Mecz Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie...

3

Pogoń Szczecin

0

• Dziękuje za uwagę i życzę dobrej nocy !

• Świetny mecz w wykonaniu gospodarzy, skutecznie wyprowadzali kontrataki i bardzo dobrze bronili. Pogoń pomimo dobrej gry nie miała skuteczności i przegrywa kolejny mecz w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce

• Sędzia kończy mecz !

• Dobra kontra gospodarzy, obrońca podbił piłkę dograną przez skrzydłowego Zagłębia, a tam czekał już Udovicić, który skierował piłkę do pustej bramki

• 3 do 0 !

• Stec ukarany żółtą kartką

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, boisko opuszcza Nowak, a na ostatnie minuty meczu pojawia się Rzonca

• Ależ okazja gospodarzy, Nowak sprytnie zagrał w pole karne, ale Jędrych uderzył prosto w bramkarza

• 5 minut doliczone !

• W przerwie trener drużyny gości dokonał jednej roszady, za Davida Niepsuja pojawił się David Stec

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania, od środka gospodarze !

• Piłkarze wracają na murawę !

• Zapraszamy za 15 minut na dalszą część emocji !

• Po samobójczej bramce Tomasza Hołoty, Zagłębie cofnęło się do defensywy broniąc się przed atakiem pozycyjnym Pogoni i starając się podwyższyć prowadzenie z dobrze wyprowadzanych kontrataków. Przyjezdni stwarzają sytuację, jednak brakuje im skuteczności

• Koniec pierwszej połowy !

• Sędzia dolicza minute do pierwszej części spotkania !

• Dobre podanie Udovicića w pole karne, ale Torunarigha nie opanował piłki

• Matynia oddaje mocne uderzenie, ale cytując pewnego komentatora, "tym strzałem postraszył gołębie na stadionie"

• Pierwsza minuta meczu, a Kudła już broni, strzał oddawał Hołota

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka goście !

• Piłkarze już na murawie Stadionu Ludowego !

• W pierwszej kolejce Zagłębie przegrało u siebie z Piastem Gliwice, a Pogoń wróciła z Legnicy na tarczy. Natomiast w 2 kolejce Szczecinianie polegli u siebie z Piastem, a Zagłębie odniosło porażkę z Zagłębiem Lubin

• Tylko 3 zespoły po 2 kolejkach nie zdobyły nawet punktu ! Oprócz Cracovii są to właśnie Zagłębie i Pogoń

• Witam Państwa bardzo serdecznie i zapraszam na relacje Live z meczu Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin

Bartosz Głąb

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Kto w końcu zapunktuje? ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Pogoń ONLINE. W drugim meczu 3. kolejki Lotto Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec na Stadionie Ludowym podejmie Pogoń Szczecin. Oba zespoły nie zdobyły jeszcze ani jednego oczka, ale dzisiaj Zagłębie bądź Pogoń otworzą swój bilans punktowy. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin ONLINE

Oglądaj Ekstraklasę na żywo online w Player.pl >>>

Zagłębie Sosnowiec, które jest beniaminkiem Lotto Ekstraklasy, nie zdołało jeszcze zapunktować po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Sosnowiczanie zdobyli za to dwie bramki. Po jednej z przeciwko Zagłębiu Lubin i Piastowi Gliwice. Jednak w obu spotkaniach drużyna z Sosnowca była wyraźnie słabsza i zasłużenie przegrała oba pojedynki. Najlepsze wrażenie w drużynie Zagłębia sprawia na razie Vamara Sanogo, który ma na swoim koncie jedno trafienie i dzisiaj liczy na podreperowanie swojego dorobku strzeleckiego.

- Kibice chcą zwycięstw, a ja wierzę, że to pierwsze moje zwycięstwo w ekstraklasie przyjdzie właśnie w piątek. Jeśli chodzi o Pogoń, to ten zespół jest w takiej samej sytuacji jak Zagłębie. U nas jest 6 nowych zawodników i by to wszystko ruszyło wymaga to czasu - deklaruje Dariusz Dudek, trener beniaminka.

Pogoń Szczecin zaliczyła ligowy falstart. Nie dość, że nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu, to na dodatek nie strzeliła jeszcze żadnego gola. "Portowcy" świetnie spisywali się zwłaszcza wiosną, ale lipiec w wykonaniu klubu znad morza wygląda po prostu słabo. Na pewno wpływ na to ma odejście Jakuba Piotrowskiego, który w zeszłym sezonie był jednym z najlepszych graczy swojego zespołu. Na razie nie potrafi zastąpić go sprowadzony z Lecha Poznań Radosław Majewski.

- Wszyscy oczekują od nas zwycięstw i bramek. Mamy świetnych zawodników, będą się rozwijać, ale potrzebują czasu. Będziemy osiągać coraz lepsze wyniki, wyjdziemy z dołka, będziemy zbierać punkty i grać ładną piłkę nożną – przyznaje Kosta Runjaic, szkoleniowiec Pogoni.

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin: kto wygra mecz Ekstraklasy?

Ostatni raz oba zespoły mierzyły się ze sobą w ćwierćfinałowym dwumeczu Pucharu Polski w 2010 roku. Wtedy w Sosnowcu Pogoń rozbiła rywali 3:0 i praktycznie zapewniła sobie awans do półfinału. Rewanż był zatem formalnością, ale Zagłębiu udało się honorowo zremisować 1:1. Teraz wydaje się, że spotkanie może być bardziej zbliżone do rewanżu w Szczecinie, bo na razie oba zespoły zaprezentowały podobnie niski poziom.

NIE ZAGRAJĄ:
Zagłębie Sosnowiec: Pribula (kontuzja);

Pogoń Szczecin: Benyamina, Buksa, Delew, Fojut, Żurawski (kontuzje).

PRZEWIDYWANE SKŁADY:
Zagłębie Sosnowiec: Kudła - Heinloth, Polczak, Jędrych, Wrzesiński - Udovicić, Nowak, Vokić, Babiarz, Cristovao - Sanogo;

Pogoń Szczecin: Budziłek - Nunes, Dwali, Rudol, Stec - Majewski, Hołota, Kozulj, Drygas, Listkowski - Frączczak.

SĘDZIA - Jarosław Przybył (Kluczbork)

FORMA W OSTATNICH MECZACH
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (LOTTO Ekstraklasa)
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1:2 (LOTTO Ekstraklasa)
Zagłębie Sosnowiec - Ślęza Wrocław 2:1 (Mecz towarzyski)
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (Mecz towarzyski)
Zagłębie Sosnowiec - Karpaty Lwów 2:3 (Mecz towarzyski)

POGOŃ SZCZECIN
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0:2 (LOTTO Ekstraklasa)
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 1:0 (LOTTO Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:2 (Mecz towarzyski)
Pogoń Szczecin - Hapoel Beer Szewa 1:1 (Mecz towarzyski)
Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice 1:0 (Mecz towarzyski)

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV
Transmisję ze spotkania 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin od 20:25 przeprowadzi CANAL+Sport HD. Spotkanie prostu ze Stadionu Ludowego skomentują Bartosz Gleń i Grzegorz Mielcarski. Studio Super Piątku rozpocznie się już o 20:00, a prowadzić je będą Cezary Olbrycht i Andrzej Juskowiak. Relacja LIVE w GOL24.

20:30 Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin CANAL+ Sport

Sprawdź zmiany w LM i LE w nowym sezonie!