Bohara do Starzyńskiego przerywa przytomnie wychodzący z bramki Daehne

• GOOOOOOOOL.... By był gdyby nie spalony. Niemniej jednak piękne podanie w uliczkę od Furmana do schodzącego Łukowskiego, który do siatki trafił, ale w momencie podania był na metrowym spalonym

• Starzyński z rzutu wolnego wrzucił w pole karne, ale to dośrodkowanie było zbyt głębokie, by Guldan zdołał je przeciąć

• Strzał Łukowskiego zza pola karnego. Mocne uderzenie z pierwszej piłki końcami palców nad poprzeczkę strąca Hładun

• Pawłowski zakręcił się w polu karnym Wisły i znalazł trochę miejsca na strzał, ale trafił prosto w jednego z Nafciarzy

• Guldan miękko dograł do Pawłowskiego, który przyjął trudną piłkę i lewą nogą uderzył z woleja. Niestety dla Zagłębia przestrzelił.

• Głębokie dośrodkowanie Ricardinho próbował przeciąć Uryga, ale przegrał pojedynek w powietrzu z Matuszczykiem. Rzut rożny dla Płocczan

• Od środka Zagłębie

• Ławka Płocczan: Żynel, Łasicki, Sielewski, P. Stępiński, Oliveira, Stilić, Angielski

• Ławka rezerwowych Zagłębia: Leciejewski, Tuszyński, Matras, Dziwniel, Moneta, Oko, Pakulski

• Mały rzut oka na ligową tabelę. Przed dzisiejszym spotkaniem Zagłębie jest dziewiąte z dorobkiem 16 punktów. Gorzej wygląda sytuacja Nafciarzy. Podopieczni Kibu Vicunii plasują się na trzynastej lokacie z ledwie punktem przewagi nad strefą spadkową, w której mogą się znaleźć w przypadku dzisiejszej porażki

• Dzień dobry w niedzielę! Dzisiejsze zmagania w Ekstraklasie rozpocznie mecz w Lubinie, na który zaprasza Hubert Jan Faron. Bohaterami dzisiejszego starcia będą drużyny KGHM Zagłębia Lubin i Wisły Płock

psz

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE. W niedzielnym meczu 12. kolejki Lotto Ekstraklasy Zagłębie Lubin zmierzy się u siebie z Wisłą Płock. W roli trenera gości debiutuje Hiszpan Kibu Vicuna. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock ONLINE

Oglądaj mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Po udanym starcie w Ekstraklasie, Zagłębie Lubin zaczęło grać mocno w kratkę.
Do tego doszła pamiętna kompromitacja w 1/32 Pucharu Polski z 3-ligowym Huraganem Morąg. A jeśli dodać do tego 3 mecze bez zwycięstwa w Ekstraklasie (remis z Lechią, porażki z Pogonią i Arką), to wniosek nasuwa się sam - nad trenerem Mariuszem Lewandowskim zebrały się czarne chmury. Jeśli były reprezentant Polski chce zachować posadę, jego zespół musi wreszcie wygrać, po ponad miesiącu przerwy.

Po obiecującym początku - 4 bramki w 6 meczach - skuteczność zatracił Patryk Tuszyński. Napastnik Miedziowych już od ponad 300 minut nie trafił do bramki przeciwnika. Również zaciął się snajper Wisły Płock - Ricardinho. Brazylijczyk strzelił 6 goli w 7 pierwszych kolejkach, a ostatni raz miał powody do radości 2 września. Czy któryś z napastników zdoła się odblokować w dzisiejszym spotkaniu?

Przerwę na mecze reprezentacji w Płocku wykorzystano na zmianę trenera. Dwa tygodnie temu podziękowano Dariuszowi Dźwigale, który nie okazał się godnym następcą Jerzego Brzęczka. Stery w Wiśle przejął Kibu Vicuna, który znany był z roli asystenta Jana Urbana w rozmaitych klubach. Teraz Hiszpan dostanie szansę samodzielnego pokierowania zespołem.

- Bardzo nam zależy, żeby zacząć regularnie punktować. Zagłębie podoba mi się ze swojego stylu gry, dominuje u nich technika, miałem okazję już kilkukrotnie zmierzyć się z tą ekipą. Spotkania przeciwko nim były zawsze otwarte, co chwile atakował jeden i drugi zespół. Na pewno dla kibiców były to ciekawe pojedynki do oglądania. Oby w najbliższym również nie brakowało emocji, a Wisła wróciła z trzema punktami - mówi Giorgi Merebashvili, cytowany przez oficjalną stronę Wisły.

Przed niedzielnym meczem Zagłębie zajmuje 9. miejsce w tabeli, z dorobkiem 16 punktów (1 "oczko" straty do grupy mistrzowskiej). Gorzej wygląda sytuacja Wisły. Płocczanie są na 13. pozycji, a nad strefą spadkową mają zaledwie punkt przewagi. Czy Mariusz Lewandowski wygra po ponad miesiącu przerwy? A może hiszpański trener natchnie do wygranej Nafciarzy? Początek spotkania o godz. 15:30.

Sonda

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Wisła Płock?

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Studio przed meczem Zagłębie - Wisła rozpocznie się o godz. 15:10 w Canal+. Początek transmisji ze spotkania Zagłębie Lubin - Wisła Płock od godz. 15:25 w Canal+. Mecz komentować będą Robert Skrzyński i Maciej Murawski (z Lubina).

15:30 mecz Zagłębie Lubin - Wisła Płock