Mecz Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza...

Zagłębie Sosnowiec

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Koniec meczu. Zagłębie Sosnowiec było drużyną zdecydowanie lepszą od Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, ale nie potrafiło udokumentować tego golem przez długi czas. Dopiero w 78. minucie Fabian Piasecki wykorzystał naste dośrodkowanie i zapewnił swojej ekipie zwycięstwo w ostatnim meczu 2019 roku.

• Paweł Oleksy udaremnił kontratak gospodarzy, ale zobaczył za to kartkę.

• Misak w miejsce Wlazło. Czy Słoniki odpowiedzą golem wyrównującym?

• Do trzech razy sztuka! Piasecki tym razem wykorzystał dośrodkowanie Małeckiego. Napastnik Zagłębia pewnym strzałem pokonał bramkarza gości.

• GOOOOOOL! PIASECKI!

• Dośrodkowanie w pole karne Termaliki, Małecki wpadł między obrońców by intuicyjnie strzelił na bramkę. Minimalnie obok bramki.

• Szwed w miejsce Mularczyka - pierwsza zmiana w Zagłębiu.

• Dyskusja z arbitrem i Piasecki zobaczył kartkę.

• Znów Piasecki minimalnie pomylił się głową! Tym razem dośrodkował z lewej strony Tomasz Hołota.

• Orzechowski w miejsce Terpiłowskiego.

• Piasecki minimalnie obok bramki! Dobre uderzenie głową po dośrodkowaniu Pawłowskiego.

• Wasielewski faulował niebezpiecznie blisko bramki. Mamy rzut wolny dla gospodarzy i kartkę dla obrońcy Słoników.

• Czas na ożywienie ofensywy Termaliki. Gutkovskis za Jelicia.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Tuż przed przerwą zanotowaliśmy pierwszy celny strzał - Wlazło uderzył głową w miejsce, gdzie stał Stępniowski.

• Koniec pierwszej połowy.

• Hołota z żółtą kartką za taktyczny faul w środku pola.

• Na boisku - poza niecelnymi dośrodkowaniami i stratami na połowie rywali - nie za wiele się dzieje.

• Małecki dośrodkował prosto w ręce Dybowskiego.

• Żółtą kartkę otrzymuje Wlazło

• Nawotka rozpędził się na prawym skrzydle i dośrodkował w pole karne. Obrońcy oddalili na chwilę zagrożenie, ale po chwili futbolówka została zagrana w szesnastkę z drugiej strony boiska. W obu przypadkach jednak nie padł żaden strzał.

• Babiarz spróbował prostopadle obsłużyć Piaseckiego, ale tego ubiegł Szarek.

• Gergel dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia, ale żaden z zawodników gości nie przeciął tego zagrania.

• Pawłowski zagrał szybko do Małeckiego z rzutu rożnego. Ten przyjął piłkę i próbował dośrodkować, ale wyszedł z tego "centrostrzał".

• Zagłębie ruszyło z ofensywą od początku spotkania. Zagrana piłka na lewe skrzydło, ale Mularczyk nie zdążył do podania.

• Słoniki od środka i zaczęliśmy!

• Piłkarze wyszli już na murawę, za chwilę zaczynamy!

• Termalica jest na 9. miejscu i może jeszcze przezimować w okolicach miejsca gwarantującego play-offy o Ekstraklasę.

• Zagłębie przed tym spotkaniem zajmuje 12. miejsce w tabeli, mając zaledwie cztery punkty przewagi nad strefa spadkową. Ewentualna porażka może drużynę mocno przybliżyć do tej strefy i przyciągnąć do Sosnowca surową zimę.

• Zespół Termaliki rozpoczął sezon od trzech wygranych, ale potem już nie było tak dobrze i w 17. kolejce pracę stracił Piotr Mandrysz. Ekipę przejął Waldemar Piątek, który do Niecieczy trafił razem z Dariuszem Dudkiem - byłym szkoleniowcem Zagłębia.

• Rywalem piłkarzy Zagłębia w ostatnim meczu przed zimową przerwą będzie zespół z Niecieczy, który jeszcze nigdy o ligowe punkty nie grał na Stadionie Ludowym. Termalica była jedynym zespołem w 1. lidze, z którym sosnowiczanie przed obecnym sezonem nigdy nie zagrali zarówno w lidze, jak i w pucharach.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

Leszek Jaźwiecki

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W meczu 20. kolejki Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec podejmie u siebie Bruk-Bet Termalica Nieciecza, z którą w sierpniu przegrali 0:2. Początek meczu o godzinie 18. Relacja na żywo z meczu Zagłębie - Bruk-Bet Termalica w GOL24.pl.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Rywalem piłkarzy Zagłębia w ostatnim meczu przez zimową przerwą będzie zespół z Niecieczy, który jeszcze nigdy o ligowe punkty nie grał na Stadionie Ludowym. Termalica była jedynym zespołem w 1. lidze, z którym sosnowiczanie przed obecnym sezonem nigdy nie zagrali zarówno w lidze, jak i w pucharach. W pierwszym meczu w Niecieczy gospodarze wygrali 2:0.

Zespół Termaliki rozpoczął sezon od trzech wygranych, ale potem już nie było tak dobrze i 17. kolejce pracę stracił Piotr Mandrysz. Ekipę przejął Waldemar Piątek, który do Niecieczy trafił razem z... Dariuszem Dudkiem. Obecny szkoleniowiec Zagłębia był z Piątkiem w sztabie trenera Mariusza Rumaka.

- Od momentu mojego odejścia z Niecieczy minęły ponad dwa lata, ale cały czas wspominam ten okres bardzo dobrze - mówi trener Dudek. Zespół prowadzi obecnie Waldemar Piątek, z którym doskonale się znamy. Rywal jest wyżej w tabeli, ale my mamy cel na to spotkanie i chcemy go wygrać.

Nie tylko trener Dudek ma wspomnienia związane z Termaliką. W Niecieczy grali wcześniej Szymon Pawłowski, Bartłomiej Babiarz oraz Rafał Grzelak dołączyło do Zagłębia latem 2019.

Sosnowiczanie przed tym spotkaniem zajmują 12. miejsce w tabeli, mając zaledwie cztery punkty przewagi nad strefa spadkową. Ewentualna porażka może ich mocno przybliżyć do tej strefy i zimą na Ludowym może być nerwowo. - Chcemy tego uniknąć, zagramy o cała pule i o to, żeby zima była nieco spokojniejsza.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.