Mecz Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Łodzianie dopiero się rozkręcają

Krzysztof Kowalski
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO Krzysztof Szymczak
Mecz Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź ONLINE. Na Stadionie Ludowym naprzeciw Zagłębia staną piłkarze Widzewa. Łodzianie wygrali trzy mecze z rzędu i w Sosnowcu będą faworytami. Początek spotkania w sobotę 3 kwietnia o godz. 16. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź ONLINE

Zagłębie w zeszłej kolejce przełamało niemoc. Po sześciu meczach bez wygranej pokonało u siebie Stomil Olsztyn 2:1. Wygrana nie przyszła łatwo. Podopieczni Kazimierza Moskala bramkę stracili już w 2. minucie. Wybawcą okazał się Joao Oliveira, który ustrzelił dublet. Zwycięstwo sprawiło, że ostatnie do tej pory Zagłębie zrównało się w tabeli z GKS Bełchatów.

Widzew wygrał trzy ostatnie mecze. Uporał się kolejno z Chrobrym Głogów (1:0), Stomilem Olsztyn (1:0) i GKS-em Jastrzębie (2:0). - My naprawdę dopiero się rozkręcamy i chcemy sprawić, by Widzew wrócił na należne mu miejsce w polskiej piłce. Jesienią zdobyliśmy stanowczo zbyt mało punktów i teraz musimy to wszystko nadrabiać. Nie zapominajmy, iż jesteśmy beniaminkiem, to Zagłębie jeszcze niedawno grało w ekstraklasie. Zanosi się na trudny mecz. My też byliśmy na przedostatnim miejscu, a dziś jesteśmy wyżej, dzięki konsekwentnej pracy - podkreślił trener Enkeleid Dobi.

Spotkanie z GKS Jastrzębie wygrane przez Widzew 2:0, było już czwartym z kolei bez straconego przez widzewiaków gola. Bramkarz łodzian Jakub Wrąbel nie dał się pokonać rywalom już od 365 minut.

- Faktycznie ta seria już trochę trwa i jest to chyba pierwsza tego typu seria w mojej profesjonalnej karierze. Bardzo się cieszę, że tak długo udaje się to utrzymać, ale mam oczywiście nadzieję, że jeszcze trochę tych minut nabiję. To, że nie tracę bramek i nie przegrywamy meczów buduje pewność siebie zarówno moją, jak i całego zespołu - przyznał Jakub Wrąbel.

Zawody w Sosnowcu poprowadzi Sebastian Krasny z Krakowa. Jesienią w Łodzi Widzew zremisował z Zagłębiem 1:1.

Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Zagłębie - Widzew wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy.