Mecz Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie...

Mecz Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 2. kolejka
2018-07-28 18:00

Zagłębie Lubin

2

Zagłębie Sosnowiec

1

• Dziękuję za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszam na kolejne.

• Arbiter kończy spotkanie! 2:1 dla Zagłębia Lubin, które zostaje liderem tabeli z kompletem punktów!

• Świetna szybka akcja gospodarzy, Mares z piątego metra nie potrafił pokonać Kudły, który odbił piłkę twarzą!

• Arbiter dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry.

• Udoviczić zagrywa piłkę w okolice piątego metra, ale Torunarigha nie sięgnął futbolówki!

• Junior Torunarigha w miejsce Wrzesińskiego.

• Zmiana w drużynie gospodarzy: Mateusz Matras w miejsce Tosika.

• Udoviczić dośrodkowuje w pole karne po indywidualnej akcji, ale Sanogo nie potrafił skierować piłki do siatki.

• Pawłowski uderza z dystansu, piłkę odbija Kudła do której dopada Mares i próbuje pokonać bramkarza. Sędzia pokazuje spalonego.

• Centra z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, ale dobrze piąstkuje Hładun.

• Bohar z rogu pola karnego spróbował pokonać bramkarza gości, ale piłka przeleciała wzdłuż pola karnego.

• Bohar kapitalnie zagrał piłkę do Maresa, który minął bramkarza i trafił do bramki! 2:1!

• Czerwiński kolejny raz otrzymuje piłkę z boku pola karnego, ale jego podanie w okolice jedenastego metra zostało przerwane przez rywali.

• Jakub Mares w miejsce Tuszyńskiego.

• Wrzesiński uderza z dystansu, ale nad bramką.

• Bohar uderza sprzed pola karnego, ale dobrze broni Kudła!

• Fatalny błąd obrońców gospodarzy i strata przed własnym polem karnym. Wrzesiński wyszedł sam na sam z bramkarzem i doskonale wykończył tę sytuację. 1:1!

• Tosik napomniany żółtą kartką za faul taktyczny na środku boiska.

• Michael Heinloth w miejsce Cristovao.

• Sebastian Milewski melduje się na murawie.

• Centra z narożnika boiska i ręka jednego z zawodników gości i rzut karny dla gospodarzy! Jedenastkę pewnie wykonał Starzyński!

• Dobra prostopadła piłka do Tuszyńskiego. Ten mija bramkarza, ale nie decyduje się na strzał, ponieważ obrońcy Zagłębia Sosnowiec wrócili do bramki. Tuszyński dograł piłkę, ale goście wybili ją na rzut rożny.

• Damjan Bohar w miejsce Janoszki.

• Starzyński dostaje piłkę przed polem karnym, ale uderza tuż obok bramki!

• Dwie doskonałe okazje dla gospodarzy! Najpierw Pawłowski uderzył w słupek z bliskiej odległości, a chwilę później Janoszka z kilku metrów nie zmieścił piłki w siatce po uderzeniu głową!

• Kontratak gości zakończony dobrym podaniem do Udovicicia, ale dobre wyjście Hładuna spowodowało, że gracz z Sosnowca uderzył niecelnie.

• Sanogo dośrodkowuje, ale bardzo źle i piłka przelatuje na drugą stronę boiska.

• Dobra centra Pawłowskiego, ale Tuszyński uderzył niecelnie.

• Piłkarze już na murawie, sędzia daje znak! Ruszamy!

• Pan Zbigniew Dobrynin kończy pierwszą połowę i zaprasza zawodników na przerwę.

• Arbiter doliczył dwie minuty.

• Po weryfikacji okazało się, że to Alan Czerwiński, a nie Sanogo, został napomniany żółtą kartką przez arbitra.

• Pawłowski celnie uderza sprzed pola karnego, ale w sam środek bramki.

• Centra w pole karne, ale kolejny raz obyło się bez zagrożenia.

• Szybkie zagranie z autu do Pawłowskiego, który w indywidualnej akcji wywalczył rzut rożny.

• Szybka akcja gospodarzy. Piłka zagrana do Czerwińskiego, który podał płasko w okolice piątego metra, ale Kudła wybija futbolówkę.

• Dośrodkowanie Matuszczyka dotarło do Starzyńskiego, który uderzył głową. Piłka ostatecznie przeleciała nad bramką gości.

• Tomasz Nowak otrzymał piłkę przed polem karnym i zdecydował się na strzał, ale Hajdun odprowadził futbolówkę wzrokiem i rozpocznie od bramki.

• Centra z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale piłkę wybija Guldan.

• Bartosz Kopacz napomniany żółtą kartką za faul na Alexandre Cristovao.

• Matuszczyk posyła długą piłkę nad głowami przeciwników do dobrze wybiegającego Janoszki. Skrzydłowy Zagłębia nie opanował piłki i od bramki rozpoczną goście.

• Fragment gry podczas którego żadna z drużyn nie zagroziła bramce przeciwnika.

• Janoszka centruje z rzutu wolnego, ale dobra reakcja Dawida Kudły.

• Konrad Wrzesiński napomniany żółtą kartką za faul na Dziwnielu.

• Po dośrodkowaniu z narożnika boiska obyło się bez większego zagrożenia.

• Janoszka uderza na bramkę, ale piłka odbiła się od Jędrycha i będzie rzut rożny.

• Adam Matuszczyk zagrywa górną piłkę za plecy obrońców, ale aktywny Daniel Dziwniel nie miał szans opanować futbolówki.

• Ciekawa wymiana podań gospodarzy w obrębie pola karnego gości. Ostatecznie Łukasz Janoszka zdecydował się na strzał, ale piłka minęła bramkę.

• Zamieszanie w szesnastce lubinian i piłka trafiła pod nogi Sanogo, który jednak nie potrafił czysto uderzyć w futbolówkę.

• Filip Starzyński miał dużo miejsca i zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłkę zablokował Piotr Polczak.

• Centra w pole karne gospodarzy, ale pewnie łapie piłkę Dominik Hładun.

• Dejan Vokić zbyt wysoko uniósł nogę i sfaulował Jakuba Tosika. Sędzia napomniał go żółtą kartką.

• Sędzie daje znak, ruszamy! Rozpoczynają goście.

• Arbiter wyprowadza już zawodników na murawę, za chwilę losowanie stron.

• Ostatnie bezpośrednie starcie miało miejsce w 2008 roku. W tamtym spotkaniu lepsi okazali się piłkarze z Lubina i wygrali 0:3.

• Dzisiejsi gospodarze zajmują aktualnie czwartą lokatę w tabeli z dorobkiem trzech punktów po zwycięstwie w pierwszej kolejce 1:3 z Legią Warszawa. Zawodnicy z Sosnowca ulegli w pierwszej kolejce Piastowi Gliwice 1:2 i zajmują jedenastą pozycję.

• Witam i zapraszam na relację minuta po minucie z meczu drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Zagłębiem Sosnowiec. Pierwszy gwizdek już o 18!

red

Mecz Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Mecz Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE ©Bartek Syta / Polska Press

Mecz Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W starciu imienników spotkają się zespołu o zupełnie innej pozycji w rozgrywkach Ekstraklasy. Gospodarze mają już ugruntowaną pozycję w elicie, sosnowiczanie dopiero walczą o szacunek. Czyja determinacja okaże się dziś większa? Relacja na żywo ze spotkania Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec w Gol24!

Oglądaj mecz Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec na żywo online w Player.pl >>>

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec po 10 latach wrócili do elity, w której ostatni raz grali w sezonie 2007/2008.
Wtedy sosnowiczanie ostatnio walczyli z Zagłębiem Lubin o ligowe punkty. Oba mecze wygrała drużyna z Lubina – w Sosnowcu 3:0 i u siebie 2:1. Lubinianie jeszcze nie przegrali z Zagłębiem Sosnowiec – mają na koncie 8 zwycięstw i dwa remisy.

Za Zagłębiem Lubin przemawia nie tylko historia. Podopieczni trenera rozpoczęli nowy sezon z przytupem – wygrali 3:1 w Warszawie z Legią po dwóch bramkach Patryka Tuszyńskiego i jednej Filipa Starzyńskiego (z karnego).

Beniaminek z Sosnowca prowadził z Piastem Gliwice 1:0 po golu Vamary Sanogo, ale przegrał na Stadionie Ludowym 1:2. „Odbić sobie na Lubinie” - tak brzmi tytuł zapowiedzi sobotniego meczu na oficjalnej stronie sosnowieckiego klubu. Trzeba przyznać, że w kontekście powyższych faktów jest dość… odważny.

Sosnowieckie Zagłębie ma problem z bramkarzem Dawidem Kudłą, który doznał urazu mięśniowego. Trwa walka z czasem, aby był gotowy do gry. Gdyby jednak się nie udało, między słupki stanie Matko Perdijić.

- Oglądałem mecz Legii z Zagłębiem Lubin i myślę, że obie drużyny są dobre, ale my też jesteśmy dobrym zespołem – powiedział wywiadzie dla klubowej telewizji Vamara Sanogo. - Zapowiada się więc dobry mecz. Możemy tam zrobić coś dobrego.

W Lubinie cieszą się z pokonania mistrza Polski, ale woda sodowa nikomu nie uderzyła do głowy. - Dobrze jest zacząć sezon od zwycięstwa, ale nie zachłystujemy się to wygraną. Teraz przyjeżdża do nas Zagłębie Sosnowiec i trzeba wygrać. Jeśli nie wygramy, to zwycięstwo na Legii na nic nie da – ocenił Filip Starzyński. - Poprzedni sezon pokazał, że beniaminkowie są mocni, chcą się pokazać jak najlepiej. Mecz z beniaminkiem, to zawsze niewiadoma. Zagłębie nie wygrało swego pierwszego meczu. Był to ich pierwszy mecz w Ekstraklasie po długiej przerwie i myślę, że u nas będą lepiej dysponowani niż ostatnio. Natomiast my jeśli chcemy myśleć o tym, aby być wyżej niż w poprzednim sezonie, musimy wygrywać przede wszystkim u siebie. W tamtym sezonie słabo to wychodziło. Myślę, że teraz jesteśmy trochę lepszą drużyną i będziemy wygrywali w roli gospodarzy.

Grę w jednym z najlepszych zespołów minionej dekady pamięta dwóch zawodników obecnie reprezentujących barwy Miedzi Legnica. Wojciech Łobodziński dołączył do Wisły po mistrzowskim sezonie w Zagłębiu Lubin i w Krakowie wygrał kolejne trzy tytuły. Tylko raz najlepszy w kraju był Łukasz Garguła, który dołączył do „Białej Gwiazdy” u schyłku jej krajowej dominacji.

Mecz Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec ONLINE TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport i nSport. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online i na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina). Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18:00. Relacja LIVE w GOL24.pl